Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні

geoвул. Некрасова, 4
phone(032) 260-30-84
Пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.

Відгуки про клініку

Результатів відображено: 3
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
Народжувала в грудні 2022року по направленні з Дрогобича. Дуже переживала ,як все буде,оскільки залишилась там сама. Але всі працівники були дуже турботливі та приємні . Вражена внутрішнім інтер'єром,не очікувала ,що там настільки високий рівень . Душ в кімнаті, туалет в кімнаті (звичайно окремо перегороджений). Суперові кімнати для родів ,все було дуже зручно. Навіть в підвалі,куди спускались під час тривоги ,теж досить комфортно(є ліжка де можна прилягти ). І після родів за дитинкою помагали доглядати. І найголовніше жодна персона навіть не заікнулись за гроші. Вже в останній день сказали ,що є офіційний сайт для збору коштів, за рахунок яких удосконалюють пологовий( це по бажанню). Я дуже вдячна всім працівникам ,від прибиральниць до професора. Бажаю вам процвітання , здоров'я та благодаті 💗 . Донечка Агата,яка там народилась передає всім цьомки 😘
пн, 19 червня 2023 р., 18:45
Автор: Людмила
Позитивний відгук
Народжувала тут 25.10.22 разом із Мальчевським Ігорем Миколайовичем та Ярмолюк Оксаною. І дуже їм вдячна. То були пологи без домовленності, вони просто тоді були на чергуванні. Я хотіла б відмітити їх чуйне ставлення до мене. Грошей ніхто не вимагав, сам пологовий дуже чистий та має нове обладнання. Та і взагалі ставлення персоналу мене вразило. Я не чекала такої чуйності в державній установі. Дитячі медсестри, що допомогають у післяпологовий період неймовірно терплячі та уважні. Палатний лікар, Оксана Миронівна, двічи на день заходила та питалася чи все гаразд в мене та дитинки, і то завжди було із щирою посмішкою. Лікарі, що були на пологах теж питалися про мій стан та стан малюка кожного разу, як бачили мене у коридорі чи коли заходили до палати. А неонатолог Леся Олексіївна, то подарунок долі! Дуже мудра та сердечна жінка. Відповідала на сотні моїх безглуздих і не дуже питань. Із мінусів, то їжа. Годують не дуже. Я дуже раджу вам народжувати саме тут.
ср, 19 жовтня 2022 р., 16:00
Автор: Леся Ваньо
Нейтральний відгук
Доброго дня мене цікавить чи працю лікар Паєнок Олександр, я народжувала у нього сина зараз у друге вагітна
чт, 1 липня 2021 р., 08:17

Список лікарів

Результатів відображено: 36
Загальний рейтинг 238
Позитивних відгуків 251(73%)
Негативних відгуків 13(4%)
Загальний рейтинг 170
Позитивних відгуків 173(88%)
Негативних відгуків 3(2%)
Загальний рейтинг 158
Позитивних відгуків 168(83%)
Негативних відгуків 10(5%)
Загальний рейтинг 149
Позитивних відгуків 167(75%)
Негативних відгуків 18(8%)
Загальний рейтинг 124
Позитивних відгуків 128(55%)
Негативних відгуків 4(2%)
Загальний рейтинг 76
Позитивних відгуків 79(83%)
Негативних відгуків 3(3%)
Загальний рейтинг 69
Позитивних відгуків 86(74%)
Негативних відгуків 17(15%)
Загальний рейтинг 62
Позитивних відгуків 67(75%)
Негативних відгуків 5(6%)
Загальний рейтинг 49
Позитивних відгуків 58(77%)
Негативних відгуків 9(12%)
Загальний рейтинг 43
Позитивних відгуків 43(54%)
Негативних відгуків 0(0%)

Якщо ви шукаєте пологовий будинок, значить зовсім скоро у вас чи у когось із рідних з’явиться неймовірна радість. А для того, щоб день народження малюка запам’ятався тільки найкращими враженнями – варто вже сьогодні зайнятися пошуками пологового будинку. Пропонуємо розпочати знайомство з пологовими просто зараз. Ось у цій статті, до слова, розповімо про роддом Медінституту у Львові.

Пологове відділення “Львівської обласної клінічної лікарні” (пологовий Медінститут, Львів) – перше спеціалізоване у Львові. Тут допомагають з підтримкою жінки від перших тижнів вагітності до пологів, надають допомогу при патологіях, приймають пологи та забезпечують належний догляд мами й малюка у післяродовий період.

Відділення розраховане на 50 ліжок. На третьому поверсі – 7 палат для вагітних, операційних блок, кімната для навчання вагітних та кабінети кардіотокографії, електрокардіографії, кабінет терапевта.

На другому поверсі – індивідуальні пологові зали (6) та післяродові палати для мам і малюків (11). Також – дві палати інтенсивної терапії та кабінет УЗД.

Пологові зали

У пологових залах Пологового відділення “Львівської обласної клінічної лікарні” (роддом Медінститут у Львові) існує можливість партнерських пологів. Це рекомендують з кількох причин:

Серед відділень лікарні

Історія

Львівську обласну клінічну лікарню заснували ще у 1783 році. Тоді її називали Загальним шпиталем у Львові, а медики обслуговували пацієнтів з Львівської області та інших регіонів. Дуже багато років лікарня надавала основну медичну допомогу у всіх Західній Україні.

Контакти

Адреса: вул. Некрасова, 4

Телефон приймального відділення: (032) 260-30-84.