У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марина
Позитивний відгук
Завдяки Анні Дмирівні, наша донечка народилась здоровою красивою дівчинкою! Лікар дуже відповідальна! Перевіряла всі аналізи, на зв’язку 24/7. Дитина народилась в свій термін, без зайвих втручань і стимуляції, з любов’ю і контролем лікаря! Дуже позитивне ставлення! З Анною Дмитрівною ми стали ніби рідними за той час! Це лікар, який приїде і огляне в будь-який час, уважно ставиться не тільки до і під час пологів, а й після! Що дуже важливо як з медичної точки зору так і для жінки особисто! Велика вдячність нашому акушеру-гінекологу!
пн, 3 жовтня 2022 р., 10:42
Автор: Інна
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Анні Дмитрівні за втілення в реальність пологів мрії. Перш за все, за те, що не підганяла мене під конкретну дату, як робить багато лікарів, а дала можливість дочекатись появи синочка природнім шляхом, хоч це був вже 42-й тиждень. Все відбулось швидко і само собою, без пробивання вод і окситоцину. Хотіла епідуралку , але не встигли, так я народила через 20 хв як відішли води в лікарні. Безмежно вдячна за турботу і уважність , за хороше ставлення і професіоналізм, за те що в мене залишились лише позитивні враження після спілкування і пологів з лікарем. Окремо хочу подякувати всім і кожному з команди, і взагалі кожному з ким пересікалась в лікарні. Не побачила хамства чи зверхнього відношення, на відміну від досвіду пологів на Батальній😏
нд, 4 вересня 2022 р., 15:29
Автор: Марія
Позитивний відгук
Щиро хочу подякувати Анні Дмитрівні за народження сина. Я дуже щаслива ,що обрала саме Анну Дмитрівна. Це професіонал своєї справи. Як в народі говорять:"професіонал від Бога" В мене була перша вагітність, тому я дуже прискіпливо шукала акушер-гінеколога.Читала відгуки , розпитувала знайомих які пов'язані з медициною і всі мені говорили про Анну Дмитрівну тільки хороше, як про дуже кваліфікованого спеціаліста. І я сама в цьому переконалась з першої хвилини нашого спілкування. Була повна довіра як до спеціаліста . Так вийшло ,що був не запланований КР. Дана операція пройшла дуже добре,шов від КР ідеальний, відновлення після операції пройшло швидко і майже безболісно завдяки порадам Анни Дмитрівни. Тому коли будемо з чоловіком планувати другу дитину(бо ще хочемо дівчинку). Будемо звертатись тільки до Анни Дмитрівна.
пн, 29 серпня 2022 р., 10:45
Автор: Марія
Нейтральний відгук
Щиро хочу подякувати Анні Дмитрівні за народження сина. Я дуже щаслива ,що обрала саме Анну Дмитрівна. Це професіонал своє справи. Як в народі говорять:"професіонал від Бога" В мене була перша вагітність, тому я дуже прискіпливо шукала акушер-гінеколога.Читала відгуки , розпитувала знайомих які пов'язані з медициною і всі мені говорили про Анну Дмитрівну тільки хороше, я про дуже кваліфікованого спеціаліста. І я сама в цьому переконалась з першої хвилини нашого спілкування. Була повна довіра як до спеціаліста . Так вийшло ,що був не запланований КР. Дана операція пройшла дуже добре,шов від КР ідеальний, відновлення після операції пройшло швидко і майже безболісно завдяки порадам Анни Дмитрівни. Тому коли будемо з чоловіком планувати другу дитину(бо ще хочемо дівчинку). Будемо звертатись тільки до Анни Дмитрівна.
пн, 29 серпня 2022 р., 10:41
Автор: Adriana
Позитивний відгук
Хочу подякувати найкращому лікарю в світі🥰 Малій Анні Дмитрівні!Я народила двох прекрасних діточок завдяки їй, вісім років тому-синочка, місяць тому - донечку❤️ Я щиро їй вдячна за велику майстерність, професіоналізм за старання, за привітність!Анна Дмитрівна! Ви чудова людина! Ви -лікар від Бога! Ви -майстер своєї справи! Ви також спасли на сьомому місяці доню моєї сестри😇, ми Вам від щирого серця дуже вдячні❤️ Бажаємо здоровя Вам і Вашим близьким , а також успіхів і благополуччя в діяльності,мирного неба🙏І щастя в житті😘Анна Дмитрівна всього Вам тільки найкращого!❤️
ср, 25 травня 2022 р., 06:49
Автор: Валентина
Позитивний відгук
Народжувала у Анни Дмитрівни свою третю дитину. Пологи, як і казала Анна Дмитрівна, неочікувані. Завдяки витримці лікарки, дитина народилась в срок і пологи, які тривали 8 годин завершились народженням задорової та сильної дитинки без зайвих втручань. Дуже вдячна Анні Дмитрівні за те, що вона дозволила чоловікові бути при народженні дитини, а також встигла зробити світлини народження нашої дівчинки. При ускладненнях у мене вона миттєво зреагувала і прийняла вірні міри, тим самим врятувала моє життя. До самої виписки кожного дня спостерігала за моїм відновленням та станом дитини. Дякую за демократичне ведення моєї вагітності і як результат - здорова дитина не дивлячись на вагу 4200 з трійним оббитям пуповини.
нд, 8 травня 2022 р., 12:22
Автор: Бакай Анна
Позитивний відгук
Дякуємо Анні Дмитрівні за народження нашої дівчинки. Хай Бог дає їй здоров'я та божої благодаті🙏. Анна Дмитрівна це лікар від бога, вона дуже кваліфікований спеціаліст та професіонал в своїй справі.
сб, 30 квітня 2022 р., 09:01
Автор: Віктор
Позитивний відгук
Хочу висловити слова подяки найкращому лікарю-гінекологу Малій Анні Дмитрівній. Моя дружина народжувала нашу донечку саме у цього великого професіонала своєї справи ! Надійна , завжди привітна , позитивна людина , після першик десяти хвилин спілкування ти розумієш , що потрапив в надійні руки. Дякую Вам Анна Дмитрівна за ці неймовірні емоції пережити мною при народженні донечки . Зичу Вам здоров'я , успіхів і побільше усмішок !!!
сб, 30 квітня 2022 р., 08:53
Автор: Олеся
Позитивний відгук
Народжувала 25 жовтня дівчинку просто в найкращого лікаря-гінеколога Мала Анна Дмитрівна. Турботлива,добра,надійна,позитивна людина. Професіонал своєї справи.Легкі та золоті руки. Підтримувала постійно,починаючи з першої зустрічі. Доглядала до родів,під час самих родів була постійно поряд ,обіцяла все буде добре,так і було,і звичайно після родів завжди приходила,провідувала нас. Завдяки Анні Дмитрівній народила без ускладнень тому,що була в руках справжнього спеціаліста,яка знає що робить.Якщо народжувати то тільки в цієї лікарки. Дякуємо за тещо допомогли нам народити нашу дівчинку. Здоров'я та успіхів вам. ♥️♥️♥️
сб, 25 грудня 2021 р., 13:46
Автор: Світлана Стасюк
Позитивний відгук
Хочу порекомендувати і щиро подякувати чудовому лікарю-гінекологу Малій Анні Дмитрівні за трьох моїх дітей! Всі три рази народжувала в неї і іншого лікаря навіть не розглядала, а це багато про що говорить!!! В мене було три кесарева розтина( після яких народились абсолютно здорові діти і я чудово відходила від операції, а це говорить про справжній професіоналізм і чуйність Анни Дмитрівни). Першу доньку я народила ще в 2014, другу в 2017 і ось знову зустрілась з Анною Дмитрівною 26 жовтня 2021 року, коли народжувала свого синочка у неї. Операція пройшла швидко та успішно. Вже пройшло майже 1,5 місяці. Шов в мене тоненький та акуратний. Нічого не турбує. В Анни Дмитрівни просто золоті руки❤️Після двох кесаревих одразу прикладали дитину до грудей і я годувала сама малюка, після третього зараз також малюк на грудному вигодовуванні. Я щаслива, що маю трьох здорових і прекрасних діток і цьому я завдячую своїй феї Малій Анні Дмитрівні, яка допомогла їм з’явитись на цей світ! Мій приклад ще раз показує наскільки важливо правильно обрати собі лікаря і я дуже рада, що мені це вдалось! Звертайтесь до неї, не пошкодуєте. Хто ще чекає на своє щастя, ЛЕГКИХ ВАМ ПОЛОГІВ🥰
пт, 3 грудня 2021 р., 11:24