Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мала-Гресик Анна Дмитрівна

2nd place
Загальний рейтинг 129
Позитивних відгуків 146(74%)
Негативних відгуків 17(9%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Olga S.
Позитивний відгук
Анна Дмитрівна робила другий плановий кесарів розтин. Операція пройшла успішно,шов зробила дуже тоненький. В перші секунди народження бачила свою дівчинку. Це надзвичайні відчуття. Анна Дмитрівна професіонал своєї справи та дуже відповідальна людина. Вона завжди була поряд, завжди піклувалась, допомагала і приходила по декілька разів на день. Анна Дмитрівна дуже хороший лікар!!! Щиро рекомендую!
Ольга
Позитивний відгук
З такими лікарями, як Анна Дмитрівна - не страшно народжувати ще раз, і ще раз ;) відповідальна , швидко реагує на ситуацію , підтримує 24/7 . Пологи пройшли швидко , без стимуляції , без жодних ускладнень . Раннє прикладання до грудей . Навчила правильно доглядати за дитиною , дала багато порад . Надзвичайно компетентний лікар . Ні на секундочку не пожаліла , що звернулась саме до неї! Радитиму всім !
Viktoriia Pysmenna
Нейтральний відгук
Доброго дня, Чи може хтось дати номер Анни Дмитрівни? Мій вайбер +48514467151
Олена
Позитивний відгук
Ліеюкарка завжди була на зв'язку, приємна у спілкуванні, добре все радила, заспокоювала під час вагітності, все пильнувала і відповідала на усі питання, знайомі в неї народжували дітей і залишились дуже задоволеними. Думала в неї народжувати теж. Головне щоб лікар вам підійшов.
Марія
Негативний відгук
Не рекомендую! На родах веде себе не так як я уявляла, кричить, була і стимуляція, і не доречні і не приємні жарти. Не терпить на пологах нікого хто контролює процес, говорить одне, а робить інше, потім звичайно захоче не малі гроші, ще й нахвалює себе. Не раджу нікому !
Оксана Кудлик
Позитивний відгук
Народжувала в Анни Дмитрівни 01.06.2021,це були треті пологи,шляхом кесаревово ростину народилися здорові синочки.Післяпологовий період пройшов без ускладнень.Анна Дмитрівна кожного дня,по кілька разів приходила,питала як почуваюся.Перші двоє пологів були природними,і пройшли також чудово,дякуючи Анні Дмитрівній.Вона дуже хороший лікар,який вміє все правильно пояснити,і підтримати.Всім рекомендую народжувати в Анни Дмитрівни.
Natalia
Негативний відгук
На жаль, так, ця "лікар" розкручує себе в інстаграмі, просить її позначати, фотографує, дівчата в емоціях ведуться. За це все немалі гроші вимагає, а найгірше допускає косяки, і стимулює, і буде говорити все щоб побільше їй платили, роди приймає прості, при складних ситуаціях з нею взагалі не можна зв'язуватись, ще й багато недобрих випадків в неї. Шкода людей що ведуться на таку рекламу в мережах, це фальшивіа особа, не довіряйте їй, бо самі дівчата що в неї родили вже потім розказують багато негативних моментів. Бережіть себе і знайдіть іншого лікаря, який не буде заглядати за грошима, буде знаючий і людяний, а не оце награне штучне ставлення. Не ризикуйте своїм здоров'ям.
Ірина
Негативний відгук
А тепер правда , а не хвалебні оди, які сама ж лікар випрошує в своїх пацієнток. Матеріальна особа , яка добре приймає непроблемні роди. Але при таких умовах можна і вдома самому народити. А ось коли складності, хвалена Анна Дмитрівна проявляє своє нутро у всій красі. Для того щоб перевірити лікаря, приїдьте до неї на чергування а не за домовленістю. І ви прозрієте! Нещира, хамовита, зверхня, пафосна, перелік може бути довгим. Запитає вас про ваші фінансові можливості, і скаже діапазон такси на роди. Фотосет вам поробить , щоб ви заплатити не забули , і рекламу їй зробили. А ціни в неї ростуть разом з інстаграм популярністю. Не ведіться на соцмережі дівчата ,почитайте краще про втрачених діток і частоту смертних випадків в лікаря, останній цього року до речі. Гарна картинка часто оманлива, і я цьому свідок.
Ірина
Негативний відгук
Лікарка думає лише про гроші, може прямо запросити збільшену таксу за роди, для неї ви лише заробіток. В складних ситуаціях губиться і не знає що робити, і може просто "морозитись" потім. На родах матюкається( І дуже любить стимулювати, пропонує епідуралку, а потім стимулювання повним ходом окситоцином. Не вірте гарним соцмережам в житті вона не щира, лицемірна, повелась на деякі схвальні відгуки і розчарувалась. Хочете спокійно народити без кривлянь і вимагань обходьте її стороною.
Катерина
Нейтральний відгук
Дівчата, дайте будь-ласка номер Анни Дмитріївни, буду дуже вдячна! Вайбер 0985708708