У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мала-Гресик Анна Дмитрівна

2nd place
Загальний рейтинг 126
Позитивних відгуків 142(74%)
Негативних відгуків 16(8%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Natalia
Негативний відгук
На жаль, так, ця "лікар" розкручує себе в інстаграмі, просить її позначати, фотографує, дівчата в емоціях ведуться. За це все немалі гроші вимагає, а найгірше допускає косяки, і стимулює, і буде говорити все щоб побільше їй платили, роди приймає прості, при складних ситуаціях з нею взагалі не можна зв'язуватись, ще й багато недобрих випадків в неї. Шкода людей що ведуться на таку рекламу в мережах, це фальшивіа особа, не довіряйте їй, бо самі дівчата що в неї родили вже потім розказують багато негативних моментів. Бережіть себе і знайдіть іншого лікаря, який не буде заглядати за грошима, буде знаючий і людяний, а не оце награне штучне ставлення. Не ризикуйте своїм здоров'ям.
Ірина
Негативний відгук
А тепер правда , а не хвалебні оди, які сама ж лікар випрошує в своїх пацієнток. Матеріальна особа , яка добре приймає непроблемні роди. Але при таких умовах можна і вдома самому народити. А ось коли складності, хвалена Анна Дмитрівна проявляє своє нутро у всій красі. Для того щоб перевірити лікаря, приїдьте до неї на чергування а не за домовленістю. І ви прозрієте! Нещира, хамовита, зверхня, пафосна, перелік може бути довгим. Запитає вас про ваші фінансові можливості, і скаже діапазон такси на роди. Фотосет вам поробить , щоб ви заплатити не забули , і рекламу їй зробили. А ціни в неї ростуть разом з інстаграм популярністю. Не ведіться на соцмережі дівчата ,почитайте краще про втрачених діток і частоту смертних випадків в лікаря, останній цього року до речі. Гарна картинка часто оманлива, і я цьому свідок.
Ірина
Негативний відгук
Лікарка думає лише про гроші, може прямо запросити збільшену таксу за роди, для неї ви лише заробіток. В складних ситуаціях губиться і не знає що робити, і може просто "морозитись" потім. На родах матюкається( І дуже любить стимулювати, пропонує епідуралку, а потім стимулювання повним ходом окситоцином. Не вірте гарним соцмережам в житті вона не щира, лицемірна, повелась на деякі схвальні відгуки і розчарувалась. Хочете спокійно народити без кривлянь і вимагань обходьте її стороною.
Катерина
Нейтральний відгук
Дівчата, дайте будь-ласка номер Анни Дмитріївни, буду дуже вдячна! Вайбер 0985708708
Галина Федюшко
Позитивний відгук
Ми з чоловіком щиро вдячні Анні Дмитрівній за успішно проведену операцію, а також за турботу в післяопераційний період та цінні поради. Вона професіонал своєї справи і людина з великої літери. Раді, що звернулися саме до неї.
Христина Дущак
Позитивний відгук
Анна Дмитрівна я і мій чоловік дуже вам дякуємо. Ви спеціаліст своєї справи. Ви перша хто забив на сполох і були зімною до кінця. Я рекомендую Анну Дмитрівну як досвіченого спеціаліста своєї справи.
Ірина
Нейтральний відгук
Дитинка здорова і за це Дякую! Але мене стимулювали при приїзді в роддом і тому роди були дуже стрімкими і швидкими. В результаті багато розривів зовнішніх і внутрішніх. Порвалася так, що 45 хв шила Анна Дмитрівна. Я б другий раз не йшла до неї.
Anna Zinyk
Позитивний відгук
Дуже дякую Анні Дмитрівні за донечку!!!! Фахівець своєї справи, чудова,позитивна людина, уважна і відповідальна. Незважаючи на те, що народилися ми на 42 тижні, Анна Дмитрівна не поспішала стимулювати, терпляче чекала початку природніх пологів, слідкувала за моєю готовністю, співпереживала і контролювала. Безмежно вдячна їй за це. А ще бонусом фотосесію щойно народженого малюка влаштувала. Плюс до карми ;) Незважаючи на біль і виснаження, враження залишились позитивні і це тільки завдяки лікарю. Після пологів заходила щодня, оглядала, підтримувала, корисні поради давала. В мене склалося враження, що знаю її не один рік, хоча познайомилися за кілька тижнів до пологів. Я дуже задоволена, що потрапила до Анни Дмитрівни. Рекомендую
Дана Гриців
Нейтральний відгук
Мала Анна лікар від Бога ! Перші пологи в мене були 2011р , це був кесарів розтин, все зроблено ідеально, ніяких післяпологових проблем не було! Анна Дмитрівна лікар з якою комфортно! Вона чуйна, співчутлива, і розуміє свою породіллю з пів слова! Другі пологи в мене були 29 квітня 2021, все пройшло на 12балів! 🥰 Анна Дмитрівна найкращий лікар, лікар Ювелір , яка не просто робить кесарів розтин , а і думає, щоб жінка залишалась з красивим животиком після пологів, в моєму випадку, мені було видалено старий шов, і все зроблено естетично гарно! Я дуже щаслива, що потрапила у руки такого дійсно Лікаря з Великої букви!!! Дякую Анна Дмитрівна за двох чарівних донечок💋.
Маряна
Позитивний відгук
ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ МАЛІЙ АННІ ДМИТРИВНІ ЗА СИНОЧКА І ДОЧКУ)Перші пологи були природні в 2014 р,які приймала Анна Дмитрівна,все пройшло чудово,а головне швидко та без розривів.Тому при другій вагітності питання в кого родити не поставало)Проте друга вагітність не проходила так легко(Діагноз - повне паредлежання плаценти).Боялась що можу не доносити.Та завдяки професіоналізму та уважності Анни Дмитрівни,народилась донечка на 38 тижні шляхом кесаревого.Операція була не з легких ,проте я знала кому довіряти!!І не помилилась!!!Окреме дякую за простоту спілкування та підримку в будь який час.Тому тільки найкращі рекомендації)))))