Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мала-Гресик Анна Дмитрівна

2nd place
Загальний рейтинг 126
Позитивних відгуків 139(76%)
Негативних відгуків 13(7%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Маряна
Позитивний відгук
ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ МАЛІЙ АННІ ДМИТРИВНІ ЗА СИНОЧКА І ДОЧКУ)Перші пологи були природні в 2014 р,які приймала Анна Дмитрівна,все пройшло чудово,а головне швидко та без розривів.Тому при другій вагітності питання в кого родити не поставало)Проте друга вагітність не проходила так легко(Діагноз - повне паредлежання плаценти).Боялась що можу не доносити.Та завдяки професіоналізму та уважності Анни Дмитрівни,народилась донечка на 38 тижні шляхом кесаревого.Операція була не з легких ,проте я знала кому довіряти!!І не помилилась!!!Окреме дякую за простоту спілкування та підримку в будь який час.Тому тільки найкращі рекомендації)))))
Lina
Позитивний відгук
Анна Дмитрівна - справжній скарб нашої медицини. Дуже крутий фахівець . Її підхід і підтримка на кожному етапі -неоціненні. Висловлюю щиру вдячність і повагу! Народжувала в неї пару тижнів тому. Це якщо лаконічно. А от детальніше: Познайомились ми , випадково попавши на її нічне чергування, оскільки дещо сталось на 7- му місяці. Вона ознайомилась з моєю картою , опитала мене , зробила КТГ, оглянула , була дуже уважна, не робила вигляд ,що дуже спішить і треба зі мною швидше розібратись, а навпаки дуже ретельно робила свою роботу, дала рекомендації. Хоча ми приїхали не від когось, а просто чужі люди. З тих пір мене не покидала думка , що добре би було мати в пологах таке уважне відношення. Так і вирішили. І от 9-й місяць. Відкриття на 1 см. Лягаємо на стаціонар . Ніхто нас не пришвидшує , не стимулює. Чекаємо природніх процесів. Вона сказала, що оглядати більше не треба , що б не спровокувати нічого зайвого. Пройшло 5 днів , пішли схватки ,але пройшли . На крісло не брали. І аж на 10-й день почався природній процес пологів. Все дуже виважено. Сказала як дихати в схватках. І коли вже почались потуги ,вона не відходила , кожну секунду контролювала процес. Не просто говорила ,,тужся,, , ,, не тужся ,, а ,, підходить потуга ,готуйся , вдииих, вииидиих , зразу вдииих , зараз неможна тужитись! Зразу вдииих... І показувала на собі як саме дихати. Між потугами ,, дихай спокійно!, Підходить ... Вдииих, вииидиих повний, тужся ! Ще! ще!ще!ще! Так! Стоп! Дивись на мене, отак !,, І так обсолютно весь час ! Ще була складність з нееластичністю, і Лікар ту проблему вирішила вчасно. Як результат ,- пологи провела успішно, ми здорові, і навіть жодного капілярчика на обличчі не лопнуло , і дуже гарні шовчики . І як важливий момент,- від дуже хорошого ставлення ,підтримки , розуміння усіх моїх переживань залишились , попри біль, дуже хороші враження від пологів. Я не хочу нічого забувати . Пологи були проведені ідеально ! І це при тому , що при першій нашій розмові я просила кесарський робити. Вона ознайомилась ще раз з моєю історією ,провела купку аналізів і переконала ,що я народжу сама, в крайньому випадку, якщо побачить щось не те , то зробить КР. І після пологів приходила , перевіряла, багато корисних порад давала, і підтримувала весь час , при кожній розмові , оскільки багато хвилювань і питань, також скеровувала до фахівців з інших питань, турбувалась і підтримувала. Не нервувалась ,коли я задавала тупі питання , не скеровувала гуглити , як часто буває. Я би ще багато написала ,що хорошого вона зробила , але тут не влізе.)) Для мене було надважливо : контроль пологів і дихання лікарем, хороше ставлення , щоб я не вагалась задавати питання чи ні. Нехай хтось назве це сюсюканням, але я вагітна потребувала не гарчання і закатаних очей , а ввічливості ,уважності і професіоналізму. Анна Дмитрівна- прекрасна , позитивна людина і надзвичайно хороший лікар . Рекомендую від душі !
Вероніка Фрич
Позитивний відгук
Для кожної жінки лікар-гінеколог-це той лікар без якого неможливо уявити щасливе материнство.Анна Дмитрівна є тим особливим лікарем,який допоміг мені виносити і родити здорового малюка.Я хочу висловити безмірну вдячність за Ваше вміння,талант дарувати жінкам щастя і радість.
Наталя
Позитивний відгук
Лікар-професіонал, лікар від Бога і надзвичайно приємна як Людина! Позитивна і кльова ! При знайомстві з Анною Дмитрівною одразу зрозуміла для себе що піду лише до неї народжувати! Пологи пройшли успішно, спокійно, як в домашній атмосфері)) а головне сама підтримка Анни Дмитрівни , вона наче з тобою поринає у весь процес пологів! А фото...фото які вона робить по завершенню пологів - просто неймовірні! Після пологів також кожного дня навідувала мене і малюка, запитувала як справи, навіть у свій неробочий час! Дякуємо Вам за нашого довгоочікуваного синочка! Дай Бог здоров'ячка Вам і Вашій сім'ї!!! Любимо Вас і усім рекомендуємо! Хто ще в думках і обирає лікаря - навіть не вагайтеся - ідіть народжувати лише до Малої А.Д. і не пошкодуєте!
Софія
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка нормер Малої Анни Дмитрівної : мій вайбер 0971258354
Анна Фігурська
Позитивний відгук
Хочу висловити слова вдячності Малій Анні Дмитрівні, яка була моїм акушер-гінекологом. Це була моя перша вагітність, двійня, були певні проблеми... Познайомившися з Анною Дмитрівною, я одразу зрозуміла що це мій лікар, моя людина))) Анна Дмитрівна спокійна, врівноважена, приємна у спілкуванні, вміє заспокоїти, коли є страх і паніка, що є не менш важливо, ніж високий професіоналізм у відповідальній справі. Вона кожного дня навідувала мене після пологів, навіть після виписки з пологового будинку я неодноразово консультувалася з Анною Дмитрівною. Щиро дякую за професіоналізм та доброту!
Іванна
Нейтральний відгук
Підкажіть будь ласка номер телефону та вартість пологів у лікаря Мала А.Д. мій вайбер 0632550955
Христина Дектеренко
Нейтральний відгук
Народжувала в Анна Дмитрівни 29.12.2020 шляхом КР. Операція пройшла успішно, все зроблено швидко, професійно, якісно і шраму майже не видно. З першого дня знайомства з лікаркою ( я була на 26 тижні вагітності) вона сказала дзвонити до неї будь-коли, якщо би щось турбувало. Постійно була на зв’язку. Після операції ми були в роддомі 9 днів, бо в синочка був підвищений білі рубін, так Анна Дмитрівна кожного дня, деколи навіть по кілька разів, навідувала нас і постійно контролювала результати всіх аналізів, у всьому допомагала і давала корисні поради. Після виписки також я могла при потребі з нею зв’язатись. Безмежно їй вдячна за все. Якщо наважимось на другу дитину то тільки до неї будемо звертатись.
Halyna S
Позитивний відгук
Мої перші пологи пройшли у березні цього року. За порадою своєї лікарки, у якої я стояла на обліку і сестри, народжувати я вирішила в Анни Дмитрівни. Під час першого знайомства вона вразила мене своєю відкритістю, позитивом і професіоналізмом.У будь-який момент я могла вийти з нею на зв'язок, коли мене щось турбувало чи виникали питання. Коли по терміну пройшло 40 тижнів, я була під її  наглядом у пологовому кожного дня. У мене вже почав з'являтися страх, що щось іде не так, але Анна Дмитрівна прекрасно змогла мене заспокоїти та налаштувати себе на краще, не як просто лікар зі стандартними фразами, а  як подруга яка завжди підтримає. Як пізніше виявилося, що у наслідок перенесеного ковіду на ранніх термінах у мене з'явилося багатоводдя(якого не було на всіх скринінгах), яке не давало шийці відкритися.  Лікарка розказала мені,  як саме будуть проходити пологи, і я повністю довіряла її плану.  У цей день вона була постійно біля мене і контролювала весь процес. Коли на самому відповідальному моменті у мене закінчувалися сили, і я  розгубилася не розуміючи, що робити далі, Анна Дмитрівна стала з протилежної сторони від чоловіка та  останні три потуги робила разом зі мною ніби й сама народжувала в цей момент. Без неї я б не змогла цього зробити. Під час пологів довелося робити один  маленький розріз, який лікарка майстерно зашила, і він зажив за найкоротший час. Ще дуже приємно здивувало що після пологів, вона також приходила кожного дня й оглядала мене, що не у кожної з дівчат робили їхні лікарі. Тепер я розумію, що у такому тяжкому і відповідальному процесі, як пологи ,дуже багато залежить від лікаря, якого ти обереш (адже за тиждень у лікарні дівчата по палатах розказували різні історії за всіх лікарів). Анна Дмитрівна - це найкращий приклад поєднання професіоналізму та краси.  І тому я безмежно задоволена своїм вибором і якщо наважуся на другу дитину, то буду народжувати тільки в Анни Дмитрівни.
Khrystyna Krokhmalna
Позитивний відгук
Народжувала в Анни Дмитрівни 6.02.21. Це в мене вже треті пологи, які, завдяки професіоналізму лікаря, минули легко, швидко і навіть весело) Шкодую що попередні два рази народжувала в інших лікарів, були певні наслідки попередніх пологів з якими Анна Дмитрівна чудово справилася. Вся наша сім‘я дуже вдячна лікарю, яка допомогла з‘явитися на світ чудовій здоровій дівчинці, підтримувала мене, все чітко пояснювала і допомагала. Це лікар біля якої можна розслабитися і почуватися комфортно, я маю з чим порівняти.