Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мала-Гресик Анна Дмитрівна

2nd place
Загальний рейтинг 104
Позитивних відгуків 117(78%)
Негативних відгуків 13(9%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Юлія
Нейтральний відгук
Будь ласка, дайте номер телефону Малої-Гресик Анни Дмитрівни, вайбер 0962504700
Ирина Поцелуйко
Позитивний відгук
У нас получился нежданчик... Вся беременность проходила очень тяжело, у меня и больные почки и проблемы с сердцем. На 25 неделе начались схватки, началось открытие, ели остановили роды. Ночью 16.01.21 отошли воды, опять прокапали вроде бы остановили... К Анне Дмитровной попала случайно, 19.01.21 родила мальчика на 30 неделе.Всю беременность, все врачи говорили что только кесарить, а благодаря Анне Дмитровне я родила сама, без единого шва, без розрывов и даже без трещин!!! Сынок задышал сам!!! Врач постоянно меня наблюдала и во время родов и после, пока я лежала в роддоме! Строгая, но очень ответственная!!! Фактически она спасла моего сына тем что не дала меня кесарить!!! Вечное, огромное ей спасибо!!!!!!!
Oksana Yunak
Позитивний відгук
Анну Дмитрівну нам порекомендували. Поїхали,познайомилися, нам сподобалася). Перші пологи були у 2014р. наша донечка під її керівництвом народилася швидко, без всяких розривів, тріщин...(лікар постійно наголошувала про правильне дихання- дихали всі АД, чоловік і я). Коли завагітніла вдруге питання лікаря навіть не обговорювалося, ми знали тільки Анна Дмитрівна! На 32 тижні в мене піднявся тиск 160/100, 23.00 год в мене паніка, що робити....знову таки АД все доступно пояснила і я поїхала у стаціонар, де мене вже чекав черговий лікар. Моніторила ситуацію (тиск, ктг,аналізи, заходила, дзвонила, писала), завжди питала про мій стан. І от 11 січня близько 22.30 тиск знову зашкалив....лікар терміново приїхала рятувати наші життя, по телефону заспокоїла,що їде і все буде добре), а в 23.20 народився наш хлопчик- мізинчик. Дякуємо за врятовані життя!
Ірина
Позитивний відгук
12.11.2020 р. лікар Мала Анна Дмитрівна допомогла прийти у цей світ нашій донечці. Родорозв’язання відбувалось шляхом кесарського розтину, я йшла на операцію спокійна і весела, завдяки Анні Дмитрівній!) Все пройшло успішно і дуже швиденько, у післяопераційний період Анна Дмитрівна відразу прибігла до мене в палату і привезла мою доцю:) Допомогала зі всім, приходила часто, за що я дуже їй вдячна. Усім рекомендую народжувати в Анни Дмитрівни, тоді все пройде легко і дуже позитивно! ????????????
Мар'яна
Нейтральний відгук
Щиро дякую Анні Дмитрівні за допомогу з'явитись моїй донечці на світ,особливо в такий важкий час!!!! Ця жінка-професіонал своєї справи, приємна і проста в спілкуванні. До і Після пологів завжди на телефоні порадить що робити в тій чи іншій ситуації. Одним словом, РЕКОМЕНДУЮ !!!
Наталія
Позитивний відгук
За другим лише до Анни Дмитрівни! 24.09.20 з допомогою Анни Дмитрівни, на світ з’явилася наша крихітка з вагою 4 кг, це перша дитина тож з такою вагою було не легко її народити, але я відчувала щохвилини, що в надійних руках, тож пологи пройшли добре...З першого знайомства з Анною Дмитрівною зрозуміли, що наш лікар і не помилилися. Професіонал своєї справи, дуже чуйна і людяна, а ще просто красива жінка і позитивна людина! В процесі пологів вміє і підтримати і мотивувати і «привести до тями». Після пологів щодня контролювала наш стан і навіть зараз завжди на зв’язку і підказує та консультує коли виникають питання. Десь на форумах прочитала характеристику «лікар-подружка» ?? - погоджуюся на всі 100%!!! Тільки додам, що прицьому професіонал своєї справи)
Лілія
Позитивний відгук
Хочу виразити слова вдячності Анні Дмитрівні. Народжувала у лютому 2020. До родів лежала на підтримці - всі процеси та мій стан завжди Анна Дмитрівна контролювала особисто . Прийняли рішення - кесарити . Все пройшло легко та без проблем , дитинка здорова , шви майже не помітні . Після полонів ше 3 місяці спілкувались і питала про здоров’я та як себе почуваю. Дуже привітна та хороша людина , і звичайно спеціаліст . Хочеться їй довіряти . Мабуть при виборі лікаря важливо чи комфортно Вам спілкуватись. Моя рекомендація за Анна Дмитрівну
Ангеліна
Позитивний відгук
14.08.2020 народжувала синочка у Анни Дмитрівни) В нас була непередбачувана ситуація. В понеділок я прийшла познайомитись з Анною Дмитрівною. 34 тиждень. Вона просто оглянула животик, серцебиття, подивилась обмінну карту і сказала, коли прийти наступного разу. Я навіть ще не розказала, як я бачу свої пологи (без окситоцинів, епізіо ітд). А в четвер у мене відійшли води. Передчасні пологи. Все було добре. І зі мною, і з дитиною. Досі не розумію причини. Просто вирішив родитись скоріше. Лікарем дуже задоволена. Анна Дмитрівна не вколола мені жодного уколу. Навіть катетор мені поставили вже перед самими потугами. Під час потуг мене ніхто не рухав. Я хотіла бути сама в родзалі. Анна Дмитрівна і акушерка тільки час від часу заглядали, як я і слухали серцебиття дитинки. А ще Анна Дмитрівна мене від всіх захищала???? від тих хто мені казав не кричати під час потуг, і від тих хто не давав мені зав‘язати волосся, яке прилипало до всього тіла, через якусь там дурновату прикмету. Анна Дмитрівна злосно казала: «не рухайте її, нехай робить, як хоче»???? Але сама весь час контролювала процес, масажувала мені там олійкою, щоб розривів не було. Казала, що і як робити. Одним словом все пройшло дуже класно. Без уколів, без розривів. З дитинкою все добре. Дихав сам. Після пологів ми ще тиждень лежали в пологовому, бо дитинка скоріше народилась. А Анна Дмитрівна була, як мама на той час. Кожного дня приходила, всі проблеми, які виникали пізніше (груди ітд) допомагала вирішити! Лікарем задоволена. Ще й така красива жінка. А я естет. Весь час милувалась її неперевершеним виглядом!
Марічка
Позитивний відгук
Народжувала в Анни Дмитрівни двох своїх синочків, одного 30.06.2019 р, другого 05.08.2020, все пройшло щасливо, Анна Дмитрівна все тримала під контролем, постійно нагадувала про дихання, що дуже допомогає в процесі родів, не побоялась прийняти роди при коронавірусі, перед пологами завжди цікавилась як я себе почуваю, просила лікуватись ,щоб я здоровою родила, після пологів все акуратно зашиває якщо є потреба, бо є лікарі які лишають розриви і потім треба робити окремо пластику, після пологів завжди цікавиться станом жінки і дитини, приїжає щодня на огляд, до своїх породіль, незнаю чого деякі негативні коментарі про хамство, в нас на пологах перший і другий раз не було жодного хамства! Анна Дмитрівна старається зробити пологи максимально приємими митями для вас і чоловіка. Анна Дмитрівна компетентний і зі стажем лікар, який з повагою ставиться до своїх пацієнтів! Всім рекомендую народжувати в Анни Дмитрівни!
Оксана
Позитивний відгук
Анна Дмитрівна це лікар від Бога, я дуже щаслива що обрала саме вас, народжувала 29 липня лікар завжди була поряд підтримувала. Що дня приходила відвудувати, запитувати як самопочуття! Рекомендую однозначно, дякуємо за синочка!