Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мартин Тарас Юліанович

cuplike
Загальний рейтинг 301
Позитивних відгуків 321(67%)
Негативних відгуків 20(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марьяна Бакун
Нейтральний відгук
Доброго вечора! Напишіть, будь - ласка, номер Мартина Тараса Юліановича. Мій номер 0978589729. Дякую!
Анна-Марія
Позитивний відгук
Привіт всім,хто зараз читає цей відгук! Пишу його після заключного прийому в Тараса Юліановича. Прийшла до Нього пізньої осені з кістою яйника великих розмірів (уточняти не буду) . Мені 19 ,і я жодного разу не оперувалась, мені було дуже страшно і я не знала до кого бігти. Благо ,мені порадили дуже хорошого спеціаліста. Після першого прийому ,де Він оцінив ситуацію і розповів варіант мого лікування ,мені полегшало. Лікар дуже самовпевнений(але повірте,для хірурга це хороша риса) . Операцію мені провели на початку січня.(це була лапаротомія). Пройшла вона дуже успішно за словами всіх присутніх за операційним столом. Для введення ясності( лапаротомія виконується шляхом невеликого розрізу над лоном) (повірте,цей розріз дуже невеликий, як на операцію на дуже великій кісті). Хочу виразити цим відгуком щиру подяку Тарасу Юліановичу за збереження мого жіночого здоров'я ( в тому числі і яйника) і просто за ідеально виконану хірургічну роботу.
MYROSLAVA
Нейтральний відгук
напишітьбудь ласа номер телефону Тараса Юліановича . Мій номер 067 76 94 608. Заздалегідь вдячна
Яна
Позитивний відгук
Серед позитивних відгуків про Тараса Юліановича якось дивно знаходити негативні коментарі про методи його лікування. Складається враження, що це пишуть люди, які не мали особливої потреби звертатись до нього. Лише просто консультувались без бажання лікуватись надалі. З власного досвіду можу сказати, що Тарас Юліанович лікар від Бога і дай Боже йому багато ще років життя та міцного здоров“я!!!!. Маючи проблему по гінекології я лікувалась у різних лікарів, але безрезультатно пухлина росла та з“являлись нові вузли, які супроводжувались побічними діями: завжди низький гемоглобін,болі у низу живота, ряснезні місячні та нетримання сечі. Порадили звернутись ще до Тараса Юліановича чесно надії я покладала мало на нього, думала як у всіх інших купа аналізів, а в результаті знову нічого. Йдучи на консультацію перечитала багато відгуків, яким не повністю довіряла. Йшла просто послухати, що скаже ще він, немаючи особливої мети лікуватись ( навіть готова була до черг під кабінетом про це також прочитала))). Але це була моя думка до консультації у Т.Ю. він у своїй незвичній манері спілкування все чітко розказав, пояснив, що можна видалити вузли без матки і які я буду мати наслідки якщо буду зволікати( попереднє лікування зводилось до одного діагнозу «видалення матки з вузлами»). Власне якби він розмовляв як усі лікарі, я б пішла, а так дякуючи власне його нормальній, живій, простацькій мові він викликав довіру та вселив надію, що все буде добре. Так можливо десь різко було сказано, але треба зважати, ще на людський фактор, він не робот, а жива людина. День проходить насиченно від операцій до консультацій, огляди і навпаки. Цей темп роботи я вже зрозуміла в післяопераційний період у лікарні. Оскільки Тарас Юліанович професіонал своєї справи, то операція хоч була важка, але пройшла успішно, навіть шов «ювелірна робота» непомітний))). Тому Тарас Юліанович велика вам подяка за вашу працю!!! А якщо хтось має сумніви відносно професійності лікаря не сумнівайтесь з Тарасом Юліановичем маєте шанс стати здоровою жінкою, адже це лікар, який виліковує, а не просто лікує!!!!.
Marta Halushka
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Тарасу Юліановичу за операцію по видаленні перегородки в матці, проведену 03.11.2020. Пройшло 2 місяці від операції, сьогодні Тарас Юліанович з легкістю і без жодних відчуттів для мене 👌, вийняв спеціальну спіраль, додав як завжди влучний жарт і гарне побажання щодо планування вагітності😉 Безумовно, лікар - від Бога, якщо хтось побачить «схожі»відгуки в 300 попередніх, це не дивно, бо Тарас Юліанович цього заслуговує і я впевнена що всі його пацієнти що дякували тут, робили це не спроста а тому що є направду за що! Перед моєю операцією я розмовляла ще з 2 пацієнтками що мали схожі і всі задоволенні, і в палаті зі мною лежала дівчина що готувалася до складної операції яку не всі бралися робити... тому дивно читати негативні якісь відгуки, краще запитайте в реальних пацієнтів їхні історії і почуєте вдячність за допомогу від Тараса Юліановича. Хочу ще відзначити професійність всієї команди на операції, чіткість і скоординованість в організації роботи, також чистоту і порядок в палаті та відділенні. І відчутно було бажання підтримати і розвеселити, за це окреме дякую! Надіюся що мені вдастся швидко завагітніти а все добро що робить Тарас Юліанович з дня у день повернеться йому в сотні раз в більшому розмірі, як заслуга за професіоналізм і відданість до своєї роботи. Дякую) побільше Вам класних і позитивних пацієнтів 😉
Людмила Олешко
Позитивний відгук
Рекомендую Тараса Юліановича з власного досвіду. Проводив лапороскопічну операцію по видаленню кісти яєчника. Все пройшло добре,за 2 дні виписали додому. Персонал уважний і привітний. Навіть сам Тарас Юліанович не одноразово приходив запитатися як самопочуття,знаходив час між операціями. Велике дякую. Успіху у вашій не легкій справі,робіть жінок здоровими і щасливими.
Елена Галиева
Позитивний відгук
Доброго дня усім! Хтось може поділитись номером Тараса Юліановича? Була б вдячна! Мій номер 0958337150
Мар'яна
Позитивний відгук
Доброго дня! Напишіть, будь -ласка, номер Мартина Т. Ю.(097858972 Дякую!
Романка
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер телефону лікаря Мартина 050-444-17-49. Дякую.
Мар'яна
Позитивний відгук
Марти Тарас Юліанович дуже хороший спеціаліст своєї справи. Рекомендую звертатись до нього. Справді, лікар від Бога!!! Дякую йому велике!!!