У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Роксолана
Позитивний відгук
Від усього серця щиро вдячна лікарю Мартину Тарасу Юліановичу за проведення надскладної лапероскопічної операції 17.03.22 з видаленням міоми 6 см і вогнищевого ендометріозу. Завдяки професіоналізму лікаря, його неймовірним навичкам все пройшло успішно. Я так молилась Богу і Матері Божій щоб послали мені вирішення проблеми - і так я дізналась про Тараса Юліановича , скажу без перебільшень, що це найкращий гінеколог хірург України, який успішно провів сотні як не тисячі надскладних операцій і рятує дівчат і жінок в тих ситуаціях коли інші розводять руками. Як вперше попала на прийом, все чітко пояснив, розказав, було зрозуміло який план дій. Тарас Юліанович казав як є, що ситуація важка, міома в дуже важко доступному місці. Але пообіцяв що все зробить в найкращому вигляді, так і зробив. Після операції, дивлячись відео, переконалась на власні очі що він має золоті руки - це була дуже делікатна операція на матці, робив все дуже майстерно. Безмежно йому вдячна за збережене здоров'я, адже я ще не маю дітей і планую в ближчому часі. Дівчатка, це не лише тут на сайті про нього відгуки такі - я чула особисто від багатьох людей хто в нього оперувався - кращого за Мартина Тараса Юліановича немає. Тому не сумнівайтесь, це правда. Саме йому я не побоялась довірити найдорожче. Невистачає слів щоб виразити всю вдячність!!!!
чт, 23 березня 2023 р., 09:54
Автор: Марта
Нейтральний відгук
Доброго дня. Підкажіть приблизну вартість операції з видалення йому?
вт, 21 березня 2023 р., 20:54
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
пн, 20 березня 2023 р., 20:35
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати лікареві - Мартину Тарасу Юліановичу за успішне проведення лапароскопічної операції 16.03.Ситуація була складна, але Тарас Юліанович справився бездоганно.Також хочу подякувати персоналу , який був причетний до операції. Щиро рекомендую лікуватися в Мартина Т.Ю., він знайде вихід з будь якої ситуації.
пн, 20 березня 2023 р., 20:34
Автор: Галина
Позитивний відгук
Хочу залишити свій відгук про лікаря Мартина Тараса Юліановича. Оперувалась в нього минулого тижня. Діагноз - багатовузлова міома матки. На УЗД виявили 4 міоми ззовні на матці. Дві великі: одна 8см, інша 4,5см і дві менші. Консультувалась в декількох лікарів, і при таких розмірах і розташуванні вузлів всі сказали тільки відкрита операція. Але Тарас Юліанович сказав що зробить лапароскопічну операцію, і зробив. При операції вузлів виявилось набагато більше ніж показало УЗД, було ще багато дрібних вузлів, і лікар видалив усі вузли. Хід операції записано на відео, яке можна переглянути. Пройшов тиждень після операції, і я почуваюсь як нічого і не було) Важко повірити, що цих вузлів вже немає, і що все пройшло так легко і швидко. Дуже вдячна Тарасу Юліановичу за успішно проведену лапароскопічну операцію, а також за відданість своїй роботі і за його прагнення зробити все ідеально! Рекомендую цього лікаря, як високого професіонала своєї справи!
пн, 20 березня 2023 р., 18:10
Автор: Вікторія
Негативний відгук
Так як у мене наразі немає дитини, коли виникли проблеми, мені важливо було щоб оперував лікар з особливою майстерністю. Довіряла лікарю Мартину, платила як у приватній клініці Києва. Операція, яка по словах лікаря, мала займати пів робочого дня, тривала годину, після цього у мене залишились проблеми, які можна було вирішити хірургічним шляхом під час цієї операції, це згодом і підтвердив інший лікар з іншої лікарні. А зараз нажаль жодне консервативне лікування в моїй проблемі немає доказаної ефективності, а друга операція це знову страх і ризик. Ось така важка ситуація виникла через те що довірилась лікарю Мартину.
пт, 17 березня 2023 р., 20:10
Автор: Ірина
Негативний відгук
Якщо плануєте оперуватись в цього лікаря,фіксуйте все, зокрема коли йдеться про об’єм операції. Бо якщо у Вас виникнуть будь-які претензії, лікар запитає чи у вас це було зафіксовано і скаже що сам все фіксує різними засобами, хоча якщо він робить це наприклад в своєму кабінеті, то на дверях має обов’язково бути вказано що ведеться відеоспостереження чи аудіозапис.
пт, 10 березня 2023 р., 19:01
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Відгук позитивний( операція 23.02.2023), не подивилась, на ці відмітки))
ср, 8 березня 2023 р., 11:12
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Ніколи не писала ніяких відгуків, а оскільки сама звертала увагу на думки людей при виборі лікаря то хочу сказати добре слово про лікаря-хірурга Мартина Тараса Юліановича. Я роками страждала на кровотечі через міому матки, і "викохала" її до дуже великих розмірів, через постійні упадки сил, низький гемоглобін, я наважилась на операцію, але не хотіла відкриту, а лише методом лапароскопії. Лікаря знайла через інтернет, дозвонившись з першого разу до лікаря, Тарас Юліанович задавши декілька запитань, скерував на УЗД, призначив прийом. Завдяки професійності лікаря та медбригаді 23.02.2023 мені було зроблено операцію. Окрім професійності та відданості роботі хочу відмітити такі якості, як людяність, уважність, конкретність. Після операції, яка записується, лікар усе показує, коментує, шви виконані дуже ювелірно, через два тижні майже непомітні. Ще хочу відмітити, що в мене не було страху перед операцією, відчувається, що Тарас Юліанович є інструментом в руках Господніх.
ср, 8 березня 2023 р., 11:09
Автор: Ліля
Позитивний відгук
Хочу висловити велику вдячність лікарю Мартину Т.Ю., за успішно проведену лапараскопічну операцію по видаленню міоми матки. Дуже компетентний, чуйний і людяний лікар, справжній професіонал своєї справи, який відповідально ставиться до своєї роботи і до пацієнтів. Дуже тішуся, що в нас є такі лікарі, і всім рекомендую👏👏👏!!!!
вт, 7 березня 2023 р., 14:02