Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Мартин Тарас Юліанович

cuplike
Загальний рейтинг 308
Позитивних відгуків 328(68%)
Негативних відгуків 20(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Hladka Natali
Позитивний відгук
Коли я обійшла у Львові чотирьох з найкращих лікарів,мені всі говорили,що випадок складний і важко буде зберегти матку.Я впала у відчай так як Я ще не народжувала.Єдиний лікар Мартин Т.Ю. мене заспокоїв і запевнив що все буде добре.Так і сталося.Така операція для інших хірургів є дуже складною,а для Тараса Юліановича( так він сказав сам)-це просто стандартна операція."Я кайфуЮ за операційними столом"-це його слова.Його перевага в тому ,!що йому цікаво братися за складні випадки.В Т.Ю. має бути все ідеально.Так як операція була відкритою,залишився шов,але це просто тоненька лінія,яку з часом навіть не буде видно.Лікар Мартин без зайвих перебільшень є "віртуозом в хірургії".Тарас Юліанович дай Боже вам здоров'я, успіхів та наснаги робити вашу справу так,як робите це тільки Ви.
Наталя Дума
Позитивний відгук
Хочу висловити свою безмежну подяку Мартину Тарасу Юліановичу!За успішно проведенні дві операції ,,Лапароскопічної і Гістероскопії", дві операції були дуже складні,але Тарас Юліанович Хірург від Бога і зробив все на вищому рівні!Для мене немаловажна естетика тіла після операції, і тут мене теж дуже вразив 🤗 проріз незамітний,і це тільки тиждень після операції!Якщо прийшлось би звернутись ще раз,то тільки до Вас!Бажаю Вам міцного здоров'я!
Анна
Позитивний відгук
Хочу подякувати Тарасу Юліановичу за проведення лапороскопічної операції по видаленню кисти, окрім цього у мене була сильно виражена злукова хвороба при якій часто потрібно робити відкриту операцію, але Тарас Юліанович успішно зробив все лапороскопічно без іншого втручання, за що йому безмежно вдячна. Після перегляду відео з операції, зрозуміла, що операція дійсно була складною. Добре, що звернулась саме до нього. Професіонал своєї справи!
irena holyk
Позитивний відгук
Доброго дня. Колись проходила лікування у Мартина Тараса Юліановича. Нажаль, контактів наразі не маю, але маю потребу і бажання звернутися саме до нього. Поділіться його номером. Буду дуже вдячна. Мій тел.0951929813
Зоряна
Позитивний відгук
Ось нарешті зібралась написати) 5 років назад видалила велику міому, 5 см. Довго вагалась, було страшно, от і доходилась. Добре що попала до Тараса Юліановича, ювелірно провів операцію лапаротомічно без втручання в порожнину матки, для лапароскопії вже було запізно. Дівчата, вчіться на чужих помилках, не тяніть як я! Через рік після операції завагітніла, мала безпроблемну вагітніть і природні пологи. Тарас Юліанович, вам низький уклін!
Yana Ku
Позитивний відгук
Доброго дня всім хто мене читає. В першу чергу хочу висловити свою безмежну подяку лікарю від Бога - Мартину Тарасу Юліановичу. Дівчата, не вагайтесь на рахунок його професіоналізму, він народжений бути лікарем. Він настільки переймається вашою проблемою, як жодний інший лікар, і веде вас до позитивного результату. Він зрозуміло все вам роз'яснить і розставить на свої місця, при тому вас заспокоїть і ви будете впевнені, що попали в надійні руки. Мені 45 років, діагноз: міома матки (великих розмірів). В мене була дуже складна операція, але дякую Богу що мене оперував Тарас Юліанович, він врятував мені життя. І я бажаю йому здоров'я і довгих років життя. З повагою Іванна.
Myroslava
Нейтральний відгук
Доброго дня, де приймає Мартин Т?
Оксана
Позитивний відгук
Висловлюю невимовну подяку Мартину Т.Ю - це фанатик своєї справи, лікар від Бога! Поки потрапила до нього - наслухалась страшних діагнозів (саркома) і два місяці мучила себе питанням, як далі жити без матки? Молода ще, планували родити другу дитину, але лікарі розводили руками. Діагноз: Міома матки, інтраморальний вузол - 8 см. Сьогодні пишу щаслива в повна сил! Була проведена відкрита операція, вузол видалили і почуваю себе чудово! Щиро бажаю Тарасу Юліановичу міцного здоров‘я та вдячних пацієнтів, яким Ви рятуєте життя! Особлива подяка Сливці Н.І за її підтримку, професіоналізм та чуйність! Хвилювалася разом зі мною, заспокоювала і постійно пілбадьорювала! Бажаю Вам кар’єрного росту та усіх благ!❤️
Марьяна Бакун
Нейтральний відгук
Доброго вечора! Напишіть, будь - ласка, номер Мартина Тараса Юліановича. Мій номер 0978589729. Дякую!
Анна-Марія
Позитивний відгук
Привіт всім,хто зараз читає цей відгук! Пишу його після заключного прийому в Тараса Юліановича. Прийшла до Нього пізньої осені з кістою яйника великих розмірів (уточняти не буду) . Мені 19 ,і я жодного разу не оперувалась, мені було дуже страшно і я не знала до кого бігти. Благо ,мені порадили дуже хорошого спеціаліста. Після першого прийому ,де Він оцінив ситуацію і розповів варіант мого лікування ,мені полегшало. Лікар дуже самовпевнений(але повірте,для хірурга це хороша риса) . Операцію мені провели на початку січня.(це була лапаротомія). Пройшла вона дуже успішно за словами всіх присутніх за операційним столом. Для введення ясності( лапаротомія виконується шляхом невеликого розрізу над лоном) (повірте,цей розріз дуже невеликий, як на операцію на дуже великій кісті). Хочу виразити цим відгуком щиру подяку Тарасу Юліановичу за збереження мого жіночого здоров'я ( в тому числі і яйника) і просто за ідеально виконану хірургічну роботу.