У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хочу подякувати Тарасу Юліановучу за проведену операцію . Це висококваліфікований спеціаліст, фахівець своєї справи, який живе своєю роботою, має "золоті руки". Лікар який інтереси пацієнта ставить на перше місце. Також, професійно налагоджена робота всієї команди, всі уважні і сумлінно виконують свою роботу.
вт, 19 квітня 2022 р., 13:14
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
чт, 10 березня 2022 р., 19:39
Автор: Надія
Позитивний відгук
Ніколи не залишаю відгуки . Але познайомившись з лікарем Тарасом Юліановичом , хочу висловити свою подяку та залишити лише позитивний відгук за його працю . Тарас - людина з великої літери , спеціаліст від Бога в наш час дуже рідко потрапляєш до таких фахівців, як Тарас Юліанович Тарас лікар , який йде з ногою до нових технологій та можливостей людина , яка чітко та конкретно, допоможе розібратися в гінекологічній проблемі. Ще раз низький поклін та щира подяка вам Тарасе ,Божого благословення у вашій справі .
вт, 15 лютого 2022 р., 14:57
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Не дуже люблю писати дописи за особисте, але сьогодні ДН мого синочка.Один із найважливіших і найщасливіших днів у моєму житті.А цього дня могло і не бути...І не тому, що я не хотіла дітей.Я хотіла...А справа в тому, що дізнавшись,що я вагітна, я дізналась що в мене купа проблем по гінекології, а саме 2 ендометріоїдні кисти на обох яйниках 5 і 8 см.Лікар, до якої я прийшла ставати на облік довела мене до сліз.Лікарі УЗД були в шоці від того що я з таким завагітніла.А все через те, що я не знала, що треба кожного року перевірятись,навіть не те що потрібно до гінеколога,до гінеколога я старалась ходити, а просто піти раз в році на УЗД, цього я на жаль не робила.Для мене це напевно, як для більшості сходити до стоматолога,хоча до стоматолога я йду без проблем.Добре, що зі мною в той час була моя мама, яка довго не думаючи подзвонила до Мартина Тараса Юліановича і запиталась чи можна до нього приїхати.Все склалось, 4 години просидівши в черзі і того дня я вже була в лікаря.Як це було приємно потрапити до такого лікаря, який простими словами все чітко роз'яснив, дав зрозуміти, що єдиний вихід це операція.Який підтримав, а не накричав, який дав надію на те, що все буде добре.Довго не думаючи я погодилась.Місяць спостереження,знову УЗД кисти вже стали 8 і 10 см, здача аналізів і на 14 тижні вагітності лапараскопічна операція.Яка пройшла успішно:дитя збережене і всі органи теж.Рівно на 9 місяці в мене народився хлопчик, якому сьогодні вже 3 роки.Дякую Тарасу Юліановичу, за ту радість яку я маю, за таке вже велике щастя, за мого синочка.
нд, 6 лютого 2022 р., 13:10
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Тарас Юліанович - висококласний спеціаліст, геній своєї справи, харизматична, сильна особистість з відмінним почуттям гумору... і так можна продовжувати до безконечності :). Він не лише любить свою роботу, а просто живе нею. Минулого тижня цей лікар успішно провів мені лапороскопію. Налагоджена робота професіоналів - це одне. Але інший важливий момент - це перші дні після операції, де свою чуйність, людяність і сумління проявили медсестри і санітари. Щиро вдячна всім!!! P.S. Єдина важлива порада тим, хто хоче вперше попасти до нього на прийом: просто запастись терпінням і більше ніяких справ на цей день не планувати.
вт, 1 лютого 2022 р., 14:29
Автор: Юлія Швед
Позитивний відгук
Доповнюю відгук: після операції пройшло майже 2 міс,на узд все ідеально,повністю збережено функціональність органів ,напевно, про операцію будуть нагадувати лишень маленькі розрізи(дуже делікатні, котрі майже не видно❤) Дякую, Тарас Юліанович, я щаслива🥰 мені було спокійно йти до вас на операцію і ні на хвилину я не засумнівалась у своєму виборі❤
пн, 31 січня 2022 р., 21:12
Автор: Юлія
Нейтральний відгук
Рекомендую Тараса Юліановича всім) У Львові важко знайти дійсно лікаря, який виконує свою роботу на вищому рівні, в мене була екстренна ситуація в якій я не знала до якого лікаря звернутись , і лише благала Щоб Бог мені послав лікаря який прооперує мене, і випадково натрапила на Тараса Юліановича , і зразу чомусь зрозуміла що хочу щоб саме він оперував , і не помилилась , операція пройшла успішно 🙏🏼 А також Наталія Ігорівна, теж надзвичайний лікар🙏🏼 Дякую вам ❤️
пн, 10 січня 2022 р., 20:39
Автор: Марія
Нейтральний відгук
Доброго дня, поділіться будь-ласка номером телефону Мартина Тараса Юліановича, мій вайбер +380685448454 наперед дякую
ср, 5 січня 2022 р., 19:52
Автор: Людмила
Позитивний відгук
Сама я з м. Чернівці. У центрі безпліддя (у Чернівцях) поставили діагноз ендометріоїдні кісти обох яєчників. Сказали що у мене єдиний вихід це Еко так як я ще не народжувала, а після якщо все буде добре( бо то ще під питання, так як кісти розміщенні погано і не ясно чи вийде завагітніти з Еко, це у нас така супер клініка яка лише розводить на великі гроші, а лікувати і не збирається) то операція з видалення кісти. Я вирішила що спочатку проконсультуюсь ще. Дякувати Богу, що я звернулася до Тараса Юліановича, він справді підтвердив що операція тільки після пологів, але з Еко не поспішати бо то не дешеве задоволення)))))). Він призначив Візан. Три місяці приймаю, три перерва і спроба вагітніти. На третій місяць перерви сталось Чудо якого я чекала три роки, я завагітніла. Я не могла повірити що після трьох років безпліддя я самостійно завагітніла без жодних Еко. Як добре що є такі лікарі які щиро допомагають і не мають на меті лише гроші. Тарас Юліанович легко міг мене переконати що операція мені допоможе і провести її та він просто порадив лікування як справжній лікар який перш за все допомагає, а не думає про гроші (як лікарі у мене в м. Чернівці впевнена що вони знали про візан, але жодного слова про цей метод не сказали, лише залякали що не ясно чи я взагалі зможу завагітніти) Та зараз я най шасливіша людина так як у мене є моє маленьке чудо за яке я вдячна Тарасу Юліановичу, він справді лікар від Бога майже у кожному коментарі це пишуть, але хочу ще раз це підтвердити бо справді вперше зустрічаю настільки совісного лікаря. Дякую щиро за можливість стати мамою ви мій герой))))
вт, 28 грудня 2021 р., 21:11
Автор: Лілія
Позитивний відгук
Дуже вдячна лікарю Тарасу Юліановичу
нд, 19 грудня 2021 р., 13:50