У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Степанія
Позитивний відгук
Дякую Богу за те,що потрапила на операцію до Мартина Тараса Юліановича-хірурга з золотими руками та великим серцем! Після попередньої консультації у Тараса Юліановича я без вагань погодилась на оперативне втручання. Мені успішно проведено надскладну відкриту операцію. Низький поклін і щира подяка лікарю Гуменюк Юлії Леонідівні,анестезіологу Конкуловському Андрію Михайловичу та усій команді лікарні,яка мені допомагала. Перебування у лікарні максимально комфортне. Нехай Бог благословить всіх Вас ,обдаровує здоров'ям та усіма ласками.
пн, 18 липня 2022 р., 13:36
Автор: Марія Герц
Позитивний відгук
Щиро дякую Мартину Тарасу Юліановичу та його медичному персоналу за добре проведену відкриту надскладну операцію та добре ставлення до всіх пацієнтів. Лікар від Бога. Рекомендую.
чт, 14 липня 2022 р., 03:46
Автор: Ксенія
Позитивний відгук
Мартин Тарас Юліанович найкращий хірург, береться за надзвичайно складні операції і блискавичним успіхом їх проводить!!! Попала до нього з великою міомою зі складним розташуванням, яку вже пробували раніше мені видаляии інші лікарі відкритою операцією і не змогли, перспективи були жахливі, проте Тарас Юліанович з успіхом провів операцію повторно і тепер в мене все нарешті добре!!! На багатьох різних консультаціях лікарі в мої ситуації розводили руками і казали що Бог поможе - і Тарас Юліанович поміг - зробив неймовірне!!!! В лікарні на Русових чудові лікарі та мед персонал, гарне та турботливе відношення!!!!!
вт, 5 липня 2022 р., 10:16
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Я безмежно вдячна Богові, що потрапила саме до Тараса Юліановича. Він справжній професіонал, дуже висококваліфікований спеціаліст і прекрасна людина!!! Хоча в мене ситуація була складна і інші лікарі рекомендували відкриту операцію, Тарас Юліанович успішно прооперував мене лапароскопічно, і на другий день я вже бігала. Тепер про операцію нагадують лише малесенькі, майже непомітні шовчики. Щиро дякую Тарасу Юліановичу, що допоміг мені позбутися постійних кровотеч і болей!!!! Хай Господь допомагає Вам у роботі і обдаровує здоров’ям і всіма Своїми щедротами!!! Тішуся, що в нас є такі лікарі і рекомендую всім, хто потребує, звертатися саме до Тараса Юліановича. А ще я була дуже приємно вражена комфортом і чистотою у відділенні, привітністю і людяністю всього медичного персоналу, за що їм величезна подяка!!!
вт, 7 червня 2022 р., 14:26
Автор: Oksana
Позитивний відгук
Лікар Мартин Тарас Юліанович - неймовірний. Прекрасний хірург, який переймається пацієнтом, якому не байдуже, уважний та розсудливий. Лікар провів успішну відкриту операцію з видалення міоми. Залишився делікатний шов, я навіть уявити не могла, що значить "ювелірна" робота лікаря, про яку читала у відгуках. Я вражена професіоналізмом та турботою лікаря. Дуже рекомендую усім, хто шукає чудового спеціаліста.
вт, 7 червня 2022 р., 01:04
Автор: Таня
Позитивний відгук
Безмежно вдячна Тарасу Юліановичу. В мене так склалось що про пухлину я дізналась зовсім недавно перед операцією і вона вже була у великих розмірах. Так як я сама з Закарпаття і чудом так вийшло що лікар до якого я потрапила на УЗД порекомендував мені Тараса Юліановича, я того ж дня йому зателефонувала і вже через деякий час потрапила до нього на консультацію. Після консультації я вже знала на 200% що оперуватись хочу саме у нього. І так склалось що на операцію я поїхала сама без будь-якої підтримки і допомоги, але в лікарні зовсім не відчула себе безпомічною. Дякую команді лікарні які всім мені допомагали і Тарасу Юліановичу який навіть у різдвяні свята турбувався за мене. Тарас Юліанович якщо ви це читаєте то все життя буду вам безмежно вдячна, ви лікар від Бога і нехай він вам допомагає. І якщо хтось ще сумнівається чи оперуватись у Тараса Юліановича то не сумнівайтесь все пройде найкращим способом.
сб, 28 травня 2022 р., 18:04
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хочу подякувати Тарасу Юліановучу за проведену операцію . Це висококваліфікований спеціаліст, фахівець своєї справи, який живе своєю роботою, має "золоті руки". Лікар який інтереси пацієнта ставить на перше місце. Також, професійно налагоджена робота всієї команди, всі уважні і сумлінно виконують свою роботу.
вт, 19 квітня 2022 р., 13:14
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
чт, 10 березня 2022 р., 19:39
Автор: Надія
Позитивний відгук
Ніколи не залишаю відгуки . Але познайомившись з лікарем Тарасом Юліановичом , хочу висловити свою подяку та залишити лише позитивний відгук за його працю . Тарас - людина з великої літери , спеціаліст від Бога в наш час дуже рідко потрапляєш до таких фахівців, як Тарас Юліанович Тарас лікар , який йде з ногою до нових технологій та можливостей людина , яка чітко та конкретно, допоможе розібратися в гінекологічній проблемі. Ще раз низький поклін та щира подяка вам Тарасе ,Божого благословення у вашій справі .
вт, 15 лютого 2022 р., 14:57
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Не дуже люблю писати дописи за особисте, але сьогодні ДН мого синочка.Один із найважливіших і найщасливіших днів у моєму житті.А цього дня могло і не бути...І не тому, що я не хотіла дітей.Я хотіла...А справа в тому, що дізнавшись,що я вагітна, я дізналась що в мене купа проблем по гінекології, а саме 2 ендометріоїдні кисти на обох яйниках 5 і 8 см.Лікар, до якої я прийшла ставати на облік довела мене до сліз.Лікарі УЗД були в шоці від того що я з таким завагітніла.А все через те, що я не знала, що треба кожного року перевірятись,навіть не те що потрібно до гінеколога,до гінеколога я старалась ходити, а просто піти раз в році на УЗД, цього я на жаль не робила.Для мене це напевно, як для більшості сходити до стоматолога,хоча до стоматолога я йду без проблем.Добре, що зі мною в той час була моя мама, яка довго не думаючи подзвонила до Мартина Тараса Юліановича і запиталась чи можна до нього приїхати.Все склалось, 4 години просидівши в черзі і того дня я вже була в лікаря.Як це було приємно потрапити до такого лікаря, який простими словами все чітко роз'яснив, дав зрозуміти, що єдиний вихід це операція.Який підтримав, а не накричав, який дав надію на те, що все буде добре.Довго не думаючи я погодилась.Місяць спостереження,знову УЗД кисти вже стали 8 і 10 см, здача аналізів і на 14 тижні вагітності лапараскопічна операція.Яка пройшла успішно:дитя збережене і всі органи теж.Рівно на 9 місяці в мене народився хлопчик, якому сьогодні вже 3 роки.Дякую Тарасу Юліановичу, за ту радість яку я маю, за таке вже велике щастя, за мого синочка.
нд, 6 лютого 2022 р., 13:10