У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Юрейко Наталя
Позитивний відгук
Велика подяка Мартину Тарасу Юліановичу та його команді. За його професіоналізм, чітке роз'яснення та правельний підхід до пацієнта. Задоволена результатом самої операції та після операційної реабілітації. В моєму випадку троє лікарів у Львові мені відмовили. Після консультацій у Тараса Юліановича я знову повірила в чудо, забрав величезну кисту на єдиному яйнику та зберіг яйник який надалі функцвонує. Щиро Дякую. Та як не згадати підібрану ним команду приємних тапрофесійних людей. Рекомендую усім жінкам лікаря профі Мартина Тараса Юліановича, з золотими руками та добрим серцем. 😉👍
ср, 7 грудня 2022 р., 10:54
Автор: Olejla
Позитивний відгук
Кожна людина народжується для якоїсь справи.Кожний, хто ходить по землі, має свої обов’язки (Ернест Хемінгуей).Надважливою є професія лікаря,адже для того щоб бути найкращим у своїй сфері -треба мати цілий спектр таких характеристик як: знання специфіки ,здібності і бажання до роботи,постійний потяг до самовдосконалення ,знання перспектив розвитку медичної галузі, величезний практичний досвід. Все це про Вас Тарас Юліанович!!!Ви-людина на своєму місці і займається своєю справою.Професіоналізм на найвищому рівні,чіткість,ясність,точність і перфекціонізм. Саме всі ці фактори основні у виборі лікаря,адже від цього залежить твоє майбутнє ,кому ти довіриш своє здоров’я . Нещодавно стала вашою пацієнткою і була успішно прооперована з оптимально швидким відновленням за що щиро вдячна🫶🫶🫶В лікарні персонал відносився з турботою, при будь якій необхідності надавали допомогу,це приємно радувало і гріло серце💗 Ви і вся Ваша суперкоманда дарує людям здоров’я,життя і віру у материнство. В такий нелегкий для всієї країни час Ви тримаєте марку на високому рівні,це ще раз свідчить Ви -найкращий і на своєму місці !!!Наснаги,терпіння,сили духу і швидкої перемоги!!!
ср, 23 листопада 2022 р., 13:34
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю Мартину Тарасу Юліановичу за професійно проведену операцію.Операція була по видаленню чотирьох міом,все пройшло добре.Після операції ти попадаєш також до медичного персоналу який переживає,питає і дбає за твоє самопочуття.Ви супер!!!Всім велике дякую!!!!
пт, 21 жовтня 2022 р., 17:34
Автор: Ірина
Нейтральний відгук
Хочу висловити щирі слова подяки лікареві Мартину Тарасові Юліановичу за професійний підхід в роботі та золоті руки, що творять дива! Мені 47 років, багато років був фіброматоз матки. В останні місяці матка почала збільшувалась в об'ємі, досягла великих розмірів, турбувати почали часті кровотечі після місячних, які впливали на загальний стан, бо були всі симптоми анемії. Лікарі, до яких зверталася, радили оперуватися тільки відкритим методом, бо матка збільшилась до 404см3 (це приблизно в 6- 7 разів). За порадою колег я вирішила звернутись до Тараса Юліановича, бо, власне, хотіла потрапити до фахового хірурга-гінеколога, який входить в дясятку топ-лікарів в Україні! Яке було у мене приємне здивування, коли лікар після обстеженння та вивчення всіх даних, пообіцяв все виконати лапароскопічно. У перших числах вересня прооперувалася, операція тривала 2 години. Зараз залишились маленькі отвори, які є спогадом про ті дні. Значно краще почуваюся і кожний раз я дякую Богові за те, що потрапила до фахового лікаря, в якого є руки та все необхідне обладнання для надскладних випадків. В такий непростий час, час війни, я дякую молодшому медичному персоналу за турботу, опіку, "режим", чуйність в післяопераційний період. В лікарні була 3 дні, отримала чіткі настанови додому ,чекаю на повторний огляд в певний термін. Мирного неба нам усім, хай Господь вас усіх береже, а Тарасу Юліановичу ще й нових звершень, бо Ви рятуєте здоров'я сотням-тисячам жінкам !!!
пн, 17 жовтня 2022 р., 18:12
Автор: Галина
Позитивний відгук
Хочу поділитись своїм досвідом, можливо для когось буде корисною ця інформація та залишити відгук. Мені було поставлено діагноз міома з ДУЖЕ СКЛАДНИМ розташуванням, кіста правого та лівого яєчників. Відповідно я взялась за вирішення, так як нормально з таким діагнозом жити не можливо. І почались мої походи по лікарях((((: - перший лікар сказав, що за моє лікування ніхто не візьметься, тільки в Києві і то малоймовірно; -другий , що потрібно спостерігати і робити нічого не можна, так як я ще не народжувала; -третій що потрібно робити операцію, але в декілька етапів, тому що одразу видалити все не вдасться Але, дякувати Богу, я попала до Мартина Т.Ю., після детального ознайомлення з моїми обстеженнями ним було запропоновано видалення вузла, кисти. 08.09.22 було проведено операцію, на третій день після хірургічного втручання я вже була вдома. Місяць після операції УЗД показує що все чисто, самопочуття прекрасне, а це свідчить що операція проведена успішно, адже була МЕГАСКЛАДНА. Хочу подякувати Тарасу Юліановичу за проведену операцію( тепер я знаю що таке ювелірна робота хірурга), Також величезне ДЯКУЮ всій команді Мартина Т.Ю., дійсно налагоджена робота на усіх етапах перебування в лікарні!!!!!
нд, 16 жовтня 2022 р., 13:52
Автор: Вашеняк Галина
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Мартину Тарасу Юліановичу,за те що під час вагітності зробив мені операцію,удалив мені кисту на яйнику,операцію провів успішно ,вагітність збереглась,15 січня на свято лікар від Бога прооперував,а 3 серпня на світ появився здоровий хлопчик!Рекомендую, дуже хороший спеціаліст,довіртеся йому і віддайтесь в руки Божі і все буде добре!
пн, 19 вересня 2022 р., 08:31
Автор: Марія
Позитивний відгук
Щиро вдячна Тарасу Юліановичу за чудово проведену операцію з приводу видалення міоми лапароскопічно. Завдяки цій операції вдалося зберегти репродуктивні можливості. Більшість лікарів при великих розмірах міоми рекомендували відкриту операцію (лапаротомію), тому що не хотіли ризикувати. Після відкритої операції великий ризик розвитку спайкового процесу, що не дуже добре при плануванні вагітності. Але після консультації в Мартина Т. Ю. я була впевнена, що саме він це зможе зробити лапароскопічно. Це лікар, професіоналізм якого у проведенні оперативних втручань справді вражає. Він враховує не тільки внутрішні особливості операції, а й зовнішні естетичні моменти - щоб у жінки практично не залишалося слідів (шрамів) на животі від проведеної операції. Дуже тішить короткий відновний період після оперативного втручання - вже через тиждень після операції почувалася чудово, практично як і до втручання. Рекомендую лікаря Мартина Тараса Юліановича жінкам, котрі мають проблеми в сфері жіночого здоров‘я, особливо такі, що потребують оперативного лікування.
пт, 2 вересня 2022 р., 21:40
Автор: Наталія Коваль
Позитивний відгук
Шановний Мартин Тарас Юліанович, хочу вам подякувати, ви не просто повернули мене до життя, ви подарували мені надію на повноцінне щасливе майбутнє, покращили якість мого життя.Я як ваша пацієнтка захоплююся вашим професіоналізмом,вашою досконалою роботою, тим самим ви допомагаєте жінкам бути здоровими ,щасливими і впениними у завтрашньому дні. Після проведеної складної операції,яка тривала більше двох з половиною годин , після якоі ваш медичний костюм не мав сухого клаптика ви прийшли в палату сказали, що все позаду і все тепер буде добре, що я зможу жити повноцінним життям🤗Ви бездоганно виконуєте свою роботу, спасибі, що зберегли моє здоров‘я🙏Сердечно дякую вам! Пишаюся докторе вами і вашим талантом 🥰
сб, 27 серпня 2022 р., 08:06
Автор: Степанія
Позитивний відгук
Дякую Богу за те,що потрапила на операцію до Мартина Тараса Юліановича-хірурга з золотими руками та великим серцем! Після попередньої консультації у Тараса Юліановича я без вагань погодилась на оперативне втручання. Мені успішно проведено надскладну відкриту операцію. Низький поклін і щира подяка лікарю Гуменюк Юлії Леонідівні,анестезіологу Конкуловському Андрію Михайловичу та усій команді лікарні,яка мені допомагала. Перебування у лікарні максимально комфортне. Нехай Бог благословить всіх Вас ,обдаровує здоров'ям та усіма ласками.
пн, 18 липня 2022 р., 13:36
Автор: Марія Герц
Позитивний відгук
Щиро дякую Мартину Тарасу Юліановичу та його медичному персоналу за добре проведену відкриту надскладну операцію та добре ставлення до всіх пацієнтів. Лікар від Бога. Рекомендую.
чт, 14 липня 2022 р., 03:46