Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Сімкін Олександр Леонідович

1st place
Загальний рейтинг 169
Позитивних відгуків 193(58%)
Негативних відгуків 24(7%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Позитивний відгук
Хочу від щирого серця подякувати Сімкіну Олександру Леонідовичу за те, що допоміг нашому синочку зʼявитися на світ! Це була моя друга вагітність та другий плановий КР. На 28 тижні я потрапила в перинатальний центр у відділення патології вагітності із загрозою передчасних пологів. Так і познайомилась із Сімкіним О.Л. Поспілкувавшись з лікарем, одразу зрозуміла, що можу без вагань довірити йому найвідповідальніший момент у моєму житті. Хоча і перший досвід КР в іншому пологовому 7 років тому не мав ніяких негативних моментів, тут я одразу побачила весь професіоналізм та компетентність лікаря. Жодних зайвих розмов, чітка послідовність дій і основне завдання - доносити вагітність! І все вийшло!!! Лікар завжди на звʼязку, який кожного дня відвідував у палаті, допомагав порадами та чіткими вказівками. Писати можна багато, але найголовніше - я дуже вдячна Вам, лікарю! Вдячна Богу, що познайомилась із Вами!!!
ср, 17 квітня 2024 р., 17:50
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Хочу подякувати дуже чудовому лікарю Сімкіну Олександру Леонідовичу!!! У мєму випадку передчасні пологи, кесерів розтин. Усе пройло чудово! Лікар який знає свою справу на всі 100%! Моя щира рекомендація!
вт, 16 квітня 2024 р., 13:18
Автор: Анна
Позитивний відгук
Щиро дякую лікарю Сімкіну Олександру Леонідовичу !16.03.2024р Ми стали батьками нашого маленького але такого великого щастячка . Вагітність була не проста , в Перинатальний потрапила 29.01 з загрозою передчасних пологів (кровотеча,низька плацентація,коротка шийка матки ,холестаз вагітних) і до кінця вагітності перебувала в «патології« Саме Олександр Леонідович доклав усіх зусиль для того щоб я виносила дитинку і пологи пройшли природнім шляхом . Рекомендую його як відповідального і професійного лікаря ,який щоденно приходив в палату (вихідні також) ,оглядав і розказував план подальшого лікування . Велике дякую за людяність і відданість своїй роботі !
чт, 28 березня 2024 р., 18:38
Автор: Антоніна
Позитивний відгук
Дякую Сімкіну Олександру Леонідовичу за професіоналізм, турботу, чудове відношення та здорового малюка. Дуже відповідальний, уважний, спокійний із золотими руками лікар. Говорить чітко та по суті, почувала себе в надійних руках. Залишились найкращі спогади про пологи. Задоволена, що обрала саме Олександра Леонідовича. Від щирого серця рекомендую!
чт, 25 січня 2024 р., 13:55
Автор: Яна
Позитивний відгук
Хочу висловити свою подяку лікарю Сімкіну Олександру Леонідовичу! Вагітність була непростою, тому за рекомендацією свого гінеколога звернулась по допомогу до Олександра Леонідовича. Ще до пологів лікар надавав вичерпні консультації та рекомендації, завжди реагував на дзвінки та повідомлення і стримано прислухався до моїх прохань. Було прийнято рішення провести плановий кесарів розтин. Операція теж виявилась не простою,але завдяки колосальному досвіду та вмінню миттєво вирішувати складні ситуації, все пройшло успішно. У нас народився хлопчик. Лікар щодня відвідував, цікавився моїм станом і станом дитини. Олександр Леонідович користується неабияким авторитетом серед колег, всі працюють у злагодженій команді. Також хочу подякувати висококваліфікованим лікарям-неонатологам, медсестричкам, які здійснюють нагляд та виходжування новонароджених. Щиро рекомендую лікаря Сімкіна Олександра Леонідовича та Обласний перинатальний центр. Справді європейський рівень
чт, 11 січня 2024 р., 12:48
Автор: Сімкін Олександр Леонідович
Позитивний відгук
Начальник медичної служби Сімкін Олександр Леонідович лікар від бога... З моїми тяжкими діагнозами які були він провів кесерів розтин і зробив все можливе щоб було все добре весь після операційний період він особисто турбувався мною кожен день приходив особисто на огляд Я дякую лікарю та всі команді яка мене оперувала та дитячим лікарям анастезіолагам які витерпіли мій страх та переконали зробити анастезію епедуріальну за що я дуже вдячна що я сина побачила при народженні і персоналу який працював зі мною
сб, 6 січня 2024 р., 08:35
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Хочу висловити подяку Сімкіну О.Л. та його команді за синочка. Народжувала 18.12.23р КР Усі дні перебування у перинатальному центрі Олександр Леонідович відвідував нас. Дуже відповідальний і професійний лікар, рекомендую його як хорошого спеціаліста. У Львівському перинатальному центрі дуже гарне ставлення медперсоналу і сучасні умови перебування. Дуже смачне харчування. В окремій палаті було затишно і комфортно. Рекомендую.
пн, 1 січня 2024 р., 14:50
Автор: Анна
Позитивний відгук
Народжувала дитину 30.08 в Сімкіна Олександра Володимировича. Пологи не були безпроблемними, тому було прийнято рішення робити кесарів розтин. Хочеться подякувати лікарю, що операцію почали робити вчасно, бо знаю живий приклад, коли затягували з подібним рішенням, наполягаючи на природних пологах, і, як результат, знайома народила доньку-інваліда, дівчинка прожила лише 5 років. Отже, операція була ургентною, але пройшла добре завдяки професіоналізму лікаря і його команди. Ніяких післяопераційних ускладнень не було, на місці розрізу лишився лише дуже тонкий малопомітний шрам. Олександр Леонідович щоденно приходив в палату і розказував план подальшого лікування. Дякую йому за здорову дитину і всім рекомендую справжнього професіонала своєї справи
вт, 14 листопада 2023 р., 17:22
Автор: Загвойська Тетяна
Позитивний відгук
Щиро дякую Сімкіну Олександру Леонідовичу, якому довірили народження донечки. З першої зустрічі відчувається професіоналізм і впевненість. Супровід до, під час пологів і після залишив тільки приємні враження, як і загалом перебування у Пренатальному центрі. Завдяки порадам лікаря, донечка народилась здорова, а я швидко відновилась. Щиро дякую і рекомендую.
вт, 14 листопада 2023 р., 14:40
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Так, Сімкін то не є найпоштивіший лікар. Так, я звикла до суперприємних лікарів з амбулаторій різного ступеня приватності. Його «шановна пані!» викликало стійке бажання знайти іншого лікаря, ну бо шо - не можна імʼя моє на картці глянути чи шо? Але всі спеціалісти, яким я довіряю (уздист, гінеколог) і які спостерігали мою вагітність - радили в моєму випадку (двійня, передлежання, повторний КР) однозначно йти до нього і вже потім я зрозуміла чому. Він при абсолютно нормальних аналізах і прекрасному моєму самопочутті наполягав на стаціонарі і описав на його думку найімовірніший сценарій розвитку подій. Я звичайно ж не послухала і дуже даремно, бо сценарій втілився в реальність на 100%, включно з графіком розвитку подій. Я приїхала в перинатальний в 4 ранку з уже тривалою кровотечею і мені дуже сильно пощастило, що Олександр Леонідович був на зв’язку і встиг приїхати. Операція була дуже складна і те, що ми з малюками залишились живі (і при всіх органах) - то є виключно справа його багаторічного досвіду і хірургічної майстерності. І тоді, коли я лежала на операційному столі - мені була важливою власне ота майстерність, а не світські його манери чи ще щось. Я надзвичайно вдячна і в мене немає слів… Я не втомлюся рекомендувати його кожній.
вт, 14 листопада 2023 р., 11:02