Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Сімкін Олександр Леонідович

2nd place
Загальний рейтинг 127
Позитивних відгуків 149(54%)
Негативних відгуків 22(8%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Надія Колдуба
Позитивний відгук
Хочу висловити щиру подяку лікарю Сімкіну Олександру Леонідовичу, завдяки якому 21.10.21 народилася наша здорова донечка. Це були перші пологи (без епідуральної анастезії), тому я прислухалась до всіх рекомендацій лікаря , так була впевнена в професіоналізмі та досвіді Олександра Леонідовича. Після пологів лікар щодня провідував (навіть у вихідні дні), оглядав та турбувався про мій стан здоров'я. Я щаслива, що мій перший досвід пологів виявився таким позитивним, завдяки злагодженій роботі Олександра Леонідовича та його команди.
Інна
Позитивний відгук
18 жовтня 2021 року завдяки Олександру Леонідовичу я народила здорову донечку. Під час потуг довелося швидко приймати рішення, аби допомогти дитині з'явитися на світ. Застосували вакуум-екстракцію плода і саме швидкість, точність дій і професіоналізм Олександра Леонідовича дозволила нам пройти цю процедуру без жодних наслідків. Вся команда, яка була на пологах, спрацювала злагоджено і залишила дуже позитивні враження. Післяпологовий період теж був комфортним, адже Олександр Леонідович щодня приходив палату і цікавився самопочуттям, давав поради. Палати чисті, персонал привітний, лікарі компетентні і готові допомагати в разі потреби, харчування теж відмінне. Якщо Вам потрібен лікар, який знає що робить, говорить все по суті і має досвід роботи в різних обставинах, сміливо можу рекомендувати Олександра Леонідовича. Мабуть, найкраща оцінка роботи - бажання повернутися і саме її заслуговує Олександр Леонідович.
Vasyl
Позитивний відгук
13.08.21 народилася наша донечка. Народилася через екстренне кесареве оскільки в жінки почалося підтікання вод на 31 тижні (початок 8-ого місяця). Ми обрали саме Олександра Леонідовича, оскільки нам його порадили, як досвідченого фахівця саме у таких складних випадках. Операція пройшла успішно і у нас тепер прекрасна доця, яка народилася з вагою 1,650 кг. Тому можу порекомендувати Олександра Леонідовича, як хорошого фахівця, який незважаючи на нічну зміну добу до того, приїхав на наступну ніч до нас також і провів успішну операцію. Говорить не багато, але швидко і по темі. Грошей у нас ніхто не просив і ніякі суми не озвучували. Тому віддячити фахівцям які допомогли народитися дитині на світ -це приватний вибір кожного, а не необхідність. Ще порада,як є можливість - беріть індивідуальну палату бо у спільній жінці виспатися дуже складно.
Viktoriia Pysmenna
Нейтральний відгук
Доброго дня, Чи може хтось дати номер Олександра Леонідовича? Мій вайбер +48514467151
Ірина Мусій
Нейтральний відгук
напишіть будь ласка номер Сімкіна О.Л. І яка ціна за пологи?🙏 0984388749
Ірина
Нейтральний відгук
напишіть будь ласка номер Сімкіна О.Л. І яка ціна за пологи?🙏
Мирослава
Позитивний відгук
23.06 завдяки лікарю Сімкін Олександру Леонідовичу народилась наша донечка. Дякуємо Вам за відповідальність, професіоналізм, ставлення до своєї роботи і післяпологовтй супровід. До пологів лежала у відділенні патології і Олександр Леонідович кожного дня, навіть у вихідні і в святкові дні, приходив до мене в палату цікавитись моїм здоров'ям. Пологи почались передчасно, у вечірній час, лікар як і попередньо обговорювали провів кесаревий розтин. Після пологів Сімкін Олександр Леонідович також приходив кожного дня, надавати рекомендації для мого швидкого  відновлення.
Grey Cat
Негативний відгук
Дуже довго думав чи лишати той відгук, але бачу шо тут наче медом вистелено, то вирішив реальний відгук лишити. Ви мене вибачте дівчата, але якшо ви Перенатальний центр називаєете "лікарнею", а Сімкіна "лікарем", то напевно ви нічого не бачили кращого в свому житті просто. 1. Сімкін перестраховщик. Якшо він бачить, що можна перестрахуватися, то він вас відправить на кесарево. Вот виповнилося вам 30, все - по совєцькому протоколу вас будуть різати. НІДЕ за кордоном такого не роблять. Тут не паряться - порізали косо-криво і так зійде. Так, шов лікар лишив кривий. І заживало дуже погано і болісно і з усіма витікаючми потім, якшо ви розумієте про шо я. 2. "Команда Сімкіна" це не дорівнює "Команда клініки". Якшо ви попадете до розумного "хорошого лікаря Сімкіна" то це не означає, що ваші пологи пройдуть успішно і ви вийдете здоровою з пологового і зі здоровою дитиною. Моїй дружині просто спортили вєни у післяпологовому лиишаючи катетор в вєнах на три дні. Тепер, коли їй лягати під крапельницю треба буде - вєни просто не знайти. Я мало не порвав їх там, коли побачив, що "метелик" третю добу на руці жінки і рука вже синя, а та мало не плче. Куди дивилися сестри? Ага - на те шоп я гроші дав! Я мало не дав там усім! Ви маєте трозуміти, що передпологове, пологове, реанімація і післяпологове - то чотири різні відділення і чотири різні "команди", які незалежать доне від одного, всім на вас начхати і всі хочуть грошей. Але видача "пайки" не гарантує вам людського відношення ні до вас, ні до вашої дитини. А ще вахтьорша і дивний розклад доробти закладу: відвідування в одні години, а ліки принести треба (бо нікого не хвилює, що ти порізана і вниз до аптеки не зможеш піти) і їжу принести треба, бо там баланда одна в столовці, то це вже інші години. А ще вахтьорші дати, бо вона тебе пропускає не в ті години. 3. Якшо ви хочете банально, шоп вашу дитину називали "хороший продукт" - Вам до Сімкіна. Йому плювати на дитину. Йому головне результат і бабки. І о да, він бере. Нормально так бере. Ще раз так і в Польщі вже 5 днів разом з кімнатою пологи вартують "все включено". 4. Сімкін просто за руку передьоргує тебе, шоби ти тут лишив відгук позитивний. Бо це його імідж і гроші гроші. Я навтіь тут читаю, що є негативні моменти, але люди лишають позитивний відгук Взагалі я після такої "найкращої пологової клініки" та "найкращого лікаря" тепер шукаю платного пологово будинку. За ті гроші, шо я витратив тут можна спокійно їхати в Польщу, або Угорщину. Київ з її "лелекою" виходить в три раза дорожче тої ж Польщі. Єдине тільки шо проблема, так то з тим COVID19. Якшо на Рапопорта не відкриють, то прийжеться їхати таки в Лелеку на Київ.
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Народжувала 21.02.2021,  в неділю , пологи природні, з епідуральною анестезією.  Кінець 41 тижня. Хочу висловити подяку лікарю Сімкіну О.Л. та всій команді що була присутня на пологах. Лікар кваліфікований, чіткий, справжній професіонал своєї справи. До пологів лежала у відділенні патології у перинатальному центрі,  Олександр Леонідович Сімкін,  відвудував мене кожного дня, слідкував за моїм станом. На пологах діяв рішуче,  був поруч зі мною.  Персонал біля нього працює ідеально, поважають! Дав  хорошого лікаря неонатолога після пологів для дитинки, вона до нас заходила по 2-3 ,рази дуже допомагала, дуже приємна жінка Наталя Петрівна, дякую вам дуже! Санітарки дуже допомагали в перший день і помитись і в туалет сходити, бо сама не могла навіть встати з ліжка, хороші жіночки, дякую їм дуже! А от акушерки не всі хороші,  деякі неохайні з дитиною,  різкі , не одягають стирильні рукавички,  брудні пальці кладуть дитині в ротик коли допомагають годувати, це мене дуже обурило. Ми були в індивідуалтній палаті , в якій чоловік міг бути зі мною з 5 вечора і до 8 ранку . Палата сподобалась , чиста, зручна , тільки треба брати постіль та рушники  для себе та чоловіка, хоча ми не просили.  Є чайник, холодильник. Годують смачно, а от у відділенні патології  їжа могла би бути ліпше,  не розумію чому так відрізняється годування. Так само особлива подяка лактологу Людмилі, вона просто чарівна фея, ангел. Всі питання та проблеми з грудним вигодовуванням допоможе вирішити. Ще трошки про відділення патології: лікарі хороші, палати нормальні, але в моїй палаті не відкривалось вікно через те просто не було чим дихати. Досить брудно . Немає індивідуальних палат , і це не дуже приємно,  бо багато жінок у патології  не найкращого контингенту, мені повезло з сусідкою по кімнаті,  а комусь ні. Загалом враження про пологовий дуже  хороші ! Дякуємо лікарю Сімкіну О.Л. за нашу донечку! Хочу повернутись туди за другою дитинкою.
Anna Bizhok
Позитивний відгук
Другі пологи під наглядом О.Л.Сімкіна. Весь час на зв’язку. Лікар лаконічний і чіткий, без зайвих розмов. Все, що цікавить - скаже. У вихідний день вночі приїхав відразу після огляду чергового лікаря. Я була за максимально природні пологи і він прислухався до побажань. Я довіряла йому на 100%. Не можу сказати, що мед персонал привітний і усміхнений постійно, але свою роботу виконують. Зробили все можливе щоб чоловік залишився зі мною в першу ніч. Після народження кожного дня лікар заходив з консультацією. Умовами лікарні та палати задоволена. Харчування доволі пристойне.