Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Тудай Віталій Миколайович

2nd placelike
Загальний рейтинг 100
Позитивних відгуків 107(80%)
Негативних відгуків 7(5%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Кристина Керод
Позитивний відгук
Хотіла написати відгук і подякувати лікарю Тудай Віталію Миколайовичу,за день який запам’ятаю назавжди , за те що поміг з’явитися на світ моїй донечці. Якби можна було, яб вернула цей день,щоб знову прожити цей прекрасний момент-народження дитини. Народжувала вперше, тому був і страх і переживання, але Віталій Миколайович в момент родів був і лікарем і психологом і людиною , яка просто підтримувала , пояснював як дихати, як правильно все робити, людина дійсно любе і живе своєю роботою. І після родів цікавиться про мій стан, про стан донечки,що також важливо. Щиро можу порадити Тудай Віталія як лікаря, який зробить все аби ваші пологи пройшли легко та позитивно.
Наталія Реверчук
Позитивний відгук
Щира подяка лікарю Тудаю Віталію Миколайовичу, пологи пройшли успішно 08.10.2021 р. Донечка і я почуваємо себе чудово. Лікар компетентний, дуже професійний, добре взаємодіє з командою. Дуже сподобалося уважне ставлення.
Тудай Віталій Миколайович
Позитивний відгук
Хочемо подякувати Віталію Миколайовичу за нашого козака, який народився 14.10! Пологи пройшли чудово, Віталій Миколайович чітко пояснював кожен крок, заспокоював та підтримував. Все пройшло швидко та легко, особливо, коли усвідомлюєш, що ти у руках професіонала. Також весь час перебування у пологовому приходив до нас у палату та цікавився тим, як ми себе почуваємо. Щиро дякуємо за синочка!)
Юлія
Нейтральний відгук
Чи можна попросити номер лікаря, 0674554039. Дуже дякую !
Вікторія
Позитивний відгук
Хочу Щиро Подякувати Тудаю Віталію Миколайовичу за наших двох Козаків , народжувала першого синочка 13.04.2020 року з вагою 4850 грам , а другого 8.09.2021 року з вагою 4600 грам , після перших погонів зразу вирішила ,якщо буду вагітна вдруге то буду стояти на обліку тільки в Віталія Миколайовича , так і сталося . Стояла на обліку в Династії у В.М ,все контролював ,аналізи пересилав , підтримував, за дієту постійно мені говорив , дуже задоволена лікарем . Під час пологів В.М порадив мені епідуральну анестезію ,був анестезіолог Лехновський Олександер Павлович також професіонал своєї справи,підтримував,жартував,пологи завдяки таким лікарям пройшли швидко і легко . Після пологів В.М піклувався , розпитував ,як я почуваюся ,подивився мене на Узд , телефонував, після виписки також дзвонив, з документами при виписці допоміг. Також хочу подякувати за такі хороші умови Малачинській Марії Йосипівній. Дуже Всіх Рекомендую Тудая Віталія Миколайовича, успіху вам у роботі !
Marta Isko
Нейтральний відгук
Прошу написати тел. Віталія Миколайовича у вайбер. Коректний # 0676721455. Попередній # некоректний. Дякую!
Marta Isko
Нейтральний відгук
Прошу написати контактний тел. Віталія Миколайовича у вайбер 0676721456. Дякую!
Оля Уліцька
Позитивний відгук
Безмежно вдячні Віталію Миколайовичу за синочка. Познайомилася з лікарем випадково прийшовши на узд. З першої зустрічі зрозуміла що хочу народжувати у нього. Все питав, підказував, рекомендував навіть коли ще не домовлялися про пологи. У родзалі дуже доступно пояснював що, як робити і для чого. (Що для мене дуже важливо). Завдяки йому народила легко і швидко. Після пологів підтримував і допомагав. Кожного дня приходив, навіть у вихідні. Було відчуття, ніби це рідна людина….. ніколи б не подумала що лікар може так опікуватися пацієнтом. Одного разу навіть запропонував побути з дитиною, а я щоб поспала, щиро вдячна йому не тільки за роботу в родзалі але і за слова і підтримку у післяпологовий період, це дуже важливо для жінки. Дуже рекомендую народжувати у Віталія Миколайовича, це професіонал своєї справи, а головне добра, чуйна, щира людина.
Viktoriia Pysmenna
Нейтральний відгук
Доброго дня, Чи може хтось дати номер Віталія Миколайовича? Мій вайбер +48514467151
Тетяна
Позитивний відгук
Віталій Миколаєвич допоміг народитися двом моїм донечкам ( у 2016р і 2021р) Чудовий лікар, дуже уважний, терплячий до різних 1000 і 1 питання. Все пряснює, завжди старається максимально доступно пояснити і допомогти мамі і малятку. Якщо до когось і йти народжувати, то я б обрала знову цього чудового лікаря з яким дуже комфортно і спокійно народжувати і консультуватись після пологів.