Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Тудай Віталій Миколайович

3rd place
Загальний рейтинг 79
Позитивних відгуків 86(82%)
Негативних відгуків 7(7%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Yulya Yaroshinska
Позитивний відгук
Хочу залишити позитивний відгук про Віталія Миколайовича!!! З ним познайомилась вже давно, ще у 2017році. Дуже відповідальний, розумний, приємний в спілкуванні спеціаліст . Народжувала в нього 5.05.2021 р. Все пройшло на високому рівні. Дуже рада, що обрала саме його!
Olesia Perfetska
Позитивний відгук
Для такого лікаря лише позитивний відгук! Тудай Віталій дуже приємний, піклується про своїх пацієнток. Так як у мене була перша вагітність та двійня - дуже хвилювалась як пройдуть пологи. Проте, познайомившись з Віталієм Миколайовичем, були з чоловіком впевнені, що усе пройде чудово. 27.04.2021 у нашій сім'ї з'явились син та донечка завдяки лікарю та команді, яку він зібрав. Навіть після пологів Віталій підтримував, робив огляди та відповідав на безліч питань. Рекомендую усім професійного лікаря та чудову людину.
Natalia Andreishyn
Нейтральний відгук
Лікаря Тудай Віталія Миколайовича мені порекомендували і я дуже рада що дослухалась. Дуже відповідальний, уважний, професіонал. В мене повинно було бути планове кесарево, але на тиждень швидше в ночі наш синочок вирішив інакше. Менше ніж за годину часу Віталій Миколайович з командою чекали мене в операційній і все пройшло чудово. Після пологів кожного дня приходив, дзвонив, все контролював і підтримував. Так як мені порекомендували так і я тепер рекомендую цього Лікаря.
Natalya Prus
Позитивний відгук
Хочу залишити позитивний відгук про лікаря Тудая Віталія Миколайовича. Познайомилася з ним на плановому узд вагітності і ще тоді зрозуміла, що хотіла б у нього народжувати! Уважний, спокійний, чіткий в роботі! Народжувала 29.04.2021 природнім шляхом - все пройшло чудово! Лікар дуже підтримував, піднімав бойовий дух, як то кажуть))) пояснював, як правильно дихати на схватках, а потім і на потугах. Дихання це дуже важливо і справді допомагає! Щиро йому вдячні за нашого синочка і рекомендую Віталія Миколайовича, як прекрасного спеціаліста! Обов‘язково звертатимусь саме до нього, при плануванні наступної вагітності!
Mariia
Позитивний відгук
Як кажуть в народі: "Лікар має бути за покликанням", і це про Тудая Віталія Миколайовича. Я народила 15.04. 2021 року, перші пологи і дуже важкі, але завдяки фаховості та чуйності пана Доктора все пройшло на ура. Віталій Миколайович настільки контролював ситуацію та пояснював, що навіть коли сили мене вже покидали я намагалась почути його, та виконувати вказівки. І після пологів Віталій Миколайович навідувався кожного дня до виписки, а така підтримка є дуже потрібна. Дякуємо Вам.
Галина Мартин
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю Віталію Миколайовичу за прекрасну донечку, яка народилась 21.04.2021.Я познайомилась з лікарем під час УЗД і була приємно здивована, що він не тільки проводив обстеження, а також цікавився перебігом вагітності і підказав на що звернути увагу, давав рекомендації, тому народжувати вирішила саме в нього. Лікар під час пологів підтримував, давав правильні і корисні поради, все пояснював і коментував все що відбувається, Я відчувала,що справді в "надійних руках".Після пологів постійно приходив, оглядав, цікавився моїм самопочуттям і здоров'ям малечі. Величезне спасибі Віталію Миколайовичу за відданість своїй справі, компетентність і уважне ставлення до мене, такі лікарі зараз рідкість. Успіхів вам, а також багато клієнтів!!! Всім рекомендують цього лікаря!!!
Олена Ільченко
Позитивний відгук
Вся наша родина висловлює неймовірну вдячність Віталію Миколайовичу за нашу донечку, яка народилася під його пильним керівництвом 19 квітня. З перших хвилин знайомства Віталій Миколайович розвіяв страх та невпевненість перед першими пологами, і я зрозуміла, що я знайшла Свого лікаря. Професійність, уважність, порядність, пунктуальність, врівноваженість - це далеко не всі позитивні якості Віталія Миколайовича. Цей лікар - професіонал та людина з великої літери! Всім рекомендую та буду рекомендувати. Обов‘язково прийдемо ще за синочком!🥰
Оля Ільницька
Позитивний відгук
11.04.2021 на світ з'явився наш синочок. Подія ця була трішки не очікуваною так як ще два тижні було до поставленої дати пологів. Все пройшло дуже добре, завдяки Віталію Миколайовичу. Лікар був максимально уважним, дуже чуйним, професіонал своєї справи.Кожен свій крок пояснював що і для чого робить, постійно розмовляв та підтримував. Після пологів часто заходив або телефонував спитати про самопочуття. Рекомендую усім, лікар найкращий. Дякую Вам Віталію Миколайовичу за Вашу турботу, Ви найкращий.
Вікторія Радух
Позитивний відгук
16.04.2021 я народила чудову і здорову донечку.Чим дуже завдячую лікарю Тудай Віталію Миколайовичу.Він прекрасний лікар,яких зараз рідкість.Кваліфікований і майстер своєї справи.Лікар професіонал.На родах був дуже уважний і відповідальний.Спокійний і чуйний.Пунктуальний і турботливий. На родах старався завжди мене заспокоювати і підтримував мене. Я дуже щаслива що народжувала саме у цього лікаря.І всім рекомендую його. Здоров'я вам міцного Віталій Миколайович!Успіхів,Божої опіки!І багато клієнтів!)
Ельвіра Федючко
Позитивний відгук
17.04.21 в нашій сім‘ї народилась найочікуваніша доня . Це були треті пологи , тому порівняти правда є з чим. Лікарем на пологах був Тудай В.М. Я навіть слів не підберу, щоб висловити усю вдячність за те, як проходили пологи , за кожен огляд перед пологами і за організованість усіх процесів після пологів! Після кожного візиту і спілкування завжди було присутня відчуття спокою,що все під контролем і тобі взагалі немає за що переживати. Самі пологи пройшли так, як я навіть і не мріяла: максимально природньо в швидко . Лікар був присутній постійно, допомагав і підказував. А слова, які буди сказані в один з найважчих для мене моментів : ти сильна і ти зможеш сама, тепер будуть нагадувати про пологи як про щось неймовірне у житті! Я безмежно дякую за цей досвід!!!! Ніколи не думала, що напишу так про пологи: але це було неймовірно! P.S Якщо колись ще в майбутньому Господь пошле діток, то без усіляких роздумів лише до Вас!!!!