Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Тудай Віталій Миколайович

cup
like
Загальний рейтинг 274
Позитивних відгуків 281(87%)
Негативних відгуків 7(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: DMYTRO DIHTIARENKO
Позитивний відгук
Дуже дякуємо лікарю Тудай Віталію Миколайовичу за легкі пологи , проявлений професіоналізм , моральну підтримку і турботу . Ви професіонал своєї справи !!! Наступний раз повернемося тільки до вас)
ср, 27 вересня 2023 р., 07:45
Автор: Уляна
Позитивний відгук
Дуже вдячна Тудай Віталію Миколайовичу за те, що допоміг з'явитися на світ нашій дитині, за дбайливе і професійне ставлення упродовж ведення усієї вагітності та аж до процесу відновлення. Завжди на звʼязку, все пояснює і дуже відповідальний у своїй роботі. Рекомендую)
ср, 27 вересня 2023 р., 06:59
Автор: Оля
Позитивний відгук
5.09.2023 на світ з'явилась наша донечка шляхом кесирового розтину на 39 тижні вагітності . Операція пройшла легко ,спокійно .Донечка здорова , я швидко відновилась після операції ,шов мінімальний і дуже акуратний ,завдяки Тудай Віталій Миколайович , це лікар великий професіонал своєї справи ,чіткий ,організований , супровід усі дні перебування у лікарні .Завжди був на зв'язку до пологів та після .Ми задоволені на всі 1000% .Дякуєм Віталій Миколайович за здорові і щасливі пологи.
пн, 11 вересня 2023 р., 18:43
Автор: Ангеліна
Позитивний відгук
1 вересня народилась наша донечка, неймовірно вдячна за це Віталію Миколайовичу та його команді: педіатру - Опришко Богдані Степанівні, анастезіологу Мітюрєву Дмитру і Сімкіну Олександру Леонідовичу. Був плановий кесарський розтин, все пройшло просто супер, ще з першої зустрічі Віталій Миколайович справив надзвичайно приємне враження, його професіоналізм, спокій та педантичність - те що я найбільше ціную в лікарях. З ним все легко та спокійно навіть в післяпологовому періоді. Що також варто відзначити - дуже приємно вразило те, що він дуже переживає за комфорт своїх пацієнтів. І дуже сподобалась робота його команди, педіатр щодня кілька разів приходила і цікавилась дитинкою, оглядала її, давала поради та консультувала. Анастезіолог теж справив приємне враження - я дуже боялася спінальної анастезії, але все пройшло швидко, легко і безболісно. Якщо наступна вагітність та пологи - то лише з Віталієм Миколайовичом
пн, 11 вересня 2023 р., 09:04
Автор: Ляна Чура
Позитивний відгук
Хотіла би від Щиро серця Подякувати Тудай Віталій Миколайович...і дати свою рекомендацію про лікаря ... Ми народилися 06.09.23 і б в житті несказала що можна бути настільки спокійною коли народжуєш ...це у мене другі пологи і порівняти з першими це небо і земля...після перший я настільки боялась поки не зустріла Віталія Миколайовича , поспілкувавши зним я зрозуміла що дійсно я хочу у нього народжувати і мій страх пройшов ....Він настільки все гарно пояснює ... хотілося щоб побільше внас було таких лікарів ...це своєму житті перший лікар який Сам написав мені " як я себе почуваю" перед родами ...Так само це перший лікар який після родів заходив до мене що день і питав як я себе почуваю...з таким лікарем я прям сумую за своїми днями вродомі...команда у нього дуже хороша ))) Вмене чоловік сказав що як поспілкувався з Віталієм Миколаєвичом він був спокійний за нас з дитям ))) Тепер на обстеження буду лише до нього ходити ))
нд, 10 вересня 2023 р., 13:00
Автор: Настя
Позитивний відгук
Віталій Миколайович справді професіонал своєї справи. Маю з чим порівняти, бо вперше народжувала в іншому пологовому з іншим лікарем. Хочу сказати, що з Віталієм Миколайовичом вам не буде страшно, ви не будете панікувати від того що не знаєте чи все правильно робите. Він все розкладе по полицях, ви будете розуміти що відбувається, як себе поводити в кожному етапі пологів і це дозволить вам пройти їх максимально комфортно. Мені було дуже страшно народжувати вдруге, адже перші пологи були складні і травматичні. Але завдяки всім рекомендаціям Віталія Миколайовича все пройшло чудово, не могла навіть уявити що можна це пройти так злагоджено і організовано. Ще хочу додати, що з Віталієм Миколайовичом працює крута команда спеціалістів, за це окрема подяка!
чт, 7 вересня 2023 р., 10:08
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Хочу висловити щирі слова подяки Віталію Миколайовичу. Він чудовий лікар, який дійсно знає свою справу. Жодного разу не пожалкувала про вибір лікаря, адже завжди отримувала підтримку, чіткі та доступні відповіді на питання, індивідуальний підхід. Окрім того лікар дуже уважний, спокійний та легкий у спілкуванні. Сподобалось усе: від ведення обліку вагітності до самих пологів, дійсно відчутний високий рівень кваліфікації. Тому якщо народжувати ще раз, то лише у Віталія Миколайовича.
вт, 15 серпня 2023 р., 13:21
Автор: Daria
Позитивний відгук
Місяць тому в нас народилася дитина. Це неможливо, але я по доброму сумую за пологовим та людьми в ньому. З першого до останнього дня я відчувала турботу та професійність. Вважаю, що це завдяки гарному керівнику, Малачинській Марії Йосипівні. Під час пологів були задіяні всі можливості, щоб пологи пройшли безпечно для дитини та мене. Чудовий лікар, Тудай Віталій Миколайович, постійно підтримував, направляв, чітко казав, що робити, завдяки цьому я була постійно спокійна, що дуже важливо. Дуже хвилювалась та боялась епідуральної. Анестезіолог Плех Роман «витримав» тиск моїх питань та сумнівів, все пояснив, обґрунтував та я просто довірилась, за що дуже вдячна. Одразу після народження ми познайомились з чудовим неонатологом (педіатром) Опришко Богданою, неймовірна жінка, яка дуже чітко та конкретно відповідала на всі питання по дитині, була дуже чуйною. Пишу, та наче ще раз проживаю ці моменти з посмішкою та радістю. Нажаль, я вже не знаю всіх імен, але весь персонал, з яким я спілкувалась дуже ввічливий. Умови в центрі чудові, в пологовому відділенні та після, чисто, охайно, все є, доречі, дуже смачно годують. Тож, дуууже вдячна перинатальному центру та чудовим людям, які були поруч в такі щасливі та водночас відповідальні моменти та розділили його разом з нами! Щиро раджу це місце та нашого лікаря Віталія Миколайовича! @dr.vitaliy_touday @perinatal_cliniclv https://www.facebook.com/vitaliklviv
нд, 13 серпня 2023 р., 08:19
Автор: Христина
Позитивний відгук
02.08 народжувала в Віталія Миколайовича і хочу поділитися своєю неймовірно позитивним досвідом в руках чудового лікаря. Довго вагалася в обиранні, але виявилося, що це був мій найкращий вибір. Лікар виявився не тільки професіоналом в своїй справі, а й надзвичайно уважним до всіх деталей. Він ретельно контролював мої аналізи та призначені таблетки, завжди готовий дати докладні пояснення, якщо виникали питання. Під час пологів я відчувала максимальний комфорт завдяки Віталію Миколайовичу. Його здатність зрозуміло пояснити кожен етап допомогла мені дуже легко і швидко народити. Якби я ще колись захотіла народжувати, то тільки в Віталія Миколайовича.
пт, 11 серпня 2023 р., 08:24
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Усім, усім, усім рекомендую Віталія Миколайовича!!! Це не тільки професіонал своєї справи, а й хороша людина. Я знайомилась з декількома лікарями, але зупинила свій вибір саме на Віталію М. Одразу зрозуміла, що цьому лікарю можна довіритись! Мені дуже імпонують люди, які цінують твій час, чіткі та небагатослівні у роботі (коротко, але по факту). Цей лікар саме такий - серйозний, виважений моментами строгий. Щодо самих родів. Вагітність у мене пройшла на клексані, який перед родами потрібно відмінити завчасно. Тому з 38 тижня я часто зустрічалась з лікарем, щоб розуміти ситуацію. І коли пройшов час ПДР, Віталій М. запропонував мені лягти в стаціонар, щоб контролювати ситуацію. Доня зовсім не спішила народжуватись. Тому на 41,5 було прийнято рішення про стимуляцію. І тут, я дякую і ще раз дякую лікарю за професіоналізм. Все пройшло круто, тільки завдяки професіоналізму лікаря. Так як я дуже переживала, без підтримки не обійшлось. Продихували та тужились разом. І 07.07 народилась здорова донечка. 10/10 по Апгар. Окремий респект за всю команду. Акушерка та лікар- анастезіолог дуже круті, всі роди заспокоювали та піднімали мені настрій (не памʼятаю фамілій), педіатр Опришко Богдана моя любов, так детально розказувала за малечу, все показувала, відповідала на всі мої 1000500 запитань. Віталій Миколайович, дякую за все! Наступні роди - однозначно до Вас.
чт, 10 серпня 2023 р., 21:00