У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Тудай Віталій Миколайович

1st place
like
Загальний рейтинг 180
Позитивних відгуків 187(84%)
Негативних відгуків 7(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Настя
Позитивний відгук
Звернулись до Віталія Миколайовича по рекомендації знайомих і з першої зустрічі зрозуміли, що це той спеціаліст, який нам потрібен. Хоча пологи не були легкими, але довірившись Віталію Миколайовичу, все пройшло максимально комфортно і за планом. Лікар - професіонал, кожен крок пояснював, вміє підтримати і пожартувати в потрібний момент. Після пологів кожного дня відвідував і консультував. Ми з чоловіком задоволені його роботою на всі 100% і від щирого серця рекомендуємо!
вт, 20 вересня 2022 р., 13:10
Автор: Марта
Позитивний відгук
Щиро вдячна лікарю Тудай Віталій Миколайович,що допоміг нашому синочку з‘явитися на світ. Хороша людина, професіонал своєї справи. Лікар відповідальний, уважний, все чітко і зрозуміло пояснює. Після першого спілкування я довірилася повністю лікарю і страху народжувати зовсім небуло. Під його керівництвом все пройшло злагоджено і оперативно.Після пологів лікар кожного дня навідував мене,консультував і підтримував. Своїм вибором лікаря і пологового ми залишилися дуже задоволені.
сб, 17 вересня 2022 р., 09:51
Автор: Roksolana
Позитивний відгук
Дякуємо Тудаю В.М що допоміг з’явитися на світ нашому хлопчику. Ми з чоловіком задоволені на 100% що обрали Вас.Хороша людина, професіонал своєї справи. Лікар відповідальний, уважний, все чітко і зрозуміло пояснює. Після першого спілкування я довірилася повністю лікарю, страху народжувати зовсім небуло )Не встигла отямитись як народила нашого малечу. Це саме та людина про котру я сміло можу сказати "лікар від Бога" Ми з чоловіком дуже дякуємо Вам Віталію Миколайовичу за відповідальну роботу та допомогу.Раді що були нашим лікарем🙏 З другою дитинкою також будем народжувати у Віталія Миколайовича ☺️☺️☺️
вт, 13 вересня 2022 р., 14:37
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Два місяці тому народився наш синочок. Завдяки чудовому лікаря Тудаю В.М. пологи я згадую, якщо так можна сказати, із задоволенням. До вибору лікаря я підійшла дуже серйозно: розпитувала в знайомих, читала відгуки. І на 30-му тижні вагітності планувала познайомитися з кількома лікарями, щоб зробити свій вибір. Але після зустрічі з Тудайом В.М. знайомитися з іншими лікарями вже бажання не було, свій вибір ми з чоловіком зробили вже після першого УЗД. Лікар має колосальний досвід, дуже вихований, уважний і конкретний. Я, звичайно, підготувала запитання, які мене цікавили, але вже на першій зустрічі він із власної ініціативи все і так розповів. Приємно, що на всі повідомлення, та дзвінки,ще до пологів, відповідав дуууже оперативно. В День народження синочка лікар був саме на зміні, зустрів нас з бахілами, щоб ми не витрачали час на аптеку, оглянув і сказав, що ми робимо далі. На пологах мене підтримувала вся команда, я навіть не сподівалася на таку атмосферу. Знову ж сам настрій задавав Віталій Миколайович, він і підтримати вміє, і пожартувати, коли це усім потрібно, і в своїй справі дуже професійний. Після пологів приходив до нас дуже часто, якщо не мав можливості зранку зайти, то телефонував і заходив ввечері. Запитував не лише про моє самопочуття, але і про малюка, і навіть чоловіка. Своїм вибором лікаря і пологового ми залишилися дуже задоволені, не втомлюємся дякувати і рекомендувати друзям та знайомим.
пн, 12 вересня 2022 р., 11:45
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Обрала Віталія Миколайовича, як лікаря на пологи, по відгуках жінок в різних пабліках, сторінках. При першій зустрічі зрозуміла, що це саме цей лікар, в якого варто народжувати. Ніякої зайвої інформації, все чітко подає, тлумачить необхідні вам речі, позитивно налаштовує, при цьому акцентує увагу на важливих моментах, які впливають на подальший перебіг вагітності та пологи. Найголовніше це те, що вже з 30 тижні вагітності (коли відбувалася перша зустріч та узд) Віталій Миколайович повністю ознайомився з історією моєї вагітності, при цьому додатково звернув увагу на ті речі, про які в жіночій консультації ніхто не говорить, а для подальших пологів це важливо. Важливо ще те, що Віталій Миколайович відповідає на усі повідомлення, запитання, які вас турбують. Усі аналізи ви скидаєте йому електронно, він переглядає та надає необхідну консультацію (це дуже економить час, не треба щоразу ходити на прийом). Що ж стосується самих пологів, то я не пошкодувала, що саме цей лікар приймав пологи. Приїхав швидко, мене встигли лише зареєструвати в пологовому. Після цього, з’ясував ситуацію, пояснив мені які подальші дії. Говорив чітко і спокійно, що додавало впевненості, хоча моя ситуація була на межі природніх пологів та кесарського розтину. Зважено дочекався правильного моменту (за що я дуже вдячна) та пологи відбулися природньо, без розривів, розрізів. Насправді більшість лікарів мабуть не ризикували б, а зробили операцію тай все. Окрім того, донечка народилася на світ здоровенькою та ми себе добре почували уже на наступний день, враховуючи виснаження. Однозначно всім рекомендую, а жінкам, які читають ці коментарі, як я раніше, сміло раджу зробити вибір цього лікаря на пологи і не вагатися, якщо є можливість, то і на час ведення всієї вагітності!!!
пт, 9 вересня 2022 р., 14:49
Автор: Роксолана
Позитивний відгук
Щиро вдячна нашому лікарю Тудаю Віталію Миколайовичу за народження самостійно нашої чемпіонки, вага якої становить 4870 кг та зріст 59 см. Жалію про одне що так пізно прийшла до Віталія Миколайовича, так як до нього прийшла на 32 тижні і від першої зустрічі він мені одразу дав великий обсяг інформації якої на обліку взагалі ніхто не згадує, також він почав вести контроль над моєю вагою та всіма аналізами при тому що на обліку я стояла зовсім в іншому місці. Віталій Миколайович професіонал своєї справи, він пояснює все чітко і доступно, має сучасний підхід до клієнта, йому можна написати у будь якій мережі він завжди доступний і відповідає, а також його почуття гумору мені дуже імпонує так як з такими людьми завжди простіше порозумітись. Я не читала жодної літератури і не дивилась жодних відео про пологи, все розказав і пояснив мені чітко без лишньої інформації Віталій Миколайович, до пологів і на самих я йому довіряла на всі 200% про що не пожаліла жодного разу. Після пологів щодня навідувався в палату і був на зв‘язку та продовжував консультувати мене по всіх моїх питаннях. Однозначно рекомендую всім своїм подругам Віталія Миколайовича кажу що якщо вони хочуть поповнити ряди жінок які кажуть: «Що їм простіше родити дитину ніж сходити до стоматолога» то їм однозначно до нього.
чт, 8 вересня 2022 р., 21:00
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Безмежно вдячна Тудаю Віталію Миколайовичу, за те що допоміг з’явитися на світ нашій донечці. Віталій Миколайович професіонал в своїй справі, та дуже приємна людина. Цінно мати лікаря який постійно на зв’язку, завжди дає корисні поради та психологічну підтримку, доступно відповідає на всі питання. З Віталієм Миколайовичем мої пологи пройшли легко, вже на наступний день почувала себе добре. Другу дитинку планую народжувати тільки в нього.
ср, 24 серпня 2022 р., 07:33
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Віталій Миколайович допоміг з’явитися на світ нашому бажаному хлопчику. Хороша людина, професіонал своєї справи. Лікар нереально відповідальний, уважний, все чітко і зрозуміло пояснює, крок за кроком ми разом пройшли етап в 9 місяців. Не встигла отямитись як народила нашого малечу. Це саме та людина про котру я сміло можу сказати "лікар від Бога" Ми з чоловіком дуже дякуємо Вам Віталію Миколайовичу за відповідальну роботу та допомогу!
вт, 23 серпня 2022 р., 17:31
Автор: Софія
Нейтральний відгук
Розкажіть будь ласка про пологи в Тудай Віталія і вартість пологів (ось мій номер 0965893369) пишіть на вайбер)
сб, 20 серпня 2022 р., 12:28
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Вдячна Богу, що свою першу, довгоочікувану дитину народжувала саме у Віталія Миколайовича Тудая, в супер професіонала і просто людини з великої літери. Познайомились на 30 тижні вагітності і з того часу я відчувала не лише професіоналізм лікаря, бо постійно консультувалась і робила УЗД у Віталія Миколайовича, а й моральну підтримку. Також після пологів, незважаючи на щільний графік і вихідні, завжди навідувався до палати та давав слушні поради! Як важливо в кого народжувати і в кого народжуватись! А нам з синочком мега повезло з Віталієм Миколайовичем!
сб, 20 серпня 2022 р., 07:53