У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Тудай Віталій Миколайович

1st place
like
Загальний рейтинг 153
Позитивних відгуків 160(84%)
Негативних відгуків 7(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оля
Позитивний відгук
Доброго дня! Хочу залишити відгук про свої пологи. Величезну подяку висловлюю своєму лікарю , акушер-гінекологу Тудай Віталію Миколайовичу. Я дуже рада , що по рекомендаціях потрапила саме до вас, спочатку на УЗД, а потім і на пологи. Такого чуйного, доброзичливого , з почуттям гумору лікаря ще не зустрічала. Перед пологами я вже знаходилась у перинатальному центрі ( це було дуже добре для мене), 21-го вечером почались перейми , відійшли води , мене перевели у родзал. Суть у тому , що направляючи на природні пологи , Віталій Миколайович , екстрено зреагував, і відправив на КР , чим врятував мою донечку, і полегшив мої муки 🫣😅. І так 21.06 у 22:15 з допомогою Віталія Миколайовича, з’явилась на світ моя квіточка . Віталій Миколайович , щодня і до самої виписки заходив і питав за самопочуття , оглядав , і піднімав настрій. ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ!!!
вт, 28 червня 2022 р., 10:32
Автор: Володимир
Позитивний відгук
Моя дружина Марія народжувала у Віталія Миколайовича 16 червня на Батальній. Я був присутній на родах, тому хочу поділитися своїми спостереженнями. Віталій Миколайович дійсно професіонал у своїй справі. Маю з чим порівняти, бо був і на перших пологах дружини, які приймав інший лікар на Мечнікова (дотепер є наслідки цих перших пологів). Тому обирали цього разу іншого акушера-гінеколога, орієнтуючись на відгуки на цьому сайті. Ми дякуємо Богу, що зустріли в своєму житті Віталія Миколайовича. Спокійний і врівноважений. Не піднімав голосу, взагалі людяний і приємний в спілкуванні. Все пояснював і підсказував. Конкретний. Дружина народжувала під епідуральною анастезією, що допомогло їй легко перенести пологи. І зрештою вона народила нашу дівчинку вагою 3350. Сьогодні ми вже вдома. Ще раз дякуємо Віталію Миколайовичу за те, що з його допомогою народилась наша доця.
вт, 21 червня 2022 р., 18:16
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Дякуємо лікарю Віталію Миколайовичу , за те,що допоміг нашій донечці з’явитись на світ ! З Віталієм Миколайовичем відчувалась легкість, турбота та високий професіоналізм ! Як і всі жінки, я боялась пологів - але довірившись лікарю, та слухаючи і виконуючи всі поради, все пройшло чудово, і я народила дитинку без анестезії ( хоча ніколи не думала що зможу так) , тому впевнено рекомендую лікаря- не вагайтесь ви у руках професіонала 💓
чт, 16 червня 2022 р., 15:16
Автор: Таня
Позитивний відгук
Щиро вдячні Віталію Миколайовичу за нашого синочка, який з‘явився на світ 21.05.2022. Пологи пройшли дуже спокійно, Віталій Миколайович все детально розказував і давав поради та рекомендації що і як робити. Після пологів кожного дня приходив на огляд та постійно був на зв‘язку. Рекомендую Віталія Миколайовича як професіонала своєї справи та найкращого лікаря з яким пологи пройдуть спокійно та в цілковитій безпеці!
вт, 14 червня 2022 р., 09:59
Автор: Оля
Позитивний відгук
Народжувала свого синочка 04.05.22 у Тудай Віталія Миколайовича. Познайомились ми з лікарем ще на 28 тижні, коли прийшли на УЗД, після спілкування сумнівів не залишилось, вирішили народжувати у Віталія Миколайовича. Хоч був великий страх перед першими пологами, та все пройшло добре, без розривів, без епідуральної анастезії. Щиро вдячні лікарю за його професіоналізм, хороше ставлення, турботу та підтримку. Це людина з великої букви! Завжди турбується про свого пацієнта. Однозначно тепер всім рекомендую народжувати саме в нього. Та якщо ще народжувати, то тільки у Віталія Миколайовича. З ним ви та ваш малюк в безпеці. Рекомендую! Нехай Господь дарує Вам здоров’я! Щиро вам дякуємо!
пн, 13 червня 2022 р., 18:15
Автор: Настя
Позитивний відгук
Завдяки Віталію Миколайовичу та його команді на світ у травні з'явилася наша донька. Пологи пройшли доволі швидко, Віталій Миколайович завжди був поряд, говорив що і як робити, а потім кожного дня приходив на огляд. Познайомились ми на 23 тижні, коли прийшли до нього робити УЗД, де дізнались, що у нього також можна на облік стати. Тому, як наважимось на наступну дитину - одразу звернемося ще раз. Окрема подяка від чоловіка, який був присутній на пологах, за спокій, чіткість та конкретику.
ср, 8 червня 2022 р., 19:19
Автор: Настя
Позитивний відгук
З 11 тижня вагітності ходила на консультації до Віталія Миколайовича, була дуже задоволена прийомами, так як все чітко і зрозуміло пояснював. Як щось потрібно запитати, то завжди на зв'язку 13.04. 2022 року відбулись пологи, які пройшли добре, лікар пояснював як дихати, тужитись, так як я цього зовсім не розуміла до пологів😅 Після пологів, всі дні перебування навідував, цікавився самопочуттям. Я дуже вдячна лікарю за виконану роботу і за те, що позитивно налаштовував на кожному прийомі, на родах, та після.
пн, 6 червня 2022 р., 16:01
Автор: Руслана
Позитивний відгук
Щиро вдячні лікарю Тудаю Віталію Миколайовичу за його турботу, чуйність, професіоналізм. Дуже відповідально і уважно ставиться до своєї роботи. Народжувала 26.05.2022 кесарево. Мала великий страх, але Віталій Миколайович кожного разу розрадував і пояснював. Ні разу непожаліла що вибрала саме цього лікаря!
ср, 1 червня 2022 р., 13:52
Автор: Руслана
Нейтральний відгук
Щиро вдячні лікарю Тудаю Віталію Миколайовичу за його турботу, чуйність, професіоналізм. Дуже відповідально і уважно ставиться до своєї роботи. Народжувала 26.05.2022 кесарево. Мала великий страх, але Віталій Миколайович кожного разу розрадував і пояснював. Ні разу непожаліла що вибрала саме цього лікаря!
ср, 1 червня 2022 р., 13:47
Автор: Галина
Позитивний відгук
Дуже вдячні Віталію Миколайовичу за професіоналізм і конкретику! Контроль за станом з 36 тижня до пологів і самі пологи були організовані якнайкраще. Завжди на зв'язку, чіткі рекомендації та настанови. Пологи пройшли легко, хоча був сильний страх, так, як це було вперше, але спокій Віталія Миколайовича передався нам з чоловіком) Щоденне відвідування після пологів, поради та настанови, класно підібрана команда - залишили найкращі враження про цей період. Дякуємо Віталію Миколайовичу та всій команді за народження донечки, 19.05.2022.
чт, 26 травня 2022 р., 20:41