У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Тудай Віталій Миколайович

cup
like
Загальний рейтинг 227
Позитивних відгуків 234(85%)
Негативних відгуків 7(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Звернулась до лікаря за хорошою рекомендацією сестри, яка двічі народжувала і кожного разу Віталій Миколайович був до останнього за природні пологи. Приємний у спілкуванні, якщо є питання чи щось турбує - завжди на зв'язку та щиро допоможе. Не раз зверталась коли щось тривожило і завжди отримувала допомогу. Тудай Віталій Миколайович - лікар, завдяки якому 15 березня на світ народився наш синочок шляхом кесаревого розтину. За рекомендацією лікаря лягла швидше в лікарню, щоб запобігти неправильному розвитку пологів. Віталій Миколайович морально підтримував як до, так під час операції і після. Давав правильні рекомендації щодо покращення мого фізичного здоров'я після кесаревого. Щиро вдячні і рекомендуємо лікаря як для перших, так і наступних пологів.
пн, 27 березня 2023 р., 22:13
Автор: Марта
Позитивний відгук
20 березня народилася наша донечка. Дуже вдячні Віталію Миколайовичу за допомогу, підтримку та змістовні консультації. Це лікар, якому не страшно довіритися. Ми з чоловіком отримали справді задоволення від процесу народження дитинки та щиро рекомендуємо саме цього лікаря на пологи. Довірились п. Віталію та жодної хвилини не шкодували про це) Дякуємо також за неймовірні фото та відео перших хвилин життя нашої крихітки та за почуття гумору) Наступної вагітності не їстиму багато круасанів ;))) Вдячні також усій команді професіоналів, які допомагали як фізично, так і психологічно народити донечку.
сб, 25 березня 2023 р., 16:44
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Хочу додати до свого відгуку, що Віталій Миколайович завжди все чудово пояснює, ніколи не шкодує часу, щоб донести необхідну інформацію, чого іноді не дочекаєшся від інших лікарів. Він також чудовий діагност, усі УЗД, окрім генетика, також у нього робили. І післяпологові обстеження також у нього проходила. Загалом- це найкращий "жіночий" лікар!
пн, 20 березня 2023 р., 12:48
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Найкращий лікар! Народжувала з Віталієм Миколайовичем вперше у 2020 році другу дитину, тому мала з ким порівнювати, природні пологи пройшли чудово, лікар був весь час поруч, підтримував морально, пояснював як правильно народжувати так, щоб менше боліло і щоб полегшити донечці процес народження. Тому, коли дізналася про третю вагітність-від самого початку консультувалася з цим лікарем, вагітність протікала із загрозами, завдяки Віталію Миколайовичу- вдалося доносити до терміну. У кого народжувати сина- навіть питань не було-лише до Тудая! Цього разу народжувала з епідуральною анестезією, але впевнена що в легкості пологів- величезна заслуга лікаря. Можу зі сміливістю рекомендувати цього спеціаліста- вінсправді лікар від Бога!
пн, 20 березня 2023 р., 12:31
Автор: Богдана
Позитивний відгук
Ми з чоловіком довго вагались з вибором лікаря, якому змогли б довіритись. Прочитала тут відгуки про Віталія Миколайовича, і наважилась на зустріч. Лікар нам сподобався з першого знайомства, все чітко пояснював і відповідав на всі наші запитання, адже у нас це перша дитина і досвіду ми зовсім не маємо. Ми вирішили народжувати в нього. Лікар взяв під свій контроль усі подальші огляди та постійно був на зв’язку. Пологи пройшли чудово, Віталій Миколайович зібрав чудову команду, завдяки якій 5ого березня на світ народилась наша донечка) Після пологів він постійно тримав зі мною зв’язок, приходив в палату щоб запитатись як у нас справи, давав цінні поради молодим батькам) Дуже дякуємо Віталію Миколайовичу! Щиро рекомендую цього лікаря!
пт, 17 березня 2023 р., 18:16
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
8 березня 22:42 я відчула радість материнства 👼 завдяки Віталію Миколайовичу Тудай Досить довго я обирала лікаря, якому зможу довіритись і з впевненістю можу сказати, що не помилилась, адже Віталій Миколайович був постійно на зв’язку, детально вивчив історію перебігу вагітності, давав цінні поради та настанови. Ваша впевненість, професіоналізм та підтримка допомогли мені пережити цю складну та важливу мить в житті👼.
чт, 16 березня 2023 р., 14:01
Автор: Ямельницька Мар'яна
Позитивний відгук
Ми довго з чоловіком не могли визначитись з лікарем якому можна довірити такий відповідальний для нас день,як день народження нашого синочка. Випадково натрапили на відгуки про лікаря Тудая Віталія Миколайовича.Ми одразу після першої зустрічі зрозуміли що зробили правильний вибір. Професіонал своєї справи і надзвичайно хороша людина. З перших хвилин налаштував на позитив та дав зрозуміти що наш синок в надійних руках. Тому хто ще не визначився з лікарем я однозначно рекомендую звернутись до Віталія Миколайовича 👍
пн, 13 березня 2023 р., 15:17
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Дуже вдячні Віталію Миколайовичу. 25- шо лютого на світ з'явилася моя донька) То були мої перші пологи, що дуже боялась та готовилась до найгіршого, але завдяки Віталію Миколайовичу думки відразу змінились в іншу сторону, пологи пройшли чудово, якщо б прислухалась до лікаря, ще б швидше було. Дякую за поради, чудове відношення та підхід. Лікар завжди на зв'язку та з великою відповідальністю відноситься до своїх піцієнтів. Ні крапельки не жалкую, що народжувала у Віталія Миколайовича, велика вам подяка та велика повага до Вас. Найкращий лікар та позитивна людина. Якщо народжувати, то тільки у Віталія Миколайовича!!! Професіонал своєї справи!🥰
пн, 13 березня 2023 р., 08:05
Автор: Божена Філіпчук
Позитивний відгук
5 березня я стала мамою вперше. Тепер у мене є донечка Яна і допоміг їй з’явитися на світ Лікар Тудай Віталій Миколайович. З самого початку вагітності я вже точно знала, в кого хочу народжувати. Адже Віталій Миколайович приймав пологи в моєї сестри, яка залишилась результатом задоволена на всі 100%. Тому жодного іншого лікаря я не розглядала. Вирішила довіритися Віталію Миколайовичу і це було одне з найкращих рішень в моєму житті. Знайомство, узд в клініці Династія, огляди в перинатальному центрі… все проходило в максимально приязній та теплій атмосфері. Щодо пологів: я дуже боялась і готувалась до гіршого))) але все пройшло так класно, що вже через день я була готова народжувати знову і, тому, безсумнівно - прийду до Віталія Миколайовичу ще за синочком:) Після пологів лікар постійно був на зв’язку, заходив в палату, телефонував і давав цінні настанови та поради. Тому для всіх, хто в пошуку лікаря-акушера - щиро рекомендую Тудая Віталія Миколайовича!
чт, 9 березня 2023 р., 07:46
Автор: Мар'яна
Нейтральний відгук
Підкажіть будь ласка номер лікаря Тудай В.М. 0961874242 (мій вайбер)
пн, 6 березня 2023 р., 16:34