Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Галина
Позитивний відгук
сб, 20 квітня 2024 р., 04:56
Автор: Галина
Нейтральний відгук
Висловлюю щиру вдячність Тудаю Віталію Миколайовичу за відмінну роботу, зокрема, кесарів розтин, що відбувся 03. 04. 2024 р. Завдяки пильності та уважності лікаря все пройшло успішно, і на світ з'явився наш синочок. Віталій Миколайович контролюв ситуацію ще під час вагітності, грамотно та доступно пояснював усі деталі, що вселяло довіру та упевненісь. Дуже важливою була підтримка лікаря і після операції, адже від цього залежала реабілітація. До речі, досить скоро реабілітувалась (без ускладнень). Тому впевнено можу радити лікаря Віталія Миколайовича. Висловлюю щиру вдячність Тудаю Віталію Миколайовичу за відмінну роботу, зокрема, кесарів розтин, що відбувся 03. 04. 2024 р. Завдяки пильності та уважності лікаря все пройшло успішно, і на світ з'явився наш синочок. Віталій Миколайович контролюв ситуацію ще під час вагітності, грамотно та доступно пояснював усі деталі, що вселяло довіру та упевненісь. Дуже важливою була підтримка лікаря і після операції, адже від цього залежала реабілітація. До речі, досить скоро реабілітувалась (без ускладнень). Тому впевнено можу радити лікаря Віталія Миколайовича. Висловлюю щиру вдячність Тудаю Віталію Миколайовичу за відмінну роботу, зокрема, кесарів розтин, що відбувся 03. 04. 2024 р. Завдяки пильності та уважності лікаря все пройшло успішно, і на світ з'явився наш синочок. Віталій Миколайович контролюв ситуацію ще під час вагітності, грамотно та доступно пояснював усі деталі, що вселяло довіру та упевненісь. Дуже важливою була підтримка лікаря і після операції, адже від цього залежала реабілітація. До речі, досить скоро реабілітувалась (без ускладнень). Тому впевнено можу радити лікаря Віталія Миколайовича.
сб, 20 квітня 2024 р., 04:52
Автор: Тетяна Mdv
Позитивний відгук
Мабуть ніколи не перестану дякувати Віталію Миколайовичу за синочка, пологи пройшли професійно, впевнено, швидко і майже безболісно, навіть змогла трішки поспати) Дуже боялась народжувати сама, проте лікар переконав, що зможу, немає за що хвилюватись і все пройде добре. Так і сталось, навіть не встигла щось зрозуміти як синочок вже був поруч. Команда лікарів, анестезіологів були поруч кожну хвилину, турбувались за мій стан, допомагали морально і фізично. Однозначно рекомендую і за другим тільки до Вас!
ср, 17 квітня 2024 р., 19:08
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Віталій Миколайович - мастер своєї справи. Пологи пройшли спокійно, швидко та безпечно. Важливо вибрати лікаря, якому довіряєш на 100%, і цей вибір був зроблений правильно). Із другою вагітністю без вагань би знову пішла народжувати до Віталія Миколайовича.
ср, 17 квітня 2024 р., 08:15
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Залишились виключно позитивні враження про Віталія Миколайовича після народження нашого сина 06.04, завдяки швидким та злагодженим діям якого та його команди наш хлопчик з'явився на світ здоровим, рішення про КС було прийнято оперативно та вчасно. Я відчувала підтримку лікаря як перед народженням дитини, так і після, під час перебування у стаціонарі, зокрема. Професіоналізм, людяність та уважність - це ті риси лікаря, які змушують тебе довіряти та відчувати себе у безпеці під час пологів.
вт, 16 квітня 2024 р., 08:13
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала 5.03.24 шляхом кесаревого розтину у Віталія Миколайовича.Лікар дуже хороший,до операції і після завжди на зв'язку, все розповідає і пояснює.Мала два к.р і обидва у Віталія Миколайовича.Взагальному все сподобалось і задоволена була усім.
чт, 28 березня 2024 р., 18:29
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Хочу подякувати Тудаю Віталію Миколайовичу та команді за те, що пологи пройшли природньо, легко та успішно, попри те, що малеча був величеньким. Віталій Миколайович дуже педантичний лікар (у найкращому розумінні), що не може не тішити, він завжди сам розказував потрібну інформацію, та пам'ятав кожну деталь розмови зі мною. Виваженість, професіоналізм, уважність, передбачуваність і звісно епідуральна анестезія допомогла моїм родам пройти швидко та безболісно. Мені дуже сподобалось, що зі мною весь час говорили і пояснювали чого чекати і що робити в наступну годину і так щогодинки, а ще дуже уважно прислухались та реагували на мої запити, тож самі потуги оперативно відбулись, на межі, але завдяки лікарю дуже успішно.  Дякую.
пн, 25 березня 2024 р., 14:36
Автор: Анастасія
Позитивний відгук
Хочу також залишити відгук про цього чудового лікаря. Народжувала у Віталія Миколайовича 13.03.24- тільки позитивні враження . Перші роди завжди страшніше і хочеться відчувати себе в такі моменти в надійних руках - руках кваліфікованого, компетентного фахівця. Віталій Миколайович - саме такий лікар, при знайомстві з яким відчувається ця надійність. Він розумний, досвідчений, відповідальний , виважений та людяний! Дякуємо йому за народження нашого синочка! Однозначно рекомендую народжувати в цього лікаря!
сб, 23 березня 2024 р., 18:07
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Дуже дякуємо Тудай Віталію Миколайовичу за нашу донечку🙏 Кращого лікаря я й уявити не могла, дуже уважний до найменших дрібниць і деталей. Весь процес пологів контролював особисто. Ми ніколи не перестанемо дякувати Віталію Миколайовичу за нашу донечку. Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення в роботі і всіх Божих ласк
ср, 20 березня 2024 р., 22:15
Автор: Оксана
Позитивний відгук
29.02.2024 народила хлопчика у Віталія Миколайовича та його команди шляхом кесаревого розтину. Все пройшло на вищому рівні. Я і малюк в нормі. Дякую лікарю та його команді за професійну і таку важливу роботу! Бажаю вам натхнення та нових звершень!
ср, 20 березня 2024 р., 01:50