У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Тудай Віталій Миколайович

3rd place
Загальний рейтинг 93
Позитивних відгуків 100(83%)
Негативних відгуків 7(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Роксана Мархивка
Позитивний відгук
Я особисто при виборі лікаря дуже звертала увагу на відношення, відповіді на питання і актуальність підходів. Тут Віталій Миколайович відчутно вирізнявся від всіх інших. Дуже детально роз'яснює що і до чого, які є варіанти, чому, на його думку, краще одне, а не інше. Зразу відчутно, що у лікаря великий досвід і він на набутому не зупиняється. Процедуру пологів ми обговорили завчасно, під час пологів все проходило легко і чітко, я завжди знала що мені робити і який наступний етап (це були перші мої пологи). Після пологів, - як неодноразово тут уже писали, і я підтверджу, - постійно піклувався, розпитував як справи і розказував, що можна очікувати далі - які документи дадуть при виписці, що потім з тим робити. І навіть зробив особистий "наганяй" відповідним людям за поламаний душ у моїй палаті - і прослідкував, щоб це поремонтували :) Усім, хто питає, рекомендую, а сама за другим разом (якщо такий буде ;) ) ще і на ведення вагітності попрошусь!
Тетяна Каплун
Позитивний відгук
Знаю Віталія Миколайовича з 2010 року.Народжувала в нього три рази.Дуже хороший,відповідний,професійний,уважний... ЛІКАР.Роди пройшли легко без розривів чи ускладнень.Лікар,який хвилюється не тільки за вас,а й за вашу дитину. Дуже рекомендую,не пожалієте. УСПІХУ У РОБОТІ,ВІТАЛІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ.
Оля
Позитивний відгук
Тудай Віталій Миколайович хороший лікар, професіонал своєї справи. Народжувала в нього 2 рази. Перший раз в 2016 році. Все пройшло добре, народила без розривів та ускладнень. Другий раз в 2021 році народила дитинку 4500 кг і також без розривів та ускладнень! Приємний, ввічливий, вислухає, відповідає на всі запитання які вас цікавлять, все гарно та зрозуміло розкаже та пояснить, сам телефонує, підтримує! Ми задоволені та всім своїм знайомим рекомендуємо!
Анастасія Леган
Позитивний відгук
Надзвичайно хороший лікар! Роди пройшли чудово, впевнена, що і після все буде добре, бо працював справжній професіонал. Строгий але дуже приємний! Все підкаже й доступно розкаже, велика йому за це подяка!!
Tanya Sas
Позитивний відгук
Я теж хочу висловити велику подяку хорошій людині - Віталію Миколайовичу.Підтримка та післяпологове відвідування було завжди. Весь час на зв'язку.Дасть пораду,все доступно і ясно пояснить. Чуйний,спокійний,людяний.жодного лихого слова чи підвищеного тону не було. Це дійсно професіонал своєї справи. Все пройшло дуже добре,головне слухати,що говорять. Ще раз величезне спасибі за все. Здоров'я Вам міцного!
Оксана
Нейтральний відгук
Доброго Дня, дуже хочу попасти до цього лікаря напишіть будь ласка хтось його номер телефону. Мій номер 0976035207
Oksana Stupnytska
Позитивний відгук
Хочу подякувати Віталію Миколайовичу за прекрасну роботу та приємне ставлення. Лікар весь час давав поради, заспокоював і підтримував! Після пологів приходив і телефонував, завдяки його професіоналізму роди пройшли успішно. Дуже йому вдячні з чоловіком за свого маленького хлопчика.
Марія Ростоцька
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю Віталію Миколайовичу за хороше ставлення та прекрасну роботу. Лікар вів всю вагітність та проводив пологи, все чітко пояснює, дає хороші поради, уважний та приємний. Дуже рада що потрапила саме до Віталія Миколайовича. Однозначно рекомендую!!)
Роксолана
Позитивний відгук
Народжувала у Віталія Миколайовича 18 червня. Лікар дуже хороший і позитивний, завжди заспокоїть і підтримає. Після родів кожного дня приходив, телефонував. Дуже приємний і добрий лікар. Усім рекомендую!
Христина Паньків
Позитивний відгук
Дуже задоволена що народжувала у Віталія Миколайовича. Порадила мені моя кума. Теж народжувала у нього і була дуже задоволена. Він Дуже розумний, виважений і Приємний. З ним мені було дуже легко і саме головне я зразу довірилась цьому лікарю. Ніколи не закрадались сумніви щодо правильного лікування чи порад. Навпаки Віталій Миколайович вчасно підмітив та звернув увагу на мої проблеми і тому зараз здорова я та моя дитина. Вів мою вагітність від того часу як я стала на облік. Класно шо він ше й узд робить. Все доступно і розширно пояснює та розказує. Самі роди пройшли дуже швидко завдяки професіоналізму Віталія Миколайовича який сказав шо і як робити і завжди був зі мною. Дуже дякую йому також і за те шо переживав за мого синочка усі наступні дні, спілкувався з педіатрами і т. Д. Усім рекомендую. Лікар просто суперовий.