У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Тудай Віталій Миколайович

cup
like
Загальний рейтинг 204
Позитивних відгуків 211(84%)
Негативних відгуків 7(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Хочу висловити подяку Віталію Миколайовичу Тудаю та усій команді перинатального центру за те що роди пройшли легко,швидко,професійно і головне безболісно.Віталій Миколайович надійний,турботливиий лікар,дуже кваліфікований,вміє підтримати та постійно на звязку!Тому щиро рекомендую!
чт, 1 грудня 2022 р., 21:35
Автор: Таня
Позитивний відгук
Народжувала у Тудая Віталія Миколайовича. Дуже задоволена, це не просто лікар професіонал своєї справи, а і прекрасна людина, вміє підтримати і знайти правильні слова. Постійно лікар був на зв'язку, сам дзвонив питати як почуваємося. Велике Вам дякую.
вт, 29 листопада 2022 р., 12:09
Автор: Надія
Позитивний відгук
Хочу висловити подяку чудовому лікарю Віталію Миколайовичу Тудаю,народжувала в нього 4.11,дуже хороший,позитивний та відповідальний лікар,він весь час був зі мною на зв'язку,я захворіла перед самими пологами,ішла народжувати хворою,дуже переживала,але завдяки лікарю все пройшло добре,вміє заспокоїти,підтримати.Пологи пройшли швидко, він хороший професіонал в своїй справі,я задоволена,після пологів кожен день навідувався в палату,телефонував питався як самопочуття.Рекомендую.
пн, 21 листопада 2022 р., 09:53
Автор: Таня
Позитивний відгук
Чудовий лікар - відповідальний та уважний. Народжувала в нього 2-х донечок, одній 6 років, іншій лише 5 днів. Лікарю довірилась. Про всі свої страхи та переживання йому розказала, хоча знала, що мене чекає операція і буде непросте відновлення після. Проте все, пройшло дуже добре. Навіть болючий сечовий катетр ставили під анестезією. Зробили мені гарні фото щойно народженої дитини. Хочу побажати лікарю міцного здоров'я, простих діагнозів, терпіння та щиро вдячних пацієнтів.
нд, 20 листопада 2022 р., 12:43
Автор: Роксолана
Позитивний відгук
Дякую Віталію Миколайовичу Тудаю за професійність! За те, що в критичний момент відгукнувся і допоміг народитись нашому сину. Я була не простою пацієнткою: третій кесарський розтин, передчасні пологи, але Віталій Миколайович провів успішну операцію та допоміг справитись з усіма нюансами постопераційгого періоду. Особлива подяка за моральну підтриму. Щиро рекомендую!
нд, 20 листопада 2022 р., 11:53
Автор: Євгенія
Позитивний відгук
Це були мої перші пологи. Завдяки інформації, яку надав Тудай Віталій Миколайович, не було жодного страху, ми були готові до всього. Плановий КР, та наш син вирішив, що планування це не наше ) Віталій Миколайович, не зважаючи на ранній час, проконсультував та невдовзі прибув до пологового. Лікар - професіонал своєї справи, прямолінійний, чесний та відвертий, пояснював складні речі простими словами, а ще постійно заряджав оптимізмом. Щодня цікавився самопочуттям та надавав рекомендації для швидшого відновлення. Окреме дякую за перші фото малюка та веселі історії). Моя щира рекомендація тим, хто хоче бути спокійним та впевненим у діях лікаря.
чт, 17 листопада 2022 р., 12:32
Автор: Настя
Позитивний відгук
Щира подяка Віталію Миколайовичу за професіоналізм і впевненість у своїх діях. Лікар уважний до деталей, все чітко пояснює. Дає багато рекомендацій по догляду як в до, так і після пологовий період. Народження донечки пройшло легко, а відновлення після пологів швидко. Рекомендую.
нд, 13 листопада 2022 р., 12:29
Автор: Эльмира
Позитивний відгук
Народжувала у Віталія Миколайовича Тудая. Дуже гарне ставлення ,завжди був на звязку ,він профі у своїй роботі ,дуже пощастило народжувати з цим доктором ,завжди заспокоював і підтримував.Раджу щиро Віталія Миколайовича!Я дуже задоволенна що обрала саме його !Дякую вам Велике !
ср, 9 листопада 2022 р., 21:16
Автор: Марія
Позитивний відгук
02.11.2022 я народила свою першу донечку, і завдяки професіоналізму Тудая Віталія Миколайовича я запам'ятала цей прекрасний день дуже позитивно. Пологи пройшли швидко і круто! Лікар кожен день мого перебування в пологовому слідкував за моїм станом, дотримуючись його рекомендацій я швидко повертаюсь в форму після пологів. Тому мої щирі рекомендації! Прекрасний досвідчений лікар, який зробить ваші пологи найкращим спогадом ☺️
вт, 8 листопада 2022 р., 11:06
Автор: Анна
Позитивний відгук
Хочу висловити величезну вдячність за мої перші пологи котрі відбулися 24.10.2022р., Тудай Віталію Миколайовичу. Пологи пройшли дуже легко та з відчуттям повної довіри лікарю, не зважаючи на страх та переживання. Пологи були природніми, лікар був максимально уважним, прислухався, чітко виконував свою роботу, до останнього після пологів знаходився в палаті спостерігав за станом після пологів.Під час перебування в перенатальному центрі кожного дня відвідував, контролював самопочуття. Щиро рекомендую Віталія Миколайовича як професіонала своєї справи, ваші пологи будуть як спогад про найкращий день вашого життя.
нд, 6 листопада 2022 р., 15:46