Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Тудай Віталій Миколайович

3rd place
Загальний рейтинг 58
Позитивних відгуків 65(84%)
Негативних відгуків 7(9%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марта Яремко
Позитивний відгук
Лікар від Бога Вів всю вагітність, завжди детально відповідав на всі запитання, завжди на звязку Пологи пройшли швидко і легко завдяки Віталію Миколайовичу. Найкращі пологи, є з чим зрівняти адже народжувала я втретє Всім майбутнім мамам рекомендую лікаря.
Ольга Базалюк
Позитивний відгук
Доброго дня народжувала у лікаря Віталія Миколайовича Тудая 20 лютого 2021 року, нам порадили його як професіонала у своїй справі, порядну людину і дуже уважного спеціаліста. Перше враження після знайомства на прийомі у перинатальному центрі, було дуже позитивне, лікар повністю вислухав усі мої побажання стосовно пологів і не обмежував у часі наше спілкування👍. Я хотіла природні пологи, але була готова на КР у разі непередбачуваних обставин, лікар оцінив ситуацію і мій стан, і ми разом прийшли згоди. Домовились про огляд, все пройшло чудово, на другий огляд не встигла, оскільки народила трошки раніше ніж передбачалося🙂 Лікар завжди відповідав на телефонні дзвінки, швидко і оперативно, коли відійшли води, все організував як найшвидше і мене прийняли до род залу без проблем, це приємно, що не потрібно було самій бігати👍 У нас були партнерські роди, чоловік також дуже має позитивні враження від лікаря. Пологи були природніми, як я і хотіла, під час пологів мене оточував дуже приємний і професійний персонал, дякую окремо пані Руслані акушерці та іншим мед працівникам які були присутні на пологах🙂 Пологи пройшли добре лікар весь час оцінював ситуацію, радив як себе е вести, дихати, підтримував що зможу, молодець, це давало наснаги, оскільки роди тривали багато годин, підтримка лікаря, персоналу та чоловіка дало сили народити самій, дівчата лікар порадив фіт бол, і я раджу вам, він добре розслабляє, та дуже класно термальна водичка ( на мене бризкав чоловік) освіжає дуже. Перебування у центрі після пологів дуже сподобалося, лікар постійно відвідував мене по два, а деколи три рази на день, контролював перебіг стану після родів, дуже дякую Віталію Миколайовичу за відданість своїй справі, професіоналізм і дуже уважне ставлення до мене, такі інтелігентні і порядні лікарі зараз рідкість, дякуємо за нашого хлопчика і зичимо вам міцного здоров’я та усіх благ🙂
Ирина Савельева
Позитивний відгук
Хочу порадити всім майбутнім матерям Віталія Миколайовича, це найкращий вибір як для спостереження вагітності, так і пологів. Я познайомилася з Віталієм Миколайовичем під час УЗД і була приємно вражена, що лікар кожен раз не просто робив обстеження, а цікавився перебігом вагітності і підказував, на що звернути увагу, хоча я спостерігалася в іншої лікарки. Але коли прийшов час вирішувати, з ким народжувати, у мене не було сумнівів. Тому що таких уважних і тактовних лікарів дійсно мало. Також приємно, що Віталій Миколайович після пологів кожного дня самостійно робив огляд та дзвонив щоб переконатись, що все в мене в порядку, і завжди відповідав на всі питання, які тільки могли прийти мені в голову. Хочу також зауважити, що стиль спілкування з пацієнткою так вразив мою сусідку по палаті, що вона взяла у мене номер Віталія Миколайовича, бо за наступною дитиною вирішила йти до нього. Дякую за допомогу з народженням донечки!
Bozhena Liakhovska
Нейтральний відгук
Дівчата а скільки за КС платили? +380976122404 напишіть кому не важко.Дякую
Юлія Данькович
Позитивний відгук
З 34 тижня спостерігалася у Віталія Миколайовича і 9.01.2021 народила здорового хлопчика! Лікар допомагав під час родів правильно дихати, підказував коли тужитися і в результаті я родила дуже швидко. Після пологів лікар дзвонив, приходив на огляди і у разі потреби консультував мене якщо у мене були якісь сумніви чи питання. Загалом я дуже задоволена, і рекомендую даного спеціаліста!
Ольга Чирка
Позитивний відгук
Дуже хороший і відповідальний лікар! В мене був кесерів розтин, все пройшло чудово! Після операції, яка була перед самим новим роком, лікар кожного дня приходив і цікавився самопочуттям незважаючи на те що це були святкові вихідні! Також звонив, і це дуже важливо було для мене! Адже чула що дуже часто лікарі після пологів не цікавляться породілею(( за другою дитинкою підем тільки до Віталія Миколаєвича!
Христина Воробець
Позитивний відгук
Народжувала 28.12.20р. у Віталія Миколайовича. Передати словами наскільки ми з чоловіком вдячні цьому Лікареві, дійсно лікарю - професіоналу з великої літери не можливо. Дякуючи його професіоналізму та людяності народився повністю здоровий синочок (якого могло і не бути). З першого нашого візиту до Віталія Миколайовича, ми зрозуміли, що ми у хороших і надійних руках. При пологах весь час був поруч, підтримував, розраджував, давав правильні і корисні настанови, а за чай 🍵 під час пологів окремо Спасибі 😊. Після пологів постійно приходив оглядав, питався про самопочуття як моє так і нашого малюка, був постійно на зв'язку. Ми Щиро вдячні Віталію Миколайовичу за нашого СИНОЧКА. Усім рекомендую даного лікаря, адже Віталій Миколайович - як кажуть у народі - лікар від Бога!!!!
Natali Shkurenko
Позитивний відгук
Народжувала 8.12.2020р у Віталія Миколайовича. Це дійсно лікар за покликанням, про таких говорять лікар від Бога!!! Відразу відчувається його компетентність, порядність і професіоналізм. Ми це помітили, коли перший раз з чоловіком прийшли на УЗД. Вже після першого візиту ми були впевнені на 100%, що будемо народжувати у Віталія Миколайовича. І ми не помилилися у своєму виборі. Під час пологів Віталій Миколайович давав правильні настанови, що і як робити, підбадьорював і у мене все вийшло. Після пологів постійно приходив, телефонував, питав як самопочуття, чи нічого не турбує, налаштовував на позитив. Дуже хороший лікар, раджу усім!!! ДЯКУЄМО ЗА ДОНЕЧКУ!!!
Христина
Позитивний відгук
Народжувала у лікаря 02.12.2020 Дуже задоволена, так як це треті пологи і є з ким порівняти. Лікар дуже уважний, завжди підніме телефон, проінформує, підтримує природні пологи- що для нас також було важливо. Не було стимуляції, щоб швидше все пройшло , чи «зміна» закінчується. Все пройшло так як мало бути- виважено, спокійно, і завдяки чітким вказівкам лікаря пройшло добре, без розривів. Після пологів постійно приходив, телефонував перевіряючи самопочуття, допомагав з персолналом,з документами при виписці щоб швидше відпустили додому. Після того також телефонував і перевіряв чи все добре. Дякую Віталію Миколайовичу за його професіоналізм. Всім рекомендую, побільше б таких лікарів усім!
Христина
Нейтральний відгук
Народжувала у лікаря 02.12.2020 Дуже задоволена, так як це треті пологи і є з ким порівняти. Лікар дуже уважний, завжди підніме телефон, проінформує, підтримує природні пологи- що для нас також було важливо. Не було стимуляції, щоб швидше все пройшло , чи «зміна» закінчується. Все пройшло так як мало бути- виважено, спокійно, і завдяки чітким вказівкам лікаря пройшло добре, без розривів. Після пологів постійно приходив, телефонував перевіряючи самопочуття, допомагав з персолналом,з документами при виписці щоб швидше відпустили додому. Після того також телефонував і переверну чи все добре. Дякую Віталію Миколайовичу за його професіоналізм. Всім рекомендую, побільше б таких лікарів усім!