Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Созоник Андрій Васильович

Загальний рейтинг 25
Позитивних відгуків 27(84%)
Негативних відгуків 2(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Наталя
Позитивний відгук
Андрій Васильович чудовий лікар! З 20 тижня ходила на УЗД до нього, все детально розказував, пояснював. Народжувати вирішила теж у п. Андрія. У нас було сідничне положення, але оскільки 2 вагітність, лікар був за природні пологи. Все пройшло добре. В червні 2020 народилась наша доня. Лікар вночі виходив на зв'язок, після пологів щодня заходив і після виписки теж тривалий час цікавився як справи.
Юлія Благута
Позитивний відгук
Завжди вибираю лікаря за його чисту репутацію та за відгуками людей, котрим він допоміг. Тому не можу не залишити і своїх вражень після його ведення моєї вагітності і самих пологів. Його уважність до своїх пацієнток і вміння пожартувати, підтримати і переконати, що все буде добре купляє одразу ж. Вперше приїхала в клініку Parens (20 тижні вагітності) на УЗД до Созоника Андрія Васильовича. Пояснював все чітко і зрозуміло, відповідав на всі запитання без зайвої зверхності (ну просто на моїй практиці вже були лікарі, які «ти не знаєш, що таке передлежання плоду? епідуральна анастезія? Ну про що мені тобі можна розказувати? Я лікар, сиди і не перебивай». Ну от, після першого ж огляду питання в кого народжуватиму вирішилось моментально. На другому УЗД (32 тиждень) вияснилось, що передлежання (так-так, до цього часу я вже вивчила, що це :D) сідничне, а так як в мене хлопчик, не рекомендуються природні пологи через ризик виникнення проблем зі статевими органами в репродуктивному віці маляти. До 3 УЗД (37 тиждень) ситуація не змінилась. Десь на 37.3 тижні в мене почала відходити пробка. На нічні схвильовані дзвінки реагував завжди. Спокійно пояснював і заспокоював. І тут, останнім моїм дзвінком за час вагітності став дзвінок о десь 18:00, в його вихідний, і як він потім зізнався в кіно. Почались схватки, я не пам’ятаю як заїхала до Львова (не через біль, а через істеричний характер), а він покинув свої плани і поїхав мене рятувати (бо по телефону я описувала це так, ніби вже от-от народжу). Але після огляду виявилось, що відкриття мізерне, шийка довга. Але все ж, через відстань між моїм містом і Львовом, а також після повторного огляду, де виявилось, що відкриття почало збільшуватись ми вирішили оперуватись тієї ж ночі. Попри мої переживання з будь-якого приводу, попри характер з нотками істеризму😅,я згадую свої пологи з теплом. Всю операцію прислухалась до його розмов з асистентами, бо страшно переживала. Але після того, як він почав розказувати анегдоти, якісь життєві історії, я заспокоїлась повністю. Забула де знаходжусь, навіть сміялась😺 08. 12. 2020 на світ з‘явився мій синочок. Без жодних травм, здоровий і щасливий(такий, як його мама) і все завдяки роботи лікаря. Після операції, заходив, підтримував, цікавився. Кожного дня. Давав поради на майбутнє. Одним словом, притензій і недоліків до його роботи немає жодних. Кому довіряти перший подих і зустріч зі світом своєї дитинки - справа ваша. Але якщо ви обрали його - не пожалієте.
Ольга
Нейтральний відгук
Доброго дня. Напишіть мені на вайбер, будь ласка, номер телефону Созоник І.В 0989689854
Наталя
Позитивний відгук
Андрій Васильович вів мене під час вагітності. Обрала його з двох причин: 1 - цей лікар має хорошу репутацію у Львові, 2 - працює в "Паренс-Україна". А клініка має якісний рівень обслуговування! Дуже задоволена! Лікар викладався на 100%, щоб протікання вагітності було якнайлегше та дитина народилась здоровою. Однозначно рекомендую Андрія Васильовича для ведення вагітності.
Валерiя Та Гаврiель
Позитивний відгук
Ми з чоловіком хотіли висловити велику подяку акушеру-гінекологу Созонику Андрію Васильовичу за його професіоналізм і сучасний підхід до роботи. Ще по відгукам ми вже були добре налаштовані, і коли прийшли на першу консультацію, лікар детально обговорив з нами наш план пологів, як ми і хотіли, роз'яснив нам деякі медичні терміни та надав поради та рекомендації зі своєї сторони. Також, я думаю, що кожна майбутня мама мене зрозуміє, наскільки важливо і приємно, коли лікар залишається на зв'язку та консультує в повiдомленнях або, у термiновому випадку, вiдповiдає на дзвiнки. Це було нам дуже зручно, хоч ми багато і не турбували, тільки за нагальної потреби. I тому я i сама завжди намагаюсь толерантно ставитися, якщо лiкарi пiд час огляду вiдповiдають на дзвiнки або щось пишуть - така вже в них робота) Хоча за моєї присутності не сталося навiть i такого, може я не застала, але просто знаю, що таке може бути i буває у акушерів-гінекологiв і то цiлком нормально. Під час самих пологів так само відчувалося, що все йде за планом. Дуже запокоювало відповідальне ставлення лікаря до справи і, в той же час, його оптимістичний та бадьорий підхід до роботи налаштовували на самий позитивний лад. Я навіть не уявляла, що вiд дня пологів в мене залишаться такi приємнi емоції та спогади) Але найважливішим для мене був той момент, коли під час моїх пологів до лікаря прибула ще одна породілля, але з непростим випадком. Отже він мав терміново бігти в іншу палату, але попри все, Андрій Васильович залишився на декілька хвилин і дошив мені шов, і вже потім одразу пішов до неї. Дякуємо Вам за гідний вчинок, щасливі спогади і за здорову донечку!) Валерія та Гавріель.
Юлія
Позитивний відгук
Народжувала минулого тижня в Андрія Васильовича і не можу не поділитись своїми враженнями. Почну з того, що всю вагітність ходила до нього на УЗД і коли на 30 тижні дізналась, що Андрій Васильович приймає пологи, питання з вибором лікаря вирішилось саме собою, оскільки з першої зустрічі він викликав довіру у нас з чоловіком. Чудовий молодий лікар, професіонал своєї справи, дуже турботливий та уважний. Завжди відповідає на дзвінки та повідомлення. Я дуже переживала, як впораюсь без чоловіка, оскільки, партнерські пологи заборонені, але Андрій Васильович допоміг відчути себе максимально комфортно та захищено, увесь час був біля мене. Підтримував морально, жартував та відволікав розмовами на переймах, дав можливість обирати зручну для мене позу під час потуг, подавав воду, розтирав поясницю, вмивав лице водою, коли вже не було сил. З його підтримкою та допомогою без проблем народила свого синочка за дві години. Після пологів кожного дня приходив в палату, цікавився самопочуттям. Якщо для вас при виборі лікаря важливим є не лише високий рівень професіоналізму, а й людяність та емпатія, однозначно рекомендую Андрія Васильовича!
Леся
Позитивний відгук
Однозначно рекомендую. Часто зустрічаю лікарів, які ставляться до пацієнтів як до конвеєра. Але тут абсолютно не той випадок. Прийшла до нього на УЗД на 30 тижні вагітності і ми з чоловіком одразу вирішили, що хочемо народжувати тільки в нього, компетентний, нікуди не поспішає, все спокійно пояснює, завжди на зв'язку. На УЗД до нього ходили в клініку Парентс, одразу ж і мали можливість розпитати все що турбує. Лікар дуже привітний і не залякує. Пам'ятаю, на першому ж УЗД він вибачився, що змушений був відповісти колезі по терміновому робочому питанні, потім коли приходила до нього на консультацію при мені до нього приходили радитись інші лікарі в пологовому будинку. Тому якщо він і відволікається на телефон, то тільки якщо терміново потрібна допомога. Народжувала, звісно ж, в нього, в 1 ночі приїхав дуже оперативно, всю ніч був біля мене. Що для мене важливо, дозволив поводити себе так як я хотіла, приглушене світло, я лежала на коврику біля крісла, бо там мені було добре. На жаль, пологи закінчились кесарським розтином, малюк 4150 виявився для мене завеликим. Але малюк здоровий, я здорова, шов просто ювелірний. Лікар приходив щодня до нас, писав після виписки, ніякі гроші не вимагав і навіть не натякав на це. Людина віддана своїй справі, звертайтесь, не пошкодуєте точно. Таких лікарів зараз мало! Безмежно вдячні за синочка, Леся і Тарас!;
Анна
Позитивний відгук
Чудовий спеціаліст, дуже швидко відповідає в особисті повідомлення, рада що попала до нього!
Jul
Позитивний відгук
Це один з кращих лікарів, з якими доводилось мати справу. Андрій Васильович хороший, уважний спеціаліст та чудова людина! Розрадить у важких ситуаціях і допоможе порадою. З наступними вагітностями буду звертатись тільки до цього спеціаліста! УЗД також би радила хоча б 1 раз, але зробити в нього, більш уважного та приємного лікаря важко знайти)
Маряна
Позитивний відгук
Найкращий спеціаліст у гінекології. Я попала до його рук в дуже важкому стані на 19 тижні переривалась вагітність. Такого уважного і розумного лікаря мені сам Бог послав. Я могла йому телефонувати безліч раз на день і кожного разу була почута. Навіть сьогодні попавш в стаціонар іншої лікарні - його думка мені важлива. А бігає він з телефоном - напевно тому, що кожна пацієнтка висилає йому свої обстеження бо ж хоче почути негайно що ж не так!!!