У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Созоник Андрій Васильович

3rd placelike
Загальний рейтинг 69
Позитивних відгуків 71(90%)
Негативних відгуків 2(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ira
Позитивний відгук
Для супроводу вагітності обрали клініку Parens Україна😊 На УЗД ходила до Созоник Андрія Васильовича- кожного візиту чекали з нетерпінням, щоб побачити нашого малюка😊 Коли постало питання в кого народжувати взнали, що Созоник Андрій приймає пологи в Перенатальному центрі - вибір лікаря та пологового був очевидним 👌 Обираючи для пологів лікаря Андрія Васильовича -Ви в надійних руках 👌😊 Зараз ми щасливі батьки, в нас народилась прекрасна дитина 😇❤️
Ira Sobol
Позитивний відгук
Юля Іванець
Нейтральний відгук
Хто народжував напишіть будь ласка номер телефону Андрія Васильовича на вайбер 0639404240
Олена Стадник
Позитивний відгук
Була на 1 УЗД (12тижнів) в Созоника А.В. дуже хороший лікар, все детально і доступно пояснює, відповідає на усі питання які цікавлять. Однозначно рекомендую, наступні рази теж піду до нього. Зараз рідкість такі лікарі.
Martina Nestor
Позитивний відгук
Завдяки Андрію Васильовичу, я досі згадую цей день з усмішкою на обличчі і теплом в серці. Нам з чоловіком вдалося і відсвяткувати річницю весілля, і народити синочка. Дуже гарне ставлення, зв’язок 24/7, все по суті і чесно. І після пологів так приємно, коли про тебе дбають, пишуть і цікавляться здоров’ям. Всім своїм подружкам раджу тепер цього лікаря. Дякую Вам за все🙏🏻
Тетяна Мигаль
Позитивний відгук
Дуже хороший, кваліфікований лікар. Ввічливий, толерантний та тактовний. Допоможе у будь якому питанні, яке стосується його фаху. Задоволена обстеженням та консультацією! Рекомендую!
Мар'яна
Позитивний відгук
Андрій Васильович це спеціаліст, якому можна довірити своє та здоров'я майбутньої дитинки. Була на патронажі в лікаря із першою вагітністю і ні разу не пошкодувала. А.В. добре обізнаний в справі, людяний та позитивний (що є не менш важливо). Кожний огляд був інформативний, адже лікар роз"яснює всі моменти та надає необхідні установи. Більш того, А.В. є на зв"язку 24/7, що гарантує ще більший спокій для вагітної. Після професійних оглядів та консультацій, я обрала А.В. для майбутніх пологів. Як я і очікувала, під егідою лікаря такого рангу все пройшло спокійно та легко. Будьте певні, А.В. замінить Вам під час пологів і чоловіка, і маму. Адже, в процесі завжди підтримає, налаштує на позитив та доведе справу до успішного закінчення. Після пологів лікар завжди на зв'язку та готовий допомогти. За що йому ВЕЛИКА подяка та уклін. Щиро рекомендую Андрія Васильовича як професійного лікаря та світлу людину!
Наталя Львів
Позитивний відгук
Созоник Андрій Васильович це висококваліфікований спеціаліст і неймовірна людина. Познайомилась на УЗД обстежені яке підтвердило мою вагітність. Оскільки ставала на облік в клініці Parens то усі 9 місяців я зверталась лише до нього! Усе чітко пояснює, доступно і зрозуміло. На візитах почувалась настільки комфортно ніби на зустрічі зі старим другом)) Коли взнала що Андрій Васильович акушер - гінеколог то зрозуміла, що саме цей лікар буде приймати пологи. І не помилилась у свому виборі! Мала кесарський розтин, усе пройшло добре, без метушні і нервів. Постійно питав як почуваюсь, говорив як усе проходить, а потім привітав)) Після виписки постійно цікавився станом здоров’я моїм і малюка. Андрій Васильович вміє зрозуміти та дати підтримку, заспокоїти коли це необхідно! Приємно бути в руках лікаря який не стоїть на місці, а постійно прагне нових знань та розвитку в такій не легкій справі, для того щоб ми, майбутні матусі були спокійніші та впевненіші в тому що перебуваємо в надійних руках і все буде добре!
Olga Shiyka
Позитивний відгук
Розпочну з того,що я довго не могла знайти лікаря,якому зможу цілком і повністю довіряти в родах. Я хотіла,щоб познайомившись з лікарем, мені відгукнулося, щоб я відразу зрозуміла,що це саме "той" лікар)) І ним став Андрій Васильович!) Молодий,прогресивний,розумний,з почуттям гумору,з ним легко в спілкуванні і найважливіше-лікар,який оновлює свої знання. Народжувала я 22.02.21 року. Цілу вагітність я налаштовувала себе,що народжу супер швидко і з лайтовим болем))) Дуже боялася,щоб не прийшлося стимулювати пологову діяльність. І якраз чого боялася те і прийшлося пережити в пологах. Але завдяки дуже крутій мед.команді,присутній на родах,все пройшло на позитиві. Ніколи не думала,що напишу це,але свої пологи я згадую з посмішкою!) Однозначно рекомендую Андрія Васильовича! За наступними дітками тільки до нього)))
Olena Midyk
Позитивний відгук
Кваліфікований спеціаліст і хороша людина. Як лікар завжди підтримує і допомагає, відповідає на дзвінки, як людина вміє налаштувати на позитив. Дякую Андрію Васильовичу за його працю у моїх нелегких пологах і що допоміг народити здорового синочка!