У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Олена
Позитивний відгук
Усе сподобалось
нд, 22 січня 2023 р., 23:17
Автор: Марія
Позитивний відгук
Познайомились з лікарем на дні відкритих дверей в пологовому мед інституту. Задавала питання які мене турбували, так як хотіла максимально природні пологи. Лікар мене в цьому повністю підтримував і ми узгодили нюанси які мене цікавили. Як почались перейми я приїхала в пологове - лікар мене уже чекав. Народжувати я хотіла з мінімальним світлом так як мене воно дратувало - лікарю поставили лампу. Також я хотіла народжувати на боку, тож лікар приймав пологи в не дуже зручній для нього позі - але комфортній для мене. Після виписки лікар не одноразово писав і питав про мій стан, тако ж назначав огляд. Дуже позитивний чуйний та кваліфікований спеціаліст. Рекомендую.
нд, 22 січня 2023 р., 23:15
Автор: Марина
Позитивний відгук
Народжувала у Созоника А.В. у жовтні , після пологів в мене дуже позитивні враження. Лікар мені допомагав з позами та диханням для проживання перейм і щоб дитина опустилася швидше. Також радив чоловікові, що краще і як допомогти мені. На потугах, спокійно повторяв одне і теж для мене. Підтримував легку атмосферу. Не форсував події. Дуже вразила командна робота лікаря і акушерки, та неонатолога, що вже потім приєдналась. Все було злагоджено і синхронно - тепловий ланцюжок, прикладання, пуповина, перший огляд дитини . Дякуємо вам🤗❤️
чт, 19 січня 2023 р., 14:32
Анонімний відгук
Позитивний відгук
ср, 11 січня 2023 р., 16:19
Анонімний відгук
Позитивний відгук
ср, 11 січня 2023 р., 16:19
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Дуже вдячна Андрію Васильовичу за природні пологи! Інший лікар не став би морочитися і відправив на КР, але не він :) Уважний, ввічливий, професійний, з клінічним мисленням. Відкритий до спілкування, все пояснював, узгоджував можливі варіанти наступних кроків. Не лише допоміг нашому малючкові з’явитися на світ, але і про мене добре попіклуватися: шви після епізіо акуратні, загоїлися дуже швидко. рекомендую!
нд, 8 січня 2023 р., 12:31
Автор: Людмила
Позитивний відгук
Вдячні 🙏 Созонику А.В. за кваліфіковане лікування та успішні пологи.Тепер радіємо нашій двійні 👦👦
сб, 31 грудня 2022 р., 14:51
Автор: Христина
Негативний відгук
Доброго вечора, напишіть будь ласка номер Лікаря на вайбер 0971619348. Дуже дякую!
пн, 5 грудня 2022 р., 18:10
Автор: Орися Дмитришин
Позитивний відгук
Андрій Васильович,Ви ангел👼,на крилах якого прилітають наші дітки👶🏼. Народжувати з Вами-це бути в ці години з висококваліфікованим лікарем🥼,чудовим наставником та людиною,котра підтримує❤️. Ми вдячні Вам за нашого Данилка👶🏼🍼🤱!
нд, 27 листопада 2022 р., 19:15
Автор: Марія
Позитивний відгук
З лікарем познайомилась ще до пологів, ходила на планові узд і практично одразу зрозуміла, що в цього лікаря хочу народжувати, завжди уважний і все пояснює простими словами, приємний в спілкуванні з доречним почуттям гумором , на самі пологи я йшла з спокійним серцем , так як писали інші жінки лікар професіонал своєї справи, пологи пройшли легко завдяки злагодженні роботі ( Андрія Васильовича , акушерки на жаль не запам’ятала, але дуже класна , неонатолога Лут Юлія , анастазіолог Машталяр Андріана , яка швидко і якісно зробила ЕА) , після пологів в той і наступні дні приходив цікавився чи все ок. Тому рекомендую на всі 100% !!! Особисто в мене залишилися тільки позитивні враження від перших пологів😊
сб, 5 листопада 2022 р., 20:19