У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала в квітні. Лікарем дуже задоволена. Після першої зустрічі і розмови я відразу зрозуміла що це та людина , якій можна довірити. Лікар дуже вічливий , уважний, завжди був на зв'язку. Відповідав на всі мої запитання. Пологи вів дуже професійно. Я поступила в пологовий під час активної фази , коли біль вже був нестерпним , лікар заспокоював і підтримував як тільки міг , за що йому вдячна. Найбільше хвилювалась за дитину. Завдяки професіоналізму лікаря , дитина народилась без травм і в мене жодної тріщини та розриву. Лікар максимально за природні пологи, що для мене було дуже важливо. Відновилась після пологів дуже швидко. Зараз всім рекомендую Андрія Васильовича.
вт, 9 травня 2023 р., 15:11
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю за те, що допоміг з‘явитись на світ довгоочікуваній донечці, народжувати дуже боялась, але довірилась Андрію Васильовичу і результатом задоволена на сто відсотків. У мене був екстрений кесаревий розтин, все пройшло чудово. Лікар дуже відповідальний, уважний, позитивний, професіонал своєї справи.
вт, 9 травня 2023 р., 15:06
Автор: Анастасія
Позитивний відгук
Хочу подякувати Андрію Васильовичу за професіоналізм. Я пологами задоволена на 100%. Андрія Васильовича порадила подруга, я почитала багато відгуків вирішила домовитись про зустріч і після цього я зрозуміла що розлядати іншого лікаря немає сенсу бо це саме той лікар в якого я хочу народжувати. Пологи пройшли успішно, лікар приходив що години слухав серце биття, попри всі болі лікар недавав засмучуватися піднімав настрій як міг і 20.01.2023 народилась прекрасна здорава дівчинка. Лікар дуже уважний, кожного дня приходив питав як само почуття. Цього лікаря я буду радити усім і за другою дитиною народжувати тільки в Андрія Васильовича
нд, 2 квітня 2023 р., 19:05
Автор: Віра
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Созонику Андрію Васильовичу за пологи, за народження нашої донечки .Враження , лише позитивні , лікар дуже уважний , професійний підхід , та й людина хороша.Завжди піднімав слухавку , коли б не телефонувала . , заспокоював , підтримував , жартував 😁 . Рекомендую народжувати саме у Андрія Васильовича , задоволенні на всі 100% вибором цього лікаря 🥰.
сб, 25 березня 2023 р., 17:04
Автор: Марія
Позитивний відгук
Познайомилася з Андрієм Васильовичем на 33 тижні на УЗД. Вже до того неодноразово читала хороші відгуки про його роботу, тож і розглядала кандидатуру цього спеціаліста як лікаря на власні пологи. При знайомстві обговорили всі моменти, які мене хвилювали, адже мої перші пологи - то для мене травматичний досвід. З моменту знайомства лікар постійно був на зв'язку, я не раз до нього зверталася з різними питаннями, він завжди давав вичерпні відповіді, розказував план дій у тій чи іншій ситуації, допомагав і вгамомував мої хвилювання) У пологовій залі панувала дуже приємна атмосфера. Нам з чоловіком забезпечили комфорт та спокій, лікар та акушерка перевіряла час від часу мій стан та стан дитини. Андрій Васильович відповідав на всі наші питання, підказував мені та чоловіку, як легше перебути перейми, підтримув, жартував) Під час потуг мені дали можливість відчути своє тіло і робити так, як для мене краще, за що я дуже вдячна. Ці пологи були для мене ідеальними, лише позитивні спогади) я почувалася чудово як фізично, так і морально. Після пологів лікар постійно цікавився моїм станом, підказував, що робити, аби відновитися швидше. Андрій Васильович дуже відповідальний, чуйний, спокійний, вміє вислухати і підтримати, дає відповіді на всі запитання. Я дуже рада, що познайомилася з цим лікарем, і що саме він приймав у мене пологи.
пт, 17 березня 2023 р., 19:59
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Задоволені на всі 100% вибором лікаря. Часто чула хороші відгуки про Андрія Васильовича як гінеколога. Коли дізналась, що він приймає пологи, то вирішили познайомитись з ним. Відповів на усі питання, заспокоїв там, де це було потрібно. На самих пологах було дуже комфортно, пояснював усе, що відбувалось. Також був уважним в післяпологовий період.
сб, 11 лютого 2023 р., 21:28
Автор: Олена
Позитивний відгук
Усе сподобалось
нд, 22 січня 2023 р., 23:17
Автор: Марія
Позитивний відгук
Познайомились з лікарем на дні відкритих дверей в пологовому мед інституту. Задавала питання які мене турбували, так як хотіла максимально природні пологи. Лікар мене в цьому повністю підтримував і ми узгодили нюанси які мене цікавили. Як почались перейми я приїхала в пологове - лікар мене уже чекав. Народжувати я хотіла з мінімальним світлом так як мене воно дратувало - лікарю поставили лампу. Також я хотіла народжувати на боку, тож лікар приймав пологи в не дуже зручній для нього позі - але комфортній для мене. Після виписки лікар не одноразово писав і питав про мій стан, тако ж назначав огляд. Дуже позитивний чуйний та кваліфікований спеціаліст. Рекомендую.
нд, 22 січня 2023 р., 23:15
Автор: Марина
Позитивний відгук
Народжувала у Созоника А.В. у жовтні , після пологів в мене дуже позитивні враження. Лікар мені допомагав з позами та диханням для проживання перейм і щоб дитина опустилася швидше. Також радив чоловікові, що краще і як допомогти мені. На потугах, спокійно повторяв одне і теж для мене. Підтримував легку атмосферу. Не форсував події. Дуже вразила командна робота лікаря і акушерки, та неонатолога, що вже потім приєдналась. Все було злагоджено і синхронно - тепловий ланцюжок, прикладання, пуповина, перший огляд дитини . Дякуємо вам🤗❤️
чт, 19 січня 2023 р., 14:32
Анонімний відгук
Позитивний відгук
ср, 11 січня 2023 р., 16:19