Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Созоник Андрій Васильович

3rd placelike
Загальний рейтинг 67
Позитивних відгуків 69(91%)
Негативних відгуків 2(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Олена Стадник
Позитивний відгук
Була на 1 УЗД (12тижнів) в Созоника А.В. дуже хороший лікар, все детально і доступно пояснює, відповідає на усі питання які цікавлять. Однозначно рекомендую, наступні рази теж піду до нього. Зараз рідкість такі лікарі.
Martina Nestor
Позитивний відгук
Завдяки Андрію Васильовичу, я досі згадую цей день з усмішкою на обличчі і теплом в серці. Нам з чоловіком вдалося і відсвяткувати річницю весілля, і народити синочка. Дуже гарне ставлення, зв’язок 24/7, все по суті і чесно. І після пологів так приємно, коли про тебе дбають, пишуть і цікавляться здоров’ям. Всім своїм подружкам раджу тепер цього лікаря. Дякую Вам за все🙏🏻
Тетяна Мигаль
Позитивний відгук
Дуже хороший, кваліфікований лікар. Ввічливий, толерантний та тактовний. Допоможе у будь якому питанні, яке стосується його фаху. Задоволена обстеженням та консультацією! Рекомендую!
Мар'яна
Позитивний відгук
Андрій Васильович це спеціаліст, якому можна довірити своє та здоров'я майбутньої дитинки. Була на патронажі в лікаря із першою вагітністю і ні разу не пошкодувала. А.В. добре обізнаний в справі, людяний та позитивний (що є не менш важливо). Кожний огляд був інформативний, адже лікар роз"яснює всі моменти та надає необхідні установи. Більш того, А.В. є на зв"язку 24/7, що гарантує ще більший спокій для вагітної. Після професійних оглядів та консультацій, я обрала А.В. для майбутніх пологів. Як я і очікувала, під егідою лікаря такого рангу все пройшло спокійно та легко. Будьте певні, А.В. замінить Вам під час пологів і чоловіка, і маму. Адже, в процесі завжди підтримає, налаштує на позитив та доведе справу до успішного закінчення. Після пологів лікар завжди на зв'язку та готовий допомогти. За що йому ВЕЛИКА подяка та уклін. Щиро рекомендую Андрія Васильовича як професійного лікаря та світлу людину!
Наталя Львів
Позитивний відгук
Созоник Андрій Васильович це висококваліфікований спеціаліст і неймовірна людина. Познайомилась на УЗД обстежені яке підтвердило мою вагітність. Оскільки ставала на облік в клініці Parens то усі 9 місяців я зверталась лише до нього! Усе чітко пояснює, доступно і зрозуміло. На візитах почувалась настільки комфортно ніби на зустрічі зі старим другом)) Коли взнала що Андрій Васильович акушер - гінеколог то зрозуміла, що саме цей лікар буде приймати пологи. І не помилилась у свому виборі! Мала кесарський розтин, усе пройшло добре, без метушні і нервів. Постійно питав як почуваюсь, говорив як усе проходить, а потім привітав)) Після виписки постійно цікавився станом здоров’я моїм і малюка. Андрій Васильович вміє зрозуміти та дати підтримку, заспокоїти коли це необхідно! Приємно бути в руках лікаря який не стоїть на місці, а постійно прагне нових знань та розвитку в такій не легкій справі, для того щоб ми, майбутні матусі були спокійніші та впевненіші в тому що перебуваємо в надійних руках і все буде добре!
Olga Shiyka
Позитивний відгук
Розпочну з того,що я довго не могла знайти лікаря,якому зможу цілком і повністю довіряти в родах. Я хотіла,щоб познайомившись з лікарем, мені відгукнулося, щоб я відразу зрозуміла,що це саме "той" лікар)) І ним став Андрій Васильович!) Молодий,прогресивний,розумний,з почуттям гумору,з ним легко в спілкуванні і найважливіше-лікар,який оновлює свої знання. Народжувала я 22.02.21 року. Цілу вагітність я налаштовувала себе,що народжу супер швидко і з лайтовим болем))) Дуже боялася,щоб не прийшлося стимулювати пологову діяльність. І якраз чого боялася те і прийшлося пережити в пологах. Але завдяки дуже крутій мед.команді,присутній на родах,все пройшло на позитиві. Ніколи не думала,що напишу це,але свої пологи я згадую з посмішкою!) Однозначно рекомендую Андрія Васильовича! За наступними дітками тільки до нього)))
Olena Midyk
Позитивний відгук
Кваліфікований спеціаліст і хороша людина. Як лікар завжди підтримує і допомагає, відповідає на дзвінки, як людина вміє налаштувати на позитив. Дякую Андрію Васильовичу за його працю у моїх нелегких пологах і що допоміг народити здорового синочка!
Ірина Волошин
Позитивний відгук
Надзвичайно позитивна і чуйна людина, з прекрасним почуттям гумору. Готовий завжди допомогти, надати кваліфіковану допомогу і морально підтримати. Прекрасний лікар, надзвичайно хороший спеціаліст. Лікар від Бога, людина - душа! Андрій Васильович, дякую що ви є !!!
Світлана Пітик
Позитивний відгук
Дуже хороший спеціаліст, високо-кваліфікований лікар. Робила в нього УЗД, і можу з впевненістю сказати, що це один з найкращих УЗД спеціалістів. Все чітко і ясно пояснив, не лякає діагнозами. Дізналась, що Андрій Васильович є ліракем акушер-гінекологом у перинатальному центрі, і питання у кого народжувати більше не виникало. Лікар 24/7 на зв'язку. Враховуючи непросту вагітність, Андрій Васильович допомогав в усіх питаннях, не лякав і налаштовував на позитив. Дякуючи йому, та команді професійних лікарів пологи пройшли легко) Безмежно вдячна!!!!! Після пологів, Андрій Васильович завжди запитував і цікавився станом здоров'я дитини.
Світлана Лесів
Нейтральний відгук