Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Созоник Андрій Васильович

3rd placelike
Загальний рейтинг 77
Позитивних відгуків 79(88%)
Негативних відгуків 2(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Oksana
Позитивний відгук
Професіонал своєї справи, дуже уважний і вміє підтримати в потрібний момент. Ні разу не пошкодувала що обрала саме Андрія Васильовича для ведення пологів. Після виписки з пологового цікавився станом здоров'я довгий час. Всім рекомендую!
Mariana
Позитивний відгук
Рекомендую лікаря, він справжній професіонал своєї справи. Крім того дуже приємна, уважна та позитивна людина. Так як в нас були партнерські пологи, то лікарем не лише я була задоволена, але й мій чоловік. Дякуємо лікарю за нашого синочка. Бажаємо успіху у житті та кар'єрі!
Uliana Z
Позитивний відгук
Народжувала в липні в Андрія Васильовича шляхом КР. Дякуюючи лікарю для мене все пройшло легко як морально, так і фізично. Навіть від операції залишись тільки позитивні враження - так як я була в свідомості під епідуральною анестезією, то слухала анекдоти і «Зорі запалали», поки команда робила свою справу) Після операції лікар кожного дня заходив, цікавився моїм самопочуттям. Тіщуся, що зробила правильний вибір і народження сина пройшло якнайкраще!
Татяна Котельник
Позитивний відгук
Дуже вдячна Созонику А. В. За успішні пологи, за професійну підтримку.
Галина Юхимчук
Позитивний відгук
Мабуть, як і всі майбутньої мами, довго думала, в кого народжувати. За рекомендацією подругу вибір впав на Созоника А. В. і я не помилилася! Чудовий спеціаліст, крім того прекрасна людина, чуйний і уважний до породіллі, підтримував весь час, чітко говорив, що потрібно робити, жартував і розраджував, коли було геть важко! Андрій Васильович, дякуємо за доцю! Ви дуже компетентний лікар, але крім того добра, весела, цікава людина, що для мене було не менш важливо! Всім, хто хоче народити легко і на позитиві, рекомендую цього лікаря!
Оксана Кузьміч
Позитивний відгук
Я довго вибирала лікаря і нарешті натрапила на Созоника Андрія. З першої консультації було зрозуміло що буду народжувати в нього. Дуже приємний, все детально і доступно пояснює як відбуваються пологи та все інше. На зв’язку постійно, відповідає в будь який час Коли приїхала в перенатальному центр розкриття було 6 см, лікар був не на зміні але дуже швидко приїхав на пологи. На самих пологах виявилось що моя дівчинка поставила не правильно голівку, лікар прийняв рішення мене кесарити, операція пройшла успішно дякуючи лікарю! Вибираючи лікаря дуже важливо йому довіряти і не боятись за його кваліфікованість! От з Созоником Андрієм в мене так і було, дякую Вам за донечку☺️
Ксенія
Позитивний відгук
Дуже задоволена пологами і ставленням лікаря. Позитивний, виважений, уважний. Дуже добре ставиться до породіллі, до пологів комунікує з пацієнтом, відповідає в мессенджері і дає поради як діяти. Під час пологів допомагає, каже як правильно себе поводити, все пояснює, як дихати і т.д. Після також на зв’язку, при ускладненнях допомагає та призначає лікування, контролює чи все гаразд з самопочуттям. Це дуже тішить, адже багато лікарів в наш час дуже халатно відносяться до своїх обов’язків. Загалом, дуже рекомендую лікаря і залишились лише позитивні враження після пологів у Андрія Васильовича.
Marta Hunynyk
Нейтральний відгук
Marta
Позитивний відгук
Виважений хороший лікар. Впродовж пологів весь час перебував зі мною, пояснював кожен свій крок, питав згоди на кожну дію і підтримував морально. Пологи були не легкі але лікар діяв впевнено і приймав правильні рішення. Дякую йому та акушерці за допомогу!!!
Олена
Нейтральний відгук
Напишіть номер Созонника А.В. Буду дуже вдячна На viber 0967862728