У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Іванна Саморідна
Позитивний відгук
Народжувала у Андрія Васильовича. Враження , лише позитивні , дуже уважний , професійний підхід , та й людина хороша. Завжди піднімав слухавку , коли б не телефонувала . Пологи пройшли легко і весело , заспокоював , підтримував) Дуже раджу ! Лікар чудовий)
пн, 9 травня 2022 р., 12:33
Автор: Іванна
Нейтральний відгук
Ми з чоловіком, дуже вдячні Андрію Васильовичу за прекрасні пологи) Все гарно пояснює, підтримує. Рекомендуємо однозначно народжувати в нього, не пошкодуєте 🥰
вт, 26 квітня 2022 р., 10:13
Автор: Христина
Позитивний відгук
Лікар чудовий, пологи пройшли дуже добре.Підхід професійний і людяний, дуже йому вдячні,що супроводжував появу на світ нашої донечки. Вже рекомендували його знайомим, вони теж з ним народжували і дуже задоволені
ср, 6 квітня 2022 р., 10:10
Автор: Марта
Позитивний відгук
Вела вагітність та народжувала у Андрія Васильовича. Залишилися дуже позитивні враження! Лікар все гарно та чітко пояснює, не шукає зайвих проблем, підбадьорює та підтримує) Рекомендую лікаря усім, хто хоче, щоб про прологи у вас залишилися найкращі враження :)))
нд, 27 березня 2022 р., 18:38
Автор: Галина
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати за лікування і допомогу лікарю-гінекологу Созонику Андрію Васильовичу. Чудовий сучасний доказовий лікар і надзвичайно приємна людина 😊. Уважний, тактовний, професіонал своєї справи.
пт, 25 березня 2022 р., 21:43
Автор: Лілія Ковалик
Позитивний відгук
З другою вагітністю я стояла на обліку у клініці «Паренс» у Андрія Созоника. Чому я обрала спостерігатись у Андрія Васильовича? Бо 2 роки тому, коли я народила донечку у Перинатальному центрі, Андрій Созоник був лікарем у сусідки по палаті. І ще тоді мене дуже вразило його чуйне та уважне ставлення до своєї пацієнтки. Зі свого досвіду напишу, що ведення вагітності у Андрія Созоника було відповідальним та комфортним для нас з чоловіком. Ще додам, що лікар знає та спілкується з іноземними пацієнтами англійською мовою, що свідчить про його освіченість. Лікар дуже ретельно проводив усі узд, відповідав на всі наші запитання як на прийомі, так і онлайн по телефону. Я дуже довіряла професійності лікаря, тому і народжувати вирішили з чоловіком у Андрія Васильовича. Наші пологи розпочались вдень 12 березня під час воєнного стану. Пологи були природні, за показами додатково стимульовані окситоцином. За моїм бажанням була епідуральна анестезія. Народжувала разом з чоловіком. Атмосфера у родзалі була спокійною, доброзичливою. Лікар та акушерки відповідально моніторили усі показники здоров‘я дитини. Підказували мені, як правильно передихувати перейми. Почувала себе з такою командою у надійних руках. У нас народився здоровий хлопчик. Був контакт шкіра до шкіри, відпульсування пуповини та 2 години теплового ланцюжка. Ми з чоловіком дуже задоволені нашими другими пологами, вдячні лікарю та усьому персоналу ЛОКЛ за професійність, дбайливість та людяність. Маємо бажання за декілька років з такою командою народити ще одне життя.
пт, 25 березня 2022 р., 12:10
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Народжувала в Созоника Андрія Васильовича. Чудовий лікар,ще після узд у нього , я зрозуміла що народжувати буду саме в Андрія Васильовича ( мій чоловік був зі мною на узд, каже я би сам в такого лікаря народжував 😂😂😂) Лікар зразу розположив до себе, з гумором , все добре пояснює. Це мої перші роди , і пройшли вони добре, навіть в такий момент лікар міг пожартувати , заспокоїти. Родила сама без жодних знеболювальних.Лікарем задоволена, другі роди однозначно в Андрія Васильовича👍👍👍
вт, 22 березня 2022 р., 08:35
Автор: Маріанна
Позитивний відгук
Першу вагітність в мене був КР. А зараз в другу вагітність я дуже хотіла народити самостійно, і лікаря вибирала дуже довго тому, що на ВПКР потрібен супер професіонал. Так в тоні відгуків мені попався відгук про Созоник А.В і я одразу подзвонила і ми домовились про зустріч, я ставила багато питань і отримала на всі задовільні відповіді, і після зустрічі я зразу зрозуміла що це людина в якої я хочу народити. Він професіонал своєї справи, дуже ввічливий, турботливий та позитивний. В 40,2 (4.03.2022) в мене почалися перейми і я приїхала в пологовий, мене зустріли дуже позитивно та одразу відправили в родзал. Андрій Васильович та весь персонал дуже мене оберігали та я максимально відчувала їхню підтримку та віру що я це зможу і це дуже надавало сили. І таки дійсно МИ це зробили🦾МИ зробили впкр і в мене народилась прекрасна донечка. Я дуже дякую Андрію Васильовичу за те що він втілив мою мрію в реальність в такий не легкий для України час.  Слава Україні!
пн, 21 березня 2022 р., 09:23
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Народжувала у Андрія Васильовича, чудовий лікар, не сіє паніку, заспокоює і впевнено робить свою справу, пологи пройшли дуже спокійно і легко,після пологів лікар цікавиться самопочуттям, наступного разу народжувати теж до нього!
нд, 20 березня 2022 р., 15:37
Автор: Олена
Позитивний відгук
Народжувала у Созоник Андрія Васильовича 16.02.2022. Спочатку я стояла в Андрія Васильовича на обліку в Паренс -Україна. Після першого УЗД і спілкування з лікарем зрозуміла , що і народжувати буду в нього. Все детально пояснює , не призначає лишніх аналізів і припаратів. На зв'язку 24/7. Вдячна цьому лікарю за народження донечки без будь- яких розривів,епідуральної анестезії .При пологах підказував, що і як робити,щоб полегшити біль,майже точно сказав у якій я годині народжу))У такого лікаря почуваєшся у безпеці!! Та й взагалі роди пройшли надзвичайно легко і на позитиві . Завжди привітний і дуже добрий. Після пологів кожного дня приходив і цікавився станом здоров'я. Однозначно рекомендую Андрія Васильовича .
нд, 20 березня 2022 р., 15:30