Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Соломія
Позитивний відгук
По рекомендаціях знайомих і родичів захотіла, щоб саме Созоник Андрій Васильович приймав у мене пологи і я не помилалася у виборі. З першої зустрічі з лікарем я зрозуміла, що у надійних руках професіонала. Андрій Васильович - це та людина з якою надзвичайно легко, лікар вміє підтримати і вдало пожартувати в потрібний момент. Як виникали якісь запитання Андрій Васильович завжди швидко відповідав та був постійно на зв’язку. Лікар якому не страшно довіритись, все чітко і зрозуміло пояснює, турбується, а найголовніше найкраще виконує свою роботу! У післяпологовий період також цікавиться станом породіль і діток. Безмежно вдячна за те, що допомогли з’явитися на світ моєму синочкові 12.04.2024 у пологовому ЛОКЛ.
ср, 29 травня 2024 р., 12:47
Автор: Юлія
Позитивний відгук
В кінці березня народжувала свою донечку в ЛОКЛ у прекрасного лікаря Созоника Андрія Васильовича. Так як пологи перші, то звісно ж сильно переживала, але лікар своїм гумором заспокоював, давав зрозуміти, що все буде добре. Завдяки йому та присутньому медичному персоналу пологи пройшли швидко та з легкістю. Після пологів Андрій Васильович був завжди на зв'язку та з радістю допомагав. Дякую за вашу працю.
ср, 22 травня 2024 р., 10:57
Автор: Марія
Позитивний відгук
Завдяки Андрію Васильовичу 6 травня народився наш синочок. Пологи минули добре, без ускладнень, природним шляхом. Хотіла б зазначити, що в цей день у лікаря був вихідний, але він був зі мною весь час на зв'язку та приїхав у пологовий як тільки дізнався що пологовий період розпочався. Ввічливо відповідав на всі запитання, які виникали. В процесі пологів відчувала себе спокійною, завдяки його професіоналізму і впевненості у своїх діях. Андрій Васильович дуже турботливий, після пологів кожного дня приходив і контролював мій стан. Легкий у спілкуванні, приємний і з чудовим почуттям гумору. Дякую, Андрію Васильовичу, за те що допоміг нашому синочку з'явитись на цей світ! Щиро рекомендую цього спеціаліста всім!
чт, 16 травня 2024 р., 15:14
Автор: Ірена
Позитивний відгук
Ще до вагітності всі огляди проходила в Андрія Васильовича, тому і народжувала звичайно в нього. Завжди знала, що на такого лікаря можна покластись, тому і на пологах і під час всієї вагітності Андрій Васильович завжди допомагав, радив щось і був на звʼязку. Тому моя щира рекомендація тим, хто ще в пошуках «свого лікаря» і пологового:) (народився наш хлопчик 24/04 у ЛОКЛ)
ср, 15 травня 2024 р., 19:33
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Народжувала у березні у Андрія Васильовича, жодного разу не пожаліза за свій вибір, оскільки даний лікар професіонал своєї справи, у процесі пологів підтримував, надавав чіткі та зрозумілі інструкції. Також після пологів Андрій Васильович весь час на зв'язку. Дякую за здорового синочка.
вт, 14 травня 2024 р., 17:41
Автор: Марта
Позитивний відгук
Дуже задоволена вибором лікаря. Андрій Васильович дуже уважний, професіонал своєї справи, на зв'язку 24/7. Зі знайомства було відчуття, що ми в надійних руках. Були перші пологи і все пройшло дуже добре, народилася здоровенькі донечка. Дуже рекомендую.
нд, 12 травня 2024 р., 18:00
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Дуже задоволена вибором лікаря на пологи. Хоча і були складнощі в процесі, все пройшло добре. Андрій Васильович, при потребі завжди на зв'язку. Рішення приймає зважено, оперативно, професійно. Пояснює все доступно, з хорошим почуттям гумору. Ми вже не в пологовому, але всерівно на зв'язку.
нд, 12 травня 2024 р., 14:38
Автор: Анна
Позитивний відгук
Фахівець своєї справи, відкритий у спілкуванні, все детально пояснює, при потребі завжди на зв’язку. Надійний, додає впевненості у найбільш критичні і важкі моменти.
ср, 3 квітня 2024 р., 12:52
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Дякую за здорового хлопчика! Народжувала природньо і це прекрасно, лікар давав дуже чіткі вказівки що і як робити, як результат без розривів і швидке відновлення;) Рекомендую лікаря як хорошого спеціаліста, завжди вміє заспокоїти, розвеселити. Приємний в спілкуванні, завжди на зв'язку, і вдень і вночі.
чт, 14 березня 2024 р., 11:09
Автор: Софія
Позитивний відгук
Я довго обирала лікаря, прочитавши всі відгуки, зрозуміла, що хочу познайомитись і зрозуміти чи моя це людина, адже це були перші пологи і мені було важливо, щоб окрім професіоналізму лікаря, він ще був, як людина добрим, привітним. Наша зустріч відбулась в приватній клініці Perents, куди я пішла на планові УЗД, і впринципі "о чудо" лікар мені сподобався, молодий, з сучасними поглядами, без лишніх маніпуляцій, залякувань, відповів на всі наші питання, все чітко пояснив, так ми з чоловіком і вирішили, що свою крихітку довіримо йому:) Хочу підмітити, що Андрій Васильович все був на зв'язку. І в відповідальний день "Х", 17.02.2024 коли почались пологи, у свій вихідний, лікар приїхав до нас вчасно, був постійно поряд, пітримував, коментував всі процеси, щоб я не переживала... Нажаль, природні пологи закінчились екстреним кесаревим, за що і вдячна Андрію Васильовичу, що вчасно прийняв рішення, не став ризикувати нашою дівчинкою. Після операції відновилась швидко, шов маленький акуратний, лікар навідувався кожного дня, цікавився самопочуттям, підтримував. Тому ми задоволені своїм вибором в лиці лікаря Созонника Андрія Васильовича.
ср, 6 березня 2024 р., 18:50