Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Олена
Позитивний відгук
Чудовий лікар! Дуже уважний. Проконсультував, відповів на всі питання, які мене цікавили. Грамотно призначив лікування. Неодмінно, на повторний огляд звернусь тільки до нього. Величезне дякую))
пн, 21 серпня 2023 р., 08:41
Автор: Ольга
Нейтральний відгук
Де приймає лікар Созонюк А.В пологи?
пт, 18 серпня 2023 р., 13:46
Автор: Марина
Позитивний відгук
Народжувала у Созоника Андрія Васильовича свою другу дитинку. Це був плановий кесарський. Познайомилась з лікарем на 35 тижні вагітності. Одразу склалося приємне враження, не хотілося шукати нікого іншого. Пологи та післяпологовий період підтвердили, що я не помилилась з вибором лікаря. Андрій Васильович досвідчений професіонал, добре знає свою справу. А ще до того просто хороша людина. Мої найкращі побажання лікарю! А всім вагітним легких пологів та здорових діток)
чт, 10 серпня 2023 р., 10:39
Автор: Олеся
Позитивний відгук
Неодноразово обстежувалась в Андрія Васильовича як в гінеколога і узд-ста. Завжди все гарно і доступно пояснює. Не залякує (що теж дуже важливо, бо маю гіркий досвід). Також проводив мені операцію з лабіопластики (були певні незручності). Задоволена результатом. Доречі, клініка теж дуже гарна і затишна.
сб, 5 серпня 2023 р., 12:07
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Велике щире Дякую, лікарю від Бога і просто хорошій людині, Андрію Васильовичу за максимально природні і комфортні пологи і за допомогу в появі на світ нашого хлопчика! Лікар - фахівець своєї справи, уважний, все доступно пояснює, відповідає на питання, цікавиться станом жінки після пологів, дає рекомендації стосовно відновлення. Щиро рекомендую Андрія Васильовича тим, хто в пошуках свого лікаря.
пт, 4 серпня 2023 р., 21:27
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
пт, 4 серпня 2023 р., 17:00
Автор: Іра
Позитивний відгук
Сезоник Андрій Васильович хороший лікар,приємний у спілкуванні,уважний,підказував як себе вести при пологах,кожен день приходив у палату запитував мене чи у мене все добре,і вся його команда яка була на пологах віддані своїй справі.Після виписки лікар ще проводив огляд, я задоволена.
пт, 4 серпня 2023 р., 17:00
Автор: Любов
Позитивний відгук
Надзвичайно хороший лікар, звертаюсь вже кілька років на профілактичні огляди. Завжди все доступно пояснює і нічого зайвого не призначає. Виходжу з позитивним настроєм!)
пт, 4 серпня 2023 р., 16:35
Автор: Стефанія
Позитивний відгук
Народжувала 26.06.23 у Созоника Андрія Васильовича. Дуже задоволена лікарем, тільки хороші спогади про пологи.Завжди в позитивному настрої , та з гарним почуттям гумору, що дуже розряджало обстановку. В результаті був кесарів розтин, шов дуже гарний і акуратний. Лікар все чітко і ясно пояснює, дає відповіді на всі запитання.Після пологів дуже часто приходив, перевіряв самопочуття, та після виписки також зв’язку.На наступний раз тільки до Андрія Васильовича, та буду радити його усім. Безмежно дякуємо йому за чудові пологи і гарні спогади з дня народження синочка🥰
пт, 4 серпня 2023 р., 13:35
Автор: Іванка
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Регулярно проходжу у нього профілактичні огляди. Все доступно пояснює. Не залякує. Виходжу з прийому тільки з позитивним настроєм.
ср, 26 липня 2023 р., 06:57