Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Поврозник Володимир Володимирович

1st placelike
Загальний рейтинг 163
Позитивних відгуків 173(67%)
Негативних відгуків 10(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Natasha
Позитивний відгук
Поділіться, будь ласка, контактами лікаря. Мій номер 0672113560. Дякую
Євгенія Жук
Позитивний відгук
Задоволена своїми пологами. Лікар серйозний, лаконічний, але дуже уважний і професійний. З ним розумієш, що все під контролем. На пологи приїхав вночі у вихідний день, усе пояснював, а після пологів завжди був на зв'язку і відвідував кожного дня. Також сподобався мед.персонал лікарні: акушерка, санітарка, педіатр, усі привітні і уважні. З наступною дитиною лише до Володимира Володимировича!
Соломія Горецька
Нейтральний відгук
Дівчата, напишіть номер лікаря, будь ласка, хто має!!! Скоро народжувати!! +380672089971
Соломія Горецька
Нейтральний відгук
Соломія Горецька
Нейтральний відгук
Дівчата, напишіть номер лікаря, хто має, будь ласка!!скоро народжувати!!
Юлія
Позитивний відгук
Дуже дякуємо Володимиру Володимировичу, за тільки приємні спогади від родів, на перший погляд при знайомстві видався дуже строгий, але під час родів дуже додав впевненості що я все зможу сама навіть без анестезії, перед кожною своєю дією казав, що робить та що потрібно зробити, був дуже спокійний, вічливий, впевнений що викликало лише відчуття спокою і що все буде добре так все і відбулося! Заходив на огляд кожного дня давав тільки позитивний настрій, все пояснював, рекомендую всім дуже крутий лікар! Сама найшла його по рекомендаціях і дуже задоволена!
Mary Z
Позитивний відгук
Повністю згідна з попередніми відгуками. Обрала цього лікаря за рекомендаціями подруг і ні на секунду не пожаліла! Лікар справді чудовий, усім рекомендую!
Anna Shevchuk
Позитивний відгук
Мала кесарів розтин під епідуральною анестезією. Під час операції, відразу після добуття дитини, мені її показали. Косметичний шов ідеальний. В післяопераційний період лікар кожного дня заходив і казав телефонувати, якщо щось цікавить. Щиро дякую Володимиру Володимировичу за професіоналізм і турботу!
Аня
Позитивний відгук
Народжувала 2 місяці тому у ЛОКПЦ в Поврозника В.В. Лікар прислухався до моїх побажань, все пояснював, залишились приємні спогади про пологи.
natali
Позитивний відгук
Хочу подякувати Поврознику В.В за нашу донечку. Здоров’я, щастя, і всього найкращого Вам!