У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Поврозник Володимир Володимирович

cup
like
Загальний рейтинг 206
Позитивних відгуків 218(71%)
Негативних відгуків 12(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Віка
Позитивний відгук
Щиро вдячна Володимиру Володимировичу та його команді за щасливі пологи❤️ Просто чудовий лікар, під керівництвом якого всі працювали як один злагоджений механізм та залишили найкращі спогади від цього нелегкого процесу!
сб, 3 грудня 2022 р., 21:21
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Вже 9 місяців як триває війна, і сьогодні 9 місяців як я є щасливою мамою сина. Мій синочок народився на третій день війни. Хочу висловити подяку лікарю Поврознику Володимиру Володимировичу за професійно виконану операцію, кесарський ростин, операція була планова, Володимир Володимирович зібрав чудову команду, пригадую під час операції лунала класична музика, здається італійська, що мене приємно здивувало. Анастезіолог теж була жінка-професіонал зуміла вколоти мені спинальну анастезію на лежачи. Хоч і триває війна, але Поврозник Володимир Володимирович і команда львівського перенатального працюють на сто відцотків. Рекомендую!
сб, 26 листопада 2022 р., 15:26
Автор: Оленка
Позитивний відгук
Народжувала у Володимира Володимировича в жовтні. Лікаря обирала по рекомендаціях знайомих і відгуках в інтернеті, зокрема і на цьому сайті. При першому знайомстві знайшли спільну мову і зрозуміла, що це мій лікар. Пологи пройшли добре, без розривів, а головне - це наше здорове малятко! Тому довіряйте своєму лікарю, виконуйте його вказівки та все у вас буде добре. Дякую Володимиру Володимировичу за Ваш професіоналізм!
нд, 20 листопада 2022 р., 17:51
Анонімний відгук
Позитивний відгук
ср, 9 листопада 2022 р., 18:43
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Лікар із золотими руками та добрим серцем❤️ Щиро дякую Вам за все!
сб, 5 листопада 2022 р., 20:09
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Дуже відповідальний і професійний лікар! Народжувала у нього вже двічі та маю двох здоровеньких дівчаток👶 Говорить чітко та по суті, почуваєш себе в надійних руках. Безмежно вдячна Володимиру Володимировичу за все!
сб, 29 жовтня 2022 р., 14:26
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Лежала певний час у відділенні патології Перинатального Центру із загрозою передчасних пологів. На жаль, доносити вагітність не вдалося. В пологовому відділенні потрапила до Поврозника Володимира Володимировича. Лікар виявився чуйним, розуміючим і уважним, пологи пройшли добре. Хоч я ще певний час після пологів залишалась у лікарні через малюка, Володимир Володимирович постійно цікавився моїм здоров'ям і здоров'ям мого синочка, допомагав з питаннями, які мене цікавили.Хочу відзначити, що персонал у перинатальному ввічливий, харчування дуже смачне, а умови перебування комфортні.
вт, 18 жовтня 2022 р., 18:11
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Двічі оперувалася у Поврозника Володимира Володимировича і повернусь ще раз! Надзвичайний професіонал, якому можна довіритись на 100% і бути впевненим, що все буде гаразд. Шовчики ідеальні, відношення чудове та умови в перинатальному центрі також найкращі у Львові!!!
сб, 15 жовтня 2022 р., 10:17
Автор: Іра
Позитивний відгук
Народжувала в вересні. Хоть пологи були і нелегкі, але слухаючи вказівки Володимира Володимировича я змогла знайти сили та народити. Він постійно пояснював, що відбувається та підтримував, мені було дуже комфортно. Також дуже вдячна лікарю-інтерну, акушерці та педіатру, які були в його команді. Усім рекомендую цього чудового лікаря та Перинатальний Центр, ви точно залишитеся задоволеними!
пт, 7 жовтня 2022 р., 19:29
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Володимир Володимирович - чудовий лікар! Так як це була моя перша вагітність я дуже хвилювалась та боялася пологів, але він завжди заспокоював і я почувалась у безпеці. Народжувала з епідуральною анестезією, пологи пройшли легко та безболісно, без розривів та у чудовій атмосфері. Дуже уважний до, під час і після пологів, завжди був на зв'язку, консультував. Після родів заходив щодня, інколи по декілька разів. Тому дуже задоволена лікарем і усім рекомендую!
вт, 27 вересня 2022 р., 20:17