Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Поврозник Володимир Володимирович

2nd placelike
Загальний рейтинг 143
Позитивних відгуків 151(65%)
Негативних відгуків 8(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Маряна Ціж
Позитивний відгук
Дуже задоволена Володимиром Володимировичем і його операційною командою , в мене був КР 04.05.2021 операція пройшла легко ,шов не замітний все гарно заживає ! Лікар від Бога професіонал своєї справи !
Маряна Онишко
Позитивний відгук
Мала КР під епідуральною анестезією. Задоволена Володимиром Володимировичем і операційною бригадою. Шов незамітний, хороші умови пологового
Любов Гайдук
Нейтральний відгук
Любов Гайдук
Позитивний відгук
Народжувала 03.04.2021 р. Лікар від Бога! В мене був КР все дуже легко пройшло, шов не замітний, відійшла швидко. Лікар кожного дня заходив, питав про самопочуття. Я дуже задоволена, з наступною дититоно тільки до Володимира Володимировича! Він як лікар дуже хороший спеціаліст і як людина!!! Побільше б таких людей!!! Рекомендую!
Olya Olya
Позитивний відгук
Народжувала в січні та хочу сказати, що з наступною дитиною лише до Володимира Володимировича! Під час перебігу вагітності були певні нюанси, але лікар до останнього відмовляв мене від КР і переконував, що зможу народити природньо. І я народила, за що дуже вдячна! Лікар поєднує в собі високий професіоналізм, почуття гумору та хороше ставлення. Рекомендую!
Леся Іваницька
Позитивний відгук
Народжувала в Володимира Володимировича в лютому двійню,дуже рада що обрала саме його,він професіонал своєї справи!!!
Мирося
Негативний відгук
Нікому не раджу цього лікаря, просто хамло, бізнесмен.Народжувала в нього першу дитину , перейми почались в 4 ранку до лікарні приїхала о 9:00 він оглянув сказав , що це не перейми , а перейми це коли я на ногах не зможу стояти , відправив додому . О 17:00 перейми були що 5 хв , подзвонила до нього , на що він мені відповів : « що ти від мене хочеш, їдь тебе оглянуть мені докладуть» . Відкриття було 5 см . Через дві години подзвонила до нього запитати коли він буде, на що він відповів , що я чогось в інтернеті перечиталась він приїде коли у мене почнуться активні пологи! У мене почались потуги відкриття 8 см , до родів важила 40 кг, це перша дитина я переживала чи зможу народити , кесерове ми обговорювали з ним на огляді, він сказав що все буде видно по ситуації, а як буде видно як він навіть не їде, в результаті він приїхав і ще через пів години і мене прокесерив, я навіть не встигла нічого зрозуміти в той час коли мене зашивали він побіг до чоловіка по гроші , 1000 дол йому було мало сказав ще треба ще гривні. Доречі виявилось я своїми родами йому футбол перервала . В мене таке враження що ці хороші відгуки він сам собі пише , можливо лікар він кваліфікований , але людиною також треба бути !!!!
Ангеліна
Позитивний відгук
При знайомстві з лікарем обговорили всі деталі, охоче відповідав на всі запитання, був ввічливим. Під час пологів все пройшло як і планували, за що дуже вдячна. Після родів кожного дня приходив, завжди був на зв'язку. Також хочу відзначити його команду. Загалом враження залишилися дуже позитивні, Володимир Володимирович - справжній професіонал своєї справи!
Іра
Нейтральний відгук
Скажіть , хто народжував в Поврозника , ск вам обійшлося??? 0930078980
Rococo Lviv
Нейтральний відгук
Поділіться, будь ласка, номером Поврозника В.В. Вайбер, телеграм, смс 0981314020