У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Поврозник Володимир Володимирович

1st placelike
Загальний рейтинг 150
Позитивних відгуків 160(66%)
Негативних відгуків 10(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Катерина
Позитивний відгук
Чудовий лікар! Було кесарево, ставлення до пацієнта супер, професіонал, постійно приходив контролював стан, на всі питання чітко і зрозуміло відповідав і з почуттям гумору!
Ольга
Позитивний відгук
Доброго дня! Поділіться, будь ласка, контактами лікаря. Мій номер +380983379236
Катерина Кіт
Позитивний відгук
Залишились лише найкращі спогади від пологів. Все пройшло спокійно, лікар завжди заспокоював і підтримував, після пологів заходив кожного дня
Людмила Мамалига
Позитивний відгук
Неймовірно ввічливий та уважний лікар. Професіонал своєї справи. В принципі я й з повною довірою зверталась саме до Володимира Володимировича та мої очікуввння були приємно перевершені. Лікар від Бога, всім раджу!!!
Богдана Богдана
Негативний відгук
Народжувала у нього давно, звернулася за порадою свого дільничного гінеколога. Бачу з того часу нічого не помінялося. ВВ далі бігає де більше грошей, а породіль лишає на ласку Божу. У моєму випадку було все добре тільки завдяки Всевишньому. Біля мене ходила дівчинка-інтерн, хоч слухала серцебиття, коли почалися потуги, лікаря не виявилося на місці, бо він вечеряти пішов, в родзалі навіть не підготували стола (не застелили нічим), не підставили сходинку, щоб на нього піднятися, а потім ще й хіхікали, як то жінка на ходу на нього застрибувала... Не пораджу до нього звернутися навіть ворогу.
Зоряна
Позитивний відгук
Наша родина вітає Володимира Володимировича з Днем медичного працівника та бажає Вам міцного здоров'я, Божої опіки та успіхів!
Інна Г.
Позитивний відгук
Звернулась до цього лікаря по рекомендації друзів. Мені все дуже сподобалось, хороший спеціаліст, добре ставлення, також задоволена умовами у пологовому, дуже смачна кухня і привітний персонал.
Оксанка
Позитивний відгук
Оксанка
Позитивний відгук
20 років тому у Володимира Володимировича моя мама народила мене, тепер і я народила донечку. Чудовий лікар! Усім рекомендую!
Marta Marta
Негативний відгук