Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Поврозник Володимир Володимирович

cup
like
Загальний рейтинг 239
Позитивних відгуків 252(73%)
Негативних відгуків 13(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Oksana
Позитивний відгук
Щиро дякую Володимиру Володимировичу за професіоналізм, людяність і турботу! Залишились тільки найкращі спогади про пологи, наступного разу тільки до Вас!❤️
нд, 31 грудня 2023 р., 19:34
Автор: Ольга
Негативний відгук
Хочу написати відгук Лікар Поврозника В.В.львівському перинатальному центрі не раджу ,цього недолікаря ,воно хамло ,хабарник ,бреше вигадуючи якісь покази до кесаревого розтину бо так йому вигідно ,ріже всіх,не допомагає жінці щоб народити самостійно ,а після його кесаревого проблеми здоров'я дуже багато ,після кесаревого приходить б'є себе в груди якій він класний лікар ,а жінки всі проблемні,говорить одну проблему у виписці пише інше ,щей погрожує ,але надіюсь що цей лікар відчує в своєму житті ще той біль і розпач за покалічені моменти життя , коли хочеш дізнатись деж була правда ,то він верещить що він тут лікар і йому вирішувати що писати і що казати ,а ваш психічний стан після його пологів так званих в дуже важкому стані буде ,просто такого жахіття і знущання над собою ніколи не відчувала ,чесно навіть все не описати що прийшлось мені пережити ,коли тебе болить ти просиш в нього допомоги ,а він каже ,а ти що думала пальця врізала ,лежи та мовчи Тому краще таких горе лікарів обходити Але хай цей недолікар знає на все божа воля є Бережіть себе своє здоров'я ,оминайте такого горе лікаря
пт, 8 вересня 2023 р., 16:34
Автор: Оксана
Позитивний відгук
В липні потрапила до чергової бригади з кровотечею. Лікар Поврозник В. прийняв рішення про КР, швидко прооперували, гарно зашив, за що йому дуже вдячна! Двічі приходив після пологів, оглядав та знімав шви. Без натяку про гроші, за що викликав окрему повагу! Для тих, хто любить дуже ніжне та особливе ставлення - це не той лікар. Це лікар хірург, який чітко виконує свою роботу, без емоцій. Дякую за здорову донечку та здорову мене. Окремо хочу виділити весь персонал Перинатального центру. Всі, від заступника головного лікаря, до санітарок працюють прекрасно, всі усміхнені, привітні, ввічливі. В самій лікарні чисто, дотримуються протоколів.
нд, 20 серпня 2023 р., 10:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Хочу поділитися приємною подією в моєму житті.21.07 о 10 год. ранку народився мій онук.Ніч була важка : переживання, переживання... Але одночасно і спокій, тому що я бачила роботу справжньої команди професіоналів, якою керував Поврозник Володимир Володимирович.Ввічливість, кваліфікована допомога.Радість почути перший крик малюка.ДЯКУЮ
пн, 31 липня 2023 р., 19:36
Автор: Олена
Позитивний відгук
Неймовірний лікар, справжній професіонал і хороша людина. Лише найкращі рекомендації!
ср, 26 липня 2023 р., 10:48
Автор: Дмитро
Позитивний відгук
Хочу подякувати професіоналу своєї справи Поврознику Володимиру Володимировичу. Мою дружину доставила швидка допомога в перинатальний центр із сильною кровотечею, де її успішно прооперували і дружина з донечкою здорові та щасливі. Також дякую усьому мед. персоналу, який був залучений та опікувався ними до виписки.
пт, 21 липня 2023 р., 20:18
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Наша вагітність була дуже бажана і довгоочікувана, тому для мене було важливо знайти лікаря, якому зможу довіритись на всі 100%. По рекомендаціях знайомих і відгуках в інтернеті, поспілкувавшись з кількома лікарями, яких розглядали, зрозуміла, що це повинен бути Поврозник Володимир Володимирович. Чоловік також відразу підтримав мене у моєму виборі. З першого знайомства зрозуміла, що це професійний і надійний лікар. Серйозний, говорить чітко і по суті, з хорошим почуттям гумору😄, уважно контролював мій стан і стан нашого малюка. Щодо самих пологів: не могла подумати, що пологи можуть бути настільки комфортними. Завдяки епідуральній анестезії я не відчувала жодного болю, Володимир Володимирович приїхав відразу після того як я поступила в родзал, серцебиття малюка постійно контролювалось, коли мене щось цікавило - мені все пояснювали. Умови у перинатальному центрі затишні, персонал привітний і завжди був готовий прийти на допомогу, годували смачно. Від щирого серця рекомендую!
ср, 12 липня 2023 р., 09:09
Автор: Roksolana
Позитивний відгук
Рекомендую!
вт, 4 липня 2023 р., 16:48
Автор: Марія
Позитивний відгук
Щиро дякую Поврознику Володимиру Володимировичу та його команді за професіоналізм, турботу, чудове відношення та здорового малюка. Завжди згадую пологи з теплом і позитивом. Наступного разу обов'язково до Вас)
нд, 25 червня 2023 р., 16:16
Автор: Аня
Позитивний відгук
Народжувала в перинатальному центрі у Поврозника Володимира Володимировича. Можу сміливо сказати, що це висококваліфікований лікар, який впорається з випадками будь-якої складності, адже маю багато знайомих лікарів, які давали саме такі рекомендації про нього. І у випадку моєї вагітності та пологів все також пройшло чудово. Володимир Володимирович уважний, прислухався до моїх побажань, де це можливо, розгорнуто відповідав на всі питання, які мене цікавили. Із задоволенням звернусь ще раз!
пт, 16 червня 2023 р., 06:01