У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Поврозник Володимир Володимирович

1st place
like
Загальний рейтинг 192
Позитивних відгуків 204(69%)
Негативних відгуків 12(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Анна
Позитивний відгук
Лікар із золотими руками! У мене був складний випадок із яким Володимир Володимирович професійно впорався. Звернулась до нього по рекомендаціях декількох лікарів, у яких обстежувалась. Незважаючи на велику кількість пацієнтів і зайнятість, лікар постійно був на зв'язку як до, так і після пологів. Щиро усім рекомендую!
пн, 8 серпня 2022 р., 08:41
Анонімний відгук
Позитивний відгук
ср, 3 серпня 2022 р., 13:41
Автор: Настя
Позитивний відгук
У зв'язку з війною була змушена переїхати з Харкова до Львова. Лікаря на пологи вибирала по відгуках у інтернеті, зокрема і на цьому сайті. Дуже задоволена, що обрала саме Володимира Володимировича. Він чудовий лікар і хороша людина. Постійно був на зв'язку, давав поради, підтримував, а про пологи залишились найкращі враження і спогади. У Львівському перинатальному центрі всі ставились добре. Усім рекомендую!
нд, 31 липня 2022 р., 20:14
Автор: Олеся
Позитивний відгук
Щиро дякую Поврознику Володимиру Володимировичу та його команді за професіоналізм, чудове відношення та основне - здорового синочка! Ви - найкращий, наступного разу обов'язково до Вас)
пн, 25 липня 2022 р., 07:02
Автор: Марія
Позитивний відгук
Сміливо рекомендую Володимира Володимировича, бо народжувала в нього вже двічі, та всі подруги та знайомі, які також в нього народжували - задоволені. Лікар розумний, впевнений, ввічливий та дуже уважний. Справжній професіонал, який знає свою справу!
сб, 23 липня 2022 р., 08:33
Автор: Катя
Позитивний відгук
Оперувалась у Поврозника В.В. у червні та щаслива, що обрала саме його. Володимир Володимирович постійно був на зв'язку та консультував мене як до операції, так і після неї, підтримував і заспокоював. Післяопераційний період пройшов легко, шовчика навіть не замітно. Умови перебування в перинатальному також сподобались. Надзвичайно вдячна за все, що лікар для нас зробив і обов'язково повернусь за наступним малюком❤️🤰
чт, 14 липня 2022 р., 20:52
Автор: Софія
Позитивний відгук
Рекомендую! Лікар від Бога!
ср, 6 липня 2022 р., 19:10
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Напишіть будь ласка номер лікаря 0982379607 Буду вдячна😌
ср, 29 червня 2022 р., 15:48
Автор: Галина
Позитивний відгук
З нагоди Дня медичного працівника хочу подякувати нашому найкращому лікарю, Поврознику Володимиру Володимировичу, за врятовані життя наших донечок. Ви - найкращий, бажаю Вам успіху, вдячних пацієнтів, терпіння та міцного здоров'я!
нд, 19 червня 2022 р., 20:12
Автор: Мар'яна
Позитивний відгук
Народжували в чергової бригади, бо пологи були передчасними і не встигли обрати лікаря. Потрапили на Поврозника Володимира Володимировича. Лікар хороший, спокійний, уважний, трішки строгий. Я задоволена. Після пологів ще певний час залишалась в Перинатальному Центрі через недоношену дитинку, то лікар кожного дня відвідував, давав поради. Також хочу подякувати педіатрам, які виходжували мого малюка. Про Перинатальний Центр: умови класні, їжа смачна, персонал привітний.
пт, 17 червня 2022 р., 06:59