У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Поврозник Володимир Володимирович

cup
like
Загальний рейтинг 220
Позитивних відгуків 232(72%)
Негативних відгуків 12(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Софія
Позитивний відгук
Дуже щаслива, що обрала Поврозника Володимира Володимировича. Дякую Вам за професійно проведений кесарів розтин з ідеальним косметичним ефектом, підтримку, турботу і почуття гумору. Наступного разу обов'язково повернусь лише до Вас! Також хочеться подякувати всьому медичному персоналу Перинатального центру, які мене оточували, всі дуже уважні і турботливі.
пт, 24 березня 2023 р., 16:53
Автор: Олена
Позитивний відгук
Народжувала в лютому, дуже задоволена лікарем)
чт, 16 березня 2023 р., 18:56
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Під час вагітності чула багато рекомендацій саме про цього лікаря, а тепер після пологів можу рекомендувати особисто. Поврозник В.В. прекрасний спеціаліст, який завжди на зв'язку, проконсультує, заспокоїть і якому можна повністю довіритись. Пологи пройшли природньо, в комфортній обстановці. Дуже вдячні за нашу донечку, обов'язково повернемось ще раз❤️
пт, 10 березня 2023 р., 12:48
Автор: Anna
Позитивний відгук
Дякую за високопрофесійно проведену операцію! Щаслива, що обрала саме Вас❤️
чт, 2 березня 2023 р., 16:13
Автор: Христина
Позитивний відгук
Рекомендую! Прекрасний спеціаліст, народила без жодних тріщин чи розривів, хоча малюк більше 4 кг. Був дуже уважний перед, під час і після пологів, постійно консультував. Із задоволенням буду народжувати у Володимира Володимировича ще раз!
нд, 26 лютого 2023 р., 21:54
Автор: Юля
Позитивний відгук
Оперувалась у Володимира Володимировича і щаслива, що обрала саме його. Перед операцією все пояснив, заспокоїв, тому перед операцією майже не хвилювалась) Шов вийшов просто ідеальний, його навіть не видно, післяопераційний період проходив легко, без жодних проблем і ускладнень. Умови в Перинатальному Центрі пречудові, більше нагадує якусь європейську приватну клініку, ніж державний мед. заклад! З наступною дитинкою обов'язково повернусь!
пн, 20 лютого 2023 р., 11:17
Автор: Марта
Позитивний відгук
Суперовий лікар, якого тепер усім рекомендую! Уважність до пацієнта, чудове почуття гумору та основне - величезний досвід і золоті руки!
сб, 11 лютого 2023 р., 21:19
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Народжувала у Поврозника Володимира Володимировича в листопаді. Пологи пройшли легко та без розривів, з радістю згадую цей день. Одразу видно, що лікар знає і любить свою роботу! Дуже уважний, спокійний, професійний. Також варто відзначити привітний персонал Перинатального центру, гарні умови перебування та смачне харчування😊
вт, 31 січня 2023 р., 20:48
Автор: Василина
Позитивний відгук
Дуже кваліфікований лікар! Народжувала за порадою мого лікаря жіночої консультації та лікаря-УЗД. Дуже уважний, спокійний, з гарним почуттям гумору, обов'язково повернусь ще!
вт, 24 січня 2023 р., 10:53
Автор: Василина
Позитивний відгук
вт, 24 січня 2023 р., 10:51