Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Михайлів Ольга Омелянівна

3rd place
Загальний рейтинг 71
Позитивних відгуків 78(76%)
Негативних відгуків 7(7%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ольга
Позитивний відгук
В березні 2021 Ольга Омелянівна допомогла дати життя моєму Синочку. Дуже добра, весела, чуйна та завжди за зв’язку 24/7. В самих пологах - серйозна, професійна та в міру строга. Під час пологів чітко пояснювала що робити та як дихати. Лікар, який вміє тримати все під контролем і одночасно своєю материнською підтримкою дарує спокій та впевненість в своїх силах. Після пологів призначила лікування, розповіла що і як робити, через день я бігала по пологовому будинку. Цей день назавжди залишився в моєму серці. Дякую, Ольга Омелянівна. ❤️
Tetiana Kovalevska
Позитивний відгук
Дякуємо Ользі Омельянівні за двох діток (дівчинка 2009 рік, хлопчик квітень 2021). Через 12 років після перших пологів сумніву до кого йти народжувати ще раз не було. Двоє родів були з подвійним обвиттям пуповини, без жодних розривів, без анастезії, в спокійній атмосфері, лікар пояснює кожен крок. Після пологів залишились лише позитивні емоції і бажання прийти втретє)
Маріанна Гарматій
Позитивний відгук
Лікар від Бога - це слова, які на 100% описують Ольгу Омельянівну! Народжувала донечку 21.04.21, родова діяльність розпочалась передчасно! О 5 ранку я зателефонувала до п. Ольги і вона одразу відповіла на мій дзвінок і розказала про подальші дії. Підтримка під час пологів була неймовірна! Все пройшло на стільки чудово, що я вже в той самий день почувалась дуже добре. Щодня мене навідувала та давала цінні поради для швидкого відновлення.
Алена
Позитивний відгук
Лучший врач! Рожала в октябре 2020, роды прошли успешно и быстро, без разрывов. Приехала быстро, все озвучивала, что делает, на все вопросы отвечала. Все время была рядом, не отходила, была поддержкой и мне и мужу, который был с нами. Взяла с собой лучшую команду. После того Ольга Омеляновна заходила ежедневно в палату и до сих пор с ней на связи. Вторая мама! Очень сильно советую. После таких родов хочется ещё :)))
Маряна
Позитивний відгук
Доброго дня! Подільться номером телефону Михайлів О.О на мій вайбер 0673920471.Буду вдячна
Катерина
Нейтральний відгук
Будь ласка, поділіться номер телефону Михайлів Ольги Омелянівни, ось мій вайбер 0671693352 Буду дуже вдячна!!!
Христина Горбаль
Нейтральний відгук
Будь ласка, поділіться номер телефону Михайлів Ольги Омелянівни, ось мій вайбер 0930558117 Буду дуже вдячна!!!
Юлія
Нейтральний відгук
Дайте, будь ласка, номер телефону Михайлів Ольги Омелянівни, на вайбер 0962504700
Наталя Самолюк
Нейтральний відгук
Дайте,будь ласка,номер Ольги Омельянівни Мій номер 0966734513
Марія Красниця
Позитивний відгук
Коли я познайомилася з Ольгою Омелянівною, то в моєму серці запанувала велика радість. Я відразу відчула що це та людина, якій можу довірити найважливіше. Ольга Омелянівна залишила приємний спогад у моїй душі. Вона як мама, яка піклується про свою дитинку, як найкраща подруга і водночас дуже класний лікар. Дякую вам за велике терпіння і розуміння, а також за позитивні емоції. Дякую за мою крихітку.Дай вам Бог міцного здоров'ячка, адже ви виконуєте велику місію. Всім рекомендую найкращого лікаря, яка не просто виконує свою роботу, а допомагає приводити на світ маленьких янголяток.