Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Федорощак Ігор Михайлович

3rd place
Загальний рейтинг 67
Позитивних відгуків 82(80%)
Негативних відгуків 15(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Нейтральний відгук
Народжувала у Ігоря Михайловича. Пологи пройшли добре загалом, але лікар крізь усю мою вагітність (спостерігав у клініці Хміля), слухаючи серце дитинки кілька разів, роблячи УЗД, не почув важку ваду серця і як результат, виписав здорову дитину з пологового. Ми перенесли уже одну операцію в Києві і чекаємо на другу. Не можу порекомендувати лікаря, який з багатим стажем не побачив множинні вади серця і навіть не запропонував зробити ЕХО в пологовому. Потрібно було залишити цей відгук давніше, але через операцію було просто не до цього.
пн, 22 квітня 2024 р., 10:10
Автор: Марія
Позитивний відгук
Любі майбутні матусі! Хочу поділитись своїми враженнями та досвідом,які я набула під час своєї першої вагітності та родів. Страх очікування панував у моїй свідомості і тілі.Врешті треба було шукати лікаря,якому я могла б довірити себе та мою дитину.Такого лікаря методом опитування новоспечених матусь я знайшла. Це Ігор Михайлович Федорощак.При зустрічі з ним я повірила в нього як в високопрофесійного лікаря,повірила його рукам та голосу,які вселювали спокій та впевненість у тому,що все буде гаразд.Так і вийшло. Тепер я мама,маю чудову донечку,яка тішить своєю присутністю та добрим апетитом. А вам,майбутні матусі,якщо ви потрапите до лікаря Федорощака Ігоря Михайловича,знайте:ви в надійних руках! Дякуємо Вам,Ігоре Михайловичу,за вашу чуйність та фаховість,Вашому колективу Перинатального центру,з яким ви працюєте і тішусь за нових українців,які з'являться з Вашою допомогою на цей світ. Марія.
ср, 17 квітня 2024 р., 17:56
Автор: Ганна
Позитивний відгук
Потрапила до лікаря на 37 тижні в пологовий з високим тиском і білком, оскільки горе лікар з яким я попередньо домовлялася двічі проігнорував мої скарги і направлення на госпіталізацію з жіночої консультації. Це не була його зміна, але він погодився. Можу тільки сказати що це лікар який не боїться викликів, врятував і мене і малюка. Подбав про комфортне перебування в пологовому. На всі мої запитання вичерпно відповідав. Ні одна моя скарга не була проігнорована. Я дуже вдячна лікарю за свого синочка і за його чуйне серце і професіоналізм.
ср, 6 березня 2024 р., 05:39
Автор: Галина
Позитивний відгук
Лікар дуже хороший Один з найкращих лікарів яких я зустрічала Дивують негативні відгуки Народжувала минулого року і дуже задоволена
вт, 6 лютого 2024 р., 22:48
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Лікар дуже хороший Один з найкращих лікарів яких я зустрічала Дивують негативні відгуки Народжувала минулого року і дуже задоволена
вт, 6 лютого 2024 р., 22:46
Анонімний відгук
Негативний відгук
сб, 20 січня 2024 р., 04:50
Автор: Марія
Негативний відгук
Що я можу сказати,зверхнє ставлення,як до людини,до майбутньої мами,все швидко,без пояснень,бігом бігом,одним словом конвеєр.Гроші взяв одразу,коли я навіть до тями після операції не відійшла.Саме головне,що не слідкував при тому,що мені ввели забагато препарату при епідуралці і я чуть не відійшов на той світ.Після пологів,зайшов один раз провідати,виписав при кесаріві на третій день,коли я навіть щє ходити не могла.
вт, 7 листопада 2023 р., 00:59
Автор: Христина
Позитивний відгук
Лікар від Бога, професіонал своєї справи, згадую про свій досвід пологів лише з найкращими емоціями. Завжди на зв'язку, допоможе, розповість і підтримає. Дякую лікарю, наступного разу лише до нього.
вт, 21 лютого 2023 р., 16:35
Автор: Христина
Позитивний відгук
Щиро дякую Федорощаку Ігору Михайловичу за сина! Тепер пологи згадую з усмішкою. Ви професіонал в своїй нелегкій, але такій відповідальній справі! 15.07.2022 ви допомогли відчути мені радість материнства і я вам безмежно вдячна за це❤️
пн, 1 серпня 2022 р., 13:55
Автор: Марія
Позитивний відгук
Досвід пологів для кожного індивідуальний, але так важливо, аби пережите залишило приємних моментів більше, ніж навпаки. А це залежить перш за все від лікаря, з яким народжуєте. Тому щиро рекомендую Федорощака Ігоря Михайловича - професіонала своєї галузі. Завдяки йому хочеться народжувати ще, адже усе пройшло спокійно, виважено і без зайвих клопотів. Тепер ми згадаємо пологи як час народження нового життя, а не щось страшне і болюче. Дякуємо лікареві та всій команді Перинатального центру. Ви, справді, люди покликані до своєї праці, тож нехай натхнення і витривалість завше будуть поряд. Дякуємо!
пн, 25 липня 2022 р., 07:23