Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Федорощак Ігор Михайлович

Загальний рейтинг 45
Позитивних відгуків 57(78%)
Негативних відгуків 12(16%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Наталя Біляк
Позитивний відгук
Федорощака Ігора Михайловича мені рекомендували багато моїх знайомих, які в нього народжували своїх діток. Тож коли я дізналася, що вагітна, у мене навіть сумніву не було, що піду саме до цього лікаря. Пістя першої зустрічі з Ігорем Михайловичем я зрозуміла, що зробила правильний вибір. Ігор Михайлович дуже розумний, відповідальний, справжній професіонал своєї справи, а головне добрий та чуйний, що є, мабуть, дуже важливим для кожної вагітної жінки.Федорощак І.М. єдиний, хто із впевненістю сказав, що в мене все буде добре і що я народжу здорову дитину (до цього часу, на протязі 5 р., багато ін. лікарів в яких я консультувалась, говорили, що з моєю ситуацією дітей не виношують). Завдяки Ігору Михайловичу та його особливому підходу до мого лікування на 39 т.в. я народила здорового хлопчика, за що йому безмежно вдячна. Окремо хочу подякувати Ігору Михайловичу за його допомогу і підтримку у перші місяці вагітності, коли я захворіла на коронавірус. Саме Ігор Михайлович допоміг подолати не лише хворобу, а й паніку та відчай, які мене тоді охопили. Завдяки цьому лікарю мої вагітність і народження синочка пройшли спокійно та щасливо. Можу із впевненістю сказати, що Федорощак Ігор Михайлович є найкращим лікарем із всіх кого я зустрічала. Всім рекомендую цього лікаря.
Мар'яна Фіцала
Позитивний відгук
Мар'яна Фіцала
Нейтральний відгук
Щиро Дякую Ігору Михайловичу Федорощаку,за те що допоміг з'явитися на світ двом чудовим дівчатам.Коли прийшла вперше на УЗД до Ігора Михайловича, і почула у вас Двійнята,я більше нічого не чула з того що говорив Ігор Михайлович.У голові постійно звучали думки:чи я зможу виносити,чи будуть мої діти здорові,і саме найстрашніше чи зможу я вродити. Я надіялась на Бога і на Ігора Михайловича.Дякуючи їм у мене прекрасні дівчатка.Роди пройшли добре,я б сказала дуже добре,Ігор Михайлович допомагав і підтримував,головне слухати його і все буде добре.Я ні разу не пожаліла що звернулася до Ігора Михайловича,я дуже дуже рада що вибрала саме його.Велике Вам Дякую!!!
Solomia
Позитивний відгук
Народжувала у Федорощака Ігоря Михайловича двічі, і жодного разу не пошкодувала, що обрала саме його! Як лікар Ігор Михайлович спокійний, врівноважений, приємний у спілкуванні, вміє заспокоїти,коли є страх і паніка, що є не менш важливо, ніж високий професіоналізм у відповідальній справі. Обидві вагітності були не з простих, адже закінчились передчасними пологами і КР. Під час перших пологів, ніхто з рідних не був поруч, тільки «страх», і бажання залишитись живою разом з малюком..тоді Ігор Михайлович знайшов потрібні слова, і вселив надію що все буде добре...ми йому довірились, і завдяки йому,та команді яка з ним працювала, на світ появилось 1800 щастя!!! Завагітнівши вдруге, звернулась Ігоря Михайловича, і знову переконалася, що він один з найкращих, та йому не страшно довіритись.. Після пологів лікар часто навідувався, запитував про самопочуття, завжди був на зв'язку, 24 години на добу і консультував в любий час, за що йому ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!
Надія
Позитивний відгук
Вітаю усіх майбутніх мам і тих хто вже радіє своїм немовлятам! 12.11.20 я народжувала у львівському обласному перинатальному центрі у лікаря Федорощука Ігоря Михайловича. У мене залишилися лише позитивні враження. Вважаю що він справді лікар від Бога! Я обирала лікаря якому зможу довіритися, шукала компетентного, розумного, чуйного, лікаря котрий думає і враховує особливості кожної пацієнтки, а не діє за стереотипами, лікар котрий вдосконалюється та росте як професіонал, котрий вміє заспокоїти і підтримати і я його знайшла, це Федорощак Ігор Михайлович! Завдяки професіоналізму лікаря, підтримці чоловіка і регіональній анестезії мої пологи пройшли успішно і я це запамятаю як хвилюючий але приємний момент. Я щаслива, що народжувала саме в цьому центрі. Тут гарні умови і приємний персонал. За кілька днів перебування у перинатальному центрі я жодного разу не помітила щоб хтось з персоналу поводив себе не гарно чи проявляв не повагу. Насправді усі кого я бачила, лікарі, медсестри, санітари були дуже приємні і ввічливі, мене це дуже приємно вразило, жодних вимагань "подяки" не було ні від кого. Я боялася отримати болючі не приємні спогади про пологи на все життя, важко було повірити, що все пройде без страждань і крику, а натомість згадуватиму це як неймовірний момент у житті. Щиро дякуємо Федорощаку Ігорю Михайловичу за здорового хлопчика. Якщо я наважусь на наступне малятко то народжуватиму лише у Ігоря Михайловича і усім рекомендую!
Марія
Нейтральний відгук
Родила 9.11.2020 року у Федорощак Ігора Михайловича кесарем по показанню,дуже мені сподався лікар все пройшло просто супер ,лікар просто М*О*Л*О*Д*Е*Ц*Ь,лікар від Бога,рекомендую.Як дасть Бог ще діточки то обовязково піду тільки до Федорощака Ігоря Михайловича.Рекомендую всім цього лікаря ,я дуже вдячна за гарно проведено планове кесарову операція,шов дуже ювелірний), майже не замітний.Рекомендую всім??,хто шукає лікаря з великої букви????????????*****В любий час відповідав на смс у вайбері або на дзвінки,що не мало важливо було для мене)...Дякую Ігорю Михайловичу за свою довгоочікувану крошечку донечку.
Марія
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю Федорощаку Ігору Михайловичу за материнство,яке вперше подароване мені було в 45років.Шлях до нього в нас був дуже важким...операції,роки,важка вагітність і складний кесарський розтин.Дякую Богу за те,що Ігор Михайлович взявся за моє лікування.Неодноразові кровотечі зупинялися спокійно і професійно.На любе моє запитання дана була чітка відповідь.Аналізи,ліки,узд,все було під контролем у лікаря.Так з самого початку вагітності Ігор Михайлович вселив нам надію,що все буде добре,а не інакше!Під час вагітності склалася у мене дуже складна життєва ситуація...Ігор Михайлович і тут дуже допоміг як психолог і як чудова побожна людина!Такі лікарі,на правду,у нас дуже велика рідкість!Планове кесарське відбулося у Львівському Перенатальному Центрі.Ігор Михайлович зі своєю потужною командою,допомогли з'явитися на світ нашим двійняткам!Нашому щастю не має меж!І не має стільки слів подяки,скільки хотілося б сказати лікарю від Бога-Федорощаку Ігору Михайловичу!Дякую Вам!!!Дай Боже Вам успіхів у Вашій не легкій праці,здоров'я і витримки!!!
Олена
Позитивний відгук
Найкращий лікар! Народжувала два тижні тому, всьо пройшло легко, швидко і в спокійній атмосфері! Ігор Михайлович завжди цікавився моїм самопочуттям, заспокоював наші з чоловіком переживання! Все було супер! Ми вам дуже вдячні! Народжувати тільки в вас!
Оксана
Позитивний відгук
Народжувала у Ігоря Миайловича більше місяця тому свого первістка. Трубку завжди брав у любий час дня і ночі, під час пологів вказував як правильно дихати і як себе поводити, щоб не зашкодити ні собі, ні дитинці. Пологи пройшли легко і швидко, за що я дуже вдячна. Після пологів, коли лежала в палаті Ігор Михайлович всі три дні приходив і цікавився самопочуттям, давав поради. Також мені сподобалось, що зразу зв’язався з моїм чоловіком і тримав його у курсі , так як через пандемію нікого не впускали. Ну і загалом я дуже вдячна Перинатальному центру, що в мене залишилися тільки приємні спогади про цей маленький період життя в лікарні. Якщо Бог дасть другу дитинку, то народжувати без вагань буду тільки тут.
Ємілія
Позитивний відгук
Народжувала недавно в Федорощака І.М. у Перинатальному центрі, поступила на чергування, не домовлялася, бо думала що зарано. Це був 37тиждень, дякуючи Богу що саме Ігор Михайлович був на зміні. Дуже відповідальний, дбайливий, розумний, вихований лікар, який допоміг подолати мої переживання та істерики. Не вимагав ніяких подяк. Однозначно рекомендую і сама буду тільки в нього родити!!! Дякую за живу та здорову Веронічку!!!!