Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Репродуктивні клініки Львів

Діти – велике щастя, про яке мріють дуже багато сімей. Та, на жаль, далеко не всім вдається відчути радість батьківства. Навіть попри сильне бажання. Репродуктивні клініки у Львові створені для того, щоб допомогти сім’ям здійснити свою заповітну мрію.

За статистикою, кожній десятій парі у світі не вдається зачати дитину. Через шкідливі звички, стан екології, стреси, часті хронічні захворювання – причин порушення репродуктивної функції безліч. Але ні в якому разі не варто опускати руки. Завдяки постійному розвитку та вдосконаленню рівня репродуктивних клінік у Львові – безпліддя більше не вирок.

Методика

1978 році народилася Луїза Браун – перша дитина “з пробірки”. Тобто народжена після естракорпорального запліднення (ЕКЗ). Ця подія стала революцією і спричинила шалений розвиток допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) у всьому світі.

Допоміжні репродуктивні технології – це система методів боротьби з безпліддям. Їхня суть – у заплідненні поза організмом жінки.

Приклади ДРТ, які використовують провідні репродуктологи Львова:

Як це відбувається?

Будь-яка співпраця з репродуктивною клінікою Львова розпочинається з консультації про попередні досвіди лікування, хронічні захворювання, інтенсивність занять спортом, систематичність статевих актів та інше.

Аспекти, які можуть цікавити лікаря:

Після консультації репродуктолог у Львові проведе тестування чоловіка та жінки для визначення ймовірної причина безпліддя. Відтак – розповість про можливі варіанти.

У межах тестування:

У результаті досліджень та аналізів, ви зрозумієте причину безплідності. У жінок найчастіше це – трубно-перитонеальні фактори, у чоловіків – мала рухливість чи порушення структури сперматозоїдів. Відтак, зможете визначити, який із методів допоможе отримати довгоочікувану вагітність.