Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Надзвичайно порядна та знаюча лікарка. Пологи прийняла з подвійним обвиттям пуповиною без жодних проблем. Про гроші навіть мови не було, подякували на свій розсуд. Завжди на зв"язку і головне діє чітко та впевнено в любих ситуаціях. Рекомендую Ірину Богданівну.
сб, 25 травня 2024 р., 20:50
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Дуже хороша і відповідальна жінка, яка врятувала мою дитинку, за що її дуже сильно вдячна... Завжди на зв`язку, що потрібно скаже і підскаже.. Я рада, що довірилась її..
ср, 3 квітня 2024 р., 14:17
Автор: Софія
Позитивний відгук
Порядна та професійна лікарка. ми раді що звернулись до Ірини Богданівни та довірились їх. Була весь час на зв"язку, на пологах все пройшло чудово. Раджу її як чудового професійного лікаря на пологи і ведення вагітності.
сб, 23 березня 2024 р., 15:28
Автор: Адріана
Позитивний відгук
Чудова лікарка та професіонал вищого рівня. Народжувала в Ірини Бог=гданівни і все пройшло легко та чітко завдяки її діям. За гроші ні разу навіть мови не було, чоловік подякував після пологів на власний розсуд. Якщо шукаєте порядного професіонала на пологи то раджу Ірину Богданвіну. До того ж вона чудовотробить кесареве при потребі так що це одна з найкращих лікарів.
ср, 20 березня 2024 р., 19:19
Автор: Віка
Негативний відгук
Не ризикуйте якщо не маєте зайвих грошей, ось що можу сказати. Лікарка на любителя кому повезло і все дбре то чудово а в кого проблеми то не всі про це відкрито потім говорять.
сб, 16 березня 2024 р., 21:46
Автор: Рома
Позитивний відгук
Хорощий спеціаліст і порядна людина. Допомогла з народженням внучки. Дуже уважна на знаюча. Звертались за рекомендацією знайомих.
ср, 6 березня 2024 р., 23:15
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
ср, 17 січня 2024 р., 19:33
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
ср, 17 січня 2024 р., 19:33
Автор: Tania
Позитивний відгук
Лікар професійна. позитивна та приємна у спілкуванні, пряма і щира. Головне що розбирається у своїй спрві. на зв!язку. В любих ситуаціях діє чітко та впевнено. Однознчно рекомендую!Завдяки Ірині Богданівні народила легко та без розрізів донечку. Був невеличкий шов від якого нема і сліду. Є з сим порівняти так я перший раз народжувала давно з епізіотомією і було важче. Хто вагається і обирає то можете обирати цю лікарку. багатьом вона допомогла народити діток.
пн, 8 січня 2024 р., 21:56
Автор: Ратнова Наталія, 43 роки, волонтер, дружина офіцера-танкіста ЗСУ
Позитивний відгук
В силу обставин останніх двох років в країні Бог подарував нам з чоловіком бажане і довгоочікуване батьківство... довго і виважено обираючи пологовий будинок в останні 3 тижні все пішло шкереберть! І я потрапляю не в той пологовий, куди 2 місяці планувала, не до того лікаря, на якого сподівалась...Але приїхавши вночі на Мечнікова, 8 після 3годинних переймів була вражена професіоналізмом і виваженістю команди професіоналів, до рук яких мені довелось потрапити під пильним головуванням Ірини Богданівни! Мої очікування перевершили мої сподівання, чітка, лаконічна, чуйна, впевнена в своїх діях, одеозначна у висловлюваннях! Команда, яка в ту ніч 26.11.23 р. приймала пологи шляхом кесаревого розтину: від санітарки до лікаря акушера-гінеколога одні ввічливі профі, кожен на своєму місці! Уклінно вдячні за те, що на світ з'явився наш Назарчик: анестезія під пильним оком Богдана Мироновича, асистента акушера -гінеколога Олександра Володимировича, неонатолога Лілії Петрівни, палатного лікаря гінеколога - Наталії Ігорівни, лактолога Ірини, медсестрер і санітарок залишили саме тепле, позитивне враження у нас з чоловіком... У такі відділення хочеться повертатися ще, хочеться рекомендувати їх друзям і знайомим. Безмежно вдячні Ірині Богданівні Кухаєвич за професіоналізм
вт, 5 грудня 2023 р., 13:24