У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Позитивний відгук
12.04.23 року з допомогою Ірини Богданівни появилася на світ, наша маленька донечка. Ми дуже довго на неї чекали, пройшли тривалі і виснажливі лікування. Тому для нас було дуже важливо знайти хорошого лікаря, який знає свою справу. З першого дня знайомства я довірилася Ірині Богданівній і була під її пильним наглядом. З власного досвіду рекомендую вам обрати її для цього особливого, сакрального процесу. Ірина Богданівна - професіонал у своїй галузі!!!
сб, 22 квітня 2023 р., 20:08
Автор: Оля Люта
Нейтральний відгук
Ірина Богданівна лікар від Бога! Справжній професіонал своєї справи. Завдяки їй вся моя вагітність і пологи 29.11.2022 пройшли успішно. Лікар завжди давала розумні та правильні настанови і рекомендації. Постійно була на зв‘язку (навіть вночі). Всю вагітність пильно слідкувала за моїм станом. Під час пологів зробила ВСЕ МОЖЛИВЕ щоб я щасливо народила свою донечку. Потім часто заходила до нас в палату, щоб перевірити чи все добре. Загалом я надзвичайно задоволена що консультувалась всю вагітність і народжувала саме з Іриною Богданівною. Тепер я готова ще раз народжувати, лише з нею. Найкращий лікар! Однозначно рекомендую!
сб, 4 лютого 2023 р., 13:17
Автор: Ірина
Позитивний відгук
9.10.22 народився наш чудовий хлопчик :) Завжди з посмішкою та ніжністю згадую день його появи на світ. Під наглядом та пильним професійним супроводом талановитої лікарки Кухаєвич Ірини Богданівни, процес пологів був м'яким та пройшов у дуже приємній атмосфері. Вдячна безмежно за фахові поради, лікарську врівноваженість та загалом оцю віру в організм жінки та бажання, максимально дослухаючись до побажань породіллі, допомогти їй пройти шлях до появи на світ нової людини, спокійно та впевнено. Це був прекрасний досвід пологів! :) Вони другі в мене, тому точно кажу, що було все чудово. А також вдячна всьому колективу пологового на Мечникова, тому що мені там було дуже затишно. Наступні два дні після народження сина, всі пам'ятають були масовані обстріли нашої країни, і навіть в ці години весь персонал пологового підтримує всіх своїх пацієнтів, адаптуючи все аби мінімізувати стрес та забезпечити комфорт. Той хліб з маслом, кашу, чай, який пропонували всім в укритті, завжди буду пам'ятати як символ сили та незламності українського духу. Укриття на Мечникова дуже хороше теж. Словом дякую велике! Лікаря та пологовий рекомендую всім, хто обирає де зустріти своє нове життя :)
нд, 29 січня 2023 р., 20:44
Автор: Христина
Позитивний відгук
Дуже вдячна Ірині Богданівні за такі ідеальні пологи, тепер не страшно другий раз прийти)))) чудовий лікар і просто приємна людина, яка вміє підтримати і дати правильні настанови. Щиро вдячна за синочка💙❤
пн, 2 січня 2023 р., 19:04
Автор: Маріанна
Позитивний відгук
Народжувала в Ірини Богданівна. Пологи відбулись 23 грудня. Дуже задоволена! Надзвичайний лікар, справжній професіонал! Завжди заспокоїть, розвіє зайву тривогу. Дуже компетентний лікар, якій можна довіритись на всі 100
вт, 27 грудня 2022 р., 19:35
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Хороша лікар, відповідальна, спокійна, чудово приймає навіть складні пологи. Народжувала в неї і дуже задоволена все пройшло легко та швидко. Рекомендую!
пт, 18 листопада 2022 р., 01:16
Автор: Анна Ганущак
Позитивний відгук
Ірина Богданівна - ЛІКАР ВІД БОГА! ПРОФЕСІОНАЛ! Обрала лікаря за порадами і дуже позитивними відгуками знайомих, як мамочок, так і мед.працівників в поліклініці, де на обліку стояла) 23.10.22 перші пологи і за три години народила синочка! Як дасть Бог ще діток, то народжувала б тільки з Нею! Дуже вдячна Ірині Богданівні за безцінну працю і людяність!
пн, 7 листопада 2022 р., 09:31
Автор: Дар'я Василенко
Позитивний відгук
Дуже вдячна Ірині Богданівні за ідеальні пологи і за донечку! Профессіонал і лікар від Бога! Народжувала 20 жовтня 2022. Це були мої треті пологи. Дуже боялась і хвилювалась, оскільки попередні пологи були з ускладненням і то просто був жах. Марно хвилювалась, саме завдяки пофессіоналізму Ірини Богданівни народила швидко, без ускладнень абсолютно здорову донечку. Дуже дякую Ірині Богданівні за поради, підказки і настанови. Також дякую всій бригаді, котра приймала у мене роди!
чт, 3 листопада 2022 р., 08:16
Автор: Руслана
Позитивний відгук
Надзвичайно вдячна Кухаєвич Ірині Богданівній за донечку. Професіонал з великої букви , лікар від БОГА. Береться за складні ситуації які є у вагітних.Чітко , злагодженно , професійно надає консультації , які виникають у вагітності та у родах, після родовому періоді. Так як , як вже написала , що береться за складні ситуації , вона була і у мене . Коротко опишу ( вагітність була важка , постійно мучив токсикоз, тяжко було ходити так як мала повне передлеження плаценти , тому за рішенням лікаря було назначене КС РОЗТИН ) Все пройшло так як говорила мені Ірина Богданівна . Чесно кажучи кожна мама готується до найкращого, але завжди є якісь, але … Попола я до неї із кровотечею , вона іі зупинила , але сказала, якщо буде другий раз кровотеча то буде екстрений розтин , так і відбулося. Тому я ні на сикунду не жалію , що домовлялася із ІРИНОЮ БОГДАНІВНОЮ, так на перший погляд коли ми з нею знайомилися здалася мені дуже строгою , а на справді дуже чуйна і хороша жінка дуже любить діток , а ще більше свою працю , яку виконує на 1000000:/: про таких людей говорять - трудоголік постійно на роботі. Велика їй подяка від ношоі сім’ї , як би не ІРИНА БОГДАНІВНА навіть не знаю , що би було , але зараз знаю точно вона найкраща❤️
пт, 21 жовтня 2022 р., 14:37
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Ретельно підходили до вибору лікаря, в неї була на обліку і народжувала. Дуже задоволені результатом. Мали труднощі у третьому триместрі вагітності, Ірина Богданівна вчасно поставила діагноз, дуже відповідально і професійно поставилась, тому все пройшло добре. У роботі ретельна, чітка і конкретна, без зайвих емоцій. Давала чіткі рекомендації, відповідала на дзвінки, навідувалась до нас щодня у роддомі. Рекомендуємо і дякуємо за доцю.)
чт, 1 вересня 2022 р., 05:20