Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

t_skoromna@ukr.net
Нейтральний відгук
Будь ласка, поділіться номером телефону Ірини Богданівни. Мій вайбер 0966086426 Дякую
Катя Яценко
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер Кухаєвич І. Б. На вайбер 0933728469 дякую
Оксана Крутова
Позитивний відгук
Я народжувала в Ірини Богданівни 01.09.21.Ірина Богданівна прекрасний лікар! Хороша людина. Я складна пацієнтка...у мене були свої вагомі нюанси,я звернулася до неї і вона прекрасно вела всю вагітність.Я дзвонила вночі і Ірина Богданівна завжди радила,що робити.Лікар яка повністю все узгоджує,підказує і пояснює.Лікар з якою не страшно іти на пологи.Тут багато пишуть що вона різка,ні це не так.Вона чітко,внятно пояснює всі нюанси.Я дуже задоволенна нею як лікарем і як людиною.Не було ніяких недорозумінь, вночі приїхала на пологи.Дзвонили ми в 3 ночі. Я дуже вдячна Ірині Богданівній за донечку.
Viktoriia Pysmenna
Нейтральний відгук
Доброго дня, Чи може хтось дати номер Ірини Богданівни? Мій вайбер +48514467151
Леся Волошин
Позитивний відгук
20.08 народжувала в Кухаєвич Ірини Богданівної це був плановий кесарський розтин. Переживала. Але підтримка і професіоналізм пані Ірини і все пройшло чудово. Після пологів кожного дня провідувала в палаті питаючи про здоров'я. Відповідала на всі дзвінки не дивлячись коли дзвониш .Щиро дякую лікарю і рекомендую як гарного фахівця і професіонала своєї справи.
Вікторія Браташ
Позитивний відгук
27.07.21 народжувала у Кухаєвич Ірини Богданівни .Чудова лікарка ,дуже задоволена нею ,це перші пологи і вони минули дуже добре !Рекомендую,дуже гарний фахівець! Обов’язково прийду за донечкою 💙
Наталія Розвадовська
Позитивний відгук
Буду вдячна за номер телефону Кухаєвич І.Б.., мій вайбер 0960482876
Юлия
Нейтральний відгук
Буду вдячна за номер телефону Кухаєвич І.Б. , мій вайбер 0671359752
Оксана Супрун
Позитивний відгук
29 червня народжувала у Кухаєвич Ірини Богданівни на Мечникова. Пологи пройшли добре. Це в мене 2 кесерово + маю ще з нирками проблеми, тому до вибору лікаря поставилася відповідально. Пані Ірина - чудовий фахівець, дуже відповідальна та професійна. Також відмічу решту спеціалістів з команди Ірини Богданівни, які помогли появитися на світ моєму синочку - лікар Надія Львівна, анестезіолог Богдан Миронович. Усі до мене ставилися добре, відвідували кожного дня, питалися як самопочуття, давали медичні поради. Однозначно рекомендую!
Антоніна Климко
Позитивний відгук
Доброго дня.Ось уже минуло аж 2роки як я щасливо народжувала в Кухаєвич Ірини Богданівни. Лікар чуйна та уважна,професіонал своєї справи.Ірина Богданівна завжди відповідає на дзвінки або передзвонює,щодня відвідує породіль,дає рекомендації,піклується про стан здоров’я.Щиро їй вдячна за здорового синочка та дбайливе ставлення. Всім хто вагається або ще не визначився у кого народжувати сердечно рекомендую Ірину Богданівну.Будете задоволені)💐