Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Юлія
Нейтральний відгук
Будь ласка, напишіть номер телефону Кухаєвич Ірини Богданівни, на вайбер 0962504700
Юлія
Позитивний відгук
Кухаєвич Ірина Богданівна лікар від Бога. Народжувала донечку 14.01.2021 Можу сказати лише позитивні і хороші слова в адрес цього лікаря і безмежну Подяку Рекомендую без вагань
Анастасія
Нейтральний відгук
Завдяки цьому чудовому лікарю 14.11.20 у нас народився здоровий хлопчик. Ірина Богданівна справжній професіонал. Дуже привітна, чуйна та доброзичлива. Я дуже задоволена, що вибрала саме цього лікаря, та не помилилась з вибором.
Наталя
Позитивний відгук
Народжувала в Кухаєвич І.Б. 13.11.2020. Задоволена на ????. Ірина Богданівна чітко і обдумано приймає рішення. Так, як перші пологи в мене пройшли з наслідками для дитини і мене (народжувала в районі), то 2-і пологи хотіла КС. Ірина Богд. сказала , що будеш родити ПР. Ніколи не могла подумати, що можна так легко і швидко народити. Щиро їй за це вдячна. Рекомендую!!!!!!......
Оксана
Позитивний відгук
Народжувала в Ірини Богданівни 03.11.2020 !!! Під час пологів дуже підтримувала все пройшло успішно. Я їй щиро вдячна. Лікар кваліфікований. Рекомендую.
Ilona Volkova
Позитивний відгук
Народжувала 18.10.20. Ірина Богданівна прекрасний лікар, чудова людина, усі пологи була поруч, від неї дуже потужна підтримка, наступного разу обов'язково буду народжувати у неї, Усім рекомендую Ірина Богданівну-ви непошкодуєте. У свою чергу хочу безмежно подякувати їй за підтримку та терпіння!!!
Волкова Ілона
Нейтральний відгук
Доброго дня! Народжувала 18.10.2020р,Ірина Богданівна прекрасний лікар і неймовірна людина, з нею дуже легко було родити, всі пологи була поруч та підтримувала, побільше б таких лікарів.Я дуже їй вдячна! Низький уклін!
Христина
Позитивний відгук
Народжувала 04.05.2020 р. Лікар від Богага! Дуже проста і пряма людина!
Софія Скоропад
Позитивний відгук
Народжувала у Кухаєвич Ірини Богданівни 14,09,2020. Сказати що я в захваті це-наказати нічого! Ірина Богданівна це спеціаліст своєї справи! Так я в мене сталася така штучка, що мала народжувати в одної лікарки, а так склалось що вона не могла прийняти роди і передала мене Ірині Богданівні 9 числа а 14 були роди планове к/р саме в Бога я молила щоб попасти до хорошого лікаря і Бог мені послав його! Хочу подякувати їй за свою донечку 2900 ?? Лікар все говорить чітко , завжди заходила в палату по 4 рази на день питала про самопочуття моє,дитинки навіс питання давала чіткі розумні відповіді, Ірина Богданівна завжди на зв’язку в любій годині дня чи ночі 15 хв і вона в лікарні, яка допомогла вирішити з наркозом загальним, чи спинним лікарка сказала зразу що спинний краще так як я переживала бо перший раз мала загальний і відходила 3тижні лікар сказала зразу такого не буде не переживай все буде добре моя дитинко ти будеш бігати ще цього дня! Рекомендую Ірину Богданівна як хорошого спеціаліста! Я їй казала що вона Зірка лікарні таке враження що всі дівчата її породіллі були, вночі по коридору було чути тільки її голос.
Марія
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер Ірини Богданівни на вайбер 0631225069.Дякую.