У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Ретельно підходили до вибору лікаря, в неї була на обліку і народжувала. Дуже задоволені результатом. Мали труднощі у третьому триместрі вагітності, Ірина Богданівна вчасно поставила діагноз, дуже відповідально і професійно поставилась, тому все пройшло добре. У роботі ретельна, чітка і конкретна, без зайвих емоцій. Давала чіткі рекомендації, відповідала на дзвінки, навідувалась до нас щодня у роддомі. Рекомендуємо і дякуємо за доцю.)
чт, 1 вересня 2022 р., 05:20
Автор: Соломія
Позитивний відгук
Дуже вдячні Ірині Богданівній за нашу донечку. За те, що професійно підійшла до пологів, кожного дня цікавилась нашим станом, за мудрі поради та настанови. Рекомендую всім народжувати саме в Ірини Богданівни, вона дуже хороший спеціаліст.
пн, 29 серпня 2022 р., 18:38
Автор: Ірина Лупій
Позитивний відгук
Дякуємо Ірині Богданівні за нашу донечку😍17серпня 2022року Ірина Богданівна вела всю вагітність і приймала пологи і я можу сказати що це лікар від Бога,будемо вдячні її все життя за таке щастя бути мамою😍
сб, 27 серпня 2022 р., 20:12
Автор: Лідія
Позитивний відгук
Хочу висловити Величезну подяку Кухаєвич Ірині Богданівній за появу на світ нашої другої донечки 26.06.2022 р. Вдруге народжую саме в цієї лікарки і сказати що задоволена - це нічого не сказати!!! Лікар від Бога!!! Вона і підтримає, і підкаже, і настроїть на легкі роди, і завжди направлена на позитивний результат!!! Я дуже вдячна Вам за появу на світ наших обох донечок! Це неймовірне щастя бути мамою і завдяки Вам і вашому професіоналізму я змогла самостійно і без розривів народити 2 немаленьких діток))) Дуже дякуємо всією сім‘єю за наших доньок і за Вашу віддану і сумлінну працю!!!
чт, 7 липня 2022 р., 10:02
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Щиро дякую Ірині Богданівній за появу на світ синочка , за хороше ставлення та підтримку, за цінні поради .
вт, 5 липня 2022 р., 10:03
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Я дуже довго і ретельно обирала лікаря для пологів(мав бути запланований кесерів розтин),і можу сказати з впевненістю, Кухаєвич Ірина Богданівна,лікар яка на усі 100% заслуговує звання найкращого!Завжди була уважна,знає коли треба пожартувати і заспокоїти.Після нічного дзвінка,була в лікарні вже через пів години.Хочу подякувати за хороше ставлення,за те,що навіть у вихідні дні приходила і цікавилась моїм станом.Дякую Ірині Богданівні ,за свою довгоочікувану донечку!!!
ср, 22 червня 2022 р., 07:48
Автор: Олександра
Нейтральний відгук
Будь ласка поділіться номером Ірини Богданівни Мій номер 0935507126
нд, 3 квітня 2022 р., 11:26
Автор: Марія
Позитивний відгук
Лікар професіонал Пологи пройшли чудово, все чітко і спокійно Рекомендую
чт, 10 березня 2022 р., 19:07
Автор: Скорина Світлана Василівна
Нейтральний відгук
Потрапила з кровотечею.... Щиро вдячна Ірині Богданівна та медпрацівникам закладу,за чуйність,доброзичливість. Умови чудові, ставлення до мене було просто чудове,ніхто не вимагав ніяких коштів,я вперше в за останні роки ні за що не платила,просто вражена!!! Працюють,чудові люди!!! Щиро дякую Ірині Богданівні та дівчаткам які їй допомогали!!!
ср, 9 березня 2022 р., 09:51
Автор: Ольга
Нейтральний відгук
Будь ласка, поділіться номером телефону Ірини Богданівни. Мій номер +380634306245. Дякую
ср, 16 лютого 2022 р., 10:51