Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Серафіма
Позитивний відгук
Все пройшло дуже добре завдяки пані Ірині ,вона дійсно професіонал своєї справи , під її наглядом та керівництвом дитинка народилась за 15 хвилин , і роди самі пройшли дуже легко та добре, дуже вдячні пані Ірині вона дуже професійний та добрий лікар , який ще після пологів перевіряє своїх пацієнтів та дійсно переживає за них , дуже залишились гарні враження після пологів в пологовому будинку
вт, 26 вересня 2023 р., 10:00
Автор: Євген
Позитивний відгук
Був присутній при пологах жінки , все дуже сподобалось, зразу видно професіонала.
вт, 26 вересня 2023 р., 08:50
Автор: Іра
Нейтральний відгук
Хто має,дайте будь ласка номер тел лікаря Кухаєвич,буду вдячна... 0687354853 вайбер
пн, 25 вересня 2023 р., 18:42
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Я пройшла з Іриною Богданівною шлях з позитивного тесту на вагітність і до народження донечки 17.06.23!) Щиро дякую Вам за професіоналізм, доброту і відповідальність (лікар приїхала на пологи швидше за мого чоловіка) Не можу не відмітити також ведення вагітності в ЖК на Мечникова дуже гарний привітний персонал, лікарі-узд і терапевт! Вчасно всі аналізи та обстеження, все сприяло народженню здорової донечки) Пологи були природні, зі знеболенням, яким я дуже задоволена. На жаль, робили розріз, але все швидко загоїлось) Після пологів обрали сімейну палату для спільного перебуванням з чоловіком і дитиною. До мене постійно заходили лікарі, лактолог і Ірина Богданівна, перевіряли мій стан і тд. Рекомендую народжувати в Кухаєвич Ірини Богданівни! Чудова людина і найкращий лікар!
пт, 18 серпня 2023 р., 15:28
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Народжувала 08.06.23 р. в Кухаєвич Ірини Богданівни на Мечникова. Завдяки чітким поясненням і порадам все пройшло просто ідеально. Рада, що народження першої дитинки відбулося саме у Вас. Професіонал своєї справи)
сб, 29 липня 2023 р., 06:18
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Народжувала 26.05.2023 у Ірини Богданівної....розумна,відповідальна,професіонал своєї справи,яка чітко та зрозуміло все пояснювала,дуже задоволоне що обрала саме її і всім рекомендую)))
ср, 26 липня 2023 р., 06:14
Автор: Віра
Позитивний відгук
Народжувала 30.06.2023 на Мечнікова🤞😊 Найкращий лікар, яка чітко і коротко розяснить усе в процесі пологів, і після них. Я рада, що саме у Вас родила 3тю дитинку♥️а головне здорову, без будь яких ускладнень, задоволена на 10000% Дуже приємна, як людина, так і лікар, рекомендую народжувати саме у неї, ви не пожалієте🌷 Вам Ірина Богданівна бажаю процвітати, і надалі бути задоволеною своєю роботою, ви дуже дуже Лікар з великої букви, дякую безмежно🧸
нд, 16 липня 2023 р., 21:33
Автор: Професіонал своєї справи,краща серед кращих,поміркована та відповідальна- це про вас,Ірино Богданівна Кухаєвич!Я пильно обирала лікаря,та дякую Богу,щоб потрапила до Вас!Ваш досвід,світлий розум та професіоналізм допоміг з’явитись на світ нашій донечці!
Позитивний відгук
Професіонал своєї справи,краща серед кращих,поміркована та відповідальна- це про вас,Ірино Богданівна Кухаєвич!Я пильно обирала лікаря,та дякую Богу,щоб потрапила до Вас!Ваш досвід,світлий розум та професіоналізм допоміг з’явитись на світ нашій донечці!Я щиро вдячна вам,за ваше бачення кожної ситуації та прийнятті рішення! Я щиро рекомендую Ірину Богданівну Кухаєвич!Велике дякую усій медичній команді!
чт, 6 липня 2023 р., 20:43
Автор: Галина
Позитивний відгук
Чудовий лікар. Професіонал своєї справи.
вт, 4 липня 2023 р., 17:32
Автор: Оля
Позитивний відгук
Справжній професіонал своєї справи. Все чітко, ясно роз'яснить, пояснить Дуже дякую, я не пожаліло про свій вибір пологового і лікаря
пт, 30 червня 2023 р., 18:01