У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Львівський обласний клінічний перинатальний центр

geoвул. Дж. Вашингтона, 6.
phone(032) 259-19-44
Львівський обласний клінічний перинатальний центр
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.

Відгуки про клініку

Результатів відображено: 41
Автор: Соломія
Позитивний відгук
Сьогодні - день нашої виписки! Ми безмежно вдячні лікарю Сагач Світлані Григорівні, яка завжди була на зв’язку 24/7 і команді усіх лікарів : анестезіологу Лехновському Олександру Павловичу, лікарю Сімкіну Олександру Леонідовичу, а також Колдрі Вероніці Олександрівні, завідувачу відділення постінтесивного догляду новонароджених і виходжування недоношених дітей Кунті Наталі Петрівні , директору КНП ЛОР " Львівського перинатального центру" Малачинській Марії Йосипівні. Завдяки лікарській майстерності, злагодженій роботі усього персоналу ,на світ з'явився наш чудовий синочок - Марко. Дякуємо педіатру Наталі Петрівні , яка доклала багато зусиль, щоб дитинка почувалася здоровою, і усім медичним сестричкам , які день і ніч піклувалися про нашого хлопчика. Особлива подяка медичній сестрі Оксані Шиналь, яка навчила мене і мого чоловіка багато корисних речей по догляду за дитиною. Дякую лікарю-гінекологу Грицевич Вікторії Миколаївні та інтерну Максиму , які кожного дня перевіряли мій стан і стан нашого Марка в доопераційний період. У нас була можливість народжувати у Швеції( бо чоловік швед), але ми вибрали " Львівський перинатальний центр" , бо тут я і дитинка отримали кваліфіковану допомогу, яка відповідає європейським стандартам. Окрема вдячність від мого чоловіка Дерріка. Любимо і поважаємо вас, дорогі лікарі! Україна буде!
сб, 3 червня 2023 р., 12:27
Автор: Ольга Чала
Позитивний відгук
Дівчата-медсестри з другого етапу - дуже добрі і дбайливі. Допомагають з кожним питанням яке виникне в період перебування тут. Підказують все щодо годування і догляду за дитинкою! І роблять усе можливе та неможливе щоб зберегти здоров’я матері та дитини! Щиро раджу усім майбутнім мамам цей заклад для приведення в цей світ нового життя!!!
пн, 29 травня 2023 р., 16:33
Автор: Ольга Чала
Позитивний відгук
Щиро рекомендую усім вагітним народжувати в перинатальному центрі! Тут працюють добрі та чуйні професіонали. Особлива подяка Сімкіну Олександру Леонідовичу та його команді, які зробили все щоб я захотіла повернутися до них знову) Велика вдячність лікарю-анастезіологу( на жаль не знаю імен усіх спеціалістів, які допомагали мені в самому процесі приведення в цей світ нового життя)! Людина з золотими руками забрала навіть натяк на неприємні відчуття! Пологи пройшли настільки безболісно та ідеально, наскільки це тільки можливо!На жаль , внаслідок перенесеного ковіду під час вагітності, моя донечка народилась з двосторонньою пневмонією. Та лікарі та медсестри відділу реанімації та відділу другого етапу виходжування зробили справжнє чудо і ми їдемо додому зі здоровою донечкою! Також велика вдячність неонатологу Кунті Наталі Петрівні за чуйність, професіоналізм та терпіння до мам які задають 200 питань за хвилину та уважність та любов до дітей. Це лікар яка буде боротись за кожне немовлятко і випише додому повністю здоровим!) Дівчата-медсестри - дуже добрі і дбайливі. Допомагають з кожним питанням яке виникне в період перебування тут.
пн, 29 травня 2023 р., 16:06
Автор: Iryna
Позитивний відгук
Велике дякую чудовому лікарю, професіоналу своєї справи Поврознику Володимиру Володимировичу та його команді за нашу красуню донечку! Завдяки їхній налагодженій співпраці і чітким вказівкам лікаря, пологи пройшли легко та швидко! Дякуємо за комфортне перебування та дбайливе ставлення до мене та донечки усьому персоналу перинатального центру!
пн, 8 травня 2023 р., 13:13
Автор: Любов
Позитивний відгук
5 лютого 2023 року народилася наша донечка. Дуже задоволена, що обрала саме лікаря Поврозника Володимира Володимировича. Професіонал, усім його рекомендую.❤️ Приїхав заздалегідь до пологів. Постійно підтримував і надавав поради. Пологи пройшли природнім шляхом, без розривів, без стимуляцій. У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі дуже гарне ставлення медперсоналу і сучасні умови перебування. Дуже смачне дієтичне харчування😋. В окремій палаті було затишно і комфортно. Ми з чоловіком хотіли залишитись ще на тиждень 😄. У нас дуже приємні спогади про медичний центр🙂 Щиро дякуємо лікарю Поврознику Володимиру Володимировичу та акушерці Калінічевій Наталі, за те що допомогли нашій донечці з‘явитися на світ. Дякуємо педіатру Кунті Наталі Петрівні,яка вела нас і допомагала після пологів. Дякуємо усім за хороше турботливе ставлення.❤️❤️❤️
ср, 5 квітня 2023 р., 08:38
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
https://perinatal.clinic/
сб, 1 квітня 2023 р., 19:30
Автор: Лідія
Позитивний відгук
Народжувала у Федрощука Ігора Михайловича.Все пройшло чудово.Команда,що з ним працювала професіонали.Всі уважно відносились,підтримували.Анестезіолог зробила епідуральну анестезією максимально найкраще.Дякую всім за легкі пологи.В клініці перебувати приємно ,умови на висоті.
ср, 29 березня 2023 р., 10:47
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Народжувала у Поврозника Володимира Володимировича. Дуже задоволена пологами, все пройшло саме так, як планувала. Лікар прислуховувався до моїх побажань, пояснював все, що мене цікавило, розривів не було. Завдяки рекомендаціям Володимира Володимировича післяпологовий період пройшов також добре. Умови лікарні дуже гарні. Усім рекомендую!
ср, 29 березня 2023 р., 08:12
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Дуже хороша лікарка, професіонал своєї справи. Оперувалась саме у Ладубець Тетяни Петрівни і своїм вибором даного лікаря дуже задоволена. Як людина дуже приємна і гарне відношення до кожного свого пацієнта . Дуже рекомендую .
нд, 12 березня 2023 р., 17:06
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Щиро рекомендую лікаря Каталах Лесю Миколаївну для обліку, дуже чуйна ,приємна жінка . З чим би не звернулась то завжди виручала❤️
пт, 24 лютого 2023 р., 12:13

Список лікарів

Результатів відображено: 49
Загальний рейтинг 248
Позитивних відгуків 255(86%)
Негативних відгуків 7(2%)
Загальний рейтинг 230
Позитивних відгуків 242(72%)
Негативних відгуків 12(4%)
Загальний рейтинг 151
Позитивних відгуків 175(56%)
Негативних відгуків 24(8%)
Загальний рейтинг 145
Позитивних відгуків 162(75%)
Негативних відгуків 17(8%)
Загальний рейтинг 145
Позитивних відгуків 148(88%)
Негативних відгуків 3(2%)
Загальний рейтинг 98
Позитивних відгуків 107(68%)
Негативних відгуків 9(6%)
Загальний рейтинг 79
Позитивних відгуків 85(88%)
Негативних відгуків 6(6%)
Загальний рейтинг 71
Позитивних відгуків 74(29%)
Негативних відгуків 3(1%)
Загальний рейтинг 70
Позитивних відгуків 90(67%)
Негативних відгуків 20(15%)
Загальний рейтинг 65
Позитивних відгуків 78(81%)
Негативних відгуків 13(14%)

Львівський обласний клінічний перинатальний центр побудований у 1986 році. Спершу він діяв як міський пологовий будинок, а у 1990 році був реконструйований у Перинатальний центр Львова. До речі, перший в Україні.

Перинатальний центр у Львові – це клініка, де спостерігають за майбутньою мамою від планування вагітності і аж до пологів. Тут проводять консультації, лікування та реабілітації жінок при надії і немовлят.

У 2013 році роддом на Батальній закрили на реконструкцію. Урочисто відкрили у квітні 2018 року.

У серпні 2020 року Перинатальний центр у Львові долучили до переліку кліні, які приймають хворих на Covid-19.

Послуги

У Львівському перинатальному центрі:

У перинатальному центрі Львова 4 лікувальних відділення:

  1. Акушерська служба – тут все, що пов’язане з пологами та післяпологовим періодом.
  2. Неонатологічне відділення з можливістю інтенсивної терапії новонароджених.
  3. Академія батьківства.
  4. Гінекологічна служба.

Гінекологія

У відділенні гінекології проводять огляди та кольпоскопію дорослих та підлітків. Окрім того – дослідження на папіломовірусні інфекції, кріотерапію тощо.

УЗД

У Львівському перинатальному центрі обстежують пацієнтів за допомогою сучасної апаратури Voluson і Toshiba.

Серед послуг кабінету УЗД:

Лікування безпліддя

У пологовому на Батальній також діагностують усі види безпліддя у жінок та чоловіків. На сайті вказано, що тут консультують щодо корекції безпліддя, проводять внутрішньоматкову інсемінацію (вводять підготовлену сперму у порожнину матки), практикують штучне запліднення in-vitro.

Мамографія

Ще одна важлива послуга Центру – рання діагностика пухлинних утворень молочної залози. Мамографію призначають жінкам від 40 років і проводять в амбулаторних умовах.

Лікарі рекомендують проходити обстеження раз на два роки, якщо жінці 40-50 років. І щорічно – після 50 років. Найчастіше на рак молочної залози хворіють у 50-60 років.

Урологія

Чоловіче здоров’я у Перинатальному центрі Львова теж не обходять осторонь. Тут діагностують, лікують та проводять профілактику захворювань та сексуальної дисфункції.

Школа батьківства

У Львівському перинатальному центрі започаткували школу, у якій майбутніх мамусь і татусів навчають бути батьками. Тобто розповідають про деталі догляду за дітками, харчування, підтримки здоров’я тощо.

Одна з провідних тем Школи – грудне вигодовування. Лікарі та консультанти звертають увагу на користь ГВ та чинники, які сприяють успішній лактації. І наголошують: за умови тривалого годування маминим молоком дітки ростуть здоровими та активними.

Стандарти роботи

За словами керівників клініки, вони працюють на пацієнтоорієнтованість та сервіс, від якого хочеться сказати: “Вав! Це дуже круто!”. А ще – багаторічний досвід фахівців тут намагаються поєднувати з інноваціями. Кажуть, що йдуть у ногу з часом.

Місія – надавати сім’ям відмінний сервіс медичних послуг і стати лідерами у сфері репродуктивного здоров’я.

Контакти перинатального центру (Львів)

Приймальня адміністрації – 259-19-60

Приймальний покій пологового відділення – 259-19-44

Завідувач пологового відділення – 259-19-40

Післяпологового відділення – 259-19-45

Дитяче відділення – 259-19-43

Відділення дитячої реанімації – 259-19-55

Відділення патології вагітності – 259-19-57

Лабораторія/УЗД – 259-19-53

Записатися на консультацію можна на сайті Перинатального центру Львова: https://perinatal.clinic/

Адреса: м. Львів, вул. Джорджа Вашингтона, 6.