Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Львівський обласний клінічний перинатальний центр

geoвул. Дж. Вашингтона, 6.
phone(032) 259-19-44
Львівський обласний клінічний перинатальний центр
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.

Відгуки про клініку

Результатів відображено: 55
Автор: Анна
Позитивний відгук
В Львівському обласному перинатальному центрі я стояла на обліку по вагітності і там же народила дитину. Мені сподобалась як сама клініка, так і її працівники. Сімкін Олександр Леонідович приймав пологи, які проходили з ускладненнями, тому вчасно було прийнято рішення робити кесарів розтин. Операція пройшла успішно, лікар з його командою працювали швидко, професійно і злагоджено. Під час розтину ще й видалили міому, за що окрема подяка. Лікар здається трохи суворим, але він великий професіонал своєї справи. Я народила здорову донечку, ускладнень після операції не мала, шрам акуратний, тонкий, як ниточка, ледве помітний. Сама клініка чиста і сучасна. В палатах є туалети і душові, хороші ліжка, пластикові вікна. Також варто відзначити, що годують досить смачно, не порівняти з іншими лікарнями, де доводилось лежати. На обліку я стояла в Саганського Ярослава Володимировича, і так само маю лише хороші спогади.
вт, 14 листопада 2023 р., 17:03
Автор: Наталя
Позитивний відгук
01.08.2023 шляхом планового кесерського розтину народила донечку.Особлива подяка Сімкіну Олександру Леонідовичу та його команді,які зробили все для того щоб я захотіла повернутися до них знову.Сімкін О.Л. лікар від Бога,все ясно,чітко ,по суті,професіонал своєї справи.Безмежно вдячна Олександру Леонідовичу за все,щиро рекомендую!
вт, 15 серпня 2023 р., 08:52
Автор: Ігор
Негативний відгук
І окремо хочу застерегти від усіляких звязків із Кунтою Наталією Петрівною, завідувачкою одного з відділень, "професіоналки", яка своїми непрофесійними діями зіграла не останню роль у смерті нашого сина
пн, 14 серпня 2023 р., 16:47
Автор: Ігор
Негативний відгук
Здавалося б, найсучасніший і найоснащеніший пологовий будинок у Львові, якби не халатність і безвідповідальність окремих його працівників. Моя дружина народжувала тут нашу двійню 31 серпня 2021 року. Пологи пройшли успішно, неонатологи після огляду діток підтвердили, що з малечею все гаразд, але так, як вони народилися на 8-му місяці недоношеними, їм потрібно було побути певний час в реанімаційному відділі і пізніше в відділенні новонароджених і недоношених дітей для набирання ваги і подальшої виписки додому. На 8-й день перебування стан мого сина погіршився, і його госпіталізували до Охматдиту, у відділ реанімації. Як показали подальші аналізи на бакпосів, сина було заражено в Перинатальному центрі тяжкою інфекцією Паличка синьогнійна (Pseudomonas aeruginosa), яка вважається внутрішньолікарняною інфекцією. До того ж, при лікуванні антибіотиками дітям не було призначено пробіотиків, і антибіотик разом з інфекцією скорше за все спровокував у сина хворобу некротичний ентероколіт. Як виявилося пізніше, випадок зараження цією інфекцією не був одиничним, були інші діти, які тут постраждали (померли). Після місяця недолугого лікування в Охматдиті наш син помер. Пройшло вже майже 2 роки, а ми не почули ні слова вибачень чи співчуття з приводу цього. Тому варто добре обдумати доцільність звернення до цього закладу за медичною допомогою. При цьому треба зважати, що хоч в Україні безкоштовна медицина, але за роди вам доведеться віддати відчутні суми в добровільно-примусовому порядку.
пн, 14 серпня 2023 р., 16:42
Автор: Ольга
Негативний відгук
Хочу написати свій відгук лікаря Поврозник Володимир Володимирович ( скільки буду жити стільки моя ненависть буде існувати до цього лікаря ) це самий жахливий лікар якого я зустрічала тільки себе вміє хвалити який він класний ,а жінки у нього всі проблемні здоров'ям . Зробив кр порізав як свиню ,хамло ,нелюд ,,брихло ,але хай не забуває що ми всі ходим під богом,і кожен отримає по заслугам за свої вчинки ,те що він робить і з такою не обережністю робить кесарів розтин бо йому так і вигідніше і легше,навіть не прикладаючи зусиль на природні пологи Хочу тільки одне побажати цьому недоврачу щоб все йому повернулось те що він зробив зі мною
чт, 27 липня 2023 р., 19:32
Автор: Ольга
Негативний відгук
Хочу написати свій відгук лікаря Поврозник Володимир Володимирович ( скільки буду жити стільки моя ненависть буде існувати до цього лікаря ) це самий жахливий лікар якого я зустрічала тільки себе вміє хвалити який він класний ,а жінки у нього всі проблемні здоров'ям . Зробив кр порізав як свиню ,хамло ,нелюд ,,брихло ,але хай не забуває що ми всі ходим під богом,і кожен отримає по заслугам за свої вчинки ,те що він робить і з такою не обережністю робить кесарів розтин бо йому так і вигідніше і легше,навіть не прикладаючи зусиль на природні пологи Хочу тільки одне побажати цьому недоврачу щоб все йому повернулось те що він зробив зі мною
чт, 27 липня 2023 р., 18:55
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Наша вагітність була дуже бажана і довгоочікувана, тому для мене було важливо знайти лікаря, якому зможу довіритись на всі 100%. По рекомендаціях знайомих і відгуках в інтернеті, поспілкувавшись з кількома лікарями, яких розглядали, зрозуміла, що це повинен бути Поврозник Володимир Володимирович. Чоловік також відразу підтримав мене у моєму виборі. З першого знайомства зрозуміла, що це професійний і надійний лікар. Серйозний, говорить чітко і по суті, з хорошим почуттям гумору😄, уважно контролював мій стан і стан нашого малюка. Щодо самих пологів: не могла подумати, що пологи можуть бути настільки комфортними. Завдяки епідуральній анестезії я не відчувала жодного болю, Володимир Володимирович приїхав відразу після того як я поступила в родзал, серцебиття малюка постійно контролювалось, коли мене щось цікавило - мені все пояснювали. Умови у перинатальному центрі затишні, персонал привітний і завжди був готовий прийти на допомогу, годували смачно. Від щирого серця рекомендую!
ср, 12 липня 2023 р., 09:11
Автор: Оля Качмарчик
Позитивний відгук
06.07.2023 року я втретє стала мамою. Хочу щиро подякувати Львівському перинатальному центрі в якому працюють дійсно кваліфіковані професіонали своєї справи.Особливо хочу подякувати лікарю акушеру-гінекологу Волівендер Христині Орестівні і всій черговій бригаді, яка була з нею на зміні. Справді лікар від Бога! Дуже задоволена за підтримку, професіоналізм, чутливість, хороше ставлення. Щиро дякую, що допомогли з'явитися на світ моєму синочку.
вт, 11 липня 2023 р., 12:04
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю-гінекологу Марії Богданівні Броді. Професіонал своєї справи та достойна людина! Будучи на обліку, мала безліч питань, на які Марія Богданівна завжди відповідала, навіть у телефонному режимі та не в робочий час. Приємна жінка, дуже ввічлива і досвідчена. Вона професіонал своєї справи. Я дуже задоволена, що обрала Марію Богданівну, адже важливо знайти свого лікаря, тоді і вагітність пройде спокійніше😉
вт, 4 липня 2023 р., 08:06
Автор: Роксолана
Позитивний відгук
Якщо ви в пошуку свого лікаря на пологи, то рекомендую вам Тудая Віталія Миколайовича. Пологи пройшли легко і швидко, лише завдяки лікарю та його команді. Віталій Миколайович намагається масимально розбавити обстановку, музикою, жартами, історіями, тому час проходить швидше і настрій не такий хвилюючий, а так як це перші пологи, то мені це було дуже важливо. Під час пологів показав свій професіоналізм, не було таких моментів де він би розгубився, знає що і коли робити. Після пологів приходив щодня, навіть у вихідні дні, все розказував, цікавився самопочуттям, контролював щоб інші спеціалісти прийшли і розказали все що мене цікавило, по грудному вигодовуванню, по дитинці. Вдруге піду народжувати тільки до Віталія Миколайовича, і вам рекомендую! Також неймовірно вдячні педіатру Роксолані Войтович, дуже приємна, відповість навіть на безглузді запитання)) приходила часто, і також у свої вихідні, все показувала, розказувала, дуже задоволені що у нас була саме вона. Дякую директору - Малачинській Марії Йосипівні за такі хороші умови у перинатальному центрі.
нд, 2 липня 2023 р., 08:13

Список лікарів

Результатів відображено: 53
Загальний рейтинг 288
Позитивних відгуків 295(87%)
Негативних відгуків 7(2%)
Загальний рейтинг 238
Позитивних відгуків 251(73%)
Негативних відгуків 13(4%)
Загальний рейтинг 170
Позитивних відгуків 173(88%)
Негативних відгуків 3(2%)
Загальний рейтинг 162
Позитивних відгуків 186(57%)
Негативних відгуків 24(7%)
Загальний рейтинг 149
Позитивних відгуків 167(75%)
Негативних відгуків 18(8%)
Загальний рейтинг 99
Позитивних відгуків 108(67%)
Негативних відгуків 9(6%)
Загальний рейтинг 87
Позитивних відгуків 93(88%)
Негативних відгуків 6(6%)
Загальний рейтинг 71
Позитивних відгуків 74(29%)
Негативних відгуків 3(1%)
Загальний рейтинг 70
Позитивних відгуків 90(67%)
Негативних відгуків 20(15%)
Загальний рейтинг 64
Позитивних відгуків 78(80%)
Негативних відгуків 14(14%)

Львівський обласний клінічний перинатальний центр побудований у 1986 році. Спершу він діяв як міський пологовий будинок, а у 1990 році був реконструйований у Перинатальний центр Львова. До речі, перший в Україні.

Перинатальний центр у Львові – це клініка, де спостерігають за майбутньою мамою від планування вагітності і аж до пологів. Тут проводять консультації, лікування та реабілітації жінок при надії і немовлят.

У 2013 році роддом на Батальній закрили на реконструкцію. Урочисто відкрили у квітні 2018 року.

У серпні 2020 року Перинатальний центр у Львові долучили до переліку кліні, які приймають хворих на Covid-19.

Послуги

У Львівському перинатальному центрі:

У перинатальному центрі Львова 4 лікувальних відділення:

  1. Акушерська служба – тут все, що пов’язане з пологами та післяпологовим періодом.
  2. Неонатологічне відділення з можливістю інтенсивної терапії новонароджених.
  3. Академія батьківства.
  4. Гінекологічна служба.

Гінекологія

У відділенні гінекології проводять огляди та кольпоскопію дорослих та підлітків. Окрім того – дослідження на папіломовірусні інфекції, кріотерапію тощо.

УЗД

У Львівському перинатальному центрі обстежують пацієнтів за допомогою сучасної апаратури Voluson і Toshiba.

Серед послуг кабінету УЗД:

Лікування безпліддя

У пологовому на Батальній також діагностують усі види безпліддя у жінок та чоловіків. На сайті вказано, що тут консультують щодо корекції безпліддя, проводять внутрішньоматкову інсемінацію (вводять підготовлену сперму у порожнину матки), практикують штучне запліднення in-vitro.

Мамографія

Ще одна важлива послуга Центру – рання діагностика пухлинних утворень молочної залози. Мамографію призначають жінкам від 40 років і проводять в амбулаторних умовах.

Лікарі рекомендують проходити обстеження раз на два роки, якщо жінці 40-50 років. І щорічно – після 50 років. Найчастіше на рак молочної залози хворіють у 50-60 років.

Урологія

Чоловіче здоров’я у Перинатальному центрі Львова теж не обходять осторонь. Тут діагностують, лікують та проводять профілактику захворювань та сексуальної дисфункції.

Школа батьківства

У Львівському перинатальному центрі започаткували школу, у якій майбутніх мамусь і татусів навчають бути батьками. Тобто розповідають про деталі догляду за дітками, харчування, підтримки здоров’я тощо.

Одна з провідних тем Школи – грудне вигодовування. Лікарі та консультанти звертають увагу на користь ГВ та чинники, які сприяють успішній лактації. І наголошують: за умови тривалого годування маминим молоком дітки ростуть здоровими та активними.

Стандарти роботи

За словами керівників клініки, вони працюють на пацієнтоорієнтованість та сервіс, від якого хочеться сказати: “Вав! Це дуже круто!”. А ще – багаторічний досвід фахівців тут намагаються поєднувати з інноваціями. Кажуть, що йдуть у ногу з часом.

Місія – надавати сім’ям відмінний сервіс медичних послуг і стати лідерами у сфері репродуктивного здоров’я.

Контакти перинатального центру (Львів)

Приймальня адміністрації – 259-19-60

Приймальний покій пологового відділення – 259-19-44

Завідувач пологового відділення – 259-19-40

Післяпологового відділення – 259-19-45

Дитяче відділення – 259-19-43

Відділення дитячої реанімації – 259-19-55

Відділення патології вагітності – 259-19-57

Лабораторія/УЗД – 259-19-53

Записатися на консультацію можна на сайті Перинатального центру Львова: https://perinatal.clinic/

Адреса: м. Львів, вул. Джорджа Вашингтона, 6.