Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Львівський обласний клінічний перинатальний центр

вул. Дж. Вашингтона, 6.
Львівський обласний клінічний перинатальний центр
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про данну клініку
Завантаження...
Відгуки про клініку
Іванна Яремко
Позитивний відгук
Щиро вдячна чудовому лікаряю акушеру-гінекологу Ладубець Тетяні Петрівні! Завдяки її професіоналізму на світ появилась моя потіха. Уважна , чуйна та відповідальна! Рекомендую!!А ще...команда медсестер, анестезіологи всі спрацювали на ура!!! Дякую!!!
Наталія Реверчук
Позитивний відгук
Щира подяка лікарю Тудаю Віталію Миколайовичу, пологи пройшли успішно 08.10.2021 р. Донечка і я почуваємо себе чудово. Лікар компетентний, дуже професійний, добре взаємодіє з командою. Дуже сподобалося уважне ставлення.
Юлія Ненчук
Позитивний відгук
До пологів я готувалась заздалегідь як фізично так і психологічно. ⠀ 👉🏻 Як я обирала пологовий? Відвідавши в «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ» Львівський обласний клінічний перинатальний центр куди ми пішли разом з чоловіком було зрозуміло, що народження нашої доні відбудеться саме там 🥰 ⠀ Сучаний ремонт, відкритість та всебічна готовність персоналу надати інформацію та послуги, смачна їжа, індивідуальні родзали та багато інших факторів, які вплинули на наш вибір ☺️ ⠀ 👉🏻 Як ми обирали лікаря? Ніяк 😁 від самого початку я знала, що буду народжувати в чергової бригади. Чому? Бо переконана, що це найкращий варіант 🤷🏼‍♀️ я не бачила змісту в домовленостях, так як наприклад лікар, з яким домовляєшся може банально піти на лікарняний, або ж буде в день твоїх пологів після чергування тощо. ⠀ Я однозначно не прогадала! ⠀ Планували їхати в пологовий, коли почнуться перейми, але так як вже минув 41 тиждень мене поклали в патологію - і добре, що я дослухалась до поради директора Марія Малачинська і лягля завчасно 🙏🏻 ⠀ Мене прийняв Володимир Лех - дякую Вам за турботу та професіоналізм ❤️ ⠀ Поступила я 3.09, а вже 04.09 ввечері в мене почались перейми ⠀ Хочу зазначити, що жодних втручань не було! Все почалось і проходило природньо ❗️ ⠀ На чергуванні були Зоряна Сміх та @Надія Макогін - вони зробили все і навіть більше, ніж я очікувала 🙏🏻❤️ ви неймовірні 😘 ⠀ Перйми були інтенсиві, і дві години, ще в палаті патології я продихувала їх, близько 12 ночі мене забрали в пологове. ⠀ Перейми ставали ще інтенсивніші, я продовжувала дихальні практики та розслаблялась Приїхав Денис і наша фотограф Ірина Іншина О 1:24 народилась наша Марія 🤗 ⠀ Жодних крапельниць, чи інших інєкцій, ніякої епізіотомії, витискань тощо 🙅🏼‍♀️ Тільки дихальні техніки, і родові пози - це було прекрасно 💫 Я дуже дякую лікарям та усім причетним за такий досвід - він неоціненний, і після таких пологів залишаються лише найкращі і найтепліші спогади 🥰 Далі буде 🤗
Христина Керод
Позитивний відгук
Хотіла написати відгук і подякувати лікарю Тудай Віталію Миколайовичу,за день який запам’ятаю назавжди , за те що поміг з’явитися на світ моїй донечці. Якби можна було, яб вернула цей день щоб знову прожити цей прекрасний момент-народження дитини. Народжувала вперше, тому був і страх і переживання, але Віталій Миколайович в момент родів був і лікарем і психологом і людиною , яка просто підтримувала , пояснював як дихати, як правильно все робити, людина дійсно любе і живе своєю роботою. І після родів цікавиться про мій стан, про стан донечки,що також важливо. Щиро можу порадити Тудай Віталія як лікаря, який зробить все аби ваші пологи пройшли легко та позитивно.
Катюша Вільчик
Позитивний відгук
Доброго дня. Хочу щиро подякувати команді професіоналів Львівського обласного перинатального центру за те, що допомогли з'явитися на світ нашій прекрасній донечці. Завдякий правильним рішенням і злагодженній роботі ми дома, здорові і щасливі. Особливий низький уклін Ошуркевичу Оресту Євгеновичу!!! В нас була не стандартна ситуація і не проста, але завдяки його знанням і професіоналізму все склалося як найкраше. За наступними дітками тільки до нього! Також хочу відзначити Лисак Ірину Володимирівну, Фарат Анжелу Веніамінівну та команду медичних сестричок, які завжди були поруч, готові допомогти. Низький вам уклін! З повагою Люлька К.З.
Maрта Гринявська
Позитивний відгук
Щиро вдячна лікарю- Кошовій Ілоні Михайлівній, за її прекрасну роботу І за чудове відношення, до пологів і після пологів
Люда Мойшевич
Позитивний відгук
Особливо хочу відзначити професійну майстерність лікаря Сімкіна Олександра Леонідовича та медичних працівників, які проводили кесарів розтин. Операцію я перенесла завдяки цій лікарській команді дуже добре, легко відійшла від наркозу. Також лікар Сімкін О.Л. постійно стежив за станом здоров'я в період як до операції так і після неї під час перебування в перинатальному центрі. Також хочеться подякувати усім працівникам які з уважністю та старанністю надавали медичні послуги після кесарського розтину уже в палаті . Умови перебування були дуже комфортними( в палаті чисто, нові меблі, холодильник, душ , туалет, чайник, гаряча вода постійно). Оскільки це в мене був третій кесарський розтин то можу впевнено сказати, що тут в перинатальному центрі працюють справді лікарі професіонали та надаються якісні медичні послуги. Дякую усім медичним працівникам та лікарю Сімкіну О.Л. за народження здорового хлопчика!
Людмила Мойшевич
Позитивний відгук
Хочу поділитись приємними враженнями від перебування в перинатальному центрі перед пологами та після них.
Марічка
Позитивний відгук
Щиро вдячна Лікарю - Віталію Миколайовичу. Нам його порадили, як професіонала своєї справи. Після знайомства на прийомі , склалися дуже позитивні враження: одразу відчувалась його порядність та компетентність. І після першого візиту, ми були впевнені на 100%, що будемо народжувати у Віталія Миколайовича. Під час пологів давав правильні настанови, що і як робити, як правильно дихати, тужитися, підбадьорював. Після пологів постійно приходив, телефонував, питав як самопочуття, чи нічого не турбує, налаштовував на позитив. Також контролював мій стан після виписки (писав, дзвонив). Дуже хороший та чуйний лікар, раджу усім!!! Також хочу подякувати всій його команді, яка допомагала і підтримувала. Якщо народжувати вдруге, то однозначно у Віталія Миколайовича Тудай.
адич бро
Позитивний відгук

Список лікарів
Результатів відображено 45
Загальний рейтинг 112
Позитивних відгуків 119(82%)
Негативних відгуків 7(5%)
Загальний рейтинг 68
Позитивних відгуків 86(70%)
Негативних відгуків 18(15%)
Загальний рейтинг 26
Позитивних відгуків 32(42%)
Негативних відгуків 6(8%)
Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 13(65%)
Негативних відгуків 5(25%)
Загальний рейтинг 0
Позитивних відгуків 0(0%)
Негативних відгуків 0(0%)
Загальний рейтинг 9
Позитивних відгуків 13(65%)
Негативних відгуків 4(20%)
Загальний рейтинг 0
Позитивних відгуків 0(0%)
Негативних відгуків 0(0%)
Загальний рейтинг 60
Позитивних відгуків 73(62%)
Негативних відгуків 13(11%)
Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 10(59%)
Негативних відгуків 2(12%)
Загальний рейтинг 42
Позитивних відгуків 54(74%)
Негативних відгуків 12(16%)

Львівський обласний клінічний перинатальний центр побудований у 1986 році. Спершу він діяв як міський пологовий будинок, а у 1990 році був реконструйований у Перинатальний центр Львова. До речі, перший в Україні.

Перинатальний центр у Львові – це клініка, де спостерігають за майбутньою мамою від планування вагітності і аж до пологів. Тут проводять консультації, лікування та реабілітації жінок при надії і немовлят.

У 2013 році роддом на Батальній закрили на реконструкцію. Урочисто відкрили у квітні 2018 року.

У серпні 2020 року Перинатальний центр у Львові долучили до переліку кліні, які приймають хворих на Covid-19.

Послуги

У Львівському перинатальному центрі:

 • спостерігають за вагітністю: надають консультації, проводять всі потрібні клініко-лабораторні обстеження, оформлюють необхідну документації, готують до пологів тощо;
 • надають допомогу, якщо виникають ускладнення;
 • проводять пологи (+кесарські розтини);
 • знеболюють під час фізіологічних пологів;
 • спостерігають за малюками та мамами у післяпологовий період;
 • доглядають та лікують передчасно народжених діток;
 • діагностують патології тощо.

У перинатальному центрі Львова 4 лікувальних відділення:

 1. Акушерська служба – тут все, що пов’язане з пологами та післяпологовим періодом.
 2. Неонатологічне відділення з можливістю інтенсивної терапії новонароджених.
 3. Академія батьківства.
 4. Гінекологічна служба.

Гінекологія

У відділенні гінекології проводять огляди та кольпоскопію дорослих та підлітків. Окрім того – дослідження на папіломовірусні інфекції, кріотерапію тощо.

УЗД

У Львівському перинатальному центрі обстежують пацієнтів за допомогою сучасної апаратури Voluson і Toshiba.

Серед послуг кабінету УЗД:

 • обстеження малого тазу чоловіків та жінок;
 • фолікулометрія;
 • огляд молочної та щитоподібної залоз;
 • УЗД наднирників та інших внутрішніх органів;
 • 3D і 4D УЗД вагітності на всіх термінах.

Лікування безпліддя

У пологовому на Батальній також діагностують усі види безпліддя у жінок та чоловіків. На сайті вказано, що тут консультують щодо корекції безпліддя, проводять внутрішньоматкову інсемінацію (вводять підготовлену сперму у порожнину матки), практикують штучне запліднення in-vitro.

Мамографія

Ще одна важлива послуга Центру – рання діагностика пухлинних утворень молочної залози. Мамографію призначають жінкам від 40 років і проводять в амбулаторних умовах.

Лікарі рекомендують проходити обстеження раз на два роки, якщо жінці 40-50 років. І щорічно – після 50 років. Найчастіше на рак молочної залози хворіють у 50-60 років.

Урологія

Чоловіче здоров’я у Перинатальному центрі Львова теж не обходять осторонь. Тут діагностують, лікують та проводять профілактику захворювань та сексуальної дисфункції.

Школа батьківства

У Львівському перинатальному центрі започаткували школу, у якій майбутніх мамусь і татусів навчають бути батьками. Тобто розповідають про деталі догляду за дітками, харчування, підтримки здоров’я тощо.

Одна з провідних тем Школи – грудне вигодовування. Лікарі та консультанти звертають увагу на користь ГВ та чинники, які сприяють успішній лактації. І наголошують: за умови тривалого годування маминим молоком дітки ростуть здоровими та активними.

Стандарти роботи

За словами керівників клініки, вони працюють на пацієнтоорієнтованість та сервіс, від якого хочеться сказати: “Вав! Це дуже круто!”. А ще – багаторічний досвід фахівців тут намагаються поєднувати з інноваціями. Кажуть, що йдуть у ногу з часом.

Місія – надавати сім’ям відмінний сервіс медичних послуг і стати лідерами у сфері репродуктивного здоров’я.

Контакти перинатального центру (Львів)

Приймальня адміністрації – 259-19-60

Приймальний покій пологового відділення – 259-19-44

Завідувач пологового відділення – 259-19-40

Післяпологового відділення – 259-19-45

Дитяче відділення – 259-19-43

Відділення дитячої реанімації – 259-19-55

Відділення патології вагітності – 259-19-57

Лабораторія/УЗД – 259-19-53

Записатися на консультацію можна на сайті Перинатального центру Львова: https://perinatal.clinic/

Адреса: м. Львів, вул. Джорджа Вашингтона, 6.