У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Львівський обласний клінічний перинатальний центр

geoвул. Дж. Вашингтона, 6.
phone(032) 259-19-44
Львівський обласний клінічний перинатальний центр
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.

Відгуки про клініку

Результатів відображено: 30
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Дякую перинатальному центру і всьому персоналу за донечку! Коли вперше потрапила до перинатального центру- була приємно вражена! Гарний ремонт, чистота, приємний персонал, який дійсно старається тобі допомогти, вічливі та приємні. Окрема подяка команді, яка допомогла з’явитися на світ моїй маленькій, а саме: акушер-гінеколог Сімкін Олександр Леонідович, анестезіолог Мітюрєв Дмитро Сергійович, педіатр Кунта Наталя Петрівна. Увесь персонал підтримував під час усіх стадій пологів, пояснювали що будуть робити. Пологи пройшли дуже комфортно. Олександр Леонідович справжній професіонал своєї справи- усе дуже чітко, зрозуміло, особисто розказав про догляд після пологів, оглядав та спостерігав за відновленням. Палати просторі, гарні та чисті, смачна їжа та усі умови для мам та немовляток! Перинатальний центр - це місце, після якого я переслала боятись лікарень! Крутий рівень до якого багатьом лікарням тільки прагнути!!
ср, 14 грудня 2022 р., 12:47
Автор: Ірина
Негативний відгук
Олена Свищо Васюк хамка! Думає що тільки до неї мають всі пацієнти ходити! На лобі потрібно написати що вона завідуюча відділенням, щоб всі бачили, а то як так що я не знаю хто вона "така"! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
пт, 9 грудня 2022 р., 09:58
Автор: Марія
Негативний відгук
Народжувала цього року, перетинальним центром цілком задоволена, своїм лікарем-акушером і його командою дуже задоволена, Леськів Віра Дмитрівна, вам особлива подяка!!! А от про дитячу лікарку, я вже так сказати не можу!! КУНОВСЬКА Лариса Михайлівна, хамка з хамок, можливо як спеціаліст вона хороша, але без грошей вона у вашу сторону навіть не подивиться...нагло підходить і наставляє кишеню ,таким чином натякає на кошти.. В перший день , коли я була ще зовсім ослаблена після родів, зайшла на хвилинку до дитини ,добре її не оглянувши зразу пішла, побачивши,що в той день з мене нічого не візьмеш... Коли я дала їй кошти , вона щиро щебетала, і казала якщо що, дзвоніть...через тиждень після родів в мене виникла потреба в консультації лікаря, я зателефонувала...вона по хамськи відповіла в кінцевому результаті кинула трубку не вислухавши до кінця мою потребу. НЕ РЕКОМЕНДУЮ, жаль що вона заввідділення(((
нд, 23 жовтня 2022 р., 21:58
Автор: Надія
Позитивний відгук
Я стояла на обліку в перинатальному потім там і народжувала. Вагітність вела Каталах Леся, дуже хороший і уважний лікар. Там взагалі персонал дуже уважний. Перед пологами лежала в відділенні патології. Дуже хороші умови, індивідувальні палати не погані, все чисто і охайно. Харчування не погане, але краще ніж в інших лікарнях, де мені довелось побувати. Ставлення персоналу хороше. Самі пологи в мене вела Волівендер Христина. Вона займалась мною з моменту, як я лягла патологію і після пологів поки не зажили шви. Вона завжди на зв’язку, смме все організовує, враховує побажання, уважна. Звичайно, що за це я платила, але мені запропонували такі умови і я погодилась. На пологах також була анастезіолог з лікарем. Дуже крутий спеціаліст і хороша людина. Пологи були важкі, пле команда так мною займалась, що в мене лишились хороші враження. У післяпологовому відділенні теж хороший персонал та уважні лікарі. Не сподобалась дитячий лікар. В медсестер завжди можна попросити про допомогу, все зроблять, покажуть, розкажуть. Є лактолог. На приймальні трапляються не дуже хороші працівники, але вже від зміни залежить. Ніде ніхто грошей не вимагав і не простив.
сб, 22 жовтня 2022 р., 07:57
Автор: Христя
Позитивний відгук
Приємно вражена якістю наданих послуг, чистотою, вигодами та умовами, що надає пологовий. Народжувала у вересні 2022 р. Весь персонал був дуже уважним, привітним, турботливим, як на самих пологах, так і в післяпологовому відділенні. Індивідуальні родзали, необхідна техніка і тд. Мали з чоловіком спільні пологи. Народжувала у Кошової І.М - лишилась супер задоволеною! Ілона Михайлівна - справжній професіонал своєї справи, уважна, чуйна, прогресивна! Народжувала з епідуральною анестезією, все пройшло супер! Через два дні - таке відчуття, ніби й нічого не було 😊 Харчування досить смачне, пісненьке, якраз в тему)) була в індивідуалтній палаті, чоловік ночував з нами, що дуже зручно. Супер, що є така можливість! Вартість - 800 грн для породіллі та +500, якщо ночує ще хтось. Приємно, що державні заклади можуть бути на такому високому рівні за якістю послуг та умовами!
чт, 22 вересня 2022 р., 16:36
Автор: Христя
Позитивний відгук
Приємно вражена якістю наданих послуг, чистотою, вигодами та умовами, що надає пологовий. Народжувала у вересні 2022 р. Весь персонал був дуже уважним, привітним, турботливим, як на самих пологах, так і в післяпологовому відділенні. Індивідуальні родзали, необхідна техніка і тд. Мали з чоловіком спільні пологи. Народжувала з епідуральною анестезією, все пройшло супер! Через два дні - таке відчуття, ніби й нічого не було 😊 Харчування досить смачне, пісненьке, якраз в тему)) була в індивідуалтній палаті, чоловік ночував з нами, що дуже зручно. Супер, що є така можливість! Вартість - 800 грн для породіллі та +500, якщо ночує ще хтось. Приємно, що державні заклади можуть бути на такому високому рівні за якістю послуг та умовами!
чт, 22 вересня 2022 р., 16:29
Автор: Поліна
Позитивний відгук
Народжувала шляхом кесарського розтину по показам 19.08.2022, лікар Сімкін О.Л. Лікар від Бога, все чітко ясно по суті, без соплів і нюнь. Все пройшло гладко і без ускладнень за 30 хвилин, завдяки рукам профі, на 3 день вже вільно рухалась без болю, на 4 день виписка, шов ледь помітний. В операційній була просто прекрасна команда , лікар анестезіолог Мітюрєв це просто скарб!!! епідуральної анестезії не відчула взагалі, всю операцію був присутній жартував підтримував, на наступний день навіть не було від проколу сліду!!! Дуже раджу, якщо будете мати вибір обрати саме його!!! Взагалі всі члени команди було уважні і чуйні, як могли підтримували веселу атмосферу і казали що все буде добре) післяопераційні палати і догляд на вищому рівні, кожного дня одгляди твого лікаря і усіляких інших лікарів від неонатолога до лактолога. Всі дуже класні і люблять свою роботу це видно. Загалом приємні спогади залишились. Дякую за такий професіоналізм і за те, що ви у нас є шановні лікарі 🤍
вт, 23 серпня 2022 р., 09:13
Анонімний відгук
Негативний відгук
Була на дні відкритих дверей, розповідали, що все безкоштовно і який високий рівень у центрі. Нажаль, змоги повернути додому не було плюс вже був надто високий термін вагітності, тому вирішила народжувати тут. Стояла на обліку у ЖК від ЛОКПЦ, направили до лікаря, бо був плановий кесарів розтин по всім анамнезам. Я думала, так дають клятву Гіппократа, коли турбуються про пацієнток. Але ні. Як наслідок мені потім сказали, що я мала заплатити 1000 доларів, щоб віддячити. Обґрунтовуючи тим, що коли я робила операцію у приватній клініці, я ж також щось платила 🙈 В мене просто не має слів. І всім все рівно, що ти біженка, головне коли запитуєш звідки ти голосно охати і співчувати. А на справі це називається корупція! Війна в країні, я народжую нове життя, я у державному закладі, я біженка із гарячої точки, але ні, Львівському перинатальному центру це пофіг. Дуже бісила лікар неонатолог, яка постійно перепитувала чи я «вирішила всі питання із моїм лікарем», а от на мої питання щодо дитини вона не надто хотіла відповідати. Взагалі, спеціалістам трохи байдуже на тебе, після КР вже на ранок віддають маля, нічого не розповідають як себе поводити, ти не можеш дати ради собі, а ще потрібно дитині. Взагалі ніхто не зацікавлений у тому, щоб показати тобі як поводитись із дитиною, ніби ти все маєш знати. Класна лактолог Пилипів Ірина Василівна - дуже її рекомендую, це справі чуйний та уважний спеціаліст. Лікарі професіонали, тут без питань. Умови досить не погані, але індивідуальна палата з санвузлом ще на одну палату та виглядає все не зовсім не так, як на картинці. Доречі їжа не дуже, директор центру нахвалювала, що буде сприяти лактації, але я так не думаю. Загалом, пробула 7 днів і кожен день рахувала години, щоб швидше вирватись звідти.
пт, 29 липня 2022 р., 14:50
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Вирішила народжувати тут, так як в данному пологовому є все необхідне обладнання і спеціалісти на випадок, коли щось піде не так. На щастя, все пройшло добре і нічого з того мені не знадобилося, тож просто порадію за дітей, які завдяки цьому отримали шанс на життя. Окремою вдачею стало те, що була вільна індивідуальна палата - в цілому простора, чиста, якщо і є до чого прискіпатися, так це до того, що було доволі душно. Але розумію, що потрапила не в спа-готель, тому порада для тих, кому випаде доля також народити в спеку - потерпіть😀 Самі пологи пройшли добре, народжувала у Тудая. Дуже вдячная всій команді, що була зі мною, вони доклали максимум зусиль, щоб полегшити цей непростий процес (на жаль, імен не буде, бо відверто не знаю їх, але впевнена, що непрофі в данному закладі немає). Окремі промінчики добра хочу надіслати анастезіологу - в моєму житті болю вистачає, тому ну його в пекло терпіти біль від переймів! З епідуралкою було набагато легше і спокійніше, через пару годин змогла спокійно встати. Тому порада номер 2 для тих, хто вагається, потрібно чи ні - не вагайтеся, не так це страшно, як описують страшилки в інтернеті. Ну і окремо варто подякувати директоці перинатального. Хоч з нею особисто і не перетиналися (або я вже просто не пам‘ятаю), але можу тільки здогадуватися, скільки зусиль їй доводиться прикладати, аби тримати заклад на такому високому рівні.
чт, 30 червня 2022 р., 15:09
Автор: Мар'яна
Негативний відгук
Пологи відповідальний момент в житті кожної жінки. Обираючи лікаря ти довіряєш йому найцінніше- життя своєї дитини. Під час пологів мій син пережив глибоку гіпоксію. Не дай Бог комусь відчути та пережити все те що пережила та переживаю я! Довгі роки реабілітації без будь-яких гарантій. Обираючи пологовий спілкуйтеся не з одним лікарем! Беріть на пологи чоловіка, маму! Будь кого! Повірте це забезпечить зовсім інше ставлення до вас у родзалі! Вони зможуть контролювати ситуацію. Уявіть собі! Хоч моя дитина довгий час перебувала в реанімації, по документах (шкалі абгар) в мене народилась абсолютно здорова дитина! Система,яка не визнає своїх помилок, ніхто не несе відповідальності. Ви залишаєтесь одні зі своєю проблемою,а лікарня продовжує знімати гарні ролики в інстаграмі про те які вони класні і чудові!!!
сб, 18 червня 2022 р., 10:45

Список лікарів

Результатів відображено: 48
Загальний рейтинг 213
Позитивних відгуків 225(71%)
Негативних відгуків 12(4%)
Загальний рейтинг 211
Позитивних відгуків 218(85%)
Негативних відгуків 7(3%)
Загальний рейтинг 145
Позитивних відгуків 168(56%)
Негативних відгуків 23(8%)
Загальний рейтинг 142
Позитивних відгуків 159(75%)
Негативних відгуків 17(8%)
Загальний рейтинг 139
Позитивних відгуків 142(87%)
Негативних відгуків 3(2%)
Загальний рейтинг 98
Позитивних відгуків 107(69%)
Негативних відгуків 9(6%)
Загальний рейтинг 70
Позитивних відгуків 73(29%)
Негативних відгуків 3(1%)
Загальний рейтинг 70
Позитивних відгуків 89(70%)
Негативних відгуків 19(15%)
Загальний рейтинг 65
Позитивних відгуків 71(86%)
Негативних відгуків 6(7%)
Загальний рейтинг 64
Позитивних відгуків 77(81%)
Негативних відгуків 13(14%)

Львівський обласний клінічний перинатальний центр побудований у 1986 році. Спершу він діяв як міський пологовий будинок, а у 1990 році був реконструйований у Перинатальний центр Львова. До речі, перший в Україні.

Перинатальний центр у Львові – це клініка, де спостерігають за майбутньою мамою від планування вагітності і аж до пологів. Тут проводять консультації, лікування та реабілітації жінок при надії і немовлят.

У 2013 році роддом на Батальній закрили на реконструкцію. Урочисто відкрили у квітні 2018 року.

У серпні 2020 року Перинатальний центр у Львові долучили до переліку кліні, які приймають хворих на Covid-19.

Послуги

У Львівському перинатальному центрі:

У перинатальному центрі Львова 4 лікувальних відділення:

  1. Акушерська служба – тут все, що пов’язане з пологами та післяпологовим періодом.
  2. Неонатологічне відділення з можливістю інтенсивної терапії новонароджених.
  3. Академія батьківства.
  4. Гінекологічна служба.

Гінекологія

У відділенні гінекології проводять огляди та кольпоскопію дорослих та підлітків. Окрім того – дослідження на папіломовірусні інфекції, кріотерапію тощо.

УЗД

У Львівському перинатальному центрі обстежують пацієнтів за допомогою сучасної апаратури Voluson і Toshiba.

Серед послуг кабінету УЗД:

Лікування безпліддя

У пологовому на Батальній також діагностують усі види безпліддя у жінок та чоловіків. На сайті вказано, що тут консультують щодо корекції безпліддя, проводять внутрішньоматкову інсемінацію (вводять підготовлену сперму у порожнину матки), практикують штучне запліднення in-vitro.

Мамографія

Ще одна важлива послуга Центру – рання діагностика пухлинних утворень молочної залози. Мамографію призначають жінкам від 40 років і проводять в амбулаторних умовах.

Лікарі рекомендують проходити обстеження раз на два роки, якщо жінці 40-50 років. І щорічно – після 50 років. Найчастіше на рак молочної залози хворіють у 50-60 років.

Урологія

Чоловіче здоров’я у Перинатальному центрі Львова теж не обходять осторонь. Тут діагностують, лікують та проводять профілактику захворювань та сексуальної дисфункції.

Школа батьківства

У Львівському перинатальному центрі започаткували школу, у якій майбутніх мамусь і татусів навчають бути батьками. Тобто розповідають про деталі догляду за дітками, харчування, підтримки здоров’я тощо.

Одна з провідних тем Школи – грудне вигодовування. Лікарі та консультанти звертають увагу на користь ГВ та чинники, які сприяють успішній лактації. І наголошують: за умови тривалого годування маминим молоком дітки ростуть здоровими та активними.

Стандарти роботи

За словами керівників клініки, вони працюють на пацієнтоорієнтованість та сервіс, від якого хочеться сказати: “Вав! Це дуже круто!”. А ще – багаторічний досвід фахівців тут намагаються поєднувати з інноваціями. Кажуть, що йдуть у ногу з часом.

Місія – надавати сім’ям відмінний сервіс медичних послуг і стати лідерами у сфері репродуктивного здоров’я.

Контакти перинатального центру (Львів)

Приймальня адміністрації – 259-19-60

Приймальний покій пологового відділення – 259-19-44

Завідувач пологового відділення – 259-19-40

Післяпологового відділення – 259-19-45

Дитяче відділення – 259-19-43

Відділення дитячої реанімації – 259-19-55

Відділення патології вагітності – 259-19-57

Лабораторія/УЗД – 259-19-53

Записатися на консультацію можна на сайті Перинатального центру Львова: https://perinatal.clinic/

Адреса: м. Львів, вул. Джорджа Вашингтона, 6.