У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Львівський обласний клінічний перинатальний центр

geoвул. Дж. Вашингтона, 6.
phone(032) 259-19-44
Львівський обласний клінічний перинатальний центр
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.

Відгуки про клініку

Результатів відображено: 26
Автор: Христя
Позитивний відгук
Приємно вражена якістю наданих послуг, чистотою, вигодами та умовами, що надає пологовий. Народжувала у вересні 2022 р. Весь персонал був дуже уважним, привітним, турботливим, як на самих пологах, так і в післяпологовому відділенні. Індивідуальні родзали, необхідна техніка і тд. Мали з чоловіком спільні пологи. Народжувала у Кошової І.М - лишилась супер задоволеною! Ілона Михайлівна - справжній професіонал своєї справи, уважна, чуйна, прогресивна! Народжувала з епідуральною анестезією, все пройшло супер! Через два дні - таке відчуття, ніби й нічого не було 😊 Харчування досить смачне, пісненьке, якраз в тему)) була в індивідуалтній палаті, чоловік ночував з нами, що дуже зручно. Супер, що є така можливість! Вартість - 800 грн для породіллі та +500, якщо ночує ще хтось. Приємно, що державні заклади можуть бути на такому високому рівні за якістю послуг та умовами!
чт, 22 вересня 2022 р., 16:36
Автор: Христя
Позитивний відгук
Приємно вражена якістю наданих послуг, чистотою, вигодами та умовами, що надає пологовий. Народжувала у вересні 2022 р. Весь персонал був дуже уважним, привітним, турботливим, як на самих пологах, так і в післяпологовому відділенні. Індивідуальні родзали, необхідна техніка і тд. Мали з чоловіком спільні пологи. Народжувала з епідуральною анестезією, все пройшло супер! Через два дні - таке відчуття, ніби й нічого не було 😊 Харчування досить смачне, пісненьке, якраз в тему)) була в індивідуалтній палаті, чоловік ночував з нами, що дуже зручно. Супер, що є така можливість! Вартість - 800 грн для породіллі та +500, якщо ночує ще хтось. Приємно, що державні заклади можуть бути на такому високому рівні за якістю послуг та умовами!
чт, 22 вересня 2022 р., 16:29
Автор: Поліна
Позитивний відгук
Народжувала шляхом кесарського розтину по показам 19.08.2022, лікар Сімкін О.Л. Лікар від Бога, все чітко ясно по суті, без соплів і нюнь. Все пройшло гладко і без ускладнень за 30 хвилин, завдяки рукам профі, на 3 день вже вільно рухалась без болю, на 4 день виписка, шов ледь помітний. В операційній була просто прекрасна команда , лікар анестезіолог Мітюрєв це просто скарб!!! епідуральної анестезії не відчула взагалі, всю операцію був присутній жартував підтримував, на наступний день навіть не було від проколу сліду!!! Дуже раджу, якщо будете мати вибір обрати саме його!!! Взагалі всі члени команди було уважні і чуйні, як могли підтримували веселу атмосферу і казали що все буде добре) післяопераційні палати і догляд на вищому рівні, кожного дня одгляди твого лікаря і усіляких інших лікарів від неонатолога до лактолога. Всі дуже класні і люблять свою роботу це видно. Загалом приємні спогади залишились. Дякую за такий професіоналізм і за те, що ви у нас є шановні лікарі 🤍
вт, 23 серпня 2022 р., 09:13
Анонімний відгук
Негативний відгук
Була на дні відкритих дверей, розповідали, що все безкоштовно і який високий рівень у центрі. Нажаль, змоги повернути додому не було плюс вже був надто високий термін вагітності, тому вирішила народжувати тут. Стояла на обліку у ЖК від ЛОКПЦ, направили до лікаря, бо був плановий кесарів розтин по всім анамнезам. Я думала, так дають клятву Гіппократа, коли турбуються про пацієнток. Але ні. Як наслідок мені потім сказали, що я мала заплатити 1000 доларів, щоб віддячити. Обґрунтовуючи тим, що коли я робила операцію у приватній клініці, я ж також щось платила 🙈 В мене просто не має слів. І всім все рівно, що ти біженка, головне коли запитуєш звідки ти голосно охати і співчувати. А на справі це називається корупція! Війна в країні, я народжую нове життя, я у державному закладі, я біженка із гарячої точки, але ні, Львівському перинатальному центру це пофіг. Дуже бісила лікар неонатолог, яка постійно перепитувала чи я «вирішила всі питання із моїм лікарем», а от на мої питання щодо дитини вона не надто хотіла відповідати. Взагалі, спеціалістам трохи байдуже на тебе, після КР вже на ранок віддають маля, нічого не розповідають як себе поводити, ти не можеш дати ради собі, а ще потрібно дитині. Взагалі ніхто не зацікавлений у тому, щоб показати тобі як поводитись із дитиною, ніби ти все маєш знати. Класна лактолог Пилипів Ірина Василівна - дуже її рекомендую, це справі чуйний та уважний спеціаліст. Лікарі професіонали, тут без питань. Умови досить не погані, але індивідуальна палата з санвузлом ще на одну палату та виглядає все не зовсім не так, як на картинці. Доречі їжа не дуже, директор центру нахвалювала, що буде сприяти лактації, але я так не думаю. Загалом, пробула 7 днів і кожен день рахувала години, щоб швидше вирватись звідти.
пт, 29 липня 2022 р., 14:50
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Вирішила народжувати тут, так як в данному пологовому є все необхідне обладнання і спеціалісти на випадок, коли щось піде не так. На щастя, все пройшло добре і нічого з того мені не знадобилося, тож просто порадію за дітей, які завдяки цьому отримали шанс на життя. Окремою вдачею стало те, що була вільна індивідуальна палата - в цілому простора, чиста, якщо і є до чого прискіпатися, так це до того, що було доволі душно. Але розумію, що потрапила не в спа-готель, тому порада для тих, кому випаде доля також народити в спеку - потерпіть😀 Самі пологи пройшли добре, народжувала у Тудая. Дуже вдячная всій команді, що була зі мною, вони доклали максимум зусиль, щоб полегшити цей непростий процес (на жаль, імен не буде, бо відверто не знаю їх, але впевнена, що непрофі в данному закладі немає). Окремі промінчики добра хочу надіслати анастезіологу - в моєму житті болю вистачає, тому ну його в пекло терпіти біль від переймів! З епідуралкою було набагато легше і спокійніше, через пару годин змогла спокійно встати. Тому порада номер 2 для тих, хто вагається, потрібно чи ні - не вагайтеся, не так це страшно, як описують страшилки в інтернеті. Ну і окремо варто подякувати директоці перинатального. Хоч з нею особисто і не перетиналися (або я вже просто не пам‘ятаю), але можу тільки здогадуватися, скільки зусиль їй доводиться прикладати, аби тримати заклад на такому високому рівні.
чт, 30 червня 2022 р., 15:09
Автор: Мар'яна
Негативний відгук
Пологи відповідальний момент в житті кожної жінки. Обираючи лікаря ти довіряєш йому найцінніше- життя своєї дитини. Під час пологів мій син пережив глибоку гіпоксію. Не дай Бог комусь відчути та пережити все те що пережила та переживаю я! Довгі роки реабілітації без будь-яких гарантій. Обираючи пологовий спілкуйтеся не з одним лікарем! Беріть на пологи чоловіка, маму! Будь кого! Повірте це забезпечить зовсім інше ставлення до вас у родзалі! Вони зможуть контролювати ситуацію. Уявіть собі! Хоч моя дитина довгий час перебувала в реанімації, по документах (шкалі абгар) в мене народилась абсолютно здорова дитина! Система,яка не визнає своїх помилок, ніхто не несе відповідальності. Ви залишаєтесь одні зі своєю проблемою,а лікарня продовжує знімати гарні ролики в інстаграмі про те які вони класні і чудові!!!
сб, 18 червня 2022 р., 10:45
Автор: Ольга
Нейтральний відгук
Коротко про пологи. Народжувала у Львівському обласному перинатальному центрі з черговою бригадою, Лабудець Тетяна Петрівна і ії команда, це моя удача! Кращого сценарію для пологів я собі не могла і уявити. Хоч я і зарікалась що народжу без анастезії і не хочу щоб в хребет мені кололи знеболююче, але біль перемогла і я рада що не дуже довго тягнула, з епідуральною анастезією народжувати набато легше, то є факт! Пологи пройшли добре, дуже позитивно і зрозуміло. Всі робили свою роботу на максимум. Лікарі контролювали, наставляли і казали що я маю робити, а я виконувала. Саме важливе що добавлю від себе, це те, що ні в якому разі не потрібно себе жаліти, а працювати на те, щоб як найшвидше народити. Під час пологів була така легка атмосфера, що я з легкістю пережила всі стадії пологів і тримала здорову дівчинку на руках. Ще я була дуже приємно вражена родовою та післяродовою палатами, все нове, чисте і приємно знаходитись в лікарні. Нічого окрім особистих речей та засобів гігієни для мами і дитини не потрібно. Тому хоч ситуація при якій я потрапила у Львів жахлива, але народжувати тут було дуже приємно. 56 день війни, перемога за нами!
ср, 20 квітня 2022 р., 06:54
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Хочу поділитися своїм досвідом народження дитинки у Перинатальному центрі м. Львова!Моя родина постійно проживає у місті Києві, зараз, в зв’язку з обставинами, війною, моя родина- ,,тимчасово переміщені,,!З 37 тижня моєї вагітності ми знаходимося у Львові!В Києві ми планували народжувати в одній із приватних лікарень, одній з найкращих, на мою думку та думку мого чоловіка!В мене вже другі пологи і першу дитинку ми теж народжували там!Коли плани різко змінилися…я дуже переймалася!Де я буду народжувати , з ким?!Знайомі у Львові порекомендували звернутися до перинатального!Я по трапила на прийом до лікаря Михайлів О.О.Лікарка мені одразу сподобалося , уважна, чуйна… У мене в зв’язку зі стресом трохи почав стрибати тиск…вона постійно була зі мною на зв’язку, коригувала наші дії, все було під контролем!Мене поклали планово у лікарню… у терміні 40 тижнів і 5 днів!Хоч лікар мені подобалася… їхала я в пологовий переживаючи за все!Як все пройде, чи буде мені комфортно, безпечно, чи подбають там про мене і мою дитинку?!В результаті… сказати, що я лишилася задоволена нічого не сказати!Команда лікарів, медперсоналу, яка працювала зі мною в родзалі- кожен професіонал і кожен на своєму місці!Крім того, це просто надзвичайно уважні та чуйні люди!Зі мною в родзалі були лікар- гінеколог Михайлів О.О., анастезіолог Мітюрєв Д.С., Куновська Л. М.- педіатр- неонантолог!Я хочу подякувати ще раз кожному з цих людей!Завдяки цим людям, я знову, та людина, яка каже, що народжувати можно легко, приємно і зовсім не боляче!)Після родзалу мене перевели до палати, на жаль, одномісних палат вільних в той момент не було… перевели в трьохмістну… але й тут все було просто ідеально … гарні умови, персонал - всі -від кухаря, який дуже смачно готує до кожної акушерочки, санітарочки!Кожна скаже тобі добре слово, завжди допоможе…в мене просто не вистачає слів, щоб передати свою вдячність усім цим людям!!!ЩИРО Дякую, Перинатальний центр за таку твою гостинність!!!І дуже щиро усім породіллям рекомендую!!!
нд, 27 березня 2022 р., 07:46
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Хочу поділитися своїм досвідом народження дитинки у Перинатальному центрі м. Львова!Моя родина постійно проживає у місті Києві, зараз, в зв’язку з обставинами, війною, моя родина- ,,тимчасово переміщені,,!З 37 тижня моєї вагітності ми знаходимося у Львові!В Києві ми планували народжувати в одній із приватних лікарень, одній з найкращих, на мою думку та думку мого чоловіка!В мене вже другі пологи і першу дитинку ми теж народжували там!Коли плани різко змінилися…я дуже переймалася!Де я буду народжувати , з ким?!Знайомі у Львові порекомендували звернутися до перинатального!Я по трапила на прийом до лікаря Михайлів О.О.Лікарка мені одразу сподобалося , уважна, чуйна… У мене в зв’язку зі стресом трохи почав стрибати тиск…вона постійно була зі мною на зв’язку, коригувала наші дії, все було під контролем!Мене поклали планово у лікарню… у терміні 40 тижнів і 5 днів!Хоч лікар мені подобалася… їхала я в пологовий переживаючи за все!Як все пройде, чи буде мені комфортно, безпечно, чи подбають там про мене і мою дитинку?!В результаті… сказати, що я лишилася задоволена нічого не сказати!Команда лікарів, медперсоналу, яка працювала зі мною в родзалі- кожен професіонал і кожен на своєму місці!Крім того, це просто надзвичайно уважні та чуйні люди!Зі мною в родзалі були лікар- гінеколог Михайлів О.О., анастезіолог Мітюрєв Д.С., Куновська Л. М.- педіатр- неонантолог!Я хочу подякувати ще раз кожному з цих людей!Завдяки цим людям, я знову, та людина, яка каже, що народжувати можно легко, приємно і зовсім не боляче!)Після родзалу мене перевели до палати, на жаль, одномісних палат вільних в той момент не було… перевели в трьохмістну… але й тут все було просто ідеально … гарні умови, персонал - всі -від кухаря, який дуже смачно готує до кожної акушерочки, санітарочки!Кожна скаже тобі добре слово, завжди допоможе…в мене просто не вистачає слів, щоб передати свою вдячність усім цим людям!!!ЩИРО Дякую, Перинатальний центр за таку твою гостинність!!!І дуже щиро усім породіллям рекомендую!!!
нд, 27 березня 2022 р., 07:46
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хочу подякувати лікарю Федорощаку Ігорю Михайловичу ,який допоміг з’явитись на світ нашому синочку. Завдяки його професіоналізму і підтримці мої перші пологи пройшли дуже швидко і без ускладнень я навіть подумати не могла , що все буде так швидко і максимально на позитиві. Ігор Михайлович завжди підтримував , говорив як правильно дихати і в який момент , що потрібно зробити , щоб допомогти синочку. Про пологи залишились лише хороші враження . Дійсно Ігор Михайлович професіонал який дуже любить свою роботу і турбується про пацієнтів. Він кожного дня відвідував мене і цікавився про те як я себе почуваю . Дуже рада , що обрали саме вас . Прийдемо ще )
ср, 9 лютого 2022 р., 19:21

Список лікарів

Результатів відображено: 48
Загальний рейтинг 197
Позитивних відгуків 209(70%)
Негативних відгуків 12(4%)
Загальний рейтинг 180
Позитивних відгуків 187(84%)
Негативних відгуків 7(3%)
Загальний рейтинг 142
Позитивних відгуків 165(56%)
Негативних відгуків 23(8%)
Загальний рейтинг 141
Позитивних відгуків 158(75%)
Негативних відгуків 17(8%)
Загальний рейтинг 125
Позитивних відгуків 127(87%)
Негативних відгуків 2(1%)
Загальний рейтинг 98
Позитивних відгуків 106(70%)
Негативних відгуків 8(5%)
Загальний рейтинг 70
Позитивних відгуків 89(70%)
Негативних відгуків 19(15%)
Загальний рейтинг 70
Позитивних відгуків 73(29%)
Негативних відгуків 3(1%)
Загальний рейтинг 64
Позитивних відгуків 77(81%)
Негативних відгуків 13(14%)
Загальний рейтинг 62
Позитивних відгуків 67(76%)
Негативних відгуків 5(6%)

Львівський обласний клінічний перинатальний центр побудований у 1986 році. Спершу він діяв як міський пологовий будинок, а у 1990 році був реконструйований у Перинатальний центр Львова. До речі, перший в Україні.

Перинатальний центр у Львові – це клініка, де спостерігають за майбутньою мамою від планування вагітності і аж до пологів. Тут проводять консультації, лікування та реабілітації жінок при надії і немовлят.

У 2013 році роддом на Батальній закрили на реконструкцію. Урочисто відкрили у квітні 2018 року.

У серпні 2020 року Перинатальний центр у Львові долучили до переліку кліні, які приймають хворих на Covid-19.

Послуги

У Львівському перинатальному центрі:

У перинатальному центрі Львова 4 лікувальних відділення:

  1. Акушерська служба – тут все, що пов’язане з пологами та післяпологовим періодом.
  2. Неонатологічне відділення з можливістю інтенсивної терапії новонароджених.
  3. Академія батьківства.
  4. Гінекологічна служба.

Гінекологія

У відділенні гінекології проводять огляди та кольпоскопію дорослих та підлітків. Окрім того – дослідження на папіломовірусні інфекції, кріотерапію тощо.

УЗД

У Львівському перинатальному центрі обстежують пацієнтів за допомогою сучасної апаратури Voluson і Toshiba.

Серед послуг кабінету УЗД:

Лікування безпліддя

У пологовому на Батальній також діагностують усі види безпліддя у жінок та чоловіків. На сайті вказано, що тут консультують щодо корекції безпліддя, проводять внутрішньоматкову інсемінацію (вводять підготовлену сперму у порожнину матки), практикують штучне запліднення in-vitro.

Мамографія

Ще одна важлива послуга Центру – рання діагностика пухлинних утворень молочної залози. Мамографію призначають жінкам від 40 років і проводять в амбулаторних умовах.

Лікарі рекомендують проходити обстеження раз на два роки, якщо жінці 40-50 років. І щорічно – після 50 років. Найчастіше на рак молочної залози хворіють у 50-60 років.

Урологія

Чоловіче здоров’я у Перинатальному центрі Львова теж не обходять осторонь. Тут діагностують, лікують та проводять профілактику захворювань та сексуальної дисфункції.

Школа батьківства

У Львівському перинатальному центрі започаткували школу, у якій майбутніх мамусь і татусів навчають бути батьками. Тобто розповідають про деталі догляду за дітками, харчування, підтримки здоров’я тощо.

Одна з провідних тем Школи – грудне вигодовування. Лікарі та консультанти звертають увагу на користь ГВ та чинники, які сприяють успішній лактації. І наголошують: за умови тривалого годування маминим молоком дітки ростуть здоровими та активними.

Стандарти роботи

За словами керівників клініки, вони працюють на пацієнтоорієнтованість та сервіс, від якого хочеться сказати: “Вав! Це дуже круто!”. А ще – багаторічний досвід фахівців тут намагаються поєднувати з інноваціями. Кажуть, що йдуть у ногу з часом.

Місія – надавати сім’ям відмінний сервіс медичних послуг і стати лідерами у сфері репродуктивного здоров’я.

Контакти перинатального центру (Львів)

Приймальня адміністрації – 259-19-60

Приймальний покій пологового відділення – 259-19-44

Завідувач пологового відділення – 259-19-40

Післяпологового відділення – 259-19-45

Дитяче відділення – 259-19-43

Відділення дитячої реанімації – 259-19-55

Відділення патології вагітності – 259-19-57

Лабораторія/УЗД – 259-19-53

Записатися на консультацію можна на сайті Перинатального центру Львова: https://perinatal.clinic/

Адреса: м. Львів, вул. Джорджа Вашингтона, 6.