Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Степанчак Михайло Йосипович

3rd place
Загальний рейтинг 65
Позитивних відгуків 82(77%)
Негативних відгуків 17(16%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ирина Романченко
Нейтральний відгук
Народжувала в Михайла Йосиповича в 2004 р та 2009 році двох донечок. Лікар професіонал!!!! Рекомендую 😊
Марія Тхір
Позитивний відгук
Варто прочитати до кінця! Перечитала всі відгуки, і чесно здивована такою кількістю негативних. І вирішила написати історію появи на світ моїх двох синочків. Перша вагітність (2014 рік) проходила ідеально до 30 тижня, а потім з'явилися певні проблеми з моїм здоров'ям, потрібна була госпіталізація, знайомі порадили Степанчака Михайла Йосиповича, зателефонувала до нього і в телефонному режимі ми домовилися що я приїду в роддом і він мене огляне, так і сталося, правда до дому мене не відпустив і поклав на збереження, потім пішли 2 тижня мого лежання у палаті з комплексною пітримуючою терапією (у відділенні паталогії вагітності), і купа аналізів, а далі на 32 тижні погіршення стану мого здоров'я і дальше Михайло Йосипович пояснивши мені причину погіршення мого здоров'я і чим це може нашкодити дитинці запропонував екстренне родорозрішення (був кесерів розтин на 32 тижні) і так з'явився на світ мій синочок, живий і здоровий. Друга вагітність (2016 рік) майже ідентична до 29 тижня все супер і далі ситуація повторюється, проблеми з моїм самопочуттям, телефонний дзвінок, роддом, кладуть на збереження, погані аналізи, дитинка обвита пуповиною, назначена комплексна підтримуюча терапія, але мій синочок виявися дуже активним і так перекрутився пуповиною що сам собі перекривав надходження кисню, і тому Михайло Йосипович взяв відповідальність на себе і провів екстрене кесерове, народився здоровий синочок. У двох випадках одразу після кесерового він домовлявся про подальше переведення мої діток у перенатальні центри (так як вони були недоношені), і після пологів заходив до мене по декілька раз на день, жодного разу не натякнув на гроші, ніколи не замітила за ним хамовитого чи зверхнього ставлення до мене. Жіночки в палаті як на підтримці так і після родів заздрили мені що так часто приходив і запитував як я себе почуваю. Тому велике дякую Богу за те що даний лікар трапився мені у житті і допоміг моїм синочкам народися на світ. Надіюся мій відгук комусь допоможе у правильному виборі лікаря.
Таня Архіпова
Нейтральний відгук
Доброго вечора, дівчата напишіть будь ласка номер телефону лікаря Степанчака М.Й. мій вайбер 380975807803
Ірина
Нейтральний відгук
Дорогі мамочки...напишіть будь-ласка, скільки коштують природні пологи і кесерів у Степанчака М. Й. Мій вайбер
Марія
Нейтральний відгук
Скажіть будь-ласка скільки коштують природні пологи і кесерів у Степанчака М. Й. Мій вайбер 096 660 24 26
Анастасія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, уважний, людяний, професіонал. Рекомендую.
Олена
Негативний відгук
Жахливий хам, неосвічений, законні права пацієнтів на родах порушує, кричить на вагітних, на питання за стан дитини не відповідає, високомірний, тисне на породіль, ображає, я під час родів, після них, отримала такий стрес, що виписка з роддому була як спасіння, видалила дома одразу його номер і намагаюсь забути найцінніше - народження свого сина, і це жахливо, що завдяки якомусь нехорошому лікарю, спогади, що мають завжди бути найщасливішими, стали жахом.
Катерина
Позитивний відгук
Нарешті дійшли руки написати відгук)) Михайло Йосипович робив мені кесарів розтин у січні 2017 року на Мечнікова. Все пройшло чудово. Шрам косметичний. Говорить по справі. Він професіонал!
Марія
Позитивний відгук
Народжувала в нього в липні 2020, роди пройшли на позитиві.. це та людина яка буде контролювати весь процес, він зробив все для того щоб я довго не мучилася, він поводився строго і смішив моментами, тому мої роди я вважаю були легкими і після них, кожен день навідував, пояснював що і як далі я маю робити щоб відновитися після родів. Тому хто сумнівається в ньому як в лікарю,не треба... перше враження так не дуже про нього, але коли ви на родах з ним таке відчуття ніби ви знайомі не один рік. Я відчувала велику довіру до нього і легкість в спілкуванні. Тому дуже рекомендую!!!!!
Марія
Нейтральний відгук
напишіть будь ласка номер Степанчак М.Й. мій номер 097-3023365