У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ач Соломія Богданівна

Загальний рейтинг 36
Позитивних відгуків 45(74%)
Негативних відгуків 9(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Руслана
Позитивний відгук
Минуло десять років,як появився на світ наш синочок.Вагітність проходила не легко:кровотечі на ранніх термінах,постійно лежала на збереженні,але знайомство з лікарем,її турбота,правильне лікування дали позитивний результат! Зараз я вагітна знову і питання вибору лікаря навіть не стояло.Соломія Богданівна така ж уважна,позитивна,такі ж мудрі поради,як десять років тому. Дякую Вам за сина і до зустрічі знову🌷
пт, 18 лютого 2022 р., 18:52
Автор: Олеся
Позитивний відгук
Хочу висловити ЩИРУ ПОДЯКУ професіоналу Ач Соломії за вміння приймати правильні рішення!!! Два роки тому завдяки їй була виявлена величезна фіброміома та вчасно прооперована під контролем професіоналів!!! А 8.02 .22 вже появилася на світ ще одна маленька красуня , операція була не легка але завдяки компетентності лікаря Соломії Богданівної все пройшло успішно👍👍👍🤗 Вся вагітність була під контролем та турботою лікаря яка цікавилася як проходить вагітність!!! Величезне дякую за вашу працю❤️❤️❤️
пн, 14 лютого 2022 р., 10:04
Автор: Ліда
Позитивний відгук
Хочу подякувати Соломії Богданівні за здорового синочка 💞 Мені хотілось максимально природніх пологів і тому вибирала лікаря з таким баченням.І не помилилась! Дякую за підтримку як в пологах так і після родів! За наступною дитинкою тільки до Вас!
нд, 13 лютого 2022 р., 13:56
Автор: Оксана Лис
Позитивний відгук
Разом із Соломією Богданівною народила двох дітей.Повністю задоволена як професіоналізмом так і її людськими якостями.Крутий лікар! Дякую! Рекомендую!
нд, 6 лютого 2022 р., 18:40
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікарем.Пологи були хоч і повторні,але передчасні на 34тижні,тому сильно хвилювалась і в голові було безліч питань.Соломія Богданівна мене заспокоїла,все пояснила,я вважаю приділила мене достатньо часу і як наслідок в атмосфері спокою народився наш синочок здоровий! Наша родина дякує Вам за все!
чт, 3 лютого 2022 р., 08:13
Автор: Марійка
Позитивний відгук
Для мене найкращий лікар,!Це дуже приємна людина та професіонал своєї справи.Веде пацієнтів з ранніх термінів вагітності.Дає правильні консультації.Під час пологів отримала повну підтримку.Дякую за синочка!
вт, 1 лютого 2022 р., 11:11
Автор: Софія
Позитивний відгук
Хочеться сказати багато позитивних слів у адресу Соломії Богданівни. Професійна, співчутлива, позитивна людина. З її допомогою з'явилася на світ моя маленька донечка, роди пройшли у прекрасній атмосфері. Рекомендую. Вдруге знову до Вас.
нд, 30 січня 2022 р., 18:07
Автор: Юлія
Позитивний відгук
В квітні народила донечку завдяки Соломії Богданівни! Сама позитивна, добра, чуйна лікарка! Під час родів підтримувала, казала що і як робити, а після родів заходила і питала як самопочуття, робила огляд. Однозначно рекомендую і повернулась народжувати тільки до Соломії Богданівни!
пт, 3 вересня 2021 р., 12:08
Автор: Марта
Позитивний відгук
Згадуючи свої пологи в Соломії Богданівни у мене на обличчі одразу з'являється посмішка! Якщо сказати що "пологи мрії існують?" Я твердо можу сказати що ТАК! Завдяки Соломії Богданівні все пройшло настільки по сценарію що я й очікувати немогла! Лікар дозволила мені рухатися і поводитися так як мені зручно та комфортно, завдяки цьому у мене жодного розриву та ускладнення, а порівняти мені є з чим, адже це другі пологи! Ще один величезний плюс Соломія Богданівна мене спостерігала з 20 тижня, тому що було декілька неприємностей і за весь цей час я отримала колосальну підтримку як фізичну так і моральну! Дуже рада що в моєму житті появився такий чудовий лікар! Рекомендую на всі 100%)
вт, 6 квітня 2021 р., 14:27
Автор: Ира Ф
Позитивний відгук
Ач Соломія Богданівна справжній професіонал. Народжувала в неї своїх двох синочків 2014 і 2020 роках. Ми з чоловіком дуже задоволені її роботою, все на вищому рівні. Якщо зберемось на третю дитинку звернемось тільки до Соломії Богданівни. Однозначно раджу.
нд, 31 січня 2021 р., 21:02