Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Ач Соломія Богданівна

Загальний рейтинг 27
Позитивних відгуків 36(69%)
Негативних відгуків 9(17%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ира Ф
Позитивний відгук
Ач Соломія Богданівна справжній професіонал. Народжувала в неї своїх двох синочків 2014 і 2020 роках. Ми з чоловіком дуже задоволені її роботою, все на вищому рівні. Якщо зберемось на третю дитинку звернемось тільки до Соломії Богданівни. Однозначно раджу.
Зоряна Білинська
Позитивний відгук
Потрапила я до Соломії Богданівної ще за рік до пологів. Дуже хороша лікарка, спеціаліст своєї справи. Спостерігала всю вагітність, ходила разом на узд. Попри те, шо вона за природні пологи, то коли побачила всі покази до кесарського, не ризикувала і в кінцевому результаті ми з дитиною здорові та щасливі вже два роки. Дякую Вам за все.
Олеся Врубель
Нейтральний відгук
Хто має номер тел Ач С.Б?
Таня Приступа
Негативний відгук
Лікар думає не за людину а тільки про гроші. КАЖЕ ПРЯМО В ОЧІ СКІЛЬКИ ТРЕБА ЇЙ ЗАПЛАТИТИ.
Hrustuna
Позитивний відгук
Дуже хороший, кваліфікований лікар та ще й просто приємна людина. Моя вагітність була не проста із самого початку, я постійно лежала на зберіганні в різних термінах і в різних лікарнях. Дуже задоволена що попала до Соломії Богданівни, яка оточила мене опікою і розумінням, завджи була зі мною на зв'язку і коли прийшов час - допомогла з'явитись на світ нашій довгоочікуваній донечці. Пологи пройшли дуже добре, лікар пропагує природні пологи. Щодня провідувала мене в палаті. Від спілкування із Соломією Богданівною маю тільки позитивні враження. За другим малятком тільки до неї!
Марія
Негативний відгук
Лікар не компетентний! Весь час зверталась за консультацією до іншого лікаря! 18 годин схваток, і Соломія Богданівна сказала, що відкриття 3 см., народжувати будемо аж завтра, і те що в мене нестерпна біль, це нормально, всіх так болить... Сил не було вже зовсім, якби не порада іншого лікаря, що робити зі мною далі, я навіть не хочу думати, чим все могло закінчитись. Ціну називає, якщо даєте менше, каже доплатити! Не рекомендую, вдруге ніколи б не звернулась!
Наталя
Позитивний відгук
В серпні народжувала у Соломії Богданівни, дуже задоволена її роботою та відношення до мене. Після пологів щодня заходила в палату, оглядала мене, пояснювала як має проходити післяродовий період. Я завжди могла подзвонити до неї та задати питання які мене цікавили. Однозначно рекомендую.
Ірина
Позитивний відгук
Моїй дівчинці допомогла з'явитись на світ, хороша людина і прекрасний лікар Соломія Богданівна. З нею було приємно спілкуватись, завжди була на з'вязку, все пояснювала і як результат я народила здорову донечку. Велике дякую. Однозначно рекомендую.
Христина
Позитивний відгук
Народила з допомогою Соломії Богданівни чудову донечку. Звернулись ми до неї на самому почату вагітності. Постійно консультувала та підтримувала мене. В результаті роди пройшли добре, після родів постійно провідувала, навіть у вихідні дні. Це дійсно хороша людина і лікар від Бога. Однозначно рекомендую.
Анонімно
Негативний відгук
Поганий лікар... Не професіонал ... Не пам'ятає коли приходили на прийом і що вона ж говорила і назначала... Кожен раз перед походом на прийом нагадували... Вона забувала навіть що мала з нами зустріч.... Переносила на інший день. Відтягувала дату родів... Неправильно порахувала... Назначала ліки які шкідливо приймати при вагітності... Горелікар.... Дійшло все до пологів... Поки йшла підготовка вона вже сказала свою ціну. 500 доларів. Що ніби це не їй особисто, а на цілу команду... Хоча зі сторони виглядало, що всі хто був задіяний не були і в курсі про якісь гроші... Дуже незадоволені роботою... Мали проблеми після пологів через її непрофесіоналізм... Посміхатися в очі це одне.... А робити справу свою відповідально це інше... Не рекомендую...