Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ач Соломія Богданівна

3rd place
Загальний рейтинг 61
Позитивних відгуків 70(80%)
Негативних відгуків 9(10%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Вероніка
Позитивний відгук
Це справді, найкращий лікар, фахівець від Бога! Чуйна і досвідчена акушер-гінеколог. Протягом усього терміну перебування у відділенні була під наглядом Соломії Богданівни, і це - справжнє щастя. Вдячні за донечку! Хай щастить!
нд, 21 квітня 2024 р., 19:22
Автор: Тетяна С.
Позитивний відгук
Прекрасний медик, чуйна людина. Спостерігала за її ставленням до жінок у відділенні. Таке ж ставлення було до мене. Завжди вислухає, порадить і допоможе. Це щастя - народжувати під опікою Соломії Богданівни.
ср, 10 квітня 2024 р., 10:18
Автор: Олександра
Позитивний відгук
Раджу Соломію Богданівну, як хорошого спеціаліста та відповідального лікара. Вона розвіяла мої страхи та допомогла побороти дипресивні стани перед пологами. Вона оптиміст та вміє надихати. Дякую вам, дай вам Бог здоров'я)!!!
вт, 19 березня 2024 р., 12:44
Автор: Галина Т.
Позитивний відгук
Весь час від супроводу до пологів будете під прекрасиними враженнями. Соломія Богданівна створила чудовий настрій, відчуття затишку та впевненості протягом усього терміну, який довелось провести у відділенні. Тут і курси для мам і йога для вагітних, якісні сучасні ремонти, комфортні просторі палати .. і щоденне сонечко - Соломія Богданівна, котра була поруч у всіх випробуваннях. Дай вам Бог здоров'я і дякую за підтримку та здорову дитинку)!!
сб, 16 березня 2024 р., 10:57
Автор: Оксана Мигаль
Позитивний відгук
Величезне ДЯКУЮ за допомогу та підтримку у народженні синочка)!!!! Соломія Богданівна - краща з кращих фахівців!
нд, 10 березня 2024 р., 20:01
Автор: Ліда К.
Позитивний відгук
Найкращий спеціаліст у світі!!!! Дякуємо вам за турботу і догляд!
пт, 1 березня 2024 р., 12:23
Автор: Лілія
Позитивний відгук
Добрий день Соломіє Богданівно, Ви мені ставили песарій на 27 тижні, щиро Вам дякую за професіоналізм та уважність, в результаті ми доносились до 38.5 тижнів, нам вже минуло три місяці, донечку назвала Соломією🤍🤍🤍
пт, 23 лютого 2024 р., 14:52
Автор: Соломія
Позитивний відгук
Нас поклали у пологове відділення обласної лікарні і мене діймав постійний страх і переживання за народження. Але я потрапила в руки Соломії Богданівни. З цього моменту все пішло за найкращим сценарієм. Невимовно вдячна за донечку. Це заслуга колективу та Соломії Богданівни. Дякуємо вам щиросердно!
пт, 9 лютого 2024 р., 10:07
Автор: Юля
Позитивний відгук
Хочу висловити щиру подяку лікарям і медперсоналу пологового ЛОКЛ , за віддану і важку працю , турботу і підтримку , а особливо велика подяка нашому лікарю акушер - гінекологу Ач Соломії Богданівні , яка допомогла нашому синочку зʼявитись на світ 17.01.2024. Попри складні і непередбачувані обставини під час пологів було швидко і оперативно прийнято рішення всією командою про операцію , що врятувало життя сину. Особлива подяка Соломії Богданівні за професіоналізм, чуйність , підтримку , зусилля і доброту , все чітко і ясно,і головне на позитиві . Також велика подяка Івасівці Михайлу, Сідлецькій Світлані і всьому персоналу пологового хто був в цей день з нами. Дякуємо за все❤️
вт, 30 січня 2024 р., 11:54
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Христос Народився! Хочемо висловити щиру подяку Вам Соломія Богданівна та вашій команді за народження нашої донечки,професіоналізм і моральну підтримку,що все пройшло дуже добре та без ускладнень. Соломія Богданівна ви хороший спеціаліст і просто лікар від Бога.Особливо будемо вдячні вам повік за народження нашої першої донечки,оскільки роди були стрімкі і все могло закінчитися не так щасливо.Але ваш професіоналізм і миттєва реакція спасли життя нашій дитині.Низький уклін Вам ! Дякую усьому медичному персоналу пологового відділення ЛОКЛ за хороші умови і добре відношення.
сб, 20 січня 2024 р., 14:53