Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ач Соломія Богданівна

Загальний рейтинг 48
Позитивних відгуків 57(77%)
Негативних відгуків 9(12%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Орися і сім'я
Позитивний відгук
Хочу і я додати свої подяки пані Соломії. Це фахівець найвищого класу. Моя сестра два роки тому народжувала у Соломії Богданівни. Тепер я. Це моя перша вагітність. Перші пологи. Не знаю як в кого, а мені було страшно. Особисто мені дуже імпонувало те, що пані Соломія розгледіла мої страхи і заспокоювала мене. Все пройшло надзвичайно легко і швидко. Я страшенно рада і вдячна. В імені автора згадала сім'ю, тож при нагоді велике вітання від Олесі)!
пт, 24 листопада 2023 р., 14:08
Автор: Марія
Позитивний відгук
Скажу вам, тисячу разів ми раді, що потрапили у пологове відділення Медінституту до Ач Соломії Богданівни. Це фахівець вищого класу і людина великої душі. Це не просто слова, бо коли дивилась відгуки перед пологами, думала, що це все зайвий пафос. Але пройшовши через усі випробування за руку з Соломією Богданівною розумію, що мені пощастило, що маю здорового синочка, консультації в ночі і в день і спокійне))) в певному сенсі життя!. Дякую вам Соломійко Богданівно!!
сб, 11 листопада 2023 р., 12:21
Автор: Марія
Позитивний відгук
Дуже вдячні Соломії Богданівні за підтримку і допомогу в народженні донечки. ви наш ангел)!!!
чт, 2 листопада 2023 р., 07:41
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Соломіє Богданівно, хочу подякувати Вам за пологи, за ваш підхід і професіоналізм. Я шла народжувати з відчуттям впевненості, що все буде добре, а раптом щось сталось б- я в руках чудового лікаря і все точно закінчиться позитивно 😌
пн, 9 жовтня 2023 р., 09:24
Автор: Софія
Позитивний відгук
Ми дуже щасливі)!! В нашій родині з'явився первісток)!!! Ми мріяли про появу Максимка і цю мрію допомогла нам привести на світ Соломія Богданівна!! Так приємно, що в наш нелегкий час лікарі, акушери не втрачають такої риси, як людяність. Я не мала жодних проблем та отримала найкращу опіку і нагляд від цієї чудової і золотої людини. До Соломії Богданівни хочеться потрапляти знов і знов! Дякуємо за підтримку і нагляд. А такого щастя і радості бажамо усім!!!
пт, 15 вересня 2023 р., 10:25
Автор: Ірина
Нейтральний відгук
Найкращі враження від співпраці та проведення пологів у Соломії Богданівни. Прекрасний спеціаліст, досвідчений неонатолог. Дуже задоволені ставленням та результатом. Раджу тільки її!!
чт, 31 серпня 2023 р., 14:25
Автор: Oksana
Позитивний відгук
Народжували сьогодні донечку у Соломії Богданівної, здивована що про неї можуть писати погані відгуки. Лікар професіонал, навіть напад істерики і те знає як заспокоїти. На пологах розряджає обстановку, Ви себе відчуваєте як коло рідної людини. За час проведений в до пологовому відділенні Ви теж відчуватимете себе в безпеці і перебуватимете під наглядом, Соломія Богданівна, навіть на вихідних Вас навідає. Ми з чоловіком мега задоволені, що обрали саме її. Вдячні за появу на світ нашої принцеси і від щирого серця бажаємо їй наснаги в роботі і вдячних пацієнтів. Умови в самому пологовому прекрасні.
сб, 5 серпня 2023 р., 01:06
Автор: Ірина Сулига
Позитивний відгук
Гарні умови для породіль. Комфортне сховище під час тривог. Гарне відношення медперсоналу. Народжувала в Ач Соломії Богданівни. Лікар мені дуже підійшла. Уважна, компетентна. Буду народжувати в неї ще раз)
пт, 14 липня 2023 р., 13:29
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хочу подякувати Соломії Богданвні за допомогу в народженні нашого синочка, за чуйність та підтримку під час пологів. Соломія Богданівна завжди була на зв'язку, консультувала по всіх важливих для мене питаннях, та після пологів також. Окрема подяка за ведення природніх пологів, мінімальне використання медикаментів, що було дуже важливо для мене.❤️ Дуже сподобались умови перебування в пологовому.
ср, 22 лютого 2023 р., 20:41
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Прекрасний лікар-Ач Соломія Богданівна! Вела мою вагітність із 32 тижня, ставилась з уважністю до усіх моїх побажань, пологи були дуже легкими і приймала їх Соломія Богданівна, бо зазвичай пологи приймає акушерка. Весь період пологів підтримувала мене і давала дуже цінні поради, тому і я, і дитина повністю здорові! Я задоволена на всі 1000%, оскільки ні від кого не чула про настільки природні пологи… без анестезії, втручань і розривів. Лікар з великої букви, лікар якому можна довіритись. Дуже сподобалось що вона відповідає швидко, і готова приїхати у будь яку секунду на пологи, у мене це була 5 ранку (аж до 13:25)! Велика подяка за життя моєї доні❤️
пт, 4 листопада 2022 р., 14:09