Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Ач Соломія Богданівна

Загальний рейтинг 29
Позитивних відгуків 38(70%)
Негативних відгуків 9(17%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Юлія
Позитивний відгук
В квітні народила донечку завдяки Соломії Богданівни! Сама позитивна, добра, чуйна лікарка! Під час родів підтримувала, казала що і як робити, а після родів заходила і питала як самопочуття, робила огляд. Однозначно рекомендую і повернулась народжувати тільки до Соломії Богданівни!
Марта
Позитивний відгук
Згадуючи свої пологи в Соломії Богданівни у мене на обличчі одразу з'являється посмішка! Якщо сказати що "пологи мрії існують?" Я твердо можу сказати що ТАК! Завдяки Соломії Богданівні все пройшло настільки по сценарію що я й очікувати немогла! Лікар дозволила мені рухатися і поводитися так як мені зручно та комфортно, завдяки цьому у мене жодного розриву та ускладнення, а порівняти мені є з чим, адже це другі пологи! Ще один величезний плюс Соломія Богданівна мене спостерігала з 20 тижня, тому що було декілька неприємностей і за весь цей час я отримала колосальну підтримку як фізичну так і моральну! Дуже рада що в моєму житті появився такий чудовий лікар! Рекомендую на всі 100%)
Ира Ф
Позитивний відгук
Ач Соломія Богданівна справжній професіонал. Народжувала в неї своїх двох синочків 2014 і 2020 роках. Ми з чоловіком дуже задоволені її роботою, все на вищому рівні. Якщо зберемось на третю дитинку звернемось тільки до Соломії Богданівни. Однозначно раджу.
Зоряна Білинська
Позитивний відгук
Потрапила я до Соломії Богданівної ще за рік до пологів. Дуже хороша лікарка, спеціаліст своєї справи. Спостерігала всю вагітність, ходила разом на узд. Попри те, шо вона за природні пологи, то коли побачила всі покази до кесарського, не ризикувала і в кінцевому результаті ми з дитиною здорові та щасливі вже два роки. Дякую Вам за все.
Олеся Врубель
Нейтральний відгук
Хто має номер тел Ач С.Б?
Таня Приступа
Негативний відгук
Лікар думає не за людину а тільки про гроші. КАЖЕ ПРЯМО В ОЧІ СКІЛЬКИ ТРЕБА ЇЙ ЗАПЛАТИТИ.
Hrustuna
Позитивний відгук
Дуже хороший, кваліфікований лікар та ще й просто приємна людина. Моя вагітність була не проста із самого початку, я постійно лежала на зберіганні в різних термінах і в різних лікарнях. Дуже задоволена що попала до Соломії Богданівни, яка оточила мене опікою і розумінням, завджи була зі мною на зв'язку і коли прийшов час - допомогла з'явитись на світ нашій довгоочікуваній донечці. Пологи пройшли дуже добре, лікар пропагує природні пологи. Щодня провідувала мене в палаті. Від спілкування із Соломією Богданівною маю тільки позитивні враження. За другим малятком тільки до неї!
Марія
Негативний відгук
Лікар не компетентний! Весь час зверталась за консультацією до іншого лікаря! 18 годин схваток, і Соломія Богданівна сказала, що відкриття 3 см., народжувати будемо аж завтра, і те що в мене нестерпна біль, це нормально, всіх так болить... Сил не було вже зовсім, якби не порада іншого лікаря, що робити зі мною далі, я навіть не хочу думати, чим все могло закінчитись. Ціну називає, якщо даєте менше, каже доплатити! Не рекомендую, вдруге ніколи б не звернулась!
Наталя
Позитивний відгук
В серпні народжувала у Соломії Богданівни, дуже задоволена її роботою та відношення до мене. Після пологів щодня заходила в палату, оглядала мене, пояснювала як має проходити післяродовий період. Я завжди могла подзвонити до неї та задати питання які мене цікавили. Однозначно рекомендую.
Ірина
Позитивний відгук
Моїй дівчинці допомогла з'явитись на світ, хороша людина і прекрасний лікар Соломія Богданівна. З нею було приємно спілкуватись, завжди була на з'вязку, все пояснювала і як результат я народила здорову донечку. Велике дякую. Однозначно рекомендую.