У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ладубець Тетяна Петрівна

3rd place
Загальний рейтинг 65
Позитивних відгуків 71(86%)
Негативних відгуків 6(7%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христина
Нейтральний відгук
Доброго дня! Дайте будь ласка контакти Ладубець Т.П., 0730346821 вайбер/телеграм.
пн, 23 січня 2023 р., 12:50
Автор: Богдана
Позитивний відгук
Щиро вдячна Тетяні Петрівні за синочка.Завдяки її професіоналізму роди пройшли легко і швидко.Дякую за корисні поради і підтримку. Рекомендую,чудовий спеціаліст.
нд, 8 січня 2023 р., 11:44
Автор: Діана
Позитивний відгук
Безмежно вдячна Лабунець Тетяні Петрівні за усі рекомендації, професіоналізм, чіткість і зрозумілість🥰. З вашою допомогою 28 грудня 2022 року народилася наша донечка👼. Дякуємо за те, що завжди були на з’язку, за підтримку. Пологи пройшли чудово😊. Кожно дня після пологів заходила та навідувала, надавала рекомендації та завжди давала розгорнуті відповіді на питання. Щиро дякуємо прекрасні команді❤️!!! Бажаю вам успіхів в роботі!
ср, 4 січня 2023 р., 20:13
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Тетяна Петрівна чудова медикиня, послідовна у своїх рішеннях і готово в критичних моментах діяти. В нас були затяжні пологи, завдяки їй усе пройшло добре,дякуємо!
ср, 4 січня 2023 р., 09:02
Автор: Софія
Позитивний відгук
Дякую Тетяні Петрівна за те що допомогла з'явитись моїй донечці. Якщо народжуватиму ще раз то обов'язково винеї
вт, 3 січня 2023 р., 18:21
Автор: Андріана
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати та зарекомендувати чудову людину та фахівця своєї справи Тетяну Петрівну Ладубець😌 Завжди усміхнена,радісна, уважна та щира особистість! Завдяки Вам, народився наш синочок! Дякую за чудові пологи та комфорт! Хочу щиро подякувати та зарекомендувати чудову людину та фахівця своєї справи Тетяну Петрівну Ладубець😌 Завжди усміхнена,радісна, уважна та щира особистість! 🤩 Завдяки Вам, народився наш синочок💙Дякую за чудові пологи та комфорт😘 Щиро рекомендую😊
вт, 3 січня 2023 р., 17:44
Автор: Андріана
Позитивний відгук
Це лікар від Бога! Якщо говорити як про лікаря - це однозначно професіонал своєї справи! Дуже розумна та тактовна жінка! Якщо говорити як за людину - це неймовірно приємна жінка! Я дуже рада, що обрала саме її, бо згадуючи свої роди, то в голові лише дуже приємні та теплі спогади🥰 а не страх та небажання інших. Від лікарки було завжди відчутно відчуття зацікавленості та бажання допомогти, що дуже важливо) тому дуже дякую Перенатальному центру за такий сервіс і такого крутого лікаря, якого буду радити усім знайомим та близьким) а близьким поганого не порадиш)
вт, 3 січня 2023 р., 17:40
Автор: Шаблінський Василь
Позитивний відгук
Народжували в Тетяни Петрівни 11 грудня 2022 шляхом КР чудовий спеціаліст приїде в любу годину дня і ночі і швидко, цікавиться породіллю після пологів консультує фахово і те, що пригодиться, залишились тільки найкращі емоції і спогади. Дякуєм Тятяні Петрівні та її злагодженій команді !!!
ср, 21 грудня 2022 р., 15:30
Автор: Христина
Позитивний відгук
Народжувала в Тетяни Петрівни в жовтні. Роботою задоволена, пологи лікар приймала особисто, була уважна до деталей. Після пологів відвідувала мене щодня, контролювала стан і відповідала на всі запитання. Також дякую всій команді, що була присутня під час пологів. Побачимось наступного разу :)
пн, 28 листопада 2022 р., 21:43
Автор: Людмила
Позитивний відгук
Ладубець Тетяна Петрівна, професіонал своєї справи, хороша та надзвичайно приємна. Щиро вдячна їй та всьому колективу за легкі пологи, а також турботу, підтримку та настанови, які надають сил. Лікар завжди на зв'язку та готова допомогти. Щиро рекомендую ❤️Тетяну Петрівну❤️
пн, 28 листопада 2022 р., 14:14