У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ладубець Тетяна Петрівна

3rd place
Загальний рейтинг 79
Позитивних відгуків 85(88%)
Негативних відгуків 6(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Анна
Позитивний відгук
Щирі слова вдячності Тетяні Петрівні за природні пологи! Лікар володіє не тільки професіоналізмом у своїй справі, а ще й людськими якостями. Чуйна, терпляча, розсудлива та завжди на зв'язку! Тетяна Петрівна вміє прийняти вчасно правильні рішення!! Також вдячна усій злагодженій команді! Вони завжди були поруч та допомогли появитися сину !! Дякуємо за приємні спогади про пологи🥰
ср, 24 травня 2023 р., 05:35
Автор: Христина
Позитивний відгук
3 вибором місця зустрічі з малюком ми точно не помилились. Ладубець Тетяна Петрівна - ЛІКАР від БОГА! Інших слів просто підібрати не можу! Я буду все своє життя дякувати пані Тетяні за свою прекрасну донечку!
сб, 18 березня 2023 р., 10:57
Автор: Марта
Позитивний відгук
Дякуємо Тетяні Петрівній за те що під час пологів пояснювала коли варто тужитись та контролювала процес щоб було без розривів. Це набагато спрощує час відновлення. Також за команду яка була також на пологах 24 лютого , всі адекватні і з повагою до породіллі. Однозначно рекомендую лікаря та пологовий. Все чистенько з гарним ставленням і окреме спасибі за смачну та збалансовану кухню, що не мало важливо, якщо в пологовий немає кому підвозити харчування. Це один з найкращих лікарів та пологовий!
нд, 12 березня 2023 р., 17:26
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Щиро вдячна Ладубець Тетяні Петрівні та її команді, за те , що допомогла появитись на світ моїй донечці, 21.02.2023р. Дякую за високий професіоналізм, увагу та привітність, коли потрібно завжди була на зв’язку !!!
нд, 12 березня 2023 р., 17:26
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Дякую за донечку, чудовий спеціаліст,хороша команда 😘
нд, 12 березня 2023 р., 16:41
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Тетяна Петрівна чудовий професіонал і дуже чуйна людина.Наші пологи пройшли краще ніж ми очікували.Під час пологів вона дуже чуйно ставилась і тримала ситуацію під контролем,все було без паніки і в чудовій атмосфері,родили без жодних розривів,все ідеально,завдяки лікарю і персоналу Перинатального центру.
нд, 12 березня 2023 р., 16:30
Автор: Христина
Позитивний відгук
Хочу щиро порекомендувати Тетяну Петрівну всім, хто у пошуках лікаря на пологи! Лікарка справжній професіонал і чудова людина! У мене був ургентний КР і нелегкий післяпологовий період, та завдяки професіоналізму і підтримці Тетяни Петрівни, ми змогли все це здолати з найкращими спогадами!😊 Всі наступні пологи точно у Тетяни Петрівни ❤️
сб, 4 березня 2023 р., 07:02
Автор: Марія
Позитивний відгук
Щиро вдячна Лабунець Тетяні Петрівні за її працю! Професіонал своєї справи. Лікар завжди на зв‘язку,дуже вдячна за всі рекомендації.Щиро рекомендую!
пн, 20 лютого 2023 р., 07:29
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Щиро вдячна Ладубець Тетяні Петрівні за те , що допомогла появитись на світ моїй донечці, 12.02.2023р.Тетяна Петрівна чудова людина , яка любить свою справу і пацієнтів. Дякую за високий професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність.
чт, 16 лютого 2023 р., 14:30
Автор: Олена
Позитивний відгук
Дуже вдячна Тетяні Петрівні за її турботу та професіоналізм. 30.01.2023 народила з її допомогою донечку. Пологи були нелегкі, безводні, і поставало питання кс, але Тетяна Петрівна допомагала до останнього народити самостійно. Вона особисто прийняла мою донечку та пильнувала мене до виписки. Завжди на зв'язку, з щирою посмішкою та спокоєм. Ні разу не пожаліла, що звернулась саме до неї. Такий лікар потрібен кожному, хто боїться народжувати вперше. Щиро рекомендую. Окремо вдячна всій бригаді - своєю турботою та допомогою вони залишили лише найкращі враження про цей важкий, але щасливий період.
пн, 13 лютого 2023 р., 09:31