Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Ладубець Тетяна Петрівна

Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 13(65%)
Негативних відгуків 5(25%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Zoriana Herus
Нейтральний відгук
Будь ласка напишіть номер телефону Лабудець Тетьяни Петрівни) Мій телефон 0973793437
Марта
Позитивний відгук
Вперше потрапила до Ладубець Т. П. 6 років тому, коли лікар, з яким домовлялась про пологи завчасу, просто мене не прийняв! Уже з переймами, коли води 4 год тому як відійшли, а він просто сказав «не прийму і все». В паніці ми потрапляємо в руки чергового лікаря Тетяни Петрівни Ладубець. Мабуть, сам Бог мене туди направив. Задоволена і щаслива, що вона допомогла народитися моєму хлопчику. Тому питання, кому довірити ведення другої вагітності і народження моєї другої дитинки було вирішено відразу, тільки під наглядом цього професіонала. Якщо коротко і по факту, то це лікар, в якому я впевнена, вона доступна завжди і весь час, щоб мене не турбувало і які питання би в мене не виникали. А це так важливо для панікуючої і за все переживаючої вагітної жінки)). І в пологах, крім того, що вона знає свою справу, це чуйна людина, яка вміє підтримати і усміхнути в найважчі моменти. Після народження старшого синочка під час одного з чергових оглядів в іншій клініці я отримала комплімент від лікаря-гінеколога, що пологи прийняті дуже грамотно. Хоча це комплімент і похвала перш за все Тетяні Петрівні. Кожна жінка мене зрозуміє, наскільки це важливо знати, що там в тебе все супер і без негативних наслідків, і то завдяки її професіоналізму і правильно обраного спеціаліста. Тому величезна подяка Тетяні Петрівні Ладубець за її роботу і рівень ! Дай Вам, Боже, здоров’я і щастя!!!!
Наталія Горнецька
Позитивний відгук
Ладубець Тетяна Петрівна, дуже хороший лікар. Народжувала першу дитину, і зараз також збираюсь народжувати у неї. Під час пологів весь час була біля мене, включала мені музику, щоб трохи відволікти від болів. Казала завжди - дзвони до мене в будь який час 24/7.
Marta
Позитивний відгук
«Лікар від Бога» – ось що кажуть про таких лікарів як Ладубець Тетяна Петрівна. Народила синочка 23.03.2021. Хочу щиро подякувати їй не лише за професіоналізм, а перш за все за людяність і чуйність, її спокій і впевненість, які передавались мені після кожного візиту і, найголовніше, під час пологів. Переживала дуже важку вагітність і мала великий страх самих пологів. Дякуючи пані Ладубець, народила без розривів, що раніше здавалось мені взагалі нереальним. Перша асоціація в найважчих моментах пологів – її спокій і впевненість в тому, що вона робить, її допомога, підтримка, психологічний підхід. Це той лікар, який і дихає в такт з породіллею, і підкаже як правильно тужитись, і знайде саме ті слова, які змусять тебе зібратись з останніх сил, як би важко не було, і зробити все правильно. А найголовніше – зробити це без паніки. Бо де починається паніка – там закінчується правильна робота мами. Це мої другі пологи, і вони були для мене, так сказати, «технічно правильні», коли я чітко виконувала усі вказівки лікаря, довіряючи їй повністю здоров’я і життя свого малюка і своє. Це була злагоджена командна робота, ось як це виглядало. Раніше поки шукала лікаря, в якого народжуватиму, начиталась різних відгуків і про те, що часто зустрічається хамство зі сторони медперсоналу, і про халатність, що часто мала печальні наслідки як для малечі, так і для мами. Тому вдячна Богу, що направив мене в надійні руки професіонала і просто чудової людини. Бо в моїй пам’яті залишились НЕ спогади про біль, а одні з найпрекрасніших емоцій, які може пережити жінка. Насправді, таких пікових емоційних моментів не так багато в нашому житті, тому щиро раджу матусям робити правильний вибір, і обирати тих лікарів, які зроблять все для народження вашого малюка здоровим, які не заплямують цю подію негативними асоціаціями чи наслідками, а забезпечать вам лише найкращі світлі спогади. Бо такі прекрасні моменти заслуговують таких прекрасних людей і професіоналів поряд як Тетяна Петрівна. Сердечна подяка їй за таку роботу!
Наталія Дякун
Позитивний відгук
Чуйність, людяність, розум, простота , доброта і розуміння- це моіі асоціацііі з даним лікарем. Пологи з Тетяною Петрівною були другі ( перший раз народжувала в іншого лікаря) тому маю з чим порівняти. На дзвінок о 4:30 відповіла одразу! Була весь час поруч, нікуди не спішила, ніхто нічого і нікого не видавлював, не кричав не хамив... в результаті 3900 гр здоровенького щастя і я без розривів з прекрасним самопочуттям і згадками про пологи!!! Однозначно рекомендую!!! І щиро дякую за Вашу нелегку працю❤️
Наталя
Негативний відгук
Я незадоволена своїми пологами оскільки вже другий рік ходжу по лікарях і лікую наслідки, плід був великий, а таз маленький от і наслідки на копчик,який як мені сказав лікар траматолог мав перелом,але зараз ніхто нічого недокаже вже. Коли я народила немогла стояти, йшла як після кесерового розтину це була дуже сильна біль, але мене ніхто нечув, просто виписали додому без аналізів, узд і все. Казали мине то так буває таз розійшовся, а я чекала та дарма якщо б швидше звернулась до травматолога можливо виправили цю ситуацію, а так зрослось як є, хоча другий рік ниє. Як людина на пологах підтримувала була вічлива, але мені з того радості мало тепер, після пологів я три місяці немогла взяти дитину на руки бо мліла темніло в очах. Пологи для мене тепер це страх - бо після був жах для мене, добре що були рідні які допомагали, потім я їздила ще раз в пологий , через два тижні мене швидко оглянули сказали все добре і далі нечули про біль в тазі. Це перші мої пологи без досвіду, ти і незнаєш як це думаєш так має бути, хоча в друзів та знайомих небуло такого , мені було дивно чого ноги неслухаються. Дуже шкода що не всім дано природні пологи і якщо ти спеціаліст ти повинен чути і прислухатись до пацієнта, бо наслідки можуть бути на все життя. Дівчата бережіть себе бо ніхто про вас не подбає, якби не моя пасивність, я б сьогодні незгадували пологи як жах, всіх нас болить,але це забувається але травми з хребтом і решта не буду углублятись в подробиці - вибачте це серйозно!Ніяка люб‘язність лікаря тут недопоможе, немає навиків ось і трапляється таке. Ось такий мій досвід, а висновки робіть самі. Якщо у вас природні пологи і плід маленький думаю жалітись немає чого, а якщо складні моменти нерекомендую цю лікар.
Марія
Позитивний відгук
Тетяна Петріана професіонал своєї справи. Дуже рада , що обрала саме її. Весь час була зі мною у родзалі , провідувала кожного дня після пологів. Дуже добра як лікар і як людина. Дякую їй за здорового синочка!
Іра Карпа
Негативний відгук
Дуже не приємна лікарка Знайома дала номер,хотіла домовитись про пологи але коли зателефонувала почула такі слова що відразу передумала (а де ви взагалі взяли цей номер,чому я маю у вас приймати пологи )це було сказано у такому тоні якби я прийшла до неї додому на каву Дуже не сподобалось таке ставлення
Надія
Позитивний відгук
Подзвонила до Тетяни Петрівни о 3год. ночі, слухавку взяла одразу. Під час схваток завжди була поруч, протирала обличчя водою, допомагала правильно дихати і навіть музику включала. Незважаючи на те, що пологи були важкі, я повністю задоволена роботою лікаря! Після пологів кожного дня приходила в палату, перевіряла, коли потрібно було викликала лактолога. Ставлення було дуже уважне і гарне! Лікар від Бога!
Софія
Негативний відгук
Почала на мене в родах виливати образи та психологічно тиснула. Крики та істерика це не те що я очікувала від цієї "лікарки" коли домовлялась з нею про пологи. На моє щастя в роддомі були ще й досвідчені гінекологи і головний зміни. Чуєте її прізвище - обходьте десятою дорогою, раджу на власному гіркому досвіді.