Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Ладубець Тетяна Петрівна

Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 8(67%)
Негативних відгуків 3(25%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Надія
Позитивний відгук
Подзвонила до Тетяни Петрівни о 3год. ночі, слухавку взяла одразу. Під час схваток завжди була поруч, протирала обличчя водою, допомагала правильно дихати і навіть музику включала. Незважаючи на те, що пологи були важкі, я повністю задоволена роботою лікаря! Після пологів кожного дня приходила в палату, перевіряла, коли потрібно було викликала лактолога. Ставлення було дуже уважне і гарне! Лікар від Бога!
Софія
Негативний відгук
Почала на мене в родах виливати образи та психологічно тиснула. Крики та істерика це не те що я очікувала від цієї "лікарки" коли домовлялась з нею про пологи. На моє щастя в роддомі були ще й досвідчені гінекологи і головний зміни. Чуєте її прізвище - обходьте десятою дорогою, раджу на власному гіркому досвіді.
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала 21.02.2020. На нічний дзвінок лікар відповіла одразу (в пологовий прибула швидше аніж я). Відношення дуже хороше, врівноважене, підбадьорувала. Завдяки професіоналізму пологи пройшли дуже добре, без жодного розриву, задоволена на всі 100%.
Ірина Божейко
Позитивний відгук
Дуже задоволена нею. Виклалачь на всі 100%. Роди з нею дуже легкі і веселі) народжувала 14 серпня. Приїхала на роди майже зразу . Як поступила то сказала в прийомному відділення що я домовлялася з лікаркою. Назвала Моніка- Соломія) І ще одне дуже важливе !!! В той день в її дочки і мами було день народження ловле вона все лишила і 3 ночі приїхала на схватки і роди. Ще й тішила анекдотами) я шукала дуже довго лікарку в якої будуть народжувати бо родила перший раз + маленька і худень. І без ні одного розриву народила.
Наталія
Позитивний відгук
Хороший лікар, що професійно та компетентно проводить роди. Під час родів чітко дає вказівки, завдяки чому у нас роди пройшли самостійно. Величезне ДЯКУЮ!
Аліна
Негативний відгук
Непрофесійна та хоровита особа, дозволяє собі такі вислови при вагітної жінки що на голову не на лазять. Насміхається гне свою лінію. Якщо ви тендітна жінка з тонкою натурою то НІКОЛИ не звертайтеся до неї.
Марта
Позитивний відгук
Пологи почалися 21.07.2019 приблизно о 21:00 я відчула що підтікають води і почалися потуги. Приблизна о 23:00 я прибула у пологовий мене оглянув черговий лікар і я одразу відправилася у родзал. Умови дуже хороші у пологовому що на Джамбула. Мене зустріла акушерка на жаль ім‘я не знаю проте весь персонал був дуже люб’язним і позитивним. Акушерка сказала що відкриття приблизна 7,5 см. Потім прийшла Тетяна Петрівна оглянула мене також послухала серцебиття дитини також серцебиття перевіряли дві акушерки. Хочу відзначити що я всі перейми відходила або стрибала на фітболі що полегшело пологи, персонал не заважав ми були з чоловіком у двох персонал приходив через декілька хвилин перевіряти серцебиття. Я обговорювала пологи з Тетяною Петрівною я хотіла щоб за можливості пологи були максимально природніми. Під час потуги Тетяна Петрівна і акушерки мене підтримували пояснювали як правильно тужитися і як дихати не завжди я правильно тужилася і щоб допомогти дитині мені зробили один надріз. Тетяна Петрівна приходила після пологів часто у перший день кілька разів оглядала шов, питалася про самопочуття, давала поради стосовно харчування. Народила о 01:35 Лікар спокійний, турботливий, компетентний.
Аня
Позитивний відгук
Ця людина майстер своєї справи. Дуже хороша і приємна жінка. Під час родів я получила підтримку на всі 100%. Велике дякую.
Оксана
Нейтральний відгук
Впершу чергу скажу, що Тетяна Петрівна дуже компетентний лікар, спеціаліст своєї справи!!! В квітні допомогла народитися моїй донечці, яка була крупненька і неправильно лежала, проте завдяки лікарю, я народила сама, з невеличким розрізом. А ще Тетяна Петрівна просто надзвичайно приємна жінка.
Вікторія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар і людина. Народжувала у неї двічі і двічі відчувала моральну підтримку і відповідальність лікаря.