Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Пологовий будинок КНП '3-я міська клінічна лікарня м. Львова'

geoЛьвів, вул. Рапопорта, 8
phone233-71-38
Пологовий будинок КНП '3-я міська клінічна лікарня м. Львова'
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.

Відгуки про клініку

Результатів відображено: 6
Автор: за яким номером можна додзвонитися? 233-71-38 - збій
Нейтральний відгук
ср, 7 лютого 2024 р., 08:36
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Дуже рада, що обрала для народження донечки саме цей заклад. Медперсонал чуйний, кваліфікований та дуже дуже позитивний. Відчуття, що у безпеці, турбота на найвищому рівні. Чистота та порядок усюди в приміщеннях, персонал допомагає при потребі. Особливо велике дякую лікарю Халіній Наталії Юріівні- завдяки її компетентності пологи пройшли надзвичайно добре та у позитивній атмосфері. Рекомендую 100% заклад для народження майбутнього покоління 😊
вт, 15 листопада 2022 р., 12:05
Автор: Іванна
Позитивний відгук
Дякую Скибак Любові Василівній, що допомогла народитись нашому синочку. Мудра і відповідальна лікарка. Уважно ставилась до всіх проблем зі здоров'ям, відповідала на всі телефонні дзвінки і допомагала. Весь персонал лікарні привітний, лікарі та медсестри уважні та доброзичливі, щодня чітко моніторять стан мами і дитини під час перебування в клініці.
пт, 4 листопада 2022 р., 11:59
Автор: Мар'яна Вітичин
Позитивний відгук
В цьому пологовому я народила 4-и дитини, дуже задоволена ставленням і професіоналізмом лікарів і медсестер❤️
пт, 19 листопада 2021 р., 09:34
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Рекомендую лікаря Островського Любомира Збігневича. Народжувала в нього у вересні 2021 р. Можу сказати, шо він врятував мою донечку. В мене відійшли води і не було ніякої родової активності. Вихід був лише зробити кесареве. І всі лікарі спрацювали професійно. Він все чітко пояснив моєму чоловікові, що і до чого відбувається, і які можуть бути наслідки, і чому треба все терміново робити. Сама операція пройшла швидко, а шов вийшов такий тоненький та акуратний, як ниточка. Островський Л.З. зробив все ідеально - він профі. Його професіоналізм відчувався в усьому, бо найважче нам, породіллям, після операції. Він постійно заходив питав в мене про самопочуття, радив як правильно робити, і навіть наполягав, щоб я їла, адже це відновлює сили. У лікарні весь медперсонал працює, як злагоджений механізм. Але в цього механізму є душа - вони всі такі привітні❤️❤️❤️ та відповідальні.Починаючи від санітарок і закінчуючи завідуючим. Санітарки приходили коли наші манюні плакали, давали реальні поради, допомагали заспокоїти та вкласти їх ❤️. О, як майстерно вони то робили❤️ Лікар-педіатр Федашко Ольга Романівна, щодня приходила і слідкувала за станом здоров’я, завжди цікавилася: Чи годуєм грудьми? Чи з’явилось молоко? Дякую їй за увагу та допомогу, бо молока в мене не було.Мені робили масаж. А медсестричка яка його робила, така уважна та лагідна. Адже для всіх нас важлива увага та доброзичливе ставлення. Всі медсетри у відділенні доброзичливі та співчувають жінкам, які народили. І навіть самі запросили до мене лактолога. Лактолог Христина Піган -профі! Вона зі мною була 40 хв. зробила масаж, дала цінні поради. Попросила показати, як я прикладаю і годую дитину, потім показала, як треба. А ще вона розказувала різні міфи про годування, і ми всією палатою сміялись😂😂😂 Перебуваючи у пологовому відділенні я почувала себе комфортно. Навіть, коли я, щось робила не так, мені не робили зауважень, а давали рекомендації і поради. Вдячна всьому колективу пологового будинку #3.
нд, 17 жовтня 2021 р., 12:11
Автор: Анастасия Олександрова
Позитивний відгук
Народжувала 7 років тому у лікаря Данкова , була дуже задоволенна. Зараз теж чекаю дитину планую іти до нього знов))) Як лікар він прекрасний) і як психолог теж. всі роди допомагав мені підтримував
вт, 22 червня 2021 р., 13:35

Список лікарів

Результатів відображено: 44
Загальний рейтинг 403
Позитивних відгуків 425(70%)
Негативних відгуків 22(4%)
Загальний рейтинг 274
Позитивних відгуків 283(67%)
Негативних відгуків 9(2%)
Загальний рейтинг 162
Позитивних відгуків 173(82%)
Негативних відгуків 11(5%)
Загальний рейтинг 93
Позитивних відгуків 105(70%)
Негативних відгуків 12(8%)
Загальний рейтинг 93
Позитивних відгуків 101(72%)
Негативних відгуків 8(6%)
Загальний рейтинг 83
Позитивних відгуків 102(79%)
Негативних відгуків 19(15%)
Загальний рейтинг 76
Позитивних відгуків 96(74%)
Негативних відгуків 20(16%)
Загальний рейтинг 69
Позитивних відгуків 81(69%)
Негативних відгуків 12(10%)
Загальний рейтинг 68
Позитивних відгуків 75(71%)
Негативних відгуків 7(7%)
Загальний рейтинг 67
Позитивних відгуків 73(51%)
Негативних відгуків 6(4%)

До народження нового члена вашої сім’ї залишились лічені тижні. Тож саме час визначитися із вибором пологового будинку. На нашому сайті ми зібрали для вас відгуки та всю важливу інформацію про лікарів та пологові будинки нашого міста. У цій публікації – про Пологове відділення комунальної 3ої МКЛ Львова (роддом на Джамбула).

Роддом на Джамбула розміщений у будинку-пам’ятнику архітектури. Фасад збережений майже без змін, хоча всередині, за словами керівництва, все обладнано за сучасними стандартами.

У відділенні – 8 індивідуальних пологових залів (три з яких – сімейні). А також:

Відділення розраховане на 100 ліжок: 50 – для акушерських потреб, 50 – для спостереження за жінками з патологіями (така структура погоджена МОЗ України).

Окрім того, тут передбачені умови для партнерських пологів, спільне перебування мами й дитини та можливість когось із близьких допомагати з доглядом за новонародженим.

Для того, щоб потрапити на пологи, чоловік чи хтось інший з близького оточення жінки, повинен здати аналізи та зробити рентген.

Щодо відвідувань – можна тільки найближчим родичам і по-одному. В адміністрації кажуть, що так безпечніше і комфортніше молодим матусям.

Увага! У зв'язку з карантином, тут не практикують партнерських пологів та відвідування породіль. Щодо актуальності інформації уточнюйте в адміністрації лікарні.

Допологові палати розраховані на чотирьох вагітних. Післяродові – на 2-3 мам з дітьми. Зі зручностей у кожній палаті – умивальник. Душ та туалет – спільні поряд зі загальним коридором. Палат з покращеними умовами у родомі на Джамбула немає.

Все – для майбутнього

У роддомі на Джамбула дуже багато уваги приділяють здоров’ю та безпеці новонароджених малюків. Відтак, у лікарню закупили сучасне обладнання:

Близько десяти років тому пологове відділення на Раппопорта отримало статус “Лікарня, доброзичлива до дитини”. Все – завдяки заходам щодо підтримки грудного вигодовування.

Контакти

Роддом розміщений близько до центру за адресою: вул. Якова Раппопорта, 8.

Контактний номер телефону: (032) 233-71-38.