Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Надіжко Вальдемар Володимирович

3rd place
Загальний рейтинг 70
Позитивних відгуків 79(71%)
Негативних відгуків 9(8%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Svitlana
Позитивний відгук
Лікар, до якого піду народжувати наступну дитину, а це не мало значить! дуже чіткий, відповідає на 100500 запитань. Була у нього на обліку в Медікавері. Не призначав всяких фуфломіцинів, не назначав не потрібних аналізів. Завжди зустрічав з посмішкою і позитивом)
Соломія Вишивана
Позитивний відгук
Народжувала свою другу дитину у Вальдемара Володимировича..першу -не у нього..і мені є з чим порівняти..спокійний.. виважений..уважний..а його голос -то окрема тема))доця народилася велика,але набагато легше і швидше,ніж попередні пологи..Його впевненість автоматично передається і вам..тому однозначно -лише до нього!!
Dari Ischenko
Позитивний відгук
Вальдемар Владимирович—лучший врач, которого только можно вообразить! он и поддержка, и терпение, и полезный совет. Всю беременность состояла у него на учете и уже с первой встречи знала, что рожать буду именно у него. Он элементарно и сходу внушил доверие и дал понять: все будет хо-ро-шо и даже лучше. Одновременно и нереально собранный, и с юмором. Не запугивал, ничего не запрещал. Во время родов я держалась исключительно за его голос и слушала все его указания. результат—здоровый сын-богатырь и стремительное восстановление после. Пока была в роддоме, этот Человек ежедневно заглядывал (иногда даже дважды в день) и интересовался нашим состоянием, давал важные рекомендации, шутил, не давал расклеиться на фоне гормонов. спасибо Вальдемару Владимировичу за спокойствие и заботу. За следующим малышиком только к вам!
Оленка
Позитивний відгук
Вальдемар , однозначно лікар з великої букви!!! Спокійний, стриманий, в міру строгий і дуже цікавий як лікар)))) Народжувала у липні, дуже дуже задоволена лікарем!!! Рекомендую !! Людина яка знає свою роботу на 5+.
Христина Гладун
Нейтральний відгук
Поділіться будь ласка контактами лікаря Недіжка Вальдемара, буду дуже вдячна! Мій номер 0979517214
D.I.
Нейтральний відгук
Доброго дня, поділіться, будь ласка, номером телефону Вальдемара Володимировича, планую у нього народжувати. Мій номер: 0938324268 Дякую!
Екатерина Александровна
Позитивний відгук
Родила 28.08.20, я безумная рада, что моя доктор с которой я договаривались раннее, по семейным обстоятельствам отказалась от меня на 35неделе и я по рекомендации своих знакомых пошла к Вальдемару Владимировичу. После знакомства с ним, я была уверенна в том, что все будет хорошо, он одним своим видом это внушает))). Роды были на 41 неделе и в течении всех 3х недель пребывания в стационаре он приходил и интересовался моим самочувствием. Я очень благодарна ему за то спокойствие, внимание и уверенность, которые у меня были на родах (хоть я и немного потерпала им нервы, делая по-своему). Вальдемар Владимирович профессионал и просто хороший человек умеющий разрядить даже такую напряженную обстановку, как на родах. Спасибо Вам огромное от нашей семьи!
Христина
Позитивний відгук
Народжувала другу донечку у Вальдемара Володимировича. Враження дуже позитивні - лікар впевнено і професійно контролював увесь процес, водночас атмосфера в пологовій залі була невимушеною та легкою. Як результат - пологи про які можна тільки мріяти. Якщо підемо за третім, то народжуватиму тільки з цим лікарем)
Христина
Позитивний відгук
Не розумію як можна писати погані відгуки про Вальдемара Володимировича. Народжувала в нього першого сина в 2014 році і в кого народжуватиму другого навіть питання не стояло! Народила вкінці 2020 року, прямо перед відпусткою лікаря. Дуже хотіла встигнути, щоб пологи приймав саме він. Встигла прямо в останній день його роботи! Не довіряю нікому, крім нього такий важливий процес. І в перших, і в других пологах від мене не відходив. Пояснював все спокійно, не хамив, не кричав, хоча були моменти, за які мене варто було б навіть "тріпнути")))) я істеричка ще та! Больовий поріг не просто низький, а практично відсутній! Не знаю як він мене витерпів. Але, загалом, пологи проходили швидко, розривів було дуже мало, хоча діти родились великі - 3900 г і 4300 г. Я щиро вдячна лікарю за професіоналізм та турботу. Нехай Бог посилає сил, міцного здоров'я та наснаги до такої важливої та відповідальної роботи.
Альона
Позитивний відгук
Скоро народжувати і хочу у Надіжда. Напишіть його номер. Мій вайбер 0960012562.