Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Надіжко Вальдемар Володимирович

3rd place
Загальний рейтинг 65
Позитивних відгуків 74(71%)
Негативних відгуків 9(9%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина
Позитивний відгук
Народжувала другу донечку у Вальдемара Володимировича. Враження дуже позитивні - лікар впевнено і професійно контролював увесь процес, водночас атмосфера в пологовій залі була невимушеною та легкою. Як результат - пологи про які можна тільки мріяти. Якщо підемо за третім, то народжуватиму тільки з цим лікарем)
Христина
Позитивний відгук
Не розумію як можна писати погані відгуки про Вальдемара Володимировича. Народжувала в нього першого сина в 2014 році і в кого народжуватиму другого навіть питання не стояло! Народила вкінці 2020 року, прямо перед відпусткою лікаря. Дуже хотіла встигнути, щоб пологи приймав саме він. Встигла прямо в останній день його роботи! Не довіряю нікому, крім нього такий важливий процес. І в перших, і в других пологах від мене не відходив. Пояснював все спокійно, не хамив, не кричав, хоча були моменти, за які мене варто було б навіть "тріпнути")))) я істеричка ще та! Больовий поріг не просто низький, а практично відсутній! Не знаю як він мене витерпів. Але, загалом, пологи проходили швидко, розривів було дуже мало, хоча діти родились великі - 3900 г і 4300 г. Я щиро вдячна лікарю за професіоналізм та турботу. Нехай Бог посилає сил, міцного здоров'я та наснаги до такої важливої та відповідальної роботи.
Альона
Позитивний відгук
Скоро народжувати і хочу у Надіжда. Напишіть його номер. Мій вайбер 0960012562.
Родич Оксана
Позитивний відгук
Народжувала всіх трьох своїх діточок у пана Вальдемара останній раз бачилась з ним у родзалі 30 вересня. Мушу сказати, що лікар просто неймовірний!!!! Професійний, тактичний, чуйний, гумірний - все що потрібно у пологовому. Одним словом лікар з великої літери "Л".
Юля
Позитивний відгук
Народжувала 18 квітня ,цього року. Лікарем дуже задоволення. Через те що не було відкриття довгий час, мусили переходити в операційну. Все пройшло прекрасно, кожен день заходив, цікавився як я. Вальдемар Володимирович це лікар, який викликає довіру. Рекомендую лікаря!
Мар
Позитивний відгук
Кращого лікаря не знайти.
Христина
Нейтральний відгук
Лікар з характером який не всім підійде, взагальному пологами задоволена, шви розсмокталися швидко за 5 днів, навіть нічого не видно але коли були ускладнення з гв то сказав вирішувати самому проблему і це привело до операції на гнійний лактаційний мастит та позбавило моєї дитини природнього харчування!
Надія
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер Вальдемара Володимировича. Буду дуже вдячна) Мій вайбер 380665641186
Вікторія
Позитивний відгук
Привіт усім) хочу сказати і я про Вальдемара Володимировича. Народжувала в нього двох своїх донечок. І якщо буду народжувати ще, то про іншого лікаря й думати не буду) це просто ідеальний лікар, я б сказала, лікар від Бога! Першу свою малявку (2016 рік) я народжувала дві години, то після нічного чергування й операції, яку він провів, він від мене не відходив ні на хвилину, видно, що був сонний, засраний, втомлений, але постійно був поруч, кожні 5 хвилин сам міряв серцебиття дитини, заспокоював, не кричав (а я чула від знайомих такееееее про лікарів під час пологів...). Після народження доці щодня приходив, перевіряв матку і т.д. Коли народжувала вдруге, то молила Бога тільки про одне: щоб Вальдемар Володимирович повернувся до Львова, бо його не було кілька днів. І от 5.01.20 в мене були стрімкі пологи. З самого ранку до нього зателефонувала і він відразу виїхав у пологовий. Я приїхала, а він вже був на місці, все було підготоване до пологів і за 15 хвилин він прийняв малявку мою) знову ж таки, не кричав, не сварився, підтримував. Все пройшло ідеально. Заходить, перепитує все, всім цікавиться, все розказує. Ціни не називає. Але йому варто нормально віддячитися, бо людина свою справу знає і робить добре. Це дуже крутий професіонал і просто класна людина. Знайомі в нього теж по кілька дітей народжували і всім задоволені. Тому поняття не маю, як можна таку фігню негативну писати про такого класного лікаря.
Лілія
Позитивний відгук
Народила 18.07.2014р. синочка з допомогою п. Вальдемара. Мені цей лікар підійшов. Зараз знов вагітна і по донечку тільки до п. Вальдемара. На жаль, не можу знайти його номер. Буду дуже вдячна, якщо хтось напише смс або скине мені на вайбер 0684292115