У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Надіжко Вальдемар Володимирович

3rd place
Загальний рейтинг 67
Позитивних відгуків 76(70%)
Негативних відгуків 9(8%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оленка
Позитивний відгук
Вальдемар , однозначно лікар з великої букви!!! Спокійний, стриманий, в міру строгий і дуже цікавий як лікар)))) Народжувала у липні, дуже дуже задоволена лікарем!!! Рекомендую !! Людина яка знає свою роботу на 5+.
Христина Гладун
Нейтральний відгук
Поділіться будь ласка контактами лікаря Недіжка Вальдемара, буду дуже вдячна! Мій номер 0979517214
D.I.
Нейтральний відгук
Доброго дня, поділіться, будь ласка, номером телефону Вальдемара Володимировича, планую у нього народжувати. Мій номер: 0938324268 Дякую!
Екатерина Александровна
Позитивний відгук
Родила 28.08.20, я безумная рада, что моя доктор с которой я договаривались раннее, по семейным обстоятельствам отказалась от меня на 35неделе и я по рекомендации своих знакомых пошла к Вальдемару Владимировичу. После знакомства с ним, я была уверенна в том, что все будет хорошо, он одним своим видом это внушает))). Роды были на 41 неделе и в течении всех 3х недель пребывания в стационаре он приходил и интересовался моим самочувствием. Я очень благодарна ему за то спокойствие, внимание и уверенность, которые у меня были на родах (хоть я и немного потерпала им нервы, делая по-своему). Вальдемар Владимирович профессионал и просто хороший человек умеющий разрядить даже такую напряженную обстановку, как на родах. Спасибо Вам огромное от нашей семьи!
Христина
Позитивний відгук
Народжувала другу донечку у Вальдемара Володимировича. Враження дуже позитивні - лікар впевнено і професійно контролював увесь процес, водночас атмосфера в пологовій залі була невимушеною та легкою. Як результат - пологи про які можна тільки мріяти. Якщо підемо за третім, то народжуватиму тільки з цим лікарем)
Христина
Позитивний відгук
Не розумію як можна писати погані відгуки про Вальдемара Володимировича. Народжувала в нього першого сина в 2014 році і в кого народжуватиму другого навіть питання не стояло! Народила вкінці 2020 року, прямо перед відпусткою лікаря. Дуже хотіла встигнути, щоб пологи приймав саме він. Встигла прямо в останній день його роботи! Не довіряю нікому, крім нього такий важливий процес. І в перших, і в других пологах від мене не відходив. Пояснював все спокійно, не хамив, не кричав, хоча були моменти, за які мене варто було б навіть "тріпнути")))) я істеричка ще та! Больовий поріг не просто низький, а практично відсутній! Не знаю як він мене витерпів. Але, загалом, пологи проходили швидко, розривів було дуже мало, хоча діти родились великі - 3900 г і 4300 г. Я щиро вдячна лікарю за професіоналізм та турботу. Нехай Бог посилає сил, міцного здоров'я та наснаги до такої важливої та відповідальної роботи.
Альона
Позитивний відгук
Скоро народжувати і хочу у Надіжда. Напишіть його номер. Мій вайбер 0960012562.
Родич Оксана
Позитивний відгук
Народжувала всіх трьох своїх діточок у пана Вальдемара останній раз бачилась з ним у родзалі 30 вересня. Мушу сказати, що лікар просто неймовірний!!!! Професійний, тактичний, чуйний, гумірний - все що потрібно у пологовому. Одним словом лікар з великої літери "Л".
Юля
Позитивний відгук
Народжувала 18 квітня ,цього року. Лікарем дуже задоволення. Через те що не було відкриття довгий час, мусили переходити в операційну. Все пройшло прекрасно, кожен день заходив, цікавився як я. Вальдемар Володимирович це лікар, який викликає довіру. Рекомендую лікаря!
Мар
Позитивний відгук
Кращого лікаря не знайти.