Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Надіжко Вальдемар Володимирович

3rd place
Загальний рейтинг 69
Позитивних відгуків 81(69%)
Негативних відгуків 12(10%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Негативний відгук
На батьківських курсах лікар гарно розповідав, був ввічливий, приємний, справив враження професійного і врівноваженого лікаря. Але на ділі повний ігнор скраг, може відмовитися від вас в будь який момент. Якщо ви цінуєте своє життя і життя своєї дитини, виберіть лікаря який прислухається до вас і має змогу приділити вам достатньо часу. У моєму випадку все закінчилося екстреним кесерево в чергового лікаря в іншому пологовому.
ср, 6 березня 2024 р., 05:24
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
Поділіться будь ласка номером Надіжко Вальдемара (+380632539755)
вт, 27 лютого 2024 р., 00:55
Автор: Христина
Позитивний відгук
Народжувала у Вальдемара Володимировича вже тричі ) 2014 р., 2020 р. і тепер в травні 2023 року. Всі рази все було супер! Велика вдячність лікарю! А ще хочу подякувати акушерці Оленці, яка була присутня на моїх перших і третіх пологах. Чудова, дуже добра жінка!
пн, 22 травня 2023 р., 13:06
Анонімний відгук
Негативний відгук
Вагітність проходила добре, стояли у Надіжка на обліку. Тому вже вирішили і народжувати в нього. Пологи відбувалися у липні 21р. Почалися легкі перейми, приїхали на огляд о 8:00. Оглянув черговий, сказав що відкриття на 1 палець і що треба поспостерігати. Нас забрали в род зал, для спостереження. За годину зявився Надіжко, довго оглядав і було видно що спішив. На одному з його оглядів при натиску, вийшла ложка води. Він почав стверджувати що підтікають води. А потім поставив нам вибір: або ми народжуємо вже поки він є (стимулюючи) або лягаємо в патологію, під соусом або родимо швидко, або я втікаю. Його аргументом за те щоб народжувати вже, було підтікання вод і що є ризик зараження плоду. З цього моменту почалася психологічна давка, такі фрази як "позбирайте бджоли в голові", а також, засікав час на прийняття нами рішення (дав 7 хв і вивийшов). Людина явно робила все щоб, ми під тиском прийняли правильне для нього рішення (родити вже, стимулюючи), через те що він спішив. Ми піддалися цьому всьому тиску і "авторитетності" лікаря, що погодилися на такий крок. Після того він пробив інструментом плідні води, і почав капати окситоцин. Ми зробили епідоралку. Схватки тривали з 12:00 по 21:00. Було повне відкриття. Але під нагрузкою окситоцину матка виснажилася, щоб продовжити виштовхування дитини. Все закінчилося кесарським розтином. Фізично всі здорові, але психологічна травма залишилася. В кінці нам сказали що основне результат і озвучили не маленьку суму за роди. Пишемо це з метою, щоб майбутні породілля роболи правильний вибір, коли їм будуть пропонувати "швидкі" роди. А жахіття молодшого персоналу пологового на Мечніка заслуговує окремого посту.
нд, 30 січня 2022 р., 07:57
Автор: Надія
Позитивний відгук
Безмежно вдячна Надіжку Вольдемару Володимировичу за зміну стереотипного уявлення про класичні пологи на розуміння, що пологи можуть відбуватись спокійно з гумором, без крику та на позитиві загалом )))) Прекрасний спеціаліст! Під час пологів серйозний але з почуттям гумору, строгий та вимогливий до команди з якою працює на пологах, все тримає під повним контролем, толерантний та надзвичайно приємний, цікавий у спілкуванні. Після пологів заходив щодня, давав рекомендації на всі випадки життя. P.S. Надзвичайно вдячна за лекційно-практичний курс «Ідеальні природні пологи» )))) Нроджувала 27 грудня 2021 р.
чт, 13 січня 2022 р., 12:03
Автор: David
Негативний відгук
Ветеринар а не лікар , найбільше любить гроші і ніякого професіоналізму, пропустив вади при вагітностості, тепер вашого горе лікаря чекатиме суд,і відповідальності він не омине. Надіжко готуйтеся до тюрми там твоє і місце тварино некомпетентна
нд, 26 грудня 2021 р., 06:48
Автор: Olenka Futs
Нейтральний відгук
Всім доброго дня! Поділіться контактами пана Вальдемара! Буду щиро вдячна! Мій номер -0935252294
ср, 8 грудня 2021 р., 09:08
Автор: Svitlana
Позитивний відгук
Лікар, до якого піду народжувати наступну дитину, а це не мало значить! дуже чіткий, відповідає на 100500 запитань. Була у нього на обліку в Медікавері. Не призначав всяких фуфломіцинів, не назначав не потрібних аналізів. Завжди зустрічав з посмішкою і позитивом)
ср, 3 листопада 2021 р., 07:24
Автор: Соломія Вишивана
Позитивний відгук
Народжувала свою другу дитину у Вальдемара Володимировича..першу -не у нього..і мені є з чим порівняти..спокійний.. виважений..уважний..а його голос -то окрема тема))доця народилася велика,але набагато легше і швидше,ніж попередні пологи..Його впевненість автоматично передається і вам..тому однозначно -лише до нього!!
ср, 13 жовтня 2021 р., 13:20
Автор: Dari Ischenko
Позитивний відгук
Вальдемар Владимирович—лучший врач, которого только можно вообразить! он и поддержка, и терпение, и полезный совет. Всю беременность состояла у него на учете и уже с первой встречи знала, что рожать буду именно у него. Он элементарно и сходу внушил доверие и дал понять: все будет хо-ро-шо и даже лучше. Одновременно и нереально собранный, и с юмором. Не запугивал, ничего не запрещал. Во время родов я держалась исключительно за его голос и слушала все его указания. результат—здоровый сын-богатырь и стремительное восстановление после. Пока была в роддоме, этот Человек ежедневно заглядывал (иногда даже дважды в день) и интересовался нашим состоянием, давал важные рекомендации, шутил, не давал расклеиться на фоне гормонов. спасибо Вальдемару Владимировичу за спокойствие и заботу. За следующим малышиком только к вам!
пн, 30 серпня 2021 р., 12:59