Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Данков Олег Веніамінович

cuplike
Загальний рейтинг 253
Позитивних відгуків 261(71%)
Негативних відгуків 8(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Наталя
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер телефона Данкова, буду дуже вдячна, мій номер телефону 0966291772 (вайбер, телеграм)
Христина Козак
Нейтральний відгук
Доброго вечора)Скажіть будь-ласка скільки коштує кесерів розтин у лікаря Данкова????дуже Вам дякую))))і чи можна його номер?
Олеся Поліщук
Позитивний відгук
Задоволена лікарем на 100%. )
Боднар Крістіна
Нейтральний відгук
Доброго вечора! Напишіть будь ласка номер телефону Данкова О.В. Мій Вайбер 0985508908. Буду дуже вдячна!)
Nadia Sheremet
Нейтральний відгук
Добрий вечір! Напишіть будь ласка намер Данкова О.В. дуже терміново!!!!! дякую! мій моб./ вайбер 0976672465
Наталя
Нейтральний відгук
Доброго дня. Дайте будь ласка номер телефону Олега Веніаміновича)Народжувала у нього в 2014 дуже хороший лікар),нажаль номер його десь загубився( Буду вдячна 0685362775 вайбер
Олена
Позитивний відгук
Я дуже довго обирала лікаря і Данков О.В. мені сподобався з першої ж телефонної розмови - навіть по голосу було чути впевненість лікаря і, водночас, позитивно-жартівливий настрій. Він має величезний досвід. Вольовий, авторитетний, його потрібно слухати, якщо вже звернулися саме до нього - тоді буде найкращий результат, як було у нас. Лікар озвучує усі свої дії. Не робить зайвих речей. Швидкий, чіткий, пояснюючий, з гумором, але не "панькається". Я дуже рада, що вдалося народжувати саме у нього.
Наталя
Позитивний відгук
Чудовий лікар ! Впевнений ,однозначно професіонал своєї справи! Дуже уважний, знає коли потрібно пожартувати і заспокоїти ! Викликає довіру після першого спілкування ! Дякую лікарю з його допомогою появилась наша найбільша радість !
Lexi
Нейтральний відгук
Доброго дня. Дівчатка хто народжував останнім часом у лікаря Данкова? Чула неодноразово, що чудовий лікар та хотіла б дізнатись деяку інформацію. Буду дуже вдячна за відгук.
Христина
Позитивний відгук
Почнімо з того, що Я народилась у цього лікаря!!! І народила у нього ж свою дитину. Повна довіра, найкомпетентніший. Проте маю зауваження щодо епізіо та швів. Загалом- хороший лікар, проте для мене трішки «старої закалки», світ рухається , а мені робили все те, що робив моїй мамі 25 років тому