У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Данков Олег Веніамінович

cuplike
Загальний рейтинг 262
Позитивних відгуків 271(70%)
Негативних відгуків 9(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Анастасія
Нейтральний відгук
Доброго дня! Будь-ласка, допоможіть з контактами Олега Веніаміновича, дуже потрібно!
Ирина
Позитивний відгук
Хочу выразить огромную благодарность Олегу Вениаминовичу! Рождала у него 2 раза, в 2019 году и пару дней назад! Сами роды прошли отлично, старается максимально естественно, без дополнительных манипуляций. На второй день уже самочувствие отличное! Только швы болели (эзиотопия), так как в деток большая голова, что бы избежать разрывов, доктор делал надрезы. Я чувствовала себя уверенно рядом с этим доктором. Профессионализм высшего уровня, это точно врач от Бога. Он не будет возиться и сюсюкаться, если вам это нужно, ищите другого врача. Он по делу, но всегда есть, когда нужен. После родов каждый день, иногда и дважды приходил проведать, давал советы. Никогда не назвал суммы, всегда отшучивался что вы не про это сейчас думаете, и что бы его отблагодарить - нужно ещё за ним побегать) спасибо вам огромное за ваш, по истинне, колоссальный труд! Если подать - то однозначно только у него!
Галина Комарницька
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер тел. Данкова на viber 0671567683!) Щиро дякую
Юлія Возна
Нейтральний відгук
Доброго дня, можна мені номер Данкова мій 0633666485
Любов Шифер
Позитивний відгук
Лікар від Бога!Народжувала перший раз в січні, пологи були важкими.Задоволена лікарем, ЗАВЖДИ був на зв'язку!Вдруге буду народжувати тільки в нього...
Наталія Самотий
Позитивний відгук
Напишіть, будь ласка, номер Данкова, дякую! 380988812898
Христя Крохмальна
Нейтральний відгук
Доброго дня) поділіться, будь ласка, номером Данкова О.В. Мій телефон : 0964372553
Олена Романів
Негативний відгук
Гарна вагітність, але пологи в Данкова!.. Сестру і дитину відразу забрали в реанімацію після пологів в нього! Ніколи не забуду той день! Вагітність переношена, води зелені, відсутність схваток, коли дитина вже була в проході і майже не було пульсу, тільки тоді назначили кесерево. Наслідок: 2 місяці в лікарні на Орлика, страшні прогнози лікарів, щодо стану дитини... Але дякувати Богу і лікарям дитину вдалося врятувати і повернути здоров‘я! Хамив, нічого не пояснював ні родині, ні породіллі! Зустрівши його випадково на вулиці, зрозуміла, що таки пам‘ятає наш випадок, по його розгублено-переляканим очам!
Kataj Paschkewych
Нейтральний відгук
Поділіться номером телефону Данкова О.В. Мій вайбер 0932534121 Щиро дякую))
Марта Кожелецька
Нейтральний відгук