Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Данков Олег Веніамінович

cuplike
Загальний рейтинг 267
Позитивних відгуків 276(70%)
Негативних відгуків 9(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Леся
Позитивний відгук
Народжувала у л.Данкова О. 02.01.2020.Перші пологи.Вдячна цьому лікарю за народження донечки без будь- яких розривів,епідуральнлї анестезії і тд.Данков О.В. І його команда професіонали своєї справи.При пологах підказували що і як робити,щоб полегшити біль,майже точно сказав у якій я годині народжу))У такого лікаря почуваєшся у безпеці!!Завжди привітний і дуже добрий.Коли чоловік підійшов одразу після пологів,щоб віддячити,Данков сказав: Це зараз не потрібно,біжи до жінки і дитини!!! Не тільки професіонал,а щей дуже добра людина!
Дмитро
Позитивний відгук
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, номер телефону Олега Веніамінович на Viber 0739883777
Анастасия Олександрова
Позитивний відгук
Можна і мені номер Олега Вініаміновича дякую +380965396308(вайбер)
Stahovich Nadya
Позитивний відгук
Олег Веніаминович лікар від Бога,низький уклін Вам за вашу працю.З перших днів попавши до Олега Веніаминовича з патологією ,я зрозуміла одне я в надійних руках.Дякую Вам за врятовану донечку.Здоров'я Вам.
Viktoriia Pysmenna
Нейтральний відгук
Доброго дня, Чи може хтось дати номер Тараса Юліановича? Мій вайбер +48514467151
Лілія Овчар
Позитивний відгук
Олег Веніаминович прекрасний лікар! Щодня, не залежно від того чи вихідний чи свято він в пологовому. Приділяє увагу усім своїм пацієнткам. Вислухає і все роз'яснить що вас цікавить. Дякую від усього серця! Раджу!!!
Даша Яремко
Нейтральний відгук
Доброго дня Скиньте будь ласка номер телефону Данкова О.В. 0635612927
Daryna Balytska
Нейтральний відгук
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, номер телефону Олега Веніамінович на Viber 0686250964 🙏
Анастасія
Нейтральний відгук
Доброго дня! Будь-ласка, допоможіть з контактами Олега Веніаміновича, дуже потрібно!
Ирина
Позитивний відгук
Хочу выразить огромную благодарность Олегу Вениаминовичу! Рождала у него 2 раза, в 2019 году и пару дней назад! Сами роды прошли отлично, старается максимально естественно, без дополнительных манипуляций. На второй день уже самочувствие отличное! Только швы болели (эзиотопия), так как в деток большая голова, что бы избежать разрывов, доктор делал надрезы. Я чувствовала себя уверенно рядом с этим доктором. Профессионализм высшего уровня, это точно врач от Бога. Он не будет возиться и сюсюкаться, если вам это нужно, ищите другого врача. Он по делу, но всегда есть, когда нужен. После родов каждый день, иногда и дважды приходил проведать, давал советы. Никогда не назвал суммы, всегда отшучивался что вы не про это сейчас думаете, и что бы его отблагодарить - нужно ещё за ним побегать) спасибо вам огромное за ваш, по истинне, колоссальный труд! Если подать - то однозначно только у него!