Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Островський Любомир Збігнєвич

3rd place
Загальний рейтинг 91
Позитивних відгуків 101(72%)
Негативних відгуків 10(7%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Віталія Смикуліс
Нейтральний відгук
Ось мій номер 0939911300
Віталія Смикуліс
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка хтось номер Любомира Зігневича, та скільки коштують у нього роди. Дякую
Соломия Мотова
Позитивний відгук
Народжувала двічі у Любомира Збігневича, дуже хороший лікар, пологи пройшли добре, все розказав, пояснив, приходив кожного дня в палату! Раджу!
Ірина Стельмашек
Позитивний відгук
Народжувала 1.12.2020 Лікар надійний,чіткий,відповідальний.Навідувався в палату кожного дня. Пологи пройшли легко, без ускладнень, хоча були передчасними.Вдячна і задоволена на 100%!!!
Христина
Позитивний відгук
Народжувала 13.11.2020, лікар просто шикарний, зібраний, чітко знає свою роботу, відчувала себе з ним дуже впевнено, постійно заходив в палату, турбувався про наше самопочуття, для мене він був ідеальним, я вже мала з чим порівнювати. Дуже надійний і відповідальний, дитинка була велика без жодного розриву!!! Рекомендую Островського!!! Професіонал на 100%
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала у січні 2018 року. Роди були відносно легкі, враження від лікаря позитивні. Під час потуг зробив надріз і все акуратно зашив. Тепер декілька гінекологів хвалять результат після зашиття. За півроку знову народжувати, планую у Островського
Наталя
Позитивний відгук
Народжувала в січні 2020 року. Коли приїхала в лікарню вже було досить велике відкриття, але лікар без паніки сказав, що робити далі і все пройшло успішно. Після родів часто приходив, огляд та цікавився самопочуттям. Насправді дуже хороший лікар, тому тепер раджу всім у нього народжуватм.
Неля
Нейтральний відгук
Народжувала в Островського Л. 2018 влітку донечку. І тільки зараз наважилась написати відгук. Я лежала перед пологами тиждень у роддомі, оскільки початвся 41 тиждень, вагітність і самопочуття були хороші, нічого не турбувало мене. Великого вибору з роддомом не було оскільки в той час два пологові були закриті. Але я схилялась не до умов а більше до лікаря хорошого. Коли лежала в роддомі, проходила узд, ктг , і аналізи необхідні. Вніч на неділю в мене почались схватки, але ще терпимі. Зранку я повідомила лікаря, він був черговий( Островський). Він сказав що відкриття маленьке, типу що я ще скоро не народжуватиму, і я спитала чи можна поїхали до сестри поблизу( щоб легше було в колі сім‘ї і чоловіка), він сказав «та їдь» , перед вечером приїхала, він казав не буде оглядати, нащо там лізти стільки, це погано, і сказав що йде додому. Медсестра каже мені кажи що ти вже не можеш, не впускай його долому. А я не сміла йти, бо тоді він майже жив на тій роботі, був дуже стомлений, мав багато породіль. Але подумала про себе і про свою дитину впершу чергу і пішла. Він повів мене в родзал, почали все розкладати, проколов води а вони густо забарвлені меконієм, поставиви мені ктг, серцебиття палало в дитинки, він вийшов, я почала плакати. Прийшов з завідуючою, і сказав що або стимуляція або КР. Я в розпачі кажу а що краще для дитини, він повів на операцію. Санітарка не могла ніяк поставити катетер, я в схватках ледве лежала на тому столі. Анестезіолог, жіночка була дуже хороша, заспокоювала. Дитина напилась водів, відкачували, кололи антибіотики, але дитина сильна, справилась з тим, добре до запалення не розвинулось, я прокинулась, як дізналась дуже сильна в мене була депресія, я винила все на світі. Я винила себе за те що не змогла сама народити. Подумала а що б було якби лікар пішов додому. Він ж знав що пологи повільні і схватки вже так довго (близько 20 годин) І тільки тепер розумію сталось так як мало статись, в тому ніхто не винен. Можливо коли б сама народжувала могло б бути ще гірше. Лікар після операції цікавився самопочуттям, був дуже добрий, жартував. Але на початку видався високої думки про себе. Тому хочу сказати що треба піти до декількох, і вибрати по душі. Ане по рекомендаціям.
Галя
Позитивний відгук
Задоволена на 100%, це були другі пологи, тому маю з чим порівняти. Довго думала до кого йти народжувати, перечитувала купу відгуків. І зовсім не пожаліла. Вночі почались схватки, подзвонили, поки поступили в родзал - лікар приїхав, оглянув і періодично приходив. Лікар грамотний, зібраний і свою роботу знає. І взагалі задоволена Джамбула, персоналом і ставленням.
Валентина
Нейтральний відгук
Всім привіт! Хто народжував у Островський Любомир Збігнєвич, напишіть вартість кесаревого + №тел. лікаря. 0974054661 (є Viber, Telegram). Дякую!