Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кунинець Галина Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 78
Позитивних відгуків 97(78%)
Негативних відгуків 19(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Люба
Негативний відгук
Не раджу цю лікарку нікому, дуже дорога!!! Всі роди на мене кричала,панікувала, а про оплату зразу нагадала. Дуже неприємна.
Анна
Негативний відгук
Не раджу дану лікарку,в неї дуже високі розцінки....другий раз не народжувала б в неї!Вирішувати вам,якщо є лишні кошти,то можете їй дати!
Тетяна
Негативний відгук
Народжувала два роки тому і не мала з чим порівняти. Лікар не змогла визначити чи є води чи вони відійшли (хоча існує безліч тестів), колола окситоцин в великій кількості. Потім колола знеболювальне, все завершилось загальним наркозом і штучним відділенням плаценти. Після того як я відійшла від наркозу, перше що сказала, що треба розрахуватися з нею і мед бригадою. З роддому я вийшла ледь жива, дякую, що хоч дитина здорова. Хто хоче максимально фізіологічні пологи цього лікаря не рекомендую.
Ліда
Позитивний відгук
Всем доброго дня. Я переселенка з Донєцка. Я перейду на російську мову, мне так зручніше. От всей души хочу поблагодарить Кунинець Галину Ярославивну! Когда идёшь в родильный зал впервые, ты очень боишься. Когда идёшь во второй, боишься ещё больше, потому, что знаешь, что тебя ждёт. И хоть одни роды от других отличаться могут абсолютно кардинально, в обоих случаях я не боялась никаких раскладов. Галина Ярославивна всё подробно объясняла, отвечала на самые дурацкие вопросы и была на связи круглосуточно. В первый раз не знаю, чем бы дело кончилось, если бы она так слажено не сработала… в результате имеем здорового, смышленого ребёнка! Во второй раз ей со мной пришлось натерпеться: не слушалась на родах абсолютно Но она ко всему отнеслась понимающе, помогала не только по медицинским вопросам, но и во всех вопросах и нюансах, которые касаются жизни с маленьким ребёнком. Я шла на вторые роды с твёрдой уверенностью, что всё пройдёт прекрасно, потому что я доверяла врачу на все 100%! Огромное Вам спасибо, Галина Ярославивна, за то, что помогли моим деткам явиться этому Миру! От всей души выражаю благодарность за профессионализм, за благородный труд, за внимательность, отзывчивость, и доброту. Никто никак денег не за прививки, уколы, выписки и прочее не просил. Мне даже не верилось что люди могут помогать просто так. Еще раз огромное спасибо врачу и акушеркам которые помогли мне!
Olya
Позитивний відгук
Доброго вечора підкажіть будь ласка чи відновили партнерські пологи на Рапопорта?
Мама
Позитивний відгук
Третій раз з ГЯ все прекрасно! Почуваєшся в надійних руках з нею. Дбайлива, завжди привітна, чуйна і дуже відповідальна. Хай Бог дає їй здоров'я і моральних сил продовжувати!
Ніна
Позитивний відгук
Ми вже в дома. Галина Ярославівна дуже дякуємо!!! Ви хороший лікар, тому все в нас добре. Маленька спала всю дорогу, назвемо Галиною.
Настя
Позитивний відгук
Дівчатка, погодьтеся, що всі ми, рано чи пізно, плануємо стати мамою та хочемо, щоб наша вагітність протікала безпечно та без жодних ускладнень. Саме тоді у нас виникає безліч запитань, відповіді на які ми хочемо отримати від хорошого спеціаліста! До кого ж звернутися? Коли у мене стояло питання, якому лікарю я зможу довірити ведення та нагляд своєї вагітності, мені порадили чудового акушера-гінеколога Кунинець Галину Ярославівну! Я читала відгуки, розпитувала в знайомих та дуже хвилювалася як пройде наша перша зустріч. Та варто було нам познайомитися, як одразу стало зрозуміло, що тепер моє дитятко та я в надійних руках! Признаюся, тепла посмішка та добрі очі – це перше, на що я звернула увагу! А дальше, особливе ставлення та привітність до кожної своєї пацієнтки! Ми, вагітні, як правило, дуже вразливі та потребуємо до себе підвищеної уваги, тому Галина Ярославівна ще й справжній психолог! Вона завжди підтримає, вислухає і дасть розумну пораду! Мабуть, мені дуже пощастило, я жодного разу не пошкодувала, що в такий важливий період свого життя обрала саме цю людину! Тому я щиро та від усього серця всім рекомендую Галину Ярославівну! Обіцяю, Ви будете задоволені!
Тетяна
Негативний відгук
Не раджу звертатись до даного лікаря, якщо у вас вагітність з ускладненнями не марнуйте час на неї, це тільки ускладнить ситуацію, всі позитивні відгуки про неї тільки коли роди пройшли без ускладнень а якщо є проблеми то вона не спеціаліст, лікування по вайберу назначає, не змогла оприділити підтікання вод 2 рази, тому що навіть не оглядала, але без грошей навіть консультації не надасть. Думайте!!!
Галина
Позитивний відгук
Чарівна мить, коли зустрілась В родзалі з скарбом, після мук, І так приємно й мило стало Почуть той перший рідний звук Я пам'ятаю перший подих, Я не забуду перший крик Я вдячна ЛІКАРУ і БОГУ За цю шалено-ніжну мить. Галино Ярославівно , дякую за доньку!!!!