Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Кунинець Галина Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 83
Позитивних відгуків 102(79%)
Негативних відгуків 19(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Кунинець Галина Ярославівна дійсно хороший лікар. Вона в мене прийняла роди прямо в машині. Були затори на дорозі, а в мене схватки все частіше, до родзалу невспіла, родила на подвір'ю роддому в машині. Як би не Галина Ярославівна то не знаю щоби було. В газеті була стаття про наші роди.
нд, 18 вересня 2022 р., 17:48
Автор: Віка
Позитивний відгук
Так, телефон той самий. Дай Боже життя і здоров'я то і я дочекаюсь внуків. Галина Ярославівна чудовий лікар. Всім легких родів!!!
сб, 17 вересня 2022 р., 18:12
Автор: Марія
Позитивний відгук
Віка, підкажи будь ласка телефон Кунинець Галини 0677555653 залишився той самий? Я в неї родила сина ще 22 роки тому. Невістка вагітна, хочу до Галини Ярославівни її направити.
сб, 17 вересня 2022 р., 18:08
Автор: Віка
Позитивний відгук
І ще, дівчата, хочу на той негатив що нижче написаний про Кунинець Г.Я. не правда. Вона розумна та порядна як лікар і людина.
пт, 16 вересня 2022 р., 17:54
Автор: Віка
Позитивний відгук
Галина Ярославівна, дякую за донечку!!! Запросимо Вас за хресну.
пт, 16 вересня 2022 р., 17:50
Автор: Люба
Негативний відгук
Не раджу цю лікарку нікому, дуже дорога!!! Всі роди на мене кричала,панікувала, а про оплату зразу нагадала. Дуже неприємна.
вт, 19 жовтня 2021 р., 19:31
Автор: Анна
Негативний відгук
Не раджу дану лікарку,в неї дуже високі розцінки....другий раз не народжувала б в неї!Вирішувати вам,якщо є лишні кошти,то можете їй дати!
пт, 24 вересня 2021 р., 16:28
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Народжувала два роки тому і не мала з чим порівняти. Лікар не змогла визначити чи є води чи вони відійшли (хоча існує безліч тестів), колола окситоцин в великій кількості. Потім колола знеболювальне, все завершилось загальним наркозом і штучним відділенням плаценти. Після того як я відійшла від наркозу, перше що сказала, що треба розрахуватися з нею і мед бригадою. З роддому я вийшла ледь жива, дякую, що хоч дитина здорова. Хто хоче максимально фізіологічні пологи цього лікаря не рекомендую.
вт, 24 серпня 2021 р., 13:29
Автор: Ліда
Позитивний відгук
Всем доброго дня. Я переселенка з Донєцка. Я перейду на російську мову, мне так зручніше. От всей души хочу поблагодарить Кунинець Галину Ярославивну! Когда идёшь в родильный зал впервые, ты очень боишься. Когда идёшь во второй, боишься ещё больше, потому, что знаешь, что тебя ждёт. И хоть одни роды от других отличаться могут абсолютно кардинально, в обоих случаях я не боялась никаких раскладов. Галина Ярославивна всё подробно объясняла, отвечала на самые дурацкие вопросы и была на связи круглосуточно. В первый раз не знаю, чем бы дело кончилось, если бы она так слажено не сработала… в результате имеем здорового, смышленого ребёнка! Во второй раз ей со мной пришлось натерпеться: не слушалась на родах абсолютно Но она ко всему отнеслась понимающе, помогала не только по медицинским вопросам, но и во всех вопросах и нюансах, которые касаются жизни с маленьким ребёнком. Я шла на вторые роды с твёрдой уверенностью, что всё пройдёт прекрасно, потому что я доверяла врачу на все 100%! Огромное Вам спасибо, Галина Ярославивна, за то, что помогли моим деткам явиться этому Миру! От всей души выражаю благодарность за профессионализм, за благородный труд, за внимательность, отзывчивость, и доброту. Никто никак денег не за прививки, уколы, выписки и прочее не просил. Мне даже не верилось что люди могут помогать просто так. Еще раз огромное спасибо врачу и акушеркам которые помогли мне!
сб, 9 січня 2021 р., 08:29
Автор: Olya
Позитивний відгук
Доброго вечора підкажіть будь ласка чи відновили партнерські пологи на Рапопорта?
нд, 29 листопада 2020 р., 22:00