У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Кунинець Галина Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 78
Позитивних відгуків 97(78%)
Негативних відгуків 19(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Люба
Негативний відгук
Не раджу цю лікарку нікому, дуже дорога!!! Всі роди на мене кричала,панікувала, а про оплату зразу нагадала. Дуже неприємна.
вт, 19 жовтня 2021 р., 19:31
Автор: Анна
Негативний відгук
Не раджу дану лікарку,в неї дуже високі розцінки....другий раз не народжувала б в неї!Вирішувати вам,якщо є лишні кошти,то можете їй дати!
пт, 24 вересня 2021 р., 16:28
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Народжувала два роки тому і не мала з чим порівняти. Лікар не змогла визначити чи є води чи вони відійшли (хоча існує безліч тестів), колола окситоцин в великій кількості. Потім колола знеболювальне, все завершилось загальним наркозом і штучним відділенням плаценти. Після того як я відійшла від наркозу, перше що сказала, що треба розрахуватися з нею і мед бригадою. З роддому я вийшла ледь жива, дякую, що хоч дитина здорова. Хто хоче максимально фізіологічні пологи цього лікаря не рекомендую.
вт, 24 серпня 2021 р., 13:29
Автор: Ліда
Позитивний відгук
Всем доброго дня. Я переселенка з Донєцка. Я перейду на російську мову, мне так зручніше. От всей души хочу поблагодарить Кунинець Галину Ярославивну! Когда идёшь в родильный зал впервые, ты очень боишься. Когда идёшь во второй, боишься ещё больше, потому, что знаешь, что тебя ждёт. И хоть одни роды от других отличаться могут абсолютно кардинально, в обоих случаях я не боялась никаких раскладов. Галина Ярославивна всё подробно объясняла, отвечала на самые дурацкие вопросы и была на связи круглосуточно. В первый раз не знаю, чем бы дело кончилось, если бы она так слажено не сработала… в результате имеем здорового, смышленого ребёнка! Во второй раз ей со мной пришлось натерпеться: не слушалась на родах абсолютно Но она ко всему отнеслась понимающе, помогала не только по медицинским вопросам, но и во всех вопросах и нюансах, которые касаются жизни с маленьким ребёнком. Я шла на вторые роды с твёрдой уверенностью, что всё пройдёт прекрасно, потому что я доверяла врачу на все 100%! Огромное Вам спасибо, Галина Ярославивна, за то, что помогли моим деткам явиться этому Миру! От всей души выражаю благодарность за профессионализм, за благородный труд, за внимательность, отзывчивость, и доброту. Никто никак денег не за прививки, уколы, выписки и прочее не просил. Мне даже не верилось что люди могут помогать просто так. Еще раз огромное спасибо врачу и акушеркам которые помогли мне!
сб, 9 січня 2021 р., 08:29
Автор: Olya
Позитивний відгук
Доброго вечора підкажіть будь ласка чи відновили партнерські пологи на Рапопорта?
нд, 29 листопада 2020 р., 22:00
Автор: Мама
Позитивний відгук
Третій раз з ГЯ все прекрасно! Почуваєшся в надійних руках з нею. Дбайлива, завжди привітна, чуйна і дуже відповідальна. Хай Бог дає їй здоров'я і моральних сил продовжувати!
нд, 13 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Ніна
Позитивний відгук
Ми вже в дома. Галина Ярославівна дуже дякуємо!!! Ви хороший лікар, тому все в нас добре. Маленька спала всю дорогу, назвемо Галиною.
нд, 9 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Настя
Позитивний відгук
Дівчатка, погодьтеся, що всі ми, рано чи пізно, плануємо стати мамою та хочемо, щоб наша вагітність протікала безпечно та без жодних ускладнень. Саме тоді у нас виникає безліч запитань, відповіді на які ми хочемо отримати від хорошого спеціаліста! До кого ж звернутися? Коли у мене стояло питання, якому лікарю я зможу довірити ведення та нагляд своєї вагітності, мені порадили чудового акушера-гінеколога Кунинець Галину Ярославівну! Я читала відгуки, розпитувала в знайомих та дуже хвилювалася як пройде наша перша зустріч. Та варто було нам познайомитися, як одразу стало зрозуміло, що тепер моє дитятко та я в надійних руках! Признаюся, тепла посмішка та добрі очі – це перше, на що я звернула увагу! А дальше, особливе ставлення та привітність до кожної своєї пацієнтки! Ми, вагітні, як правило, дуже вразливі та потребуємо до себе підвищеної уваги, тому Галина Ярославівна ще й справжній психолог! Вона завжди підтримає, вислухає і дасть розумну пораду! Мабуть, мені дуже пощастило, я жодного разу не пошкодувала, що в такий важливий період свого життя обрала саме цю людину! Тому я щиро та від усього серця всім рекомендую Галину Ярославівну! Обіцяю, Ви будете задоволені!
ср, 5 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Не раджу звертатись до даного лікаря, якщо у вас вагітність з ускладненнями не марнуйте час на неї, це тільки ускладнить ситуацію, всі позитивні відгуки про неї тільки коли роди пройшли без ускладнень а якщо є проблеми то вона не спеціаліст, лікування по вайберу назначає, не змогла оприділити підтікання вод 2 рази, тому що навіть не оглядала, але без грошей навіть консультації не надасть. Думайте!!!
ср, 8 липня 2020 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Чарівна мить, коли зустрілась В родзалі з скарбом, після мук, І так приємно й мило стало Почуть той перший рідний звук Я пам'ятаю перший подих, Я не забуду перший крик Я вдячна ЛІКАРУ і БОГУ За цю шалено-ніжну мить. Галино Ярославівно , дякую за доньку!!!!
ср, 27 травня 2020 р., 00:00