Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Гурський Олег Романович

3rd placelike
Загальний рейтинг 87
Позитивних відгуків 93(72%)
Негативних відгуків 6(5%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Вікторія
Нейтральний відгук
Доброго дня! Хто має номер лікаря Гурського О.Р. Напишіть будь-ласка мій вайбер 0985590828 Дуже дякую!!!
Вікторіч Кульчицька
Позитивний відгук
Ми з чоловіком дуже задоволені,лікар від бога,підтримував,контролював весь процес,однозначно рекомендую Гурського Олега Романовича ми дуже-дуже йому вдячні
Віка Кульчицька
Нейтральний відгук
Ми з чоловіком дуже задоволені,лікар від бога,підтримував,контролював весь процес,однозначно рекомендую Гурського Олега Романовича ми дуже-дуже йому вдячні
Мар'яна
Позитивний відгук
Дякую Олегу Романовичу за пологи! Дуже щира,привітна людина. До пологів консультував,все контролювали.Народила синочка,рекомендую однозначно. Після пологів ходила на огляд. Ще маю йти, людина переживає після пологів за своїх пацієнтів,і це надзвичайно приємно . Олег Романович лікар своєї справи,тому відгуки тільки позитивні!!!
Каріна
Позитивний відгук
Лікар від Бога! Під час пологів все пояснює, підтримує, коментує свої дії. Завжди усміхнений та позитивний. Я неймовірно вдячна йому та його команді! Народжувала двічі і завдяки його знанням та вмінням все пройшло супер. РЕКОМЕНДУЮ!)
Інна
Позитивний відгук
Абсолютно не згодна, в мене були не легкі пологи, а навіть досить непрості, і Гурський О.Р. повністю контролював і процес і мене, бо я почала панікувати. Але заспокоїв, привів до тями і ми гарно народили. Ми з чоловіком задоволені страшенно і обов'язково прийдемо ще!
Надя
Нейтральний відгук
Допоможіть найти або хто має контакти лікаря Гурського О. Р можна на вайбер ось мій номер 0505704629))))дякую наперід
Світлана
Нейтральний відгук
Напишіть хтось будь ласка контактний номер тел Гурського.О.Р. Буду Вдячна на вайбер 0982229522
Іра
Позитивний відгук
Насправді дуже хороший, позитивний, вихований, грамотний і адекватний лікар. Народжувала в нього двічі, і якщо доведеться втретє - то тільки до ОР.
Оксана
Негативний відгук
Не довіряйте народження своїх малюків цьому лікарю!!! Перше враження дуже хороше-«компетентний» акушер-гінеколог, який уважно вивчає історію вагітності породіллі і якщо вагітність протікає добре, тоді лікар погоджується приймати пологи. Усмішка на всі 32, жарти, завжди гарний і піднесений настрій , звісно це підкуповує, але за цим всім ховається непрофесійність лікаря і його зверхність. У мене були дуже важкі пологи 19 год. і в результаті народжувала при консиліумі 6-ти лікарів, а Гурський О.Р. в цей час сидів у коридорі і тримався за голову, так як не знав, що ж робити. Дякувати Богу у мене зараз є маленьке сонечко, але маємо трішки проблеми, які можна було б уникнути якщо зробили б УЗД перед чи під час пологів або ж КР, щоб передбачити діі на пологах і не мучити мене та дитину 19 год. Тим більше одразу ж було видно, що щось йде не так. Важко було, коли після народження твою кровиночку, яку ти носиш 9 міс. , одразу забирають під ковпак на 3 доби і тобі не дозволяють іти до дитини в той час, коли в палаті з тобою всі з малечею. Через сильні розриви було важко підіймати і годувати дитину, досі буває, що ще поболює. Тому, добре думайте перед вибором лікаря, кому ж довірити народження Вашого маленького сонечка! Легких пологів, мамочки;)