Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Колодій Оксана Іванівна

3rd place
Загальний рейтинг 76
Позитивних відгуків 96(74%)
Негативних відгуків 20(16%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Інна Семків
Позитивний відгук
По рекомендації подруги обрала Оксану Іванівну для супроводу моєї вагітності в жіночій консультації. Досвід виключно позитивний. Оксана Іванівна дуже чітко давала свої настанови, призначала аналізи і пояснювала всі мої наступні кроки. Не зважаючи на певні нюанси зі здоров'ям, Оксана Іванівна ніколи не залякувала, не призначала не потрібних аналізів чи препаратів. Там де інші лікарі мене б залякували, вона спокійно і доступно пояснювала всі ризики і шляхи вирішення проблеми. Дякую за таку чудову можливість насолодитися першою вагітністю і народити здорову дитину без лишніх стресів. Рекомендую всім від щирого серця.
пн, 22 листопада 2021 р., 15:11
Автор: Nati
Нейтральний відгук
До попереднього свого відгуку, мала на увазі що лікар не почистили матку і залишила частинку плаценти, просто плачу що Бог мене тоді не вберіг від страшного. І картаю себе, що не підняла кіпіш тоді 10 років тому. Можливо не було б подальших трагедій
сб, 23 жовтня 2021 р., 21:22
Автор: Nati
Негативний відгук
Нажаль, пишу відгук про цю лікарку після 10років. Народжувала у неї першу дитину на 37 тижні, мав бути Данков, але він був у відрядженні. І ця "лікар" залишила у мені частину матки, яка пізніше вийшла з сильною кровотечею, але ще найгірше був травмований мій синочок. Зараз у нього інвалідність. Бережіть себе матусі і своїх діток
сб, 23 жовтня 2021 р., 21:06
Автор: Irina Netrebska
Негативний відгук
Шановні майбутні мами! Читайте відгуки про цю недолікарку!!! Вбила дитину п.Тетяни, мало не вбила інших діток. Коли в нашій країні до розслідування таких злочинів будуть ретельніше ставитися і саджати?
вт, 19 січня 2021 р., 22:26
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Стояла на обліку у Оксани Іванівни. То рада, що саме до неї пішла. Завжди привітна, на всі мої питання відповідала без нервів в любий час коли б я не подзвонила. Гарно оглядала і при потребі сварила якщо я собі позволяла самолікування!
ср, 7 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Іра С
Позитивний відгук
Надійна! Підтримала у найважчий період!!! Дякую за турботу та велику відповідальність!!! Маю здорого сина! Дай Бог, що у Оксани Іванівни все буде добре!
ср, 4 жовтня 2017 р., 00:00
Автор: Юлія
Негативний відгук
Знайомі порадили стати на облік до Колодій. Вирішила спочатку "познайомитись", бо для мене важливе перше відчуття та для мене лікар-це людина, якій довіряєш. Була в неї на огляді, склалося враження що дуже фальшива. Відразу прописала купу ліків, незнаючі аналізів. Настрашила мене, що якесь в мене запалення і я того можу не відчувати! Для самовпевненості звернулась до іншого лікаря, той, спочатку попросив здати всі аналізи, виявилось що ніяких запалень немає. А ті ліки, що порадила купити Колодій взагалі вагітним не можна. Отже, робіть висновки. Добре, що ця ситуація склалася на початку знайомства.
сб, 12 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Тіна
Позитивний відгук
Доброго дня! Це моя 3 вагітність і я свідомо вибрала собі у лікаря Оксану Іванівну для спостереження моєї вагітності. Лікар дуже чуйна, добра, турботлива і дійсно турбується про своїх вагітних, повірте, маю з чим порівняти.Дуже шкода жінок у яких трапилися трагедії, але лікар не Господь і не є всемогутнім... Щодо вимагання чи натякання на гроші, абсолютна дурня...
пт, 9 червня 2017 р., 00:00
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Хороший лікар!!! А усім хто пише негатив порадила б шукати причину своїх бід у собі. І звинувачувати у своєму горі впершу чергу треба того хто дивиться на вас у дзеркалі!!!
ср, 17 травня 2017 р., 00:00
Автор: Юля
Негативний відгук
Якщо в практиці є подібний випадок з вбивством дитини однозначно треба доводити і лишати практики лікаря або понижати хай іде в санітарки! А якщо мову веде про гроші однозначно кримінал щоб іншіі знали. Доречі коли я народжувала чоловік ходив до лікаря з включеним диктофоном. Він звісно нічого не говорив бо по відгуках знайомих обирали невзяточника. Тому кесареве обішлось безкоштовно нерахуючи медакаментів. До речі хто пише позитивні відгуки це породілля без патологій які і вдома без проблем народили. А компететні лікарі потрібні для складніших випадків. Дякую за увагу.
пт, 12 травня 2017 р., 00:00