У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Колодій Оксана Іванівна

3rd place
Загальний рейтинг 76
Позитивних відгуків 95(75%)
Негативних відгуків 19(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Irina Netrebska
Негативний відгук
Шановні майбутні мами! Читайте відгуки про цю недолікарку!!! Вбила дитину п.Тетяни, мало не вбила інших діток. Коли в нашій країні до розслідування таких злочинів будуть ретельніше ставитися і саджати?
Наталя
Позитивний відгук
Стояла на обліку у Оксани Іванівни. То рада, що саме до неї пішла. Завжди привітна, на всі мої питання відповідала без нервів в любий час коли б я не подзвонила. Гарно оглядала і при потребі сварила якщо я собі позволяла самолікування!
Іра С
Позитивний відгук
Надійна! Підтримала у найважчий період!!! Дякую за турботу та велику відповідальність!!! Маю здорого сина! Дай Бог, що у Оксани Іванівни все буде добре!
Юлія
Негативний відгук
Знайомі порадили стати на облік до Колодій. Вирішила спочатку "познайомитись", бо для мене важливе перше відчуття та для мене лікар-це людина, якій довіряєш. Була в неї на огляді, склалося враження що дуже фальшива. Відразу прописала купу ліків, незнаючі аналізів. Настрашила мене, що якесь в мене запалення і я того можу не відчувати! Для самовпевненості звернулась до іншого лікаря, той, спочатку попросив здати всі аналізи, виявилось що ніяких запалень немає. А ті ліки, що порадила купити Колодій взагалі вагітним не можна. Отже, робіть висновки. Добре, що ця ситуація склалася на початку знайомства.
Тіна
Позитивний відгук
Доброго дня! Це моя 3 вагітність і я свідомо вибрала собі у лікаря Оксану Іванівну для спостереження моєї вагітності. Лікар дуже чуйна, добра, турботлива і дійсно турбується про своїх вагітних, повірте, маю з чим порівняти.Дуже шкода жінок у яких трапилися трагедії, але лікар не Господь і не є всемогутнім... Щодо вимагання чи натякання на гроші, абсолютна дурня...
Наталія
Позитивний відгук
Хороший лікар!!! А усім хто пише негатив порадила б шукати причину своїх бід у собі. І звинувачувати у своєму горі впершу чергу треба того хто дивиться на вас у дзеркалі!!!
Юля
Негативний відгук
Якщо в практиці є подібний випадок з вбивством дитини однозначно треба доводити і лишати практики лікаря або понижати хай іде в санітарки! А якщо мову веде про гроші однозначно кримінал щоб іншіі знали. Доречі коли я народжувала чоловік ходив до лікаря з включеним диктофоном. Він звісно нічого не говорив бо по відгуках знайомих обирали невзяточника. Тому кесареве обішлось безкоштовно нерахуючи медакаментів. До речі хто пише позитивні відгуки це породілля без патологій які і вдома без проблем народили. А компететні лікарі потрібні для складніших випадків. Дякую за увагу.
Оксана
Позитивний відгук
Оксана Іванівна прекрасний чудовий лікар! Шкода що через чиїсь правдиві або не правдиві відгуки породіллі лишились без такого хорошого і чуйного лікаря! Оксана Іванівно дякую вам за Ваш професіоналізм і відданість всім серцем і силами.
Настя
Позитивний відгук
Народжувала у Оксани Іванівни у 2013 році. Повністю задоволена. Лікар була дуже доброю і уважною. Детально все пояснювала. Пологи минули добре. Без розривів.
Світлана
Позитивний відгук
Хоч і не вийшло народжувати у Оксани Іванівни другу дитину, однак дуже вдячна їй за перше кесарське - після її шва я не тільки змогла без жодних проблем виносити другу дитинку, але й народила сама! І шрам ледь помітний, і рубець на матці хороший)