Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google. Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Відгуки про клініку
Результатів відображено: 2
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Народжувала тут місяць тому, так як у мене супутні захворювання: цукровий діабет, полінейропатія. Дуже задоволена всім. Обстежували здоров'я не тільки дитини, а ще й моє. Була надана консультація ендокринолога, призначена спеціальна дієта, обстеження. Дуже відповідальне ставлення. Рекомендую.
сб, 23 травня 2026 р. о 13:49
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Дякую лікарка за синочка , а також за підтримку та допомогу в пологах. Рекомендую лікаря. Наступний раз тільки в нього буду народжувати.