Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Бариляк Іванна Володимирівна

Загальний рейтинг 6
Позитивних відгуків 9(64%)
Негативних відгуків 3(21%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Олена
Позитивний відгук
Найкращий гінеколог, яку я зустрічала. Спеціаліст своєї справи. Привітна та сонячна людина. Щиро рекомендую Бариляк Іванну Володимирівну.
Тамара
Негативний відгук
Холодна і різка, спеціаліст непоганий, гроші любить, як і її мама Киричинська Інна Георгіївна, поки запах грошей не занюхає, слово не витягнеш щодо свого діагнозу, цікаво, скільки би грошей їм вистачило
Вікторія
Нейтральний відгук
Вела мою вагітність. Трохи зверхня і любить відправляти на непотрібні аналізи і процедури для отримання відкатів!!! На рахунок набрякання і печії рекомендацій не дала. Як професіонал, в принципі, непогана.
Ористлава
Позитивний відгук
Щиро вдячна Іванні Володимирівні за чуйність та високий професірналізм. Поступила з ургентною операцією і її швидкі дії спасли мені життя. ДЯКУЮ!
Анна
Позитивний відгук
Хороший лікар! Лікувалася чотири тижні, на збереженні вагітності. Щодня приходила, уважна, чуйна. Принципова. За гроші і натяку не було. Любить свою роботу. Раджу усім.
@@@
Позитивний відгук
Врятувала мені життя. Дуже хороша :)
Оксана
Негативний відгук
Лежала з загрозою 2 тижні і дали мені Бариляк. Сказати чесно? Ніде такого ще не бачила!! І гроші давали але навіть до мене не заходила. Сама мала за нею бігати щоб вона мене подивилась. А потім ще й привезли жінку в якої починався викидень. Вона кричала що її болить (Бариляк в неї була) і ніхто нічого не зробив. Зранку повезли на вишкрібання. Після цього я просто виписалась на наступний день.
Ірина
Нейтральний відгук
Неоднозначне враження. Лікувалась і консультувалась осінню 2016. Назначення зробила не погане, ставлення бажає кращого, якщо не дати грошей то і розмовляти не дуже хоче.
Тетяна
Негативний відгук
Зверхня, не людяна і занадто категорична.
Соломія
Позитивний відгук
Приємна і відповідальна!Консультувала мене і до вагітності і під час, дуже відповідальна і доброзичлива, і найголовніше професіонал!