Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Походило (Довгань) Олеся Євгенівна

Загальний рейтинг 16
Позитивних відгуків 34(62%)
Негативних відгуків 18(33%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Лена
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Професіонал у своїй діяльності, дуже уважна. Я з задоволенням раджу всім своїм знайомим. Не перший рік знаю п . Олесю, огляд проводить дуже уважно, вичерпно відповіла на всі мої запитання. ДУЖЕ ДЯКУЮ за вашу роботу!!!
Ganna Vysotska
Позитивний відгук
Задоволена оглядом Походило Олесі, як лікар уважна, компетентна, все завжди чітко. Рекомендую іншим її, як лікаря-гінеколога
Ірина Погорілець
Позитивний відгук
Хороший огляд і консультація.Дуже хороший лікар
Marta
Позитивний відгук
Коли перед молодою дівчиною постає питання візиту до гінеколога, завжди стає ніяково та не по собі. Підліткам зазвичай соромно йти до такого лікаря, говорити про інтимні речі, а ще й проходити медогляд. Та це не про Олесю Євгенівну. Мій перший «раз» був саме у неї . З того часу Олеся Євгенівна стала для мене наче подруга, яка професійно порадить, по- дружньому підтримає та підбадьорить. Вона завжди в курсі останніх методів лікування та працює з інноваційним обладнанням. Саме тому раджу такого лікаря усім!
Леся
Позитивний відгук
Уже більше 20 років, щорічно, відвідую лікаря-професіонала, фахівця своєї справи - Походило Олесю Євгенівну. Завжди отримую чітку, обґрунтовану консультацію, дізнаюся про найсучасніші методи лікування та найдієвіші препарати. Відчутно, що лікар на усі 100% віддається роботі та турбується про своїх пацієнтів, саме тому раджу Олесю Євгенівну усім своїм подругам та їхнім донькам
Galyna Godovanets
Позитивний відгук
Надзвичайно задоволена консультацією , оглянула на кріслі , зробила УЗД, всі мазки ,огляд грудей . Уважна , розумна, компетентна . Користуюся послугами Походило не один рік і всім рекомендую
Наталія
Негативний відгук
Ішла до лікаря на радісних емоціях, а вийшла з кабінету в сльозах. Жахливе ставлення і як я прочитала, це нормальна поведінка для неї. Не рекомендую нікому.
Галина
Негативний відгук
Не задоволена ставленням лікаря. Пихата, зверхня, нормально нічого не пояснила.
Віта
Позитивний відгук
Була на прийомі вперше, дуже задоволена, Олеся Євгенівна показала себе не тільки хорошим гінекологом, а й психологом (що дуже важливо в даній професії), приділила увагу, вислухала і ретельно обстежила.
Ірена
Нейтральний відгук
Знайома з цим гінекологом ще з 2008 року. Запам'яталась вона тоді доброю, людяною. Була в неї на прийомі на початку вересня 2020, так спізнилася, бо коли пробка то таксі не поможе. Знервувала бо спізнилась, потім черги, лікар накричала з порога. Під час процедур закрутилась голова і стало недобре. Про те що мені недобре сказала одразу. Втратила свідомість на кріслі. Потім до мене були претензії чому я не сказала що можу відключитися, хоча я не пам'ятаю до того коли таке останній раз було. Сама від себе не сподівалася. Висновок: так, я сама винувата, бо якщо спізнилась, то не треба було йти. Але через такі випадки може з'явитися страх і недовіра взагалі до гінеколога. Ну і так, лікар сказала, що я можу йти тепер до кого завгодно і куди завгодно. Людині після обмороку тільки хамства вистачає. Ну і накінець втішила словами - ну не тримай на мене зла. Перші аналізи в гінеколога пройшли суперово. Може через те, що деякі аналізи робила перший раз і не знала що і як і була така реакція. Згідна з попередніми коментаторами, що лікар дещо неврівноважена.