Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Походило (Довгань) Олеся Євгенівна

Загальний рейтинг 26
Позитивних відгуків 49(63%)
Негативних відгуків 23(29%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Руся
Позитивний відгук
Ввічливий лікар,пояснила хід процедури,на запитання відповідала тактовно. Жодного зауваження немає, дякую. Приходила на прийом вперше без "блатів".
ср, 6 березня 2024 р., 11:11
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Хочу сказати, що ходжу до ОЄ з 2017 року,після того як лікарі налякали мене і поставили діагноз з неба.Прийшла перший раз і було негативне враження,але...Це мене не зупинило,радили як дуже хорошого лікаря,так оє вміє не гарно відповісти часом,часом вміє поговорити,посміятись,а часом і стати психологом))),але вона така ж людина ,як ми всі,з своїми почуттями і емоціями,вона лікар для мене від Бога.Я воджу свою маму і буду рекомендувати всім кому треба.Завжди лишнього не порадить,розбереться і лишні аналізи на призначає.Можу сказати,це мій лікар, 🤗
пн, 8 травня 2023 р., 19:43
Автор: Галина
Позитивний відгук
Рекомендую усім лікаря! Консультуюсь у лікаря протягом тривалого часу, 20 років. Доктор уважна, професійна, зайвого не рекомендує, тим більше не призначає, виключно виходячи зі стану здоров"я та потреб жінки! Усім рекомендую прекрасного лікаря! Консультуюсь у лікаря близько 20 років, народила двох діток.
ср, 1 березня 2023 р., 13:17
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Прекрасна лікар. На оглядах завжди приязна, делікатна, а пояснює чітко, конкретно. не лякає, але, коли щось серйозне, розповідає про складність і що з тим робити. не тільки гінеколог, а й трохи психолог, знає, що і коли сказати, коли зщаспокоїти, а коли наполягти на сео=рйозності. Коли не було потреби в огляді, кілька разів консультувала телефоном і онлайн. Тепер я привела до пані Олесі свою маму і коліжанок.
вт, 22 листопада 2022 р., 12:31
Автор: Орися Дмитришин
Позитивний відгук
Олеся Євгенівна-лікарка,до якої хочеться бігти! Це людина високопрофесійного рівня,яка завджи допоможе) Дякую,що Ви в мене є)❤️
пт, 11 листопада 2022 р., 16:54
Автор: Олена
Позитивний відгук
Походило Олеся Євгенівна.Сьогодні була на прийомі, випадково, без "знайомих")) Не розумію людей ,які пишуть негативні відгуки. Надзвичайно приємна і позитивна людина , детально пояснює що і для чого робить, повністю задоволена візитом, і тепер впевнена на всі 100%%% до кого прийду наступного разу)) Дякую
ср, 26 жовтня 2022 р., 18:05
Автор: Анна
Негативний відгук
Не рекомендую лікаря-гінеколога Походило Олесю Євгеніївну!!! Дуже зверхнє ставлення і образа пацієнта тим, чому аналізи робили не у неї, а в іншій клініці! Від консультації залишилися дуже неприємні і образливі враження!!!
пн, 26 вересня 2022 р., 20:06
Автор: Ірина
Негативний відгук
Не рекомендую,останній раз була на прийомі,вела себе зверхньо,неприємно,виявили кисту,навіть нічого не хотіла пояснити,просто відправила.Пішла до іншого гінеколога,виявляється всі роки була погана цитологія,а вона навіть мені нічого за це не казала.Більше до неї як до лікаря не звернуся!
ср, 20 липня 2022 р., 10:33
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Олеся Євгенівна -це надзвичайно компетентний лікар,пройшли разом з нею важку вагітність,лікар завжди була на зв’язку ,відповідала на мої питання ,я безмежно вдячна Олесі Євгенівній це лікар від Бога ,завдяки величезним знанням Олесі Євгенівної я тримаю своє щастя на руках.Безмежно вам вдячна ❤️
ср, 4 травня 2022 р., 08:28
Автор: Мар'яна
Позитивний відгук
Більше 10 років обстежуюся в Олесі Євгенівни. За цей час народила двох діток. Всі нюанси із здоров'ям швидко діагностувалися та лікувалися. Дякую Олесі Євгенівній! Найкращий гінеколог!
ср, 6 квітня 2022 р., 11:12