У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Походило (Довгань) Олеся Євгенівна

Загальний рейтинг 23
Позитивних відгуків 46(61%)
Негативних відгуків 23(31%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Прекрасна лікар. На оглядах завжди приязна, делікатна, а пояснює чітко, конкретно. не лякає, але, коли щось серйозне, розповідає про складність і що з тим робити. не тільки гінеколог, а й трохи психолог, знає, що і коли сказати, коли зщаспокоїти, а коли наполягти на сео=рйозності. Коли не було потреби в огляді, кілька разів консультувала телефоном і онлайн. Тепер я привела до пані Олесі свою маму і коліжанок.
вт, 22 листопада 2022 р., 12:31
Автор: Орися Дмитришин
Позитивний відгук
Олеся Євгенівна-лікарка,до якої хочеться бігти! Це людина високопрофесійного рівня,яка завджи допоможе) Дякую,що Ви в мене є)❤️
пт, 11 листопада 2022 р., 16:54
Автор: Олена
Позитивний відгук
Походило Олеся Євгенівна.Сьогодні була на прийомі, випадково, без "знайомих")) Не розумію людей ,які пишуть негативні відгуки. Надзвичайно приємна і позитивна людина , детально пояснює що і для чого робить, повністю задоволена візитом, і тепер впевнена на всі 100%%% до кого прийду наступного разу)) Дякую
ср, 26 жовтня 2022 р., 18:05
Автор: Анна
Негативний відгук
Не рекомендую лікаря-гінеколога Походило Олесю Євгеніївну!!! Дуже зверхнє ставлення і образа пацієнта тим, чому аналізи робили не у неї, а в іншій клініці! Від консультації залишилися дуже неприємні і образливі враження!!!
пн, 26 вересня 2022 р., 20:06
Автор: Ірина
Негативний відгук
Не рекомендую,останній раз була на прийомі,вела себе зверхньо,неприємно,виявили кисту,навіть нічого не хотіла пояснити,просто відправила.Пішла до іншого гінеколога,виявляється всі роки була погана цитологія,а вона навіть мені нічого за це не казала.Більше до неї як до лікаря не звернуся!
ср, 20 липня 2022 р., 10:33
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Олеся Євгенівна -це надзвичайно компетентний лікар,пройшли разом з нею важку вагітність,лікар завжди була на зв’язку ,відповідала на мої питання ,я безмежно вдячна Олесі Євгенівній це лікар від Бога ,завдяки величезним знанням Олесі Євгенівної я тримаю своє щастя на руках.Безмежно вам вдячна ❤️
ср, 4 травня 2022 р., 08:28
Автор: Мар'яна
Позитивний відгук
Більше 10 років обстежуюся в Олесі Євгенівни. За цей час народила двох діток. Всі нюанси із здоров'ям швидко діагностувалися та лікувалися. Дякую Олесі Євгенівній! Найкращий гінеколог!
ср, 6 квітня 2022 р., 11:12
Автор: Олександра
Позитивний відгук
Щиро рекомендую Олесю Євгенівну як компетентного та професійного гінеколога! Гарне відношення та чіткі відповіді на запитання. Лікар добре розуміє з чим має справу та підхід як мені здається, має до кожного. Постійно усміхнена, радо і швидко допомагає у вирішенні екстрених питань! За що окреме дякую🙏🏻
вт, 1 лютого 2022 р., 10:10
Автор: Наталія Добровольська
Позитивний відгук
При першому прийомі визначила кисту дермоїдну, коли пепередній лікар нічого не бачив місяцями/роками... Після цього хожу на консультації 2 рази в рік і завжди дуже задоволена (уже 5 років). Зараз, за допомогою лікування Олесі Євгенівни, ми чекаємо дитинку. Перша вагітність. Звичайно ж, стала на облік до Олесі Євгенівни. Всім щиро рекомендую Олесю Євгенівну!
пн, 29 листопада 2021 р., 15:52
Автор: Зоряна Кавич
Позитивний відгук
Олеся Євгенівна - це любов ❤️ Надзвичайно компетентна лікарка, все детально і доступно пояснює, ніколи не виписує зайвих препаратів чи непотрібних додаткових обстежень. Ну і як людина вона чудова, завжди приємно приходити до неї на візит. Я жартую,що залюбки б бачилась з нею частіше , але (на щастя) потреба буває не часто. Років 8 вже регулярно ходжу лише до неї і за цей час неодноразово в розмові з іншими своїми знайомими виявляли, що вони теж обстежуються в Олесі Євгенівни і дуже задоволені.
пт, 26 листопада 2021 р., 14:06