Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Грицишин Богдан Русланович

angel
like
Загальний рейтинг 19
Позитивних відгуків 19(90%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Народжувала першого синочка 13.08.2023 в Грицишина Богдана Руслановича і я з впевненістю можу сказати, що то найкращий лікар і просто людина, яких я бачила в житті). Рекомендую однозначно!!!
вт, 22 серпня 2023 р., 06:36
Автор: Марія
Позитивний відгук
Народжувала у Грицишина Богдана Руслановича 01.11.2022. Це були мої другі пологи і є з чим порівняти. Пологи пройшли класно,легко і комфортно. Богдан Русланович лікар професіонал з великої букви. Позитивний, розумний добрий, завжди на зв'язку, все чітко і доступно пояснити. Хочеться сказати велике дякую за такі класні пологи які я зараз згадаю тільки з позитивом. Як б можна було прожити цю ніч ще раз яб тільки за.
чт, 2 лютого 2023 р., 17:15
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Дуже вдячна Богдану Руслановичу за прекрасні пологи 11.01.2022. Народжувала вдруге, тому маю з чим порівняти. Дуже приємний і позитивний у спілкуванні, все пояснює і консультує. Був зі мною постійно на зв’язку до пологів (мала тиск і захворіла місяць до пологів). Після пологів приходив щодня. На самих пологах допомагав і все контролював, піднімав настрій. Чоловік теж був присутній і теж відмітив що з цим лікарем було легко)) Чудовий професіонал, хоча ще доволі молодий. Якщо наважимось на третю дитину, то тільки до нього) Народжували на Батальній, бо Медінститут був закритий і лікар тимчасово приймав пологи там.
вт, 26 липня 2022 р., 16:15
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Народжувала у Богдана Руслановича 9.05.2022 , це мої другі пологи і навіть не очікувала що все може пройти настільки легко і швидко. Лікарем я задоволена, розумний , веселий , легкий у спілкуванні і саме головне професіонал своєї справи.
чт, 26 травня 2022 р., 07:05
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Народжувала у Богдана Руслановича 9.05.2022 , це мої другі пологи і навіть не очікувала що все може пройти настільки легко і швидко. Лікарем я задоволена, розумний , веселий , легкий у спілкуванні і саме головне професіонал своєї справи.
чт, 26 травня 2022 р., 07:05
Автор: Надія
Позитивний відгук
Хочу подякувати Грицишину Богдану ,за те що допоміг народити нашу донечку.Лікарем я задоволена ,привітний ,добрий,веселий ,розумний.На зв‘язку під час вагітності і після.Єдине не сподобалося що під час вагітності оглядає на кріслі,це не є обов‘язковий огляд.
ср, 4 травня 2022 р., 21:00
Автор: Аня
Позитивний відгук
Дуже хороший та досвідчений лікар. Приємний у спілкуванні. Завжди на зв’язку, як до пологів так і після пологів. Народжувала у Богдана Русланович двічі, задоволена на всі 100%.
ср, 19 січня 2022 р., 16:21
Автор: Софія
Позитивний відгук
Грицишин Богдан Русланович допоміг моєму синочку 14.04.2021 з'явитись на світ, за що я йому дуже вдячна. До кого звернутись я вибирала довго та ретельно по відгуках та рекомендаціях, адже потрібно було довірити зразу два життя і своїм вибором я залишилась дуже задоволена. Богдан Русланович надзвичайно добра, позитивна та проста в спілкуванні людина, уважний до деталей та відповідальний лікар. Все пояснював, відповідав на всі запитання, давав поради, постійно був на зв'язку і до пологів і після. Під час пологів постійно був поряд, а після пологів провідував кожен день, перед випискою все перепровірив, щоб не було ніяких ускладнень. Завдяки Богдану Руслановичу про той період мого життя у мене залишились позитивні згадки, якщо б я колись наважилась на ще одну дитину то обов'язково звернулась би до нього ще раз.
нд, 20 червня 2021 р., 17:02
Автор: Оксана
Позитивний відгук
24 грудня 2020 Богдан Русланович допоміг народитись моїй донечці. Він відповідальний, позитивний і добрий, та легкий у спілкуванні. Консультував та був на зв’язку і під час вагітності, і в післяпологовий період. Все зрозуміло пояснює та дає поради. На пологах з ним також спокійно, навіть в ті моменти, коли йде щось не за планом. Звернулась до Богдана Руслановича вперше. І я не шкодую, що свою довгоочікувану доцю народжувала саме в нього.
пт, 15 січня 2021 р., 11:57
Автор: Лідія Харчишин
Позитивний відгук
Напишу про свої роди,.... Лікар від Бога... Чи як пройшов "той самий хвилюючий момент"? Починалося все з того, що мене турбував ниючий біль в животі та деяке виділення. Набравши лікаря, порекомендував приїхати на огляд. Оглянувши мене, відправили додому, поки почнуться схватки, чекаючи поки не почну з болю "на пальчики ставати", адже живу близько біля пологового і швидко можу приїхати . А вдома то набагато легше перенести бідь з близькими, ніж самій в пологовому, адже під час пандемії нікого не впускають. І от настав майже "той момент", ми поїхали і, знову оглянувши, мені порекомендували залишитися, адже я могла вступити в роди вночі або вранці. Це все залежало від мого лікаря. Проте, він пожалівши мене, приїхав якнайшвидше,адже я б так не спала цілу ніч і переживала. Отож почалася активна підготовка до пологів:мене перевели в палату, дали стимулюючу крапельницю, познайомили з акушером і, не повірите, всі майже схватки мій лікар Грицишин Богдан Русланович провів зі мною. Він розповідав різні історії:смішні та життєві. А я навіть не замітила як пройшло майже 50%пологів. Після декількох хвилив з'явилося моя найбільша радість. Емоції переповнювали. І тому я всім рекомендую, щоб ви довірилися лікарю. Проте зараз таких лікарів дууууже мало. Богдан Русланович-це справді лікар від Бога. Він підтримає, він допоможе, він порадить,він ваш друг,він ваша надійна людина.І потім при будь-якій обставині ви можите телефонувати. Чи не так Богдан Русланович? Отож я щиро рекомендую такого лікаря. Не майте сумніву. І пишіть чи цікаво Вам дізнатися, що було далі?
сб, 28 листопада 2020 р., 22:00