Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Грицишин Богдан Русланович

angellike
Загальний рейтинг 12
Позитивних відгуків 12(86%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Софія
Позитивний відгук
Грицишин Богдан Русланович допоміг моєму синочку 14.04.2021 з'явитись на світ, за що я йому дуже вдячна. До кого звернутись я вибирала довго та ретельно по відгуках та рекомендаціях, адже потрібно було довірити зразу два життя і своїм вибором я залишилась дуже задоволена. Богдан Русланович надзвичайно добра, позитивна та проста в спілкуванні людина, уважний до деталей та відповідальний лікар. Все пояснював, відповідав на всі запитання, давав поради, постійно був на зв'язку і до пологів і після. Під час пологів постійно був поряд, а після пологів провідував кожен день, перед випискою все перепровірив, щоб не було ніяких ускладнень. Завдяки Богдану Руслановичу про той період мого життя у мене залишились позитивні згадки, якщо б я колись наважилась на ще одну дитину то обов'язково звернулась би до нього ще раз.
Оксана
Позитивний відгук
24 грудня 2020 Богдан Русланович допоміг народитись моїй донечці. Він відповідальний, позитивний і добрий, та легкий у спілкуванні. Консультував та був на зв’язку і під час вагітності, і в післяпологовий період. Все зрозуміло пояснює та дає поради. На пологах з ним також спокійно, навіть в ті моменти, коли йде щось не за планом. Звернулась до Богдана Руслановича вперше. І я не шкодую, що свою довгоочікувану доцю народжувала саме в нього.
Лідія Харчишин
Позитивний відгук
Напишу про свої роди,.... Лікар від Бога... Чи як пройшов "той самий хвилюючий момент"? Починалося все з того, що мене турбував ниючий біль в животі та деяке виділення. Набравши лікаря, порекомендував приїхати на огляд. Оглянувши мене, відправили додому, поки почнуться схватки, чекаючи поки не почну з болю "на пальчики ставати", адже живу близько біля пологового і швидко можу приїхати . А вдома то набагато легше перенести бідь з близькими, ніж самій в пологовому, адже під час пандемії нікого не впускають. І от настав майже "той момент", ми поїхали і, знову оглянувши, мені порекомендували залишитися, адже я могла вступити в роди вночі або вранці. Це все залежало від мого лікаря. Проте, він пожалівши мене, приїхав якнайшвидше,адже я б так не спала цілу ніч і переживала. Отож почалася активна підготовка до пологів:мене перевели в палату, дали стимулюючу крапельницю, познайомили з акушером і, не повірите, всі майже схватки мій лікар Грицишин Богдан Русланович провів зі мною. Він розповідав різні історії:смішні та життєві. А я навіть не замітила як пройшло майже 50%пологів. Після декількох хвилив з'явилося моя найбільша радість. Емоції переповнювали. І тому я всім рекомендую, щоб ви довірилися лікарю. Проте зараз таких лікарів дууууже мало. Богдан Русланович-це справді лікар від Бога. Він підтримає, він допоможе, він порадить,він ваш друг,він ваша надійна людина.І потім при будь-якій обставині ви можите телефонувати. Чи не так Богдан Русланович? Отож я щиро рекомендую такого лікаря. Не майте сумніву. І пишіть чи цікаво Вам дізнатися, що було далі?
Ірина
Нейтральний відгук
Прекрасна людина, спеціаліст своєї справи, молодий і позитивний!! Пологи були ускладнені, але завдяки Богдану Руслановичу, все пройшло добре !! Якщо ви хочете залишити в пам'яті прекрасні спогади про пологи, то вам до Грицишина Богдана!!
Ірина
Нейтральний відгук
Прекрасна людина, спеціаліст своєї справи, молодий і позитивний!! Пологи були ускладнені, але завдяки Богдану Руслановичу, все пройшло добре !! Якщо ви хочете залишити в пам'яті прекрасні спогади про пологи, то вам до Грицишина Богдана!!
Світлана
Позитивний відгук
Дякую лікарка за донечку, а також за підтримку та допомогу в пологах. Рекомендую лікаря. Наступний раз тільки в нього буду народжувати.
Мар
Позитивний відгук
Хороший лікар, позитивна людина, уважний, дуже дякую Богдана Руслановичу за хороші поради під час вагітності і пологів. Приймав пологи 2019р. Гарний настрій і позитив це про нього. Приходив на огляд після пологів часто завжди на зв'язку і порадить якщо є якісь проблеми. Здоров'я йому побільше б таких лікарів нам!
Олена
Позитивний відгук
Дуже задоволена вибором лікаря. Під час пологів постійно був поряд та підтримував, давав поради, як краще пройти весь цей шлях))) Хороший настрій під час пологів Вам буде забезпечено. Спокійний та виважений, всі свої дії пояснює, відповідає на всі запитання. Дуже вдячна йому за донечку, він нам дуже допоміг в день Х. Якщо буду народжувати ще раз,то однозначно буду звертатись тільки до Богдана Руслановича.
Наталя
Позитивний відгук
Для мене це найкращий лікар!!! Молодий але дуже досвідчений. Дякуючи йому моя дівчинка 11 липня 2019 року з'явилась на світ з вагою 3 950 і 55 см. Підтримка, хороші поради, гарний настрій і дуже гарне ставлення вам забезпечені. Після пологів залишились хороші і веселі спогади. Якщо буду ще родити інших лікарів нерозглядатиму.
Мар
Позитивний відгук
Дуже професійний і уважний лікар! Народжувала в нього в лютому 2017 року, підтримував, жартував, неодноразово після пологів приходив на огляд.