Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ігнатович Сергій Васильович

angel
like
Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 5(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Юля
Позитивний відгук
Народжувала 28.05.2024 року в Ігнатовича Сергія Васильовича ☺️В першу чергу прекрасний лікар та спеціаліст високого рівня , а також дуже хороша і щира людина . Лікар, який дбає про своїх пацієнтів , навіть після виписки цікавиться станом здоров'я та дає дуже корисні поради, щиро вдячна йому за те , що він допоміг народитися на світ нашому маленькому щастю❤️
вт, 11 червня 2024 р., 08:04
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Народжувала Кесерським-розтином в Лікаря Ігнатович Сергій Васильович Про цього Лікар Можу сказати Лише Позитивні Відгуки так як Сергій Васильвич Лікар від Бога Він все пояснить Коли щось не Зрозуміло Дуже Часто приходить і питає про стан як Мами так і Самої пацієнтки Дуже Чуйний і Професійний Лікар враховує всі Побажання і до слухається до них або пояснить чому не варто так чи інакше Я з Чоловіком Дуже Задоволена Сергій Васильович це Прекрасний Лікар Також Задоволена всім Персоналом всі Дуже Привітні і Відчливі Дуже Комфортно тут Знаходитись 😊 Всім Майбутнім Матусям які планують Народжувати чи При Надії Рекомендую не Пошкодуєте що Звернетесь до Лікаря Ігнатовича Сергія Васильовича😊
пн, 20 травня 2024 р., 12:33
Автор: Оля
Позитивний відгук
Народжувала свого Устимчика у пологовому будинку ЛОКЛ. На пологах був Ігнатович Сергій Васильович. Дуже відповідальний і чуйний лікар. Постійно приходив, жартував. На пологах підтримував. Рекомендую. П.с. хочу відмітити , що напевно лікар курить а в мене дуже чутливий організм до запахів. Після прохання лікар приходив , таке враження що кинув курити:)) таких лікарів більше нашій Україні.
пт, 17 травня 2024 р., 12:23
Автор: Марія
Позитивний відгук
Народжувала 03.05.2024 році. У Ігнатовича Сергія Васильовича, і була надзвичайно здивована тим,що ще є такі лікарі ❤. Які піклуються про своїх пацієнтів, для мене дуже важливо було моральне і психологічне відношення, лікар постійно приходив питав чи все добре, жартував)) і навіть після виписки з роддому дзвонив і питався чи все добре у мене і мого синочка 😊. Надзвичайно я рада що попала саме до цього лікаря, бажаю йому успіхів у роботі 😉. І побільше б таких лікарів як він.
вт, 14 травня 2024 р., 08:21
Автор: Оля
Позитивний відгук
Народжувала у Сергія Васильовича 4.12.2023 році. Порадила кума до нього звернутися, оскільки народжувала. Довго думали, бо відгуків про цього лікаря не знайшли в інтернеті. Хочу сказати, що дуже задоволені Сергійом Васильовичем. На пологах постійно був, чоловікові розказував ,як краще мені допомагати. Рекомендую!!!!
нд, 17 грудня 2023 р., 12:57