Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Шидлик Зеновій Маркович

3rd placelike
Загальний рейтинг 73
Позитивних відгуків 75(84%)
Негативних відгуків 2(2%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Красотка
Позитивний відгук
Зеновій Маркович це лікар від Бога !!!! Після довгих обстежень і ходіння по лікарях попала до цього лікаря.Він просто зробивши огляд зразу сказав яка може причина непліддя.Зробив операцію і зараз пробуємо завагітніти ,я знаю що все получеться бо я в надійних руках.
Вікторія Процюк
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер лікаря Шидлика! дякую
Альона
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер до лікаря??? (Це мій вайбер 0676464454)
Катерина
Позитивний відгук
Низький уклін Шидлику, після 4 років непліддя, скидання по лікарям, ми отримали бажану донечку. Після лапороскопії в Шидлика на другий місяць вагітність. Лікар принциповий, суворий, все розкаже і покаже що до чого. Дай Боже довгих літ життя, низький земний уклін. Дівчата не чекайте, не втрачайте дорогоцінний час, Шидлик допоможе 100%
Анна
Позитивний відгук
Дякуємо Богові за те, що скерував нас до Зеновія Марковича. 4 роки безпліддя, стимуляція, гормони, гірудотерапія не давали жодного результату. Одна "хороша" лікарка настоювала на ЕКО мотивуючи ,що в нас самим нічого не вдасться, але Зеновій Маркович вселив у нас надію. Зробивши лапараскопію, переконавшись, що все гаразд з гормонами дозволив нам вагітніти. І о чудо, через 3 місяці я бачу дві завітні полоски, але на жаль не судилося. Вагітність завмерла, і так ставалося 3 рази. Перед нами постала нова проблема. І тут Зеновій Маркович каже,що все буде добре і так і сталося!Мизнайшли причину , завагітніли, лежали на Топольній 2 місяці, виносили і родили здорового хлопчика. І все це під контролем Зеновія Марковича!Дай Боже йому здоров'я і щоб він ще помагав жінкам здійснювати найзаповітніші мрії! P.S як лікар він дуже строгий, дещо грубий я би сказали, треба думати, що йому говорити. Потрібно почекати своєї черги 2-3 год. Завжди відповідає на телефонні дзвінки, призначає дешевші лікарства, які дійсно помагають і саме головне дають результати!
Олена
Позитивний відгук
Щиро вдячні Зеновію Марковичу за його професіоналізм і людяність. Після 2 років обстежень, операції і лікування маємо довгоочікувану вагітність. Лікар призначає ліки тільки ті, що необхідні, без потреби дорогі аналоги призначати не стане. У Зеновія Марковича завжди черга і завжди треба терпляче чекати на прийом. До цього ходили в приватну клініку, то тільки гроші викачували і результату 0, платили за сервіс і відсутність черг...
Іра
Позитивний відгук
Шидлик Зеновій Маркович найкращий гінеколог Львова. Велике дякую за довгоочікувану дитину.... Він хоч і строгий, зате дуже розумний і справедливий.
Христина
Позитивний відгук
Надзвичайно хороший лікар, який стане вести вашу історію від самого найпростішого лікування і до моменту настання такої бажаної вагітності. Робила у нього лапароскопію, після неї все чітко і ясно розказав, а під час перебування у лікарні скільки наслухалась історій зі щасливим кінцем з легкої руки Зеновія Марковича. Я вірю що саме він допоможе здійснити мою мрію. Треба молитися за його здоров'я, щоб ще не одну він зумів ощасливити такою заповітною вагітністю.
Ната
Нейтральний відгук
Дівчата, напишіть будь-ласка номер телефону лікаря. Дякую! 4257730045
Марія
Нейтральний відгук
Хочу не погодитись з Іриною, яка написала негативний відгук. Я теж лікувалась в Слободи раніше, і якби не його лікування то до Шидлика не прийшлось би йти. Я не вірю, що було зроблено резекцію яйників без погодження з вами і реально показань для цього. Якщо глянете в списку Слободи немає взагалі в переліку гінекологів Львова, як я потім дізналася, він лише УЗЕдист.