У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Шидлик Зеновій Маркович

3rd place
like
Загальний рейтинг 76
Позитивних відгуків 78(85%)
Негативних відгуків 2(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Красота
Позитивний відгук
Швидше писала що ходжу до Марковича і вірю що все вийде і я стану мамою.Зараз біля мене лежить моя доця ,сопить носиком поки мама пише що Маркович це лікар від Бога.Дівчата не витрачайте дарма час на недолікарів ,йдіть до Марковича і ви обов'язково станете мамою.
нд, 5 березня 2023 р., 18:24
Автор: Дякун Таня
Позитивний відгук
Величезне дякую Шидлику Зеновію Марковичу за високий професіоналізм і відданість своїй справі. У сфері ведення вагітності ( особливо якщо це неплідність або загроза викидня....) Він найкращий . Завжди допоможе всім чим зможе . Відповість на дзвінок ,навіть посеред ночі і підкаже що роботи і куди звернутись. Якщо потрібно ще додаткова консультація інших спеціалістів ,завжди направить і дасть контакти, одних з найкращих у своїй сфері. Людина з великої літери. Захоплююся і дуже поважаю Зеновія Марковича.
пт, 23 грудня 2022 р., 09:17
Автор: Василина
Позитивний відгук
Кожного дня дякую Богу, що натрапила в інтернеті на Зеновія Марковича. От пишу цей відгук і колишу свого синочка, сльози на очах. Подобається його фраза: "немає такого діагнозу, як безппліддя. Є непліддя по певних причинах". Ми 1,5 року шукали ці причини. Так справді, іноді приходились чекати 4-5 год, іноді пів дня. Але я вірила і знала, що це не даремно!! Лікар який ніколи не дивиться на твою кишеню. Тут можна писати безкінечно . Підтримував всю вагітність, завжди піднімав телефон. Тому хто ще чекає на своє маленьке чудо- не сумнівайтеся, головне довіряйте і все получиться!
ср, 1 грудня 2021 р., 19:20
Автор: Красотка
Позитивний відгук
Зеновій Маркович це лікар від Бога !!!! Після довгих обстежень і ходіння по лікарях попала до цього лікаря.Він просто зробивши огляд зразу сказав яка може причина непліддя.Зробив операцію і зараз пробуємо завагітніти ,я знаю що все получеться бо я в надійних руках.
ср, 20 жовтня 2021 р., 20:12
Автор: Вікторія Процюк
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер лікаря Шидлика! дякую
чт, 10 грудня 2020 р., 09:10
Автор: Альона
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер до лікаря??? (Це мій вайбер 0676464454)
ср, 25 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Низький уклін Шидлику, після 4 років непліддя, скидання по лікарям, ми отримали бажану донечку. Після лапороскопії в Шидлика на другий місяць вагітність. Лікар принциповий, суворий, все розкаже і покаже що до чого. Дай Боже довгих літ життя, низький земний уклін. Дівчата не чекайте, не втрачайте дорогоцінний час, Шидлик допоможе 100%
ср, 18 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Анна
Позитивний відгук
Дякуємо Богові за те, що скерував нас до Зеновія Марковича. 4 роки безпліддя, стимуляція, гормони, гірудотерапія не давали жодного результату. Одна "хороша" лікарка настоювала на ЕКО мотивуючи ,що в нас самим нічого не вдасться, але Зеновій Маркович вселив у нас надію. Зробивши лапараскопію, переконавшись, що все гаразд з гормонами дозволив нам вагітніти. І о чудо, через 3 місяці я бачу дві завітні полоски, але на жаль не судилося. Вагітність завмерла, і так ставалося 3 рази. Перед нами постала нова проблема. І тут Зеновій Маркович каже,що все буде добре і так і сталося!Мизнайшли причину , завагітніли, лежали на Топольній 2 місяці, виносили і родили здорового хлопчика. І все це під контролем Зеновія Марковича!Дай Боже йому здоров'я і щоб він ще помагав жінкам здійснювати найзаповітніші мрії! P.S як лікар він дуже строгий, дещо грубий я би сказали, треба думати, що йому говорити. Потрібно почекати своєї черги 2-3 год. Завжди відповідає на телефонні дзвінки, призначає дешевші лікарства, які дійсно помагають і саме головне дають результати!
ср, 7 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Олена
Позитивний відгук
Щиро вдячні Зеновію Марковичу за його професіоналізм і людяність. Після 2 років обстежень, операції і лікування маємо довгоочікувану вагітність. Лікар призначає ліки тільки ті, що необхідні, без потреби дорогі аналоги призначати не стане. У Зеновія Марковича завжди черга і завжди треба терпляче чекати на прийом. До цього ходили в приватну клініку, то тільки гроші викачували і результату 0, платили за сервіс і відсутність черг...
пн, 15 червня 2020 р., 00:00
Автор: Іра
Позитивний відгук
Шидлик Зеновій Маркович найкращий гінеколог Львова. Велике дякую за довгоочікувану дитину.... Він хоч і строгий, зате дуже розумний і справедливий.
пт, 10 квітня 2020 р., 00:00