Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Шидлик Зеновій Маркович

3rd place
like
Загальний рейтинг 77
Позитивних відгуків 80(83%)
Негативних відгуків 3(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Олена
Позитивний відгук
Мега позитивний лікар, який переживає за кожного свого пацієнта. Давно спостерігаючи в нього! Оперувалася!!! Несерйозно писати негативні відгуки анонімно, якщо вони правдиві. Чого боїтеся ім'я написати, бо багато позитиву? Так різкий, так може сказати свою думку, так треба чекати, людина в віці і треба то розуміти. Хамства за багато років не чула ніколи. Міг почитати нотації, повиховувати трохи, але хамства ніколи не було
нд, 17 грудня 2023 р., 18:37
Анонімний відгук
Негативний відгук
Можливо це так,як пишуть у позитивних відгуках.Можливо і спеціаліст,но Я побачила зовсім інше,, І це хамство,,крики і критику в мою сторону,,і це від Лікаря,як описують,який він хороший!!! По перше,,простояла майже 2-ві години в черзі,,хотя перед мною було лише дві дівчини,,,І це лише сидів писав і ходив собі!!!! По друге коли прийшла до нього,,відразу негативні слова в мою сторону,,Чого прийшла,якщо там обстежувалась,,Стараюсь пояснити,,навіть не слухає. Замість того щоб допомогти пацієнту ,послухати та підтримати,,В нього такого немає. Я зі сльозами вийшла від того лікаря!!!! Він неадекватний!!! Я в шоці,що такого ще там тримають,і те що він старший це не дає йому права так розмовляти з пацієнтами!!!!
пт, 13 жовтня 2023 р., 14:51
Автор: Уляна
Нейтральний відгук
Може і спеціаліст своєї справи,,но дуже хамовити й,,кричить не дає слова сказати.Дуже негарно відноситься.
пт, 13 жовтня 2023 р., 10:26
Автор: Олена
Позитивний відгук
Професійний, чуйний лікар, якому варто довіряти. Має величезний досвід, назначає лише необхідні обстеження, радить, де краще їх зробити в динаміці, пильно підходить до розгляду можливих причин проблеми, щоб підібрати найбільш вдале лікування. Хвилюється за кожного пацієнта, співпереживає і щиро радіє, коли є позитивний результат лікування. Має пацієнток ледь не з усієї України. Всім раджу, таких лікарів не так багато.
вт, 1 серпня 2023 р., 20:46
Автор: Красота
Позитивний відгук
Швидше писала що ходжу до Марковича і вірю що все вийде і я стану мамою.Зараз біля мене лежить моя доця ,сопить носиком поки мама пише що Маркович це лікар від Бога.Дівчата не витрачайте дарма час на недолікарів ,йдіть до Марковича і ви обов'язково станете мамою.
нд, 5 березня 2023 р., 18:24
Автор: Дякун Таня
Позитивний відгук
Величезне дякую Шидлику Зеновію Марковичу за високий професіоналізм і відданість своїй справі. У сфері ведення вагітності ( особливо якщо це неплідність або загроза викидня....) Він найкращий . Завжди допоможе всім чим зможе . Відповість на дзвінок ,навіть посеред ночі і підкаже що роботи і куди звернутись. Якщо потрібно ще додаткова консультація інших спеціалістів ,завжди направить і дасть контакти, одних з найкращих у своїй сфері. Людина з великої літери. Захоплююся і дуже поважаю Зеновія Марковича.
пт, 23 грудня 2022 р., 09:17
Автор: Василина
Позитивний відгук
Кожного дня дякую Богу, що натрапила в інтернеті на Зеновія Марковича. От пишу цей відгук і колишу свого синочка, сльози на очах. Подобається його фраза: "немає такого діагнозу, як безппліддя. Є непліддя по певних причинах". Ми 1,5 року шукали ці причини. Так справді, іноді приходились чекати 4-5 год, іноді пів дня. Але я вірила і знала, що це не даремно!! Лікар який ніколи не дивиться на твою кишеню. Тут можна писати безкінечно . Підтримував всю вагітність, завжди піднімав телефон. Тому хто ще чекає на своє маленьке чудо- не сумнівайтеся, головне довіряйте і все получиться!
ср, 1 грудня 2021 р., 19:20
Автор: Красотка
Позитивний відгук
Зеновій Маркович це лікар від Бога !!!! Після довгих обстежень і ходіння по лікарях попала до цього лікаря.Він просто зробивши огляд зразу сказав яка може причина непліддя.Зробив операцію і зараз пробуємо завагітніти ,я знаю що все получеться бо я в надійних руках.
ср, 20 жовтня 2021 р., 20:12
Автор: Вікторія Процюк
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер лікаря Шидлика! дякую
чт, 10 грудня 2020 р., 09:10
Автор: Альона
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер до лікаря??? (Це мій вайбер 0676464454)
ср, 25 листопада 2020 р., 00:00