Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Олеся
Нейтральний відгук
Добрий день. Чи може хтось надати номер телефону Ольги Володимирівна, буду дуже вдячна. 0968163353(мій телефон і viber) Всім здоров'ячка!
Оля Іваницька
Позитивний відгук
Дуже рада, що обрала Ольгу Володимирівну для ведення вагітності. Дуже приємна у спілкуванні, професійна і уважна. Завжди на зв'язку, що дуже важливо. Це лікар, до якого хочеться повернутися.
karpinska-anna@ukr.net
Нейтральний відгук
karpinska-anna@ukr.net
Позитивний відгук
Дуже задоволена, що саме лікарем гінекологом, що супроводжував вагітність була Романишин Ольга Володимирівна. Саме завдяки її професіоналізму, людяності, щирості і доброті я почувалась в безпеці на протязі всієї вагітності. Відповідальна, комунікабельна, тактовна, щира, професіонал своєї справи та просто чудова людина!
Юліанна Яремкевич
Позитивний відгук
Професійна. Відповідальна. Чесна. Щира. Комунікабельна. Завжди на поготові надати консультацію. Мені комфортно у спілкуванні. Багато питань можна закрити в режимі онлайн, що дуже зручно, за це окремо дякую. Рекомендую Романишин О.В. як гінеколога, як ведення вагітності, як особу якій можна довірити своє жіноче здоров'я. Всім здоров'я!
Viktoriia Pysmenna
Нейтральний відгук
Доброго дня, Чи може хтось дати номер Ольги Володимирівни? Мій вайбер +48514467151
Maryana K
Позитивний відгук
Коли мене вперше скерували до Ольги Володимирівни у зв’язку з вагітністю, я навіть не здогадувалась як мені пощастило з лікарем. Сама вагітність проходила нелегко, м‘яко кажучи, але завдяки О.В. нам вдалось справитись з усіма труднощами. Дякую Вам за все
Проць Орися
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Ользі Володимирівні, за спокійних та щасливих 9 місяців виношування нашого синочка.. Тішуся, що стояла на обліку саме в неї, ми не пропусками місячні візити, аналізи, Ольга Володимирівна контролювала всі аналізи, навіть якщо я забувала скинути, вона мені пригадувала, щоб я надіслала... Бувало писала, в неробочий час, але завжди отримувала відповідь та корисні поради за короткий час... Можу з впевненістю сказати, що Ольга Володимирівна є хорошим кваліфікованим лікарем та приємною людиною... Знаю, що Вона завжди проходить різні курси, постійно вчитися і здобуває нові знання, тому мені було спокійно та впевнено з нею працювати.. Тому щиро рекомендую, довірити свою вагітність саме їй...
Layla Belalova
Позитивний відгук
Дуже рада, що познайомилася з Ольгою Володимирівною. Спостерігалася у неї всю вагітність. Знала, що можу зв’язатися у будь який час і отримати консультацію. Чуйна, добра, прогресивна, відповідальна, з гарним почуттям гумору. Лікарка, яка не зраджує клятві Гіппократа 🌿 надихає впевненістю у власне здоров’я і доказову медицину. З вдячністю рекомендую Ольгу Володимирівну Романишин.
Аліна Семенчук
Нейтральний відгук
Безмежно вдячна цьому лікарю за ведення своєї вагітності. Професіоналізм , людяність , адекватність , то все про Ольгу Володимирівну. Завжди поясне все та розкладе по поличках, ніколи не залякує, не наводить паніку, не нав’язує зайвого, на зв’язку в любий час. Під час вагітності і навіть після , завжди цікавиться моїм самопочуттям, малечі. За рекомендацією Ольги Володимирівни, обрали і лікаря на пологи, бо довіряю цьому лікарю на 100%, і не пошкодували! Дякую за чудову вагітність!