Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Лікарня Експерт (Expert)

geoвул. Шолом Алейхема, 11, Львів
phone097 22 33 911
Лікарня Експерт (Expert)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.

Відгуки про клініку

Результатів відображено: 3
Автор: Зоряна
Негативний відгук
Була на трансвагінальному УЗД в гінеколога Малюженко Олександра Сергійовича. При огляді він сильно нахиляв датчик в сторону. Було дуже дискомфортно. Після огляду в тій стороні, де він застосовував сильні нахили датчиком і втискання (чого не робиться при такому огляді, бо при ньому має бути акуратність), тепер у мене болить всередині зліва, де він тиснув, і особливо віддає біль при ходьбі. Він сказав, що застосовував такі дії, щоб побачити щось, бо він нічого не бачив на екрані. Для чого мені такий огляд, де мене калічать, я не розумію. Я прийшла в приватну клініку, заплатила гроші, а мене за це покалічили. Вже не говорю навіть про те, що він нічого не бачив на УЗД, і мені довелося іти в іншу клініку, де побачили те, чого не бачив він і де з'ясували проблему, з якою я зверталась. Але при тім, що він нічого не бачив, придумав, що в мене є великий наріст ендометрію, щоб взяти в мене з цього цього приводу гроші ще за консультацію. Наступного дня в іншій клініці мене повторно оглянули і сказали, що це брехня. Товщина ендометрію в мене в нормі. А він ще й гормон виписав пити по тій видуманій ним причині. Категорично не рекомендую гінеколога Малюженко Олександра Сергійовича, якщо не хочете нашкодити своєму здоров'ю. До речі, коли сиділа в вестибюлі була свідком того , як розвели літню жінку на сім з гаком тисяч, а вона розгублено пояснювала, що розраховувала на тисячу з гаком, а не на сім. І в неї навіть нема таких грошей. Було неприємно за цим спостерігати і там знаходитися.
пт, 9 вересня 2022 р., 05:06
Автор: Оля Лапіцька
Нейтральний відгук
Перебувала у стаціонарі декілька днів.Задоволена лікарями та обслуговуючим персоналом.Єдиний мінус, незадоволена харчуванням,яке входить у вартість . Їжа несмачна, і не підходить всім пацієнтам,які мають дієтичне харчування.
вт, 2 листопада 2021 р., 13:06
Автор: ЛСУ № 49 ДП ВАТ "Термоізоляція" Термоізоляція
Позитивний відгук
Олег Недоступ 60 років . Хочу висловити подяку лікарю ортопеду - травматологу Іваніву Богдану Олеговичу. Чудовий , чуйний лікар ПРОФЕСІОНАЛ. Звернувся я з роблемою колінного суглобу (деформуючий артроз з усіма витікаючими з цього проблемами) , було проведено комплексне найретельніше дослідження на найвищому рівні .і по його результатах призначено операцію по ендопротезуванню . Операція пройшла успішно і через чотири години я став нв ноги . Я дуже задоволений . Також хочу подякувати всьому колективу лікарні ЕКСПЕРТ чудові люди які супроводжують Ваш кожен крок , Достойна лікарня . ДЯКУЮ.
вт, 14 вересня 2021 р., 14:34

Список лікарів

Результатів відображено: 3
Загальний рейтинг 0
Позитивних відгуків 0(0%)
Негативних відгуків 0(0%)
Загальний рейтинг 0
Позитивних відгуків 0(0%)
Негативних відгуків 0(0%)
Загальний рейтинг -8
Позитивних відгуків 5(28%)
Негативних відгуків 13(72%)