Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Юрченко Олександр Валерійович

3rd place
Загальний рейтинг 62
Позитивних відгуків 67(75%)
Негативних відгуків 5(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Можна телефон лікаря будь ласочка.Юрченка .
нд, 15 січня 2023 р., 16:41
Автор: Юля
Нейтральний відгук
Можна будь ласка номер телефону
вт, 26 липня 2022 р., 11:02
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Цього року 3 лютого народила донечку в чудового лікаря - Юрченка Олександра Валерійовича. Не одна близька мені людина народжувала саме в Олександра Валерійовича, відгуки лише позитивні, навіть більш ніж позитивні, це плідна та нелегка праця, тому я щиро вдячна за професіоналізм, турботу та гарне відношення. З легкістю і впевненістю рекомендую саме цього фахівця. Можна писати ще багато достойних слів, але прийшовши на консультацію, я впевнена, що Ви оберете саме цього лікаря для такого важливо та щасливого дня у Вашому житті.
чт, 2 червня 2022 р., 16:41
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Це лікар від Бога, чуйний, турботливий, фахівець своєї справи. Якщо Вам потрібен лікар, який буде з Вами сюсюкатись, то Олександр Валерійович не той варіант, а якщо Ви шукаєте професіонала, який вестиме Вашу вагітність і пологи під чітким контролем, забезпечуючи безпеку та спокій Вам та дитинці тоді однозначно до нього. Він на зв'язку коли потрібно, дає поради та вказівки чітко і лише ті що дійсно дієві та потрібні. Я дякую йому за велику працю, що він робить і за синочка. Якщо зважимось на ще одну дитинку, то без сумнівів - лише до нього.
вт, 31 травня 2022 р., 12:42
Автор: Христина
Позитивний відгук
Поділіться номером телефону лікаря??!
вт, 19 квітня 2022 р., 20:26
Автор: Христя
Нейтральний відгук
Доброго вечора! Поділіться номером телефону лікаря?!
вт, 19 квітня 2022 р., 19:09
Автор: Христина
Позитивний відгук
Є хороші лікарі, а є найкращі. Юрченко Олександр Валерійович - це кращий з найкращих. Чудовий лікар, приємний, чуйний, уважний, комунікабельний, професіонал у своїй справі. Народжувала у нього донечку, пологи пройшли чудово завдяки Олександру Валерійовичу. В подальшому зі всіма питаннями по гінекології та плановими оглядами тільки до нього. Якщо буду народжувати вдруге, то тільки у цього лікаря. Завжди відповідає на дзвінки та передзвонює, тому ніколи не почуваєш себе нав'язливо. Дякую Вам, Олександре Валерійовичу, за здорову донечку, та міцного Вам здоров'я і довголіття.
пт, 11 лютого 2022 р., 14:57
Автор: Дзвенислава
Позитивний відгук
Якщо шукаєте най-най-най Лікаря з великої букви для такої важливої події, як пологи - вам до Юрченка Олександра Валерійовича! Народжувала з ним у 2007 синочка і у 2019-му донечку. Він просто неймовірний - розумний, відповідальний, впевнений, з почуттям гумору та дуже уважний. Поруч з ним дуже спокійно і затишно. Завжди на зв'язку, детально пояснює та відповідає на всі питання. Весь процес родів - поруч, коментує всі дії, підтримує. Після пологів - щодня провідує, дійсно цікавиться і вникає в деталі, дає виважені та дієві рекомендації. Навіть після виписки - лікар на зв'язку та переживає за пацієнтів. Донечка була крупна - біля 5кг, але завдяки Олександру Валерійовичу все пройшло успішно, легко і без жодних нюансів. Однозначно рекомендую! І дякую за здорових діток!
вт, 8 лютого 2022 р., 18:00
Автор: Oksana Lukaschuk
Нейтральний відгук
ср, 7 квітня 2021 р., 14:00
Автор: Oksana Lukaschuk
Нейтральний відгук
Я теж 8р.тому родила в Олександра Валерійовича,все пройшло чудово,,і тепер знову хочу в нього родити 2 дитинку,напишіть мені хтось номер,бо за стільки років пропав)
ср, 7 квітня 2021 р., 14:00