Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Юрченко Олександр Валерійович

3rd place
Загальний рейтинг 57
Позитивних відгуків 62(77%)
Негативних відгуків 5(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Oksana Lukaschuk
Нейтральний відгук
Oksana Lukaschuk
Нейтральний відгук
Я теж 8р.тому родила в Олександра Валерійовича,все пройшло чудово,,і тепер знову хочу в нього родити 2 дитинку,напишіть мені хтось номер,бо за стільки років пропав)
Інна Рудейко
Позитивний відгук
Це були мої треті пологи (3.01.2021 р.). З Олександром Валерійовичом познайомилась випадково під час незапланованої поїздки в Перенатальниц центр на 36 тижні вагітності, в ту ніч він був черговим лікарем. Планувала народжувати в іншого фахівця з цієї лікарні, але при мому огляді, детальних рекомендаціях щодо подальшого протікання і доношування вагітності все ж таки зупинилась на ньому. І ні разу не пошкодувала у свому виборі. Спокійний, виважений, прямолінійний, турботливий, лікар з досвідом. Рекомендую! І дякую за донечку!
Галина Біла
Нейтральний відгук
Доброго дня напишіть будь ласка номер лікаря Юрченка Олександра Вплерійовича мій номер 0972670149 у вайбер дякую
Наталя
Позитивний відгук
Родила в чудового лікаря Юрченка Олександра Валерійовича- хлопчика 25 липня цього року.Лікарем задоволена на 100%. Рада,що обрала саме цього лікаря,спокійний,вміє підбадьорити ,пояснює всі дії, з ним -надійно,таке враження,що знаєш його багато років і легко задати питання та почути вичерпну відповідь на них). Роди пройшли легко та спокійно ,лікар пам*ятав про всі нюанси ,котрі обговорювалися раніше,дитинка і мама - здорова ,тож всі щасливі:) Однозначно та впевнено рекомендую усім своїм знайомим та друзям(Бо є з чим порівняти,так,як це 2 вагітність). Олександр Валерійович-дуже Вам вдячні за легкі роди та здорового малюка;))
Olga
Позитивний відгук
Привіт дівчата, знаю що ви зарас в пошуках найкращого лікаря якому плануєте довірити свої пологи, так ось якщо ви чуєте фамілію Юрченко Олександер Валерійович то ви можете бути впевнені що пологи пройдуть ідеально. Моя принцеса народилася 12.06.20 і завдяки Олександру Валерійовичу я була впевнена що все буде гаразд.Скажу вам відверто бо сама довго вибирала лікаря але по відгуках тільки моїх знайомих зупинилася саме на Олександру Валерійовичу ,це лікар з великої літери , уважний ,розумний і дуже добрий, я відчувала таку підтримку як від власного батька і це без перебільшень. На самих пологах все коментував кожну свою дію,був спокійним що надавало мені ще більшої впевненості що все іде по протоколу ,як я хотіла. Після пологів був поруч провідував і давав корисні поради для мене,моя сусідка по палаті була дещо здивована що він такий уважний) Після виписки з пологового ще були на зв’язку довгий час він все питався чи все гаразд ) хоч мої пологи були без якихось особливостей ,всеодно турбувався за нас.Обов’язково прийду ще за братиком або сестричкою)))) за додатковою інформацію можете писати на мій інстаграм Kregembildolga
Віра
Нейтральний відгук
Хто має номер до Юрчинка напишіть на вайбер будь ласка 0968515272
Тетяна
Нейтральний відгук
Доброго дня. Напишіть будь ласка мені телефон Юрченка. Мій телефон 050-370-19-57,або на вайбер. Дякую.
Оксана
Позитивний відгук
Олександр Валерійович увійшов в історію нашої сім'ї назавжди, адже допоміг з'явитися на світ трьом нашим донечкам! Перші пологи були дещо складні, оскільки дівчинка мала складну ваду серця, але лікар не побоявся нами заопікуватися і дитина народилася природнім шляхом ціла і неушкоджена, що дозволило їй потім успішно прооперувати серце. Друга дівчинка народилася легко і безболісно. Третя дівчинка, величенька народилася вже на Батальній, швидко і без проблем. Мама в формі, всі щасливі. Комунікація з лікарем на висоті! Прекрасний турботливий уважний фахівець. З почуттям гумору, відповідальний лікар. РЕКОМЕНДУЮ!
Світлана
Позитивний відгук
Досвід перших пологів, що проходили досить важко та мали ускладнення через велику вагу дитини, коли ти усвідомлюєш, що правильно та вчасно прийнятті рішення твого лікаря зберігають тобі здоров'я, не залишили нам іншого вибору лікаря, коли очікували донечку. Народжували вдруге в умовах карантину. Олександр Валерійович зі мною був постійно, причому народжувала я вночі. Підтримував, вислуховував, пояснював, які дії робити, як дихати.... Дякуємо неймовірно йому,адже і другі роди знову ж таки величенької дівчинки (майже 4 кг) обійшлися без жодних розривів, та швів. Лікар з великої літери. Всім рекомендую від щирого серця!!!!