У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Юрченко Олександр Валерійович

3rd place
Загальний рейтинг 60
Позитивних відгуків 65(76%)
Негативних відгуків 5(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христина
Позитивний відгук
Поділіться номером телефону лікаря??!
вт, 19 квітня 2022 р., 20:26
Автор: Христя
Нейтральний відгук
Доброго вечора! Поділіться номером телефону лікаря?!
вт, 19 квітня 2022 р., 19:09
Автор: Христина
Позитивний відгук
Є хороші лікарі, а є найкращі. Юрченко Олександр Валерійович - це кращий з найкращих. Чудовий лікар, приємний, чуйний, уважний, комунікабельний, професіонал у своїй справі. Народжувала у нього донечку, пологи пройшли чудово завдяки Олександру Валерійовичу. В подальшому зі всіма питаннями по гінекології та плановими оглядами тільки до нього. Якщо буду народжувати вдруге, то тільки у цього лікаря. Завжди відповідає на дзвінки та передзвонює, тому ніколи не почуваєш себе нав'язливо. Дякую Вам, Олександре Валерійовичу, за здорову донечку, та міцного Вам здоров'я і довголіття.
пт, 11 лютого 2022 р., 14:57
Автор: Дзвенислава
Позитивний відгук
Якщо шукаєте най-най-най Лікаря з великої букви для такої важливої події, як пологи - вам до Юрченка Олександра Валерійовича! Народжувала з ним у 2007 синочка і у 2019-му донечку. Він просто неймовірний - розумний, відповідальний, впевнений, з почуттям гумору та дуже уважний. Поруч з ним дуже спокійно і затишно. Завжди на зв'язку, детально пояснює та відповідає на всі питання. Весь процес родів - поруч, коментує всі дії, підтримує. Після пологів - щодня провідує, дійсно цікавиться і вникає в деталі, дає виважені та дієві рекомендації. Навіть після виписки - лікар на зв'язку та переживає за пацієнтів. Донечка була крупна - біля 5кг, але завдяки Олександру Валерійовичу все пройшло успішно, легко і без жодних нюансів. Однозначно рекомендую! І дякую за здорових діток!
вт, 8 лютого 2022 р., 18:00
Автор: Oksana Lukaschuk
Нейтральний відгук
ср, 7 квітня 2021 р., 14:00
Автор: Oksana Lukaschuk
Нейтральний відгук
Я теж 8р.тому родила в Олександра Валерійовича,все пройшло чудово,,і тепер знову хочу в нього родити 2 дитинку,напишіть мені хтось номер,бо за стільки років пропав)
ср, 7 квітня 2021 р., 14:00
Автор: Інна Рудейко
Позитивний відгук
Це були мої треті пологи (3.01.2021 р.). З Олександром Валерійовичом познайомилась випадково під час незапланованої поїздки в Перенатальниц центр на 36 тижні вагітності, в ту ніч він був черговим лікарем. Планувала народжувати в іншого фахівця з цієї лікарні, але при мому огляді, детальних рекомендаціях щодо подальшого протікання і доношування вагітності все ж таки зупинилась на ньому. І ні разу не пошкодувала у свому виборі. Спокійний, виважений, прямолінійний, турботливий, лікар з досвідом. Рекомендую! І дякую за донечку!
пт, 2 квітня 2021 р., 20:28
Автор: Галина Біла
Нейтральний відгук
Доброго дня напишіть будь ласка номер лікаря Юрченка Олександра Вплерійовича мій номер 0972670149 у вайбер дякую
чт, 1 квітня 2021 р., 10:51
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Родила в чудового лікаря Юрченка Олександра Валерійовича- хлопчика 25 липня цього року.Лікарем задоволена на 100%. Рада,що обрала саме цього лікаря,спокійний,вміє підбадьорити ,пояснює всі дії, з ним -надійно,таке враження,що знаєш його багато років і легко задати питання та почути вичерпну відповідь на них). Роди пройшли легко та спокійно ,лікар пам*ятав про всі нюанси ,котрі обговорювалися раніше,дитинка і мама - здорова ,тож всі щасливі:) Однозначно та впевнено рекомендую усім своїм знайомим та друзям(Бо є з чим порівняти,так,як це 2 вагітність). Олександр Валерійович-дуже Вам вдячні за легкі роди та здорового малюка;))
ср, 30 грудня 2020 р., 20:55
Автор: Olga
Позитивний відгук
Привіт дівчата, знаю що ви зарас в пошуках найкращого лікаря якому плануєте довірити свої пологи, так ось якщо ви чуєте фамілію Юрченко Олександер Валерійович то ви можете бути впевнені що пологи пройдуть ідеально. Моя принцеса народилася 12.06.20 і завдяки Олександру Валерійовичу я була впевнена що все буде гаразд.Скажу вам відверто бо сама довго вибирала лікаря але по відгуках тільки моїх знайомих зупинилася саме на Олександру Валерійовичу ,це лікар з великої літери , уважний ,розумний і дуже добрий, я відчувала таку підтримку як від власного батька і це без перебільшень. На самих пологах все коментував кожну свою дію,був спокійним що надавало мені ще більшої впевненості що все іде по протоколу ,як я хотіла. Після пологів був поруч провідував і давав корисні поради для мене,моя сусідка по палаті була дещо здивована що він такий уважний) Після виписки з пологового ще були на зв’язку довгий час він все питався чи все гаразд ) хоч мої пологи були без якихось особливостей ,всеодно турбувався за нас.Обов’язково прийду ще за братиком або сестричкою)))) за додатковою інформацію можете писати на мій інстаграм Kregembildolga
пн, 19 жовтня 2020 р., 00:00