Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Потапов Ігор Андрійович

Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 6(60%)
Негативних відгуків 1(10%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Olga Mamchuk
Позитивний відгук
Народжувала у цього прекрасного лікаря двох своїх діток у 2012 і у 2015 роках. Неймовірно задоволена, особливо другі пологи пройшли на одному диханні за що велике дякую. Цього року планую народжувати ще раз і сумніву що лікарем буде Потапов Ігор Андрійович в мене нема. Ще велика подяка акушеру з команди Потапова І.А нажаль не запам’ятала її прізвища.
пн, 26 квітня 2021 р., 10:40
Автор: Тетяна
Нейтральний відгук
Лікар-профі!!!! Народжувала в нього свою довгоочікувану донечку). Надзвичайно уважний, компетентний лікар. Лікар від Бога! Здоров’я йому і велика подяка!!!
ср, 10 червня 2020 р., 00:00
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Народжувала у Ігора Андрійовича в 2018 році. Усім задоволена, оскільки пологи пройшли швидко, природнім шляхом під пильним наглядом лікаря. Не було зовсім ніяких ускладнень ні в мене, ні в дитинки. Пологи були вночі, а вже зранку я могла ходити і самостійно доглядати за дитиною. Рекомендую лікаря, з ним все буде чітко по плану, а ви в надійних руках!
пн, 9 грудня 2019 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Народжувала в Ігора Андрійовича 13.08.2019, плановий КР, екстрагенітальна патологія (вада серця). З першої зустрічі на 32 тижні Ігор Андрійович скерував до толкового профільного фахівця, з яким можна було обговорити ситуацію та варіанти родорозрішення. До зустрічі з ним я не могла розібратись в ситуації, я консультувалась в кількох профільних спеціалістів (в тому числі у Києві), які ніяких конкретних рекомендацій не могли дати і розводили руками. Дякуючи Ігору Андрійовичу, тепер маю фахівця, до якого в подальшому звертатимусь зі своєю проблемою. Лікар постійно на зв’язку, на будь-які запитання відповідає чітко та розгорнуто. Завжди пояснює свої рішення і готовий до діалогу. На 38 тижні мене поклали у відділ патології вагітності для пильнішого нагляду за ходом вагітності, завдяки лікарю дочекала максимально до ПДП та отримала якісний професійний нагляд за час перебування в патології. Лікар заходив щодня, спостерігав мене. Операція пройшла легко та успішно, шов загоївся швидко та виглядає дуже акуратно та естетично. Донечка здорова та доношена, Ігор Андрійович переконував максимально дочекати до ПДП, щоб не мати проблем зі здоров’ям дитинки в подальшому. Під пильним наглядом лікаря все вдалося. Попри завантаженість ЛОПЦ я провела в пологовому достатню кількість часу для післяпологового відновлення, якісного нагляду, Ігор Андрійович заходив щодня та виписав лише впевнившись, що все гаразд, в тому числі з серцем. Від щирого серця дякую лікареві за турботу та професіоналізм та щиро рекомендую. Завдяки йому мої пологи та відновлення пройшли чудово та залишили приємні спогади на довгі роки, це лікар з добрим серцем та золотими руками.
пн, 19 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Народжувала у Ігоря Андрійовича 16 листопада 18 року за допомогою КР ( по показам), дуже задоволена тим, що Ігор Андрійович вів мою вагітність. Кожного дня заходив до мене. Шов після Кр в мене ідеальний. На другий день вже бігала, відновилась швидко. І хоч Кр був плановий, але я максимум доносила до пдп. І в день коли назначили операцію -почались перейми. Кращого лікаря ніж Ігор Андрійович вам не знайти, професіонал, уважний, добра людина з золотим сердцем та руками. Любимо та поважаємо нашого лікаря!
чт, 6 червня 2019 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
До Потапова Ігора Андрійовича я потрапила по направленню лікаря з району, яка побоялася робити мені КР (за що я їй дуже вдячна). Попередньо мала домовленість на пологи з іншою лікаркою у Львові і завчасу мала лягти на збереження. Та передчасно відійшли води, це вже був кінець 37 тижня, тобто вагітність доношена. І в цей час моя лікарка виявилась на курсах і фізично приїхати не мала змоги. Порадила звернутись до себе в районну лікарню, щоб переконатись чи все добре і який стан дитини, ну і при можливості там же робити КР. Добре що лікарі з району, попередньо мене оглянувши, направили машиною швидкої на Батальну до Потапова І.А. Він мене оглянув і відразу сказав готуватись до КР. Справа в тому, що всю вагітність я пробула на кроворозріджуючих препаратах (клексані і аспірині) і в цей день також колола укол. Тож побоюючись кровотечі під час КР лікарка з району і відправила мене в область. КР пройшов добре і я маю чудову донечку. Лікар щодня заходив і оглядав мене і шви. І на 5 день їх зняв і виписав. Пологи були 21.09.18року.Ще окрема подяка анестезіологу Лехновському Олександру Павловичу.
пт, 1 березня 2019 р., 00:00
Автор: Оля
Нейтральний відгук
До Потапова потрапила по рекомендації. Спостерігали мене кілька тижнів перед пологами. Дотягнули до 41 тижня і 5 днів, коли вже фізіологічний стан плоду був не надто хороший: фактично не стало навколоплідних вод і не було видно генералізованих рухів. І всі лікарі на узд, коли ще показники були хороші 5 днів перед тим, говорили, що мені пора народжувати, але перейми не починалися. І от мені, яка всю вагітність відходила просто ідеально, призначають кесарів розтин, а напередодні якраз починаються перейми. Але КТГ показує дистрес плода. І в терміновому порядку проводять операцію. Операція пройшла без ускладнень, хірург Ігор Андрійович хороший. Але я особисто незадоволена тим, що мені так довго дали переношувати дитину, майже до 42 тижнів, коли вже плацента старіє, води темніють, якщо їх взагалі є достатня кількість і т.д. Можливо, якби мене стимулювали раніше, я могла би народити сама, а так дотримали до крайнього терміну, а в мене це перші пологи і про багато речей я дізналася вже по факту після операції. Та і довіряла лікарю з великим досвідом. Вдруге вибирала би когось іншого, бо вважаю, що не отримала належного догляду на останніх тижнях вагітності.
вт, 8 січня 2019 р., 00:00
Автор: Аліна
Позитивний відгук
Я народжувала у Потапова Ігора Андрійовича. Пологи почалися вночі, тому Ігор АНдрійович їхав в пологовий в не робочий час. Лікар приїхав досить швидко, приблизно 40хв. Пологи пройшли природньо, в сидячому положенні. Оскільки таке положення було найбільш зручним для мене і лікар не заперечував щодо цього. Також лікар не наполягав на знеболюючому при пологах, оскільки це не корисно для дитини. Ще на допологовій консультації, Ігор Андрійович зазначив що знеболююче використовує тільки при необхідності. На 3-ій день після пологів лікар мене оглянув і відпустив додому. Я цілком задоволена роботою Потапова Ігора Андрійовича і рекомендую його послуги.
чт, 11 жовтня 2018 р., 00:00
Автор: Ірина Куманець
Негативний відгук
Я просто обурена. 24.09.2018 р. Потапов Ігор Андрійович провів мені кесарів розтин. В п'ятницю на 4 добу мене виписали навіть не знявши нитку. Ігор Андрійович сказав поїхати зняти нитку в Дробицькому пологовому на 7 8 день. Я приїхала знімати нитку, і коли мені її зняли мене чекав неприємний сюрприз. З шва потік гній. На даний час мене положили в гінеколочічне відділення. Поставили дренажі, промивають рану, капають антибіотики. Якщо хочете зберегти своє здоров'я і кошти ніколи не звертайтеся до Потапова Ігора Андрійовича.
ср, 3 жовтня 2018 р., 00:00
Автор: Аліна
Нейтральний відгук
Дівчата, мені мій гінеколог порадив народжувати у Потапова Ігора Андрійовича. Я не можу знайти ніяких відгуків про нього. Хвилююся, це перші пологи. Будь ласка, поділіться досвідом.
ср, 15 серпня 2018 р., 00:00