Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Потапов Ігор Андрійович

like
Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 16(80%)
Негативних відгуків 1(5%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Щиро вдячні Потапову Ігорю Андрійовичу за народження донечки. Він дуже чіткий та послідовний у своїй роботі, відповідальний та уважний, одним словом, професіонал своєї справи.Ігор Андрійович - лікар, якому довіряєш на всі 100%
пт, 7 червня 2024 р., 05:30
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Професіоналізм і компетентність Ігоря Андрійовича незнають меж. В цьому я переконалися вже в третє. Дякую що допомагаєте нам привести наших діток на світ, що Ви є у нас, і ми завжди можемо звернутися до Вас. Нехай же Господь за Вашу працю пошле міцного здоров'я та сил. Тож зі свого 3-х кратного досвіду рекомендую!!!
пн, 3 червня 2024 р., 07:27
Автор: Олена
Позитивний відгук
Дуже вдячна Потапову Ігорю Андрійовичу за мої пологи! дуже боялася, бо були певні ускладнення. Лікар провів все дуже чудово, постійно мене підтримував! Дай вам Бог всього найкращого! Дякую! Рекомендую всім цього лікаря!
чт, 18 квітня 2024 р., 12:57
Автор: Мар'яна
Позитивний відгук
Хочу висловити щиру подяку Лікарю з великої букви Потапову Ігорю Андрійовичу! Завдяки його професіоналізму, видалення вузла великих розмірів пройшло успішно. Незважаючи на складний випадок, зберіг органи. За що велике дякую! Насправді, досвід та практика оправдали очікування та результат. Щиро дякую та рекомендую великого фахівця!!!
пт, 1 березня 2024 р., 20:36
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар . В будь якій ситуації знає що робити . Щоб все було добре з мамою і дитиною . Першу вагітність дитина була велика, під час пологів у дитинки почало падати серцебиття . Ігор Андрійович швидко зреагував і зробив кесарів розтин. Дуже вдячна Ігору Андрійовичу за здорового синочка . На другій пологи вже прийшла на плановий кесарів. Усе добре і без ускладнень. Рубець після кесаревого загоївся дуже швидко і без ускладнень.
пн, 12 лютого 2024 р., 02:12
Автор: Ірина Башко
Позитивний відгук
Дуже хороший та чуйний лікар. Справжній професіонал своєї справи. Незважаючи на мою складну ситуацію з здоров'ям пологи шляхом кесаревого розтину пройшли успішно і я стала мамою чарівної донечки. Щиро вдячна йому за донечку. Наступні пологи планую тільки в нього. Лікар від Бога.
ср, 7 лютого 2024 р., 16:45
Автор: Олена
Позитивний відгук
Дуже компетентний лікар. Спокійний та виважений. Народжувала шляхом кесерівського розтину. Все пройшло добре, швидко загоїлося. Дякую
пн, 5 лютого 2024 р., 07:36
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Лікар від Бога! Із його допомогою на світ появився здоровий хлопчик богатир 5кг.
нд, 28 січня 2024 р., 16:04
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Лікар від Бога! Завдяки йому мої передчасні пологи закінчилися появою на світ здорового прекрасного хлопчика! І як лікар і як людина, просто найкращий! Божої опіки вам та міцного здоров'я ♥️
сб, 27 січня 2024 р., 12:52
Анонімний відгук
Позитивний відгук
Хочу виразити щиру подяку Ігорю Андрійовичу який допоміг з'явитись на світ нашим діткам. Перший раз народжувала ще у 2018 році і звісно коли завагітніла вдруге то одразу знала хто прийматиме пологи. Ігоре Андрійовичу, дякую за ваш винятковий професіоналізм та надзвичайну уважність під час пологів. Ваша впевненість та спокійність створили атмосферу довіри та комфорту, що було особливо важливо в цей момент. Мої пологи та після пологовий період відбулися найпрекраснішим чином. Рекомендую.
чт, 25 січня 2024 р., 21:22