У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Ошуркевич Орест Євгенович

Загальний рейтинг 37
Позитивних відгуків 48(74%)
Негативних відгуків 11(17%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Данута Покитко
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Оресту Євгеновичу, за свої прекрасні, космічні роди🥰 Професіонал своєї справи, повністю довірилась йому і не пожаліла ні разу) уважний, турботливий, відповідальний, толерантний, знає які слова підібрати, щоб пологи стали легшими для малюка і мами) Я вже казала, але повторюсь, прийду ще за третьою дитинкою до Ореста Євгеновича і буду впевнена, що все пройде на найвищому рівні! Дякую вам за вашу працю, що допомагаєте з’явитись на світ новому життю! І хочу окремо подякувати Яні, яка є асистентом у Ореста Євгеновича, за професіоналізм, доброту і позитив у найвідповідальніший для жінки момент❤️
Уляна Сидорчук
Позитивний відгук
Орест Євгенович - поєднання професіоналізму, чудового почуття гумору та турботи. З ним я була впевнена, що ми з малюком у надійних руках. Пологи були не найлегшими, хоча епідуральна анестезія - це чудова можливість їх полегшити (перевірено). Орест Євгенович вчасно запропонував знечулення, доклав максимум зусиль, щоб пологи відбулись природним шляхом (за це особлива подяка). Ми з чоловіком відчували довіру до лікаря, а це найголовніше. Якщо наважимось на другу дитину, вибір лікаря очевидний. Дякуємо Богу і Вам!
Марія Несторович
Позитивний відгук
Народжувала рік тому, перші пологи, карантин... Коли шукала лікаря, то розуміла, що це точно має бути мужчина (на мій погляд, чоловіки більше співпереживають) і щоб очі добрі були. Коли прийшла на знайомство з Орестом Євгеновичом, то зразу зрозуміла, що це "мій" лікар. На пологах Орест Євгенович ще й чоловіка замінив: і за руку потримав і по голові погладив. Дуже чіткий в роботі, мені це було потрібно, бо в той момент все забуваєш і чуєш лише голос лікаря. Окреме дякую за почуття гумору і підтримку. Орест Євгенович дійсно професіонал своєї справи.
Sofiia Pylypchuk
Позитивний відгук
Лікар просто чудовий. Познайомилась з Орестом Євгеновичом на 31 тижні вагітності. Була загроза передчасних пологів. Відтоді була в нього на контролі. Слідуючи всім рекомендаціям народила наприкінці червня здорову, доношену дівчинку на 38 тижні. Пологи пройшли дуже швидко та без ускладнень. У Ореста Євгеновича чудова команда,якій я дуже вдячна. До пологів він завжди був на зв'язку , телефонував та цікавився моїм станом. Це дуже тактовна , професійна та чітка людина. Також після пологів щодня заходив в палату, оглядав мене та цікавився самопочуттям. Завдяки Оресту Євгеновичу у мене лише позитивні спогади про пологи. Щиро рекомендую!
Diana
Позитивний відгук
Народжувала в Ореста Євгеновича в червні 2021 року. В останні тижні вагітності завжди був на зв’язку, цікавився моїм самопочуттям, спокійно та чітко відповідав на всі запитання. Орест Євгенович не лише справжній професіонал, а й як людина дуже приємний, ввічливий та з почуттям гумору. Завдяки йому та команді роди пройшли надзвичайно легко, спокійно та комфортно! Після родів також щодня заходив, слідкував за моїм станом. Залишилась задоволена лікарем на всі 100% і за другою дитинкою однозначно повернусь саме до Ореста Євгеновича) Також, хотілось би окремо подякувати молодому і кваліфікованому лікарю Яні, яка також була на родах та всіх обстеженнях з Орестом Євгеновичом)
Єлизавета
Позитивний відгук
З лікарем знайома була лише «по телефону». Пологи почались трохи передчасно, о 7 ранку, в неділю. Зателефонувала до лікаря, вислухав, чітко і ясно дав вказівки що робити. В процесі добирання до приймального покою пологового будинку лікар передзвонював та цікавився станом, самопочуттям, запитував про інтервали перейм. Коли в приймальному покої підтвердили, що це таки пологи - лікар негайно виїхав та вже менш як за годину прибув до лікарні. Уважний, вічливий, стриманий, чіткий. Це допомагає зібратись в пологах і не «розкисати». Завдяки професіоналізму, вчасній реакції та великому досвіду - лікар зробив мої пологи максимально комфортними. Народжувала з посмішкою, і не соромно сказати, що отримала від процесу задоволення. Довелось зробити епізіотомію, лікар знову ж таки дав чіткі вказівки як доглядати за швом, і уже за 10 днів шви були зняті. Спостереження лікар проводить щодня, поки перебуваєте у пологовому будинку. Спокійно, уважно та чітко відповідає на виникаючі запитання. Перечитавши попередньо, до пологів, відгуки - була здивована, не помітила за лікарем ні зверхності, ні хамства, ні злості, агресії. Так лікар стриманий і спокійний. Але і я не на концерт приходила, а дитинку народжувала. І саме зібраного та зосередженого лікаря потребувала. Грошей з мене ніхто не викачував, ніяких сум не озвучував, ніяких рахунків не пред’являв. Дивно читати від людей, які залишають на чай офіціантові, що приніс каву, та оплачують за неї рахунок, про те, шо треба дати лікарю якісь гроші. Так не давайте, лікар ж «всього лише» допоміг Вам подарувати нове життя. П.С. З лікарем в команді на момент моїх пологів працювала інтерн Яночка. Перспективний, кваліфікований, чарівний молодий лікар. Окрема подяка.
Наталія Петришин
Позитивний відгук
Дівчатка чесно я дуже довго обирала лікаря і все за всіх вичитувала і радилась з друзями знайомими , але Орест Євгенович - це чудо людина ) я дуже задоволена нашою співпрацею , народжувала у нього в 2020 в серпні дівчинку , справді дуже задоволена ! Не спорю він мужчина з специфічним характером і почуттям гумору , але мені він дуже підійшов , без лишніх слів , метушні, конкретно чітко і зрозуміло . Він професіонал своєї справи і у нього дуже розумна і чарівна інтерн Яна , яка теж була присутня на родах і усіх узд і якій я теж безмежно вдячна за підтримку і професіоналізм , я з ними йшла всю вагітність від 7 тижня і з другим ціпіком, дай Бог, теж до них піду з впевненістю що все буде добре !
Іра
Нейтральний відгук
Враження не однозначні Вагітність була ускладнена маловоддям, порекомендував стимулювати пологи, Пологи були важкі Народила в результаті з ускладненнями, але дефекти зашив прям ідеально! Здорова і я і дитина Якби не стимуляція, можливо так би не сталося, але хто зна Як людина дуже приємний, завжди турбувався, приходив, питав як ми себе почуваємо, що до пологів, що після Ціна питання як і у всіх лікарів Чи піду народжувати знову? Напевно, що так Якщо наважуся звичайно)
Чорна Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала двоє діток в нього природнім способом, хоча перші пологи бути кесарські. Дуже уважний, про фінанси жодного слова. Постійно був на зв'язку. Мені він і як людина, і як фахівець дуже сподобався. Всі його поради були обгрунтовані. РЕКОМЕНДУЮ!
Леся
Позитивний відгук
Народжувала в О.Є. Ошуркевича своє третє малятко. До того - обидва рази теж попередні пологи мала в Перинатальному центрі, але в інших лікарів. Ставлення Ореста Євгеновича і попередніх фахівців - просто не порівняти: чіткий, строгий (у питаннях огляду та ведення вагітності - це позитивна риса)))), уважний і дуже ретельний. На пологах - підтримував і підбадорював, пологи були складними. Приїхав вночі вчасно, після відпрацьованого дня. В останні дні завжди був доступний на телефонному зв"язку! Уся його команда - була супер професійна. Всі дні опісля пологів щоденно приходив до палати навідати й поцікавитися станом здоров"я: моїм та синовим. Якщо зважуся на 4-ту дитину за декілька років - то лише у нього! До слова - після народження сина уже вранці почувалася чудово, жодних розрізів чи розривів. Дуже раджу як висококласного фахівця та чудову людину!