Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Ошуркевич Орест Євгенович

Загальний рейтинг 45
Позитивних відгуків 57(75%)
Негативних відгуків 12(16%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Василина
Позитивний відгук
Народжувала двох дітей під керівництвом Ореста Євгеновича Ошуркевича із різницею в 6 років (2017 і 2023 рр.). Щиро вдячна за його професіоналізм, знання, чіткість та відданість своїй роботі. Він завжди був готовий відповісти на всі мої запитання, уважно вислухати мої побажання і надати необхідну інформацію та рекомендації. Доброта, терпимість і чуйність Ореста Євгеновича створили для мене впевненість і комфорт у найважливіші моменти мого життя. Під час обох пологів я відчувала, що можу повністю довіряти цьому лікарю. Велике спасибі йому за його тепле серце, позитивний настрій і за те, що досвід пологів залишився у моєму серці, немов у пісні.
пн, 16 жовтня 2023 р., 14:11
Автор: Каталах Мар'яна
Позитивний відгук
26.02.23 Я вдруге стала мамою прекрасної донечки.Надзвичайно вдячна лікарю від Бога Ошуркевичу Оресту Євгеновичу і його команді за професіоналізм і легкі пологи. Пологами задоволена на всі 100% так як пологи пройшли швидко і без ускладнень.Орест Євгенович доклав максимально зусиль щоб пологи пройшли природнім шляхом так як перші пологи були шляхом кесеревого розтину за це йому особиста подяка. Також після пологів кожного дня заходив і оглядав мене і цікавився моїм самопочуття. І ще хочу подякувати перинатальному центру за чудові умови та чуйне ставлення всіх працівників я себе відчувала як на курорті.
ср, 5 квітня 2023 р., 07:04
Автор: Марія Несторович
Позитивний відгук
Обох дітей народжувала в Ореста Євгеновича. По відчуттях зовсім різні пологи, але два рази я була в надійних руках. Практично всю другу вагітність консультувалась з Орестом Євгеновичом, саме тому не набрала зайвого))) також завдяки рекомендаціям Ореста Євгеновича, малий перевернувся в правильну позу. Довіряю йому так як собі. Під час пологів дуже чіткий, турботоивий, особливо дякую за жарти, які мені дуже заходили....також дату ПДР визначає точніше УЗД)))
пн, 12 грудня 2022 р., 16:20
Автор: Качмар Оля
Позитивний відгук
24 листопада я стала бабусею. Надзвичайно вдячна, лікарю від Бога, Оресту Євгеновичу та його чудовій команді, які весь час оточували мою донечку турботою і увагою. Орест Євгенович ви неперевершений.! Дякую Богу і вам за онука! Нехай Бог вас рясно благословляє!!!Вдячна вам за вашу доброту душі і професіоналізм!
пт, 26 листопада 2021 р., 09:15
Автор: Аня Дудик
Негативний відгук
Звернулась я до Ореста Євгеновича по рекомендаціях, що дуже хороший лікар, а на справді за два прийоми потратила 2000 грн і отримала хамське ставлення і 0 результату. Лікар приписав мені приймати певні препарати але те, що було на останньому прийомі лікар довіри не викликає, і якогось професіоналізму не побачила . Оскільки я не думала, що лікар який тобі робив обстеження і направляв на аналізи питається пацієнта, що він тобі призначав, а якщо ти не пам'ятаєш він тебе відправляє бо він не має часу на вас. Ідіть і роздруковуйте. Зараз ера цифрових технологій, в клініці мають заводити особисту карту клієнта це на віть в державній клініці таке є. А у цього лікаря все треба носити з собою навіть це УЗД що він тобі і робив.
ср, 24 листопада 2021 р., 10:09
Автор: Олеся Безугла
Позитивний відгук
Неймовірна вдача, щоб пологи приймав професіонал і лікар від Бога, такий, як Ошуркевич Орест Євгенович! Я дуже вдячна Оресту Євгеновичу, що завдяки його чітким рекомендаціям і діям народила живу і здорову дитину! Також дякую всій бригаді лікарів , яка була в той день (12.10.2021)на пологах. С таким уважним і позитивним ставленням до породіллі можна народжувати і народжувати. Безмежно вдячна Оресту Євгеновичу!
ср, 24 листопада 2021 р., 09:12
Автор: Любов Кремінець
Позитивний відгук
Добрий день. Хочу подякувати Оресту Євгеновичу Ошуркевич і його команді, котрі допомогли з'явитись на світ нашій донечці! Орест Євгенович був моїм лікарем від 11 тижня вагітності. Завжди давав чіткі рекомендації. Лікар професіонал своєї справи. Після пологів навідувався кожного дня, щоб впевнитися що все добре. Хотілось би окремо подякувати Яні Володимирівній, яка була на всіх обстеженнях з Орестом Євгеновичем. ДЯКУЮ!!!
пн, 20 вересня 2021 р., 08:24
Автор: Любов Кремінець
Нейтральний відгук
Добрий день. Хочу подякувати Оресту Євгеновичу Ошуркевич і його команді, котрі допомогли з'явитись на світ нашій донечці! Орест Євгенович був моїм лікарем від 11 тижня вагітності. Завжди давав чіткі рекомендації. Лікар професіонал своєї справи. Після пологів навідувався кожного дня, щоб впевнитися що все добре. Хотілось би окремо подякувати Яні Володимирівній, яка була на всіх обстеженнях з Орестом Євгеновичем. ДЯКУЮ!!!
пн, 20 вересня 2021 р., 08:23
Автор: Катюша Вільчик
Позитивний відгук
Доброго дня. Хочу щиро подякувати команді професіоналів Львівського обласного перинатального центру за те, що допомогли з'явитися на світ нашій прекрасній донечці. Завдякий правильним рішенням і злагодженній роботі ми дома, здорові і щасливі. Особливий низький уклін Ошуркевичу Оресту Євгеновичу!!! В нас була не стандартна ситуація і не проста, але завдяки його знанням і професіоналізму все склалося як найкраше. За наступними дітками тільки до нього! Низький вам уклін! З повагою Люлька К.З.
пт, 17 вересня 2021 р., 10:14
Автор: Наталія Бабич
Позитивний відгук
Дуже вдячна Оресту Євгеновичу Ошуркевичу за ведення пологів моєї дочки. Все було проведено на найвищому рівні. Це насправді лікар від Бога❤️ Ще раз, велике дякую Вам, Оресте Євгеновичу!
чт, 26 серпня 2021 р., 09:33