Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Ошуркевич Орест Євгенович

Загальний рейтинг 41
Позитивних відгуків 52(74%)
Негативних відгуків 11(16%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Любов Кремінець
Позитивний відгук
Добрий день. Хочу подякувати Оресту Євгеновичу Ошуркевич і його команді, котрі допомогли з'явитись на світ нашій донечці! Орест Євгенович був моїм лікарем від 11 тижня вагітності. Завжди давав чіткі рекомендації. Лікар професіонал своєї справи. Після пологів навідувався кожного дня, щоб впевнитися що все добре. Хотілось би окремо подякувати Яні Володимирівній, яка була на всіх обстеженнях з Орестом Євгеновичем. ДЯКУЮ!!!
Любов Кремінець
Нейтральний відгук
Добрий день. Хочу подякувати Оресту Євгеновичу Ошуркевич і його команді, котрі допомогли з'явитись на світ нашій донечці! Орест Євгенович був моїм лікарем від 11 тижня вагітності. Завжди давав чіткі рекомендації. Лікар професіонал своєї справи. Після пологів навідувався кожного дня, щоб впевнитися що все добре. Хотілось би окремо подякувати Яні Володимирівній, яка була на всіх обстеженнях з Орестом Євгеновичем. ДЯКУЮ!!!
Катюша Вільчик
Позитивний відгук
Доброго дня. Хочу щиро подякувати команді професіоналів Львівського обласного перинатального центру за те, що допомогли з'явитися на світ нашій прекрасній донечці. Завдякий правильним рішенням і злагодженній роботі ми дома, здорові і щасливі. Особливий низький уклін Ошуркевичу Оресту Євгеновичу!!! В нас була не стандартна ситуація і не проста, але завдяки його знанням і професіоналізму все склалося як найкраше. За наступними дітками тільки до нього! Низький вам уклін! З повагою Люлька К.З.
Наталія Бабич
Позитивний відгук
Дуже вдячна Оресту Євгеновичу Ошуркевичу за ведення пологів моєї дочки. Все було проведено на найвищому рівні. Це насправді лікар від Бога❤️ Ще раз, велике дякую Вам, Оресте Євгеновичу!
Олена Голянівська
Позитивний відгук
У мене все пішло не «по плану» і коли мені представили Ореста Євгеновича я думала, що це буде ще один лікар з яким я «не встигну» народити бо його зміна закінчиться. Хоча ми не обговорювали як мають проходити пологи, я потрапила на чергову бригаду - все пройшло так, як я і хотіла. Я дуже рада що саме лікар Ошуркевич був поруч у такий відповідальний момент: жодних зайвих медикаментів, всі дії пояснювалися і з чистим розумом я пам’ятаю щасливий момент зустрічі зі своїм сином. Професіоналізм лікаря, як і всієї команди, на найвищому рівні. Після пологів лікар навідувався кожного дня, щоб впевнитися що все добре: вас не залишать на одинці з вашими питаннями. Також вдячна асистенту Ореста Євгеновича, Яні, яка весь час була на позитиві і заспокоювала у важкі моменти. Дякую за Ваш професіоналізм та турботу!
Данута Покитко
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Оресту Євгеновичу, за свої прекрасні, космічні роди🥰 Професіонал своєї справи, повністю довірилась йому і не пожаліла ні разу) уважний, турботливий, відповідальний, толерантний, знає які слова підібрати, щоб пологи стали легшими для малюка і мами) Я вже казала, але повторюсь, прийду ще за третьою дитинкою до Ореста Євгеновича і буду впевнена, що все пройде на найвищому рівні! Дякую вам за вашу працю, що допомагаєте з’явитись на світ новому життю! І хочу окремо подякувати Яні, яка є асистентом у Ореста Євгеновича, за професіоналізм, доброту і позитив у найвідповідальніший для жінки момент❤️
Уляна Сидорчук
Позитивний відгук
Орест Євгенович - поєднання професіоналізму, чудового почуття гумору та турботи. З ним я була впевнена, що ми з малюком у надійних руках. Пологи були не найлегшими, хоча епідуральна анестезія - це чудова можливість їх полегшити (перевірено). Орест Євгенович вчасно запропонував знечулення, доклав максимум зусиль, щоб пологи відбулись природним шляхом (за це особлива подяка). Ми з чоловіком відчували довіру до лікаря, а це найголовніше. Якщо наважимось на другу дитину, вибір лікаря очевидний. Дякуємо Богу і Вам!
Марія Несторович
Позитивний відгук
Народжувала рік тому, перші пологи, карантин... Коли шукала лікаря, то розуміла, що це точно має бути мужчина (на мій погляд, чоловіки більше співпереживають) і щоб очі добрі були. Коли прийшла на знайомство з Орестом Євгеновичом, то зразу зрозуміла, що це "мій" лікар. На пологах Орест Євгенович ще й чоловіка замінив: і за руку потримав і по голові погладив. Дуже чіткий в роботі, мені це було потрібно, бо в той момент все забуваєш і чуєш лише голос лікаря. Окреме дякую за почуття гумору і підтримку. Орест Євгенович дійсно професіонал своєї справи.
Sofiia Pylypchuk
Позитивний відгук
Лікар просто чудовий. Познайомилась з Орестом Євгеновичом на 31 тижні вагітності. Була загроза передчасних пологів. Відтоді була в нього на контролі. Слідуючи всім рекомендаціям народила наприкінці червня здорову, доношену дівчинку на 38 тижні. Пологи пройшли дуже швидко та без ускладнень. У Ореста Євгеновича чудова команда,якій я дуже вдячна. До пологів він завжди був на зв'язку , телефонував та цікавився моїм станом. Це дуже тактовна , професійна та чітка людина. Також після пологів щодня заходив в палату, оглядав мене та цікавився самопочуттям. Завдяки Оресту Євгеновичу у мене лише позитивні спогади про пологи. Щиро рекомендую!
Diana
Позитивний відгук
Народжувала в Ореста Євгеновича в червні 2021 року. В останні тижні вагітності завжди був на зв’язку, цікавився моїм самопочуттям, спокійно та чітко відповідав на всі запитання. Орест Євгенович не лише справжній професіонал, а й як людина дуже приємний, ввічливий та з почуттям гумору. Завдяки йому та команді роди пройшли надзвичайно легко, спокійно та комфортно! Після родів також щодня заходив, слідкував за моїм станом. Залишилась задоволена лікарем на всі 100% і за другою дитинкою однозначно повернусь саме до Ореста Євгеновича) Також, хотілось би окремо подякувати молодому і кваліфікованому лікарю Яні, яка також була на родах та всіх обстеженнях з Орестом Євгеновичом)