Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Ошуркевич Орест Євгенович

Загальний рейтинг 30
Позитивних відгуків 41(71%)
Негативних відгуків 11(19%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Іра
Нейтральний відгук
Враження не однозначні Вагітність була ускладнена маловоддям, порекомендував стимулювати пологи, Пологи були важкі Народила в результаті з ускладненнями, але дефекти зашив прям ідеально! Здорова і я і дитина Якби не стимуляція, можливо так би не сталося, але хто зна Як людина дуже приємний, завжди турбувався, приходив, питав як ми себе почуваємо, що до пологів, що після Ціна питання як і у всіх лікарів Чи піду народжувати знову? Напевно, що так Якщо наважуся звичайно)
Чорна Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала двоє діток в нього природнім способом, хоча перші пологи бути кесарські. Дуже уважний, про фінанси жодного слова. Постійно був на зв'язку. Мені він і як людина, і як фахівець дуже сподобався. Всі його поради були обгрунтовані. РЕКОМЕНДУЮ!
Леся
Позитивний відгук
Народжувала в О.Є. Ошуркевича своє третє малятко. До того - обидва рази теж попередні пологи мала в Перинатальному центрі, але в інших лікарів. Ставлення Ореста Євгеновича і попередніх фахівців - просто не порівняти: чіткий, строгий (у питаннях огляду та ведення вагітності - це позитивна риса)))), уважний і дуже ретельний. На пологах - підтримував і підбадорював, пологи були складними. Приїхав вночі вчасно, після відпрацьованого дня. В останні дні завжди був доступний на телефонному зв"язку! Уся його команда - була супер професійна. Всі дні опісля пологів щоденно приходив до палати навідати й поцікавитися станом здоров"я: моїм та синовим. Якщо зважуся на 4-ту дитину за декілька років - то лише у нього! До слова - після народження сина уже вранці почувалася чудово, жодних розрізів чи розривів. Дуже раджу як висококласного фахівця та чудову людину!
Роман
Негативний відгук
Лікар який не переслідує ціль заробити, а головне щоб дитина була здорова, по його словам, а в кінцевому результаті говорить шо йому замало грошей що їм прийнято давати більше. В кінцевому результаті зверхнє ставлення до жінки було. Одним словом хапуга.
Наталя
Негативний відгук
Народжувала першу дитину в нього. Приїхав на роди, вже в той момент, коли я вже лежала в родзалі і черговий лікар, фактично, приймав пологи.
Наталя
Позитивний відгук
Орест Євгенович професійна людина. Дякую Богу що родила у нього. Завдяки свому професіоналізму вчасно взяв справу у руки і спас дитинку. Роди проходяти під його наглядом дуже чітко впевнено і легко.
Андрій
Позитивний відгук
Професіонал! Дуже сильно рекомендую цього лікаря. Ходили до нього на УЗД 7 разів протягом цілої вагітності , дуже зрозуміло і чітко, без лишньої не потрібної інформації , кожен раз все розказував та пояснював. Народжували в Перинетальному також у Ореста Євгеновича та його команди. Дуже серйозно все пояснив і познайомив зі всіма членами команди які вели себе не менш професійно чим самий лікар. Роди пройшли вдало! Уважний до деталей, відповідально ставиться до своєї роботи, делікатний підхід до справи.
Анна
Позитивний відгук
Величезна подяка Оресту Євгенович у за його професіоналізм і підтримку під час народження довгоочікуваного синочка. Лікар з великої літери. Якщо пощастить ще раз завагітніти, то народжувати тільки до вас!
Василина
Позитивний відгук
Орест Євгенович неймовірно талановитий, професійний та відданий своїй справі Лікар. Мала за щастя спостерігатись та народжувати діточок саме у нього.
Неля
Негативний відгук
Жахливий лікар!! Дуже зверхній позиціунує себе вище всіх не раджу до нього звертатись, хіба настрій собі зіпсувала. Дуже злий негативний лікар!!