Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Мальчевський Ігор Миколайович

Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 40(57%)
Негативних відгуків 25(36%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ірина
Негативний відгук
Лікаря не обирала, народжувала у Мальчевського так як він був черговим. Назвати його лікарем не можу повний неадекват, психопат, м'ясник, пологи пройшли жахливо, дякувати Богу з дитятком все добре, а в мене проблеми зі здоров'ям. тисне на живіт кричить дає якісь незрозумілі ліки без назви, які має насипом у кишені, суму назвав космічну 25000 будучи черговим і ми з ним не домовилися, коли виписувалися просив ще грошей. Нікому не раджу цього заробітчанина.
чт, 28 грудня 2023 р., 19:42
Автор: Марія
Позитивний відгук
Дуже дякую Ігорю Миколайовичу, роди прийшли добре, природнім шляхом,завдяки правильним підказкам без розривів, рекомендую.
ср, 16 березня 2022 р., 16:25
Автор: Мар
Позитивний відгук
Чудовий лікар і професіонал. Рекомендую і дякую! Хочу висловити щиру подяку Ігору Миколайовичу, завдяки професіоналізму якого 28.08.2019р появився на світ наш довгоочікуваний синочок.
вт, 5 травня 2020 р., 00:00
Автор: Юля
Позитивний відгук
Ігор Миколайович профі своєї справи, чіткий, уважний, знає що робить і вчасно приймає правильні рішення. Максимально підтримує природній хід пологів. Приїхав на пологи вночі і завжди був поруч, жартував підтримував. Дякую, І.М. за те, що пологи я не згадую як стрес хоч і все пройшло не дуже гладко.
пт, 1 травня 2020 р., 00:00
Автор: Юля
Позитивний відгук
Лікар від Бога. Лежала на підтримці з першою дитиною в медінституті практично всю вагітність і завдяки Ігору Миколайовичу маю здорового чудового синочка. Другу дитину і всю вагітність велась також в нього, і народжувала на батальній, всі роди був в родзалі хоча й мав паралельно ще дві породіллі( встиг до всіх і всі гарно народжували). Роди пройшли швидко і без ускладнень. Стосовно грошей ніколи не називає суму і немає як кажуть шалених розцінок. Як вважаєте за потрібне так і віддячуєтесь. Ми задоволені повність як увагою так і підтримкою з боку лікаря. З радість можу порекомендувати його як професіонала.
пт, 24 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Мар
Позитивний відгук
Чудовий лікар своєї справи))) Після того ,як мене на 38 тижні можна сказати відфутболили з району до Львова,зразу звязалась з Ігором Миколайовича,який мене заспокоїв і сказав ,що все буде добре....Довірилась йому повністю і нежалію ні каплі...Відповідальний, врівноважений,вміє заспокоїти і підтримати. всі дні , що лежала в пологовому приходив ,оглядав, давав поради щодо догляду за грудьми і швом ,так як це був кесарів розтин)))Задоволена і буду радити його всім!!!! Він чудова людина і лікар від Бога!!!
чт, 20 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Ольга Паттісон
Негативний відгук
Не лікар а скотина, постійно тікав з родзалу, не перевірив обвиття в дитини, матка не відкривалась то сам розкрив а на благання кесарити рукою махав .. Бо спати він хотів... Пустив мене в натуральні роди з високим тиском, а коли я вже відключилась, скликав консиліум, епіззіотомія, з розрізом носа дитині, видавили малого,та так шо інвалід підгрупа А на все життя, ледве реанімували, тепер скалічена доля цілої сім'ї, а та скотина і далі калічить життя породіль і нівчому не винних діточок!!! Єдине бажання шоб Бог його покарав за всі скалічені долі!!
чт, 8 листопада 2018 р., 00:00
Автор: Родила
Негативний відгук
Родила в нього в 2010, взяв в чоловіка пристойну суму. Не задоволена, поки я мучилася 12 год сидів просто писав щось в зошиті, не звертав на мене уваги. А дитина була 4500!!! Треба було робити кесарево або епізотомію. В результаті в мене розриви и жахливі спогади про мед інститут.
вт, 10 липня 2018 р., 00:00
Автор: Ілона
Позитивний відгук
Мальчевський лікар від Бога ))) дякую йому за 2 синочків!
сб, 10 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Олена
Позитивний відгук
Нормальний лікар. Знає свою роботу. Особисто на мене ні разу не кричав, а навпаки жартував. Я лежала довго на збереженні. Просто не любить сюсюкатися. Не любить виписати зайві ліки. Не любить істеричок. А жінки у стані вагітності завжди емоційні. На роди приїхав вчасно і швидко. Про гроші і не згадував. Рекомендую!
вт, 7 листопада 2017 р., 00:00