Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Леве Ольга Сергiiвна

like
Загальний рейтинг 30
Позитивних відгуків 31(69%)
Негативних відгуків 1(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Анастасія
Нейтральний відгук
Доброго дня! В кого є номер Ольги Сергіївни, будь-ласка, скиньте мені на вайбер 0982580394. Завчасно дякую.
Марічка Тимків
Нейтральний відгук
Наришіть будь ласка номер телефону Ольги Сергіївної на вайбер 0935335096
Sofiia Mazuryk
Позитивний відгук
Народжувала в Ольги Сергіївни 14.11.2020. Так сталось, що познайомились ми з нею 13.11 , а народила я 14. Все відбулось дуже скоро. Всім задоволена , Ольга Сергіївна хороша як і лікар , так і людина. На пологах я повністю довірилась їй і слухала всіх вказівок. Після пологів завжди приходила і питала про мій стан , оглядала мене (був невеличкий надріз і шов) . Після виписки мала проблеми з грудьми і температуру ,то Ольга Сергіївна була завжди на телефоні і сама мені телефонувала , питала як я себе почуваю . Дуже дякую Ользі Сергіївні за її професіоналізм. На наступний раз тільки до неї :)
Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала у О.С. в лютому 2020 р., пологи перші, мені 43 роки. Щаслива, що народжувала саме в О.С., вона чудова людина і високий професіонал, пологи пройшли легко, тепер маю чудову доню!
Оксана
Нейтральний відгук
Будь ласка напишіть мені її номер телефону на вайбер 0985074783 Дякую)
Ірина
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Надзвичайно приємна та уважна. Дякую за моїх принцес. Дай Бог Вам здоров'я.
Мар
Позитивний відгук
Чудовий лікар. Планувала народжувати в іншого, проте моя лікарка не встигла і я попала до Ольги Сергіївни. Чуйне ставлення та підтримка, чітке пояснення що і коли треба робити. Дуже задоволена і післяпологовим наглядом. Рекомендую!
Ірина
Позитивний відгук
Дякую Ользі Сергіївна за її чуйність і терпеливість. Лежала на підтримці місяць. Кожного дня заходила до мене навіть у вихідні ( хоч домовлялась народжувати в іншого лікаря). Завжди уважно переглядала мої аналізи, і давала чіткий план дії. Дуже спокійна, добра і людяна...
Оксана
Позитивний відгук
Пречудовий спеціаліст своєї справи. Давала чіткі рекомендації, разом ходили на УЗД, постійно приходила перевіряла чи все добре ( і вдень, і вночі). Родила за 2 години без розривів і розрізів. Всім рекомендую. Дякую ОС за синочка!
Ольга
Позитивний відгук
Дужееее хороший лікар Леве Ольга Сергіївна, і як людина, і як лікар, народжувала у неї, в мене були важкі пологи, не знаю, що би зі мною було, якби не її професійність і талант, дуже толкова, професійна і людяна, врятувала моє життя. Я дякую Богу, що послав мені О.С, вже багато моїх знайомих народжували у неї, і всі дуже задоволені. Рекомендую 100%