Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Годиш Олександр Ярославович

Загальний рейтинг 29
Позитивних відгуків 35(67%)
Негативних відгуків 6(12%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Роксолана
Позитивний відгук
Давно вже мала написати відгук на Олександра Ярославовича ал е часу молодій мамі завжди бракує :). Довго підбирала собі лікаря орієнтуючись на відгуки та поради подруг. Золоте правило - всім не вгодиш! Тому завжди будуть не задоволені. Крім того кожен зважає на своє. Для мене важливо було щоб до мене дослухались та в практиці не було випадків скалічення дитини чи матері під час пологів. Але знову ж таки всі випадки унікальні, тому тут теж потрібно на це зважати. Годиш О.Я з першої нашої зустрічі завоював мою симпатію. Уважно вислухав мене, продивився усі необхідні аналізи та покази. Після цього висловив свої варіанти розвитку подій та послідовність дій. Вагітній жінці важливо почуватися впевнено та спокійно в лікаря. Мені важливо було відчути що я і моя дитина в надійних руках! І тут я попала в 100% зі 100! В мене були передчасні роди і лікар зреагував миттєво, тому дякувати Богу і лікарю ми з донею здоровенькі! Хоча Олександа Ярославович пропонував 2 розвитку подій, але рішення ми прийняли вірне! Після пологів поради лікаря були безцінні! Після початку лактації лікар допоміг з затвердіннями в грудях. Олександр Ярославович, неймовірно вдячна Вам за Вашу роботу, уважність та пофесіоналізм! Як Бозя дасть ще одне малятко буду народжувати тільки у Вас!!!
вт, 25 квітня 2023 р., 15:17
Автор: Anna Barvinets
Негативний відгук
Не лікар а шмат лайна щодо того як веде себе з людьми. На жаль не у всіх вагітність проходить ідеально, і якраз в такому випадку вам не пощастить коли вам трапиться цей "лікар". Як не пощастило і мені. І ще будьте готові до того що на вас експериментуватиме його ліворукий синочок, без вашої на те згоди, коли ви без свідомості.
нд, 15 серпня 2021 р., 16:19
Автор: Dzvina Povroznuk
Позитивний відгук
Хочу приєднатись до позитивних відгуків і подякувати Годишу Олександру Ярославович і всій його команді за прекрасно проведений кесарський розтин і чуйне ставлення на протязі мого перебування у Львівському перинатальному центрі, дуже раджу всім цього прекрасного спеціаліста.
нд, 25 квітня 2021 р., 13:11
Автор: Марія Антонів-Цимбаліста
Позитивний відгук
Народжували 28.11.20. Непроста ситуаця, кінець 42 тижня шийка не готова , родова діяльність не починається. Лікар завжди чітко озвучував всі проблеми та наслідки. До останнього контролював ситуацію. Чудово провів операцію шов ідеальний майже не помітний. Після народження, контролював та оглядав наш стан. Дуже вдячні лікарю за його високий професіоналізм.
вт, 26 січня 2021 р., 07:33
Автор: Маряна
Позитивний відгук
Я щиро дякую Олександру Ярославовичу за свою донечку. 4150 кг щастя і 55 см любові. Годиша це мій лікар, бо: 1- озвучує всі наслідки 2- проговорює кожен крок 3-має чудове почуття гумору Перед пологами проговорили що і як хочу я, що є важливим для мене. Сказав як діятиме він. Я розумію що мої пологи були суперськими не лише завдяки лікарю, а й тому що такі особливості організму+ налаштування+ знання як себе вести в пологах - цього разу це комбо спрацювало супер.
ср, 20 січня 2021 р., 22:35
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Народжувала в Олександра Ярославович. Це другі пологи, перші, нажаль, він не зміг прийняти, бо пологовий був зачинений. Отож маю з чим порівняти. Пологи були кесарські. Він весь час був поруч, хвилювався і за мене і за малечу. Щодня приходив. Має гарне почуття гумору, що добре розряджає лікарняну обстановку. Надзвичайно задоволена його роботою. Відчуття, що народжуєш у рідного тата. Стільки тепла і опіки. Стосовно грошей, то не називав ціни, нічого не вимагав і не просив, гроші ніяк не впливають на його відношення. Наступного разу лише до нього.
ср, 2 грудня 2020 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Абсолютно не згодна з відгуками нижче. Народжувала 27.07.20 р. Потрапила в пологовий вночі о 3:40, з схватками кожних 2-3 хв. Була домовленість з лікаркою, яка забороняла до себе дзвонити (лише черговий лікар мав право її тривожити вночі). Так як в приймальні мене тримали довго, то в родзал, просто на огляд я потрапила 04:20. На Чергуванні був Годиш О. Я., провів огляд і сказав, що повне відкриття, я от от народжу. З перекладаннями на пологове крісло-ліжко, крапельницею, потугами і всім решта я народила за 20 хв, тобто 4:40. Він як лікар спрацював супер професійно, без зверхності, насмішок як пишуть деякі панянки. Хоч в його обов'язки це не входить, але він підтримував і чітко пояснював що робити і як робити, щоб не нашкодити ні собі ні дитині. Тому своїм знайомим рекомендую лиш його.
нд, 20 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Юля
Негативний відгук
Нарешті я зібралась з думками, щоб написати свій негативний досвід повязаний з лікарем Годишем, якого взагалі важко назвати лікарем. Мої пологи Почалися з відходження вод о 00.00 і ми поїхали в пологовий, схваток у мене не було і мене положили спати в паталогію, але в 4:00 ранку почалися схватки.Зразу з інтервалом в 5 хв і мене перевели в родзал. Де в 6.00 до мене на моє прохання зайшов черговий Годиш і оглянув мене, був дуже незадоволений, огляд буа дуже не приємний. Але найгіршим було його хамське відношення, сказав що мені родити через дві доби-це при тому що в мене відійшли води. Що я взагалі не в родах, а це просто тренувальні схватки і я навіть не уявляю, що мене чекає коли будуть справжні. Що жінка в родах має обовязково кричати і хотіти вийти через вікно, а оскільки я того не роблю то я не в родах. І ЦЕ Говорить лікар який має як він сказав 30 років стажу. Заичайно мого лікаря він не викликав мені на роди. Добре що в 8 ранку я сама подзвонила до своєї лікарки і вона приїхала на мої вмовляння. А той самий Годиш вирішив ще мене перевести в менший родзал оскільки мені родити через 2 доби і положити в родзал в якому я лежала свою породіллю а я зі схватками кожеі 2 хв переходила в інший родзал. Це не лікар - це нелюд, який немає нічого святого. Доречі мені його навіть рекомендували, бо за гроші він лікар, а якщо попадеш як до чергового то останнє хамло. Не знати чим б закінчились мої пологи, якби я сама б не подзвонила до свого лікаря. Бо в 11.28 я вже родила. Нікому не рекомендую попадати на цього Годиша, бо лікарем я його навіть називати не буду!!!!!!!!!!!!!
пт, 18 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Олена
Негативний відгук
Я не мала народжувати в цього лікаря, але так як закрили на перемивку Мечнікова , мене мій лікар скоординувала з ним. В мене почалися схватки, хоч тільки був 38 тиждень, я до нього подзвонила, Він сказав приїжджати, якраз був на чергуванні. Оглянув, було два пальці відкриття, зразу в родзал, з незадоволенням казав чому я так довго тягнула (бо схватки легкі відчувала з 9 ранку, а приїхала 5). І потім почався треш: пробивання вод, окситоцин, епідуральна анестезія (з показанням через тиск, так як в мене він був всю вагітність), витискання, розриви, шиття). І персонал попався не знаю як там їх звати було, що анестезіолог (хоч свою роботу виконав прекрасно, просто відношення жесть поки не заплатили), що акушерка (яка не знати з чого постійно підсміювалася) просто жах. Родила я після 12, якраз на дн лікаря ( напевно зате так спішив мене розродити). Потім взагалі не цікавився, ніякого узд, ніякого огляду все, навіть не заходив.
пн, 13 липня 2020 р., 00:00
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Олександр Ярославович - це найкращий лікар, який зустрічався на моєму шляху. Повірте їх було не мало. Лікувалася та народжувала у нього. НІКОЛИ не називав якісь суми. Все класно пояснює, хороше почуття гумору,завжди знаходить вихід із ситуації. Взагалі не розумію, як з цією людиною можуть бути якісь непорозуміння. Він приїхав приймати пологи мало, що у свій вихідний то ще й на своє День Народження) Після пологів приходив у палату, спасав із температурою 40 після пологів, а зашив так, що краще ніж було до пологів )))) Тому рекомендую на усі 300 % Дівчата навіть не задумуйтеся народжуйте тільки в Годиша)
сб, 4 липня 2020 р., 00:00