Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Годиш Олександр Ярославович

Загальний рейтинг 28
Позитивних відгуків 34(67%)
Негативних відгуків 6(12%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Anna Barvinets
Негативний відгук
Не лікар а шмат лайна щодо того як веде себе з людьми. На жаль не у всіх вагітність проходить ідеально, і якраз в такому випадку вам не пощастить коли вам трапиться цей "лікар". Як не пощастило і мені. І ще будьте готові до того що на вас експериментуватиме його ліворукий синочок, без вашої на те згоди, коли ви без свідомості.
Dzvina Povroznuk
Позитивний відгук
Хочу приєднатись до позитивних відгуків і подякувати Годишу Олександру Ярославович і всій його команді за прекрасно проведений кесарський розтин і чуйне ставлення на протязі мого перебування у Львівському перинатальному центрі, дуже раджу всім цього прекрасного спеціаліста.
Марія Антонів-Цимбаліста
Позитивний відгук
Народжували 28.11.20. Непроста ситуаця, кінець 42 тижня шийка не готова , родова діяльність не починається. Лікар завжди чітко озвучував всі проблеми та наслідки. До останнього контролював ситуацію. Чудово провів операцію шов ідеальний майже не помітний. Після народження, контролював та оглядав наш стан. Дуже вдячні лікарю за його високий професіоналізм.
Маряна
Позитивний відгук
Я щиро дякую Олександру Ярославовичу за свою донечку. 4150 кг щастя і 55 см любові. Годиша це мій лікар, бо: 1- озвучує всі наслідки 2- проговорює кожен крок 3-має чудове почуття гумору Перед пологами проговорили що і як хочу я, що є важливим для мене. Сказав як діятиме він. Я розумію що мої пологи були суперськими не лише завдяки лікарю, а й тому що такі особливості організму+ налаштування+ знання як себе вести в пологах - цього разу це комбо спрацювало супер.
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала в Олександра Ярославович. Це другі пологи, перші, нажаль, він не зміг прийняти, бо пологовий був зачинений. Отож маю з чим порівняти. Пологи були кесарські. Він весь час був поруч, хвилювався і за мене і за малечу. Щодня приходив. Має гарне почуття гумору, що добре розряджає лікарняну обстановку. Надзвичайно задоволена його роботою. Відчуття, що народжуєш у рідного тата. Стільки тепла і опіки. Стосовно грошей, то не називав ціни, нічого не вимагав і не просив, гроші ніяк не впливають на його відношення. Наступного разу лише до нього.
Христина
Позитивний відгук
Абсолютно не згодна з відгуками нижче. Народжувала 27.07.20 р. Потрапила в пологовий вночі о 3:40, з схватками кожних 2-3 хв. Була домовленість з лікаркою, яка забороняла до себе дзвонити (лише черговий лікар мав право її тривожити вночі). Так як в приймальні мене тримали довго, то в родзал, просто на огляд я потрапила 04:20. На Чергуванні був Годиш О. Я., провів огляд і сказав, що повне відкриття, я от от народжу. З перекладаннями на пологове крісло-ліжко, крапельницею, потугами і всім решта я народила за 20 хв, тобто 4:40. Він як лікар спрацював супер професійно, без зверхності, насмішок як пишуть деякі панянки. Хоч в його обов'язки це не входить, але він підтримував і чітко пояснював що робити і як робити, щоб не нашкодити ні собі ні дитині. Тому своїм знайомим рекомендую лиш його.
Юля
Негативний відгук
Нарешті я зібралась з думками, щоб написати свій негативний досвід повязаний з лікарем Годишем, якого взагалі важко назвати лікарем. Мої пологи Почалися з відходження вод о 00.00 і ми поїхали в пологовий, схваток у мене не було і мене положили спати в паталогію, але в 4:00 ранку почалися схватки.Зразу з інтервалом в 5 хв і мене перевели в родзал. Де в 6.00 до мене на моє прохання зайшов черговий Годиш і оглянув мене, був дуже незадоволений, огляд буа дуже не приємний. Але найгіршим було його хамське відношення, сказав що мені родити через дві доби-це при тому що в мене відійшли води. Що я взагалі не в родах, а це просто тренувальні схватки і я навіть не уявляю, що мене чекає коли будуть справжні. Що жінка в родах має обовязково кричати і хотіти вийти через вікно, а оскільки я того не роблю то я не в родах. І ЦЕ Говорить лікар який має як він сказав 30 років стажу. Заичайно мого лікаря він не викликав мені на роди. Добре що в 8 ранку я сама подзвонила до своєї лікарки і вона приїхала на мої вмовляння. А той самий Годиш вирішив ще мене перевести в менший родзал оскільки мені родити через 2 доби і положити в родзал в якому я лежала свою породіллю а я зі схватками кожеі 2 хв переходила в інший родзал. Це не лікар - це нелюд, який немає нічого святого. Доречі мені його навіть рекомендували, бо за гроші він лікар, а якщо попадеш як до чергового то останнє хамло. Не знати чим б закінчились мої пологи, якби я сама б не подзвонила до свого лікаря. Бо в 11.28 я вже родила. Нікому не рекомендую попадати на цього Годиша, бо лікарем я його навіть називати не буду!!!!!!!!!!!!!
Олена
Негативний відгук
Я не мала народжувати в цього лікаря, але так як закрили на перемивку Мечнікова , мене мій лікар скоординувала з ним. В мене почалися схватки, хоч тільки був 38 тиждень, я до нього подзвонила, Він сказав приїжджати, якраз був на чергуванні. Оглянув, було два пальці відкриття, зразу в родзал, з незадоволенням казав чому я так довго тягнула (бо схватки легкі відчувала з 9 ранку, а приїхала 5). І потім почався треш: пробивання вод, окситоцин, епідуральна анестезія (з показанням через тиск, так як в мене він був всю вагітність), витискання, розриви, шиття). І персонал попався не знаю як там їх звати було, що анестезіолог (хоч свою роботу виконав прекрасно, просто відношення жесть поки не заплатили), що акушерка (яка не знати з чого постійно підсміювалася) просто жах. Родила я після 12, якраз на дн лікаря ( напевно зате так спішив мене розродити). Потім взагалі не цікавився, ніякого узд, ніякого огляду все, навіть не заходив.
Вікторія
Позитивний відгук
Олександр Ярославович - це найкращий лікар, який зустрічався на моєму шляху. Повірте їх було не мало. Лікувалася та народжувала у нього. НІКОЛИ не називав якісь суми. Все класно пояснює, хороше почуття гумору,завжди знаходить вихід із ситуації. Взагалі не розумію, як з цією людиною можуть бути якісь непорозуміння. Він приїхав приймати пологи мало, що у свій вихідний то ще й на своє День Народження) Після пологів приходив у палату, спасав із температурою 40 після пологів, а зашив так, що краще ніж було до пологів )))) Тому рекомендую на усі 300 % Дівчата навіть не задумуйтеся народжуйте тільки в Годиша)
Надія
Нейтральний відгук
Доброго дня. Скиньте будь ласка актуальний номер телефону лікаря, Змінила телефон номер не зберігся(nна вайбер (096)2993027 Дякую!