Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Вічковська Ірина Ярославівна

warning
Загальний рейтинг -3
Позитивних відгуків 5(38%)
Негативних відгуків 8(62%)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Олена
Позитивний відгук
Я коли читаю негативні відгуки, то складається враження, що їх пишуть конкуренти. В мене дуже позитивний досвід з Іриною Ярославівною. Після того як я 5 років не могла завагітніти, де ми тільки не ходили, по яких лікарях... Тільки після того як ми попали до Ірини Ярославівни - я змогла народити своїх 2 х діточок. Дякую їй за все!
Ірина
Негативний відгук
Не раджу! Занадто високої думки про себе. В медицині їй робити нічого. Ставить не правильні діагнози. Якщо хочете зберегти своє здоров’я, то вам до іншого лікаря...
Юлія
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікаркою. Поставила правильний діагноз, продікувала і через пів року я завагітніла. Дякую Ірині Ярославівній за все
Ореста
Позитивний відгук
Дуже вдячна Ірині Ярославівні за мого синочка, за те дала, що мені позитивний результат після багатьох років розчарувань, за те що підтримала і вселила надію, яка переросла у велике щастя материнства! Лікар бомбезна- проста, доступна та людяна. З нею починаєш вірити, що не получитись НЕ МОЖЕ !!! Мені повезло бути пацієнткою Ірини Ярославівни, тепер я знаю, який має бути лікар від Бога! Бо до неї зустрічались мені " не дай Бог"!
Світлана
Позитивний відгук
Я 10 років боролася з безпліддям, ходила по лікарях іменитих, знаних у Львові з найкращими рекомендаціями, і нічого. Купа дурних аналізів, купа безглуздих пропозицій про операції чи лікування, яке не мало підґрунтя. І лише цей лікар поставився з розумінням і назначив правильне лікування, переживала зі мною усі мої невдачі і стрибала від щастя, коли я завагітніла. Лише завдяки їй я змогла стати мамою. І не лише я! Усі подруги і подруги моіх подруг, які звернулись до неї - тепер щасливі матусі здорових діток. Саме вона вночі брала слухавку, коли у мене ставалося щось непередбачуване. Лікар який мав приймати роди не відповів у ночі на мої дзвінки, а вона відповіла і за 10 хв знайшла іншого лікаря, який одразу примчав на мої роди глибокої ночі. Тому хто б і щоб тут не писав - я ніколи не повірю! Просто, я переконалась на власному досвіді, кожен має знайти свого Лікаря!
Ірина
Негативний відгук
Не рекомендую.. була я записана на 10:30 прийняли мене 11:15 Це ж приватний кабінет.. чому я мала скільки чекати? Але це тільки дрібниця!!! Ця людина хоче тільки гроші зтягнути придлагаючи кольпоскопію і інше обстеження... коли потрібен лише звичайний огляд!
Наталя
Негативний відгук
Нікому не раджу попасти до цієї дами (лікарем її назвати важко). На УЗД не побачила позаматковоі вагітності (сказала що в мене проблеми зі шлунком). Її безтолковість мало не коштувала мені життя...
Анна
Негативний відгук
Купа припущень,неіснуючих можливих діагнозів((( Була звичайна вагітність! Не раджу!!!!!
Інна
Негативний відгук
Не раджу, це мало сказано! Наговорила мені діагнозів до вмирання! Аби, щось лікувати!!! А насправді у мене є вагітність!
Галина
Позитивний відгук
Дівчата, я в шоці!!! ...попала я до Ірини Ярославівни, хвала Богу вчасно , і завдяки тому, що відмовили в терміновій операціі лікарі на топольній через травневі свята!!! Оперувати мали "позаматкову", оскільки приіхали з чоловіком у переддень вихідного, точніш у передніч, з кровотечею на топольну.. а в них "свято заходить" , відрядили мене додому, наколовши, бо "і так нікого ж не буде до вівторка"... Ми були в ярості, в шоці, в розпачі... короче словами не передати... У понеділок у мене піднялась температура , я валилась з ніг...сказали мені, що вона одна може зробити узд, а на вівторок на 14:00 попередньо були назначили операцію..я думала не доживу... Одним словом, Ірина Ярославівна обстежила і сказала, що це не позаматкова, це вена була надулась на трубі...варикоз...і всі його наслідки... Щоб ви розуміли, попередньо у четвер, п'ятницю і суботу я була на трьох різних узі і у трьох різних гінекологів, які написали мені три діагнози позаматкова!... Лікувала варикоз майже рік...і завагітніла.. народила другу дитинку.. весь час узд обстеження провадилось у Ірини Ярославівни.. все точно, уважно, відповідально, з прекрасним ставленням.. коли через особливість свого організму мала лягти на підтримку , Ірина Ярославівна дзвонила, цікавилась, радила... Одним словом, я дуже вдячна ій і як людині і як лікарю!!!!!!