Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Вічковська Ірина Ярославівна

warning
Загальний рейтинг -8
Позитивних відгуків 5(28%)
Негативних відгуків 13(72%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Катерина
Негативний відгук
Неприємна лікарка. Нічого не пояснила. Я виходила з прийому в сльозах. Якщо не хочете отримати фобію до гінекологів, то краще оберіть іншого лікаря.
пн, 26 червня 2023 р., 10:44
Автор: Марина
Негативний відгук
Неприємна лікарка
ср, 4 січня 2023 р., 14:20
Автор: Оксана
Негативний відгук
Мій відгук стосується візиту до гінеколога Вічковської І.Я. Звернулась в клініку Експерт від страхової компанії SOS Сервіс. Візит затримали (маю щільний графік, тому для мене це було вкрай важливо). Коли зайшла в кабінет, було 3 лікарів. Двох з них на моєму прийомі вчили проводити прийом та користуватись обладнанням. Ніхто не запитав мого дозволу чи я погоджуюсь на таке "консультування в трьох". Лікар не переглянула попередніх досліджень, УЗД та препаратів, які приймала. Вона хамовито відповідала на мої питання. Сказала що лікувати андрогенію можна лише оральними контрацептивами і 2 іншими прпаратами, які не можна приймати людям з надлишковою вагою тіла. Виглядає наче відмовилась лікувати - що вкотре показує компетенцію лікаря. Досліджень, щоб підтвердити андрогенію не назначила.
ср, 1 червня 2022 р., 14:02
Автор: Наталя
Негативний відгук
також не рекомендую цього лікаря. звернулася з молочницею, яка рецидивує. Аналізи усі добрі, Вічковська каже: "ну, і що я маю робити з тою вашою молочницею"???. Я була вражена, вона мене питає, що робити???!!! Прописала дорогі ліки. Приймаю два тижня, ефекту 0. Даром витратила 2 місяця поки поробила усі аналізи, лікування результату не дало. Лікар сама по собі людина грубувата, для мене це не проблема. Головне, щоб був результат лікування, а його нема.. Я вважаю лікаря не компететною!
пн, 2 травня 2022 р., 08:46
Автор: Sofia Nemolovska
Негативний відгук
Жахлива лікарка! Була на прийомі і не зрозуміла чи я на прийомі.Зайшла в кабінет і до мене зразу -розказуйте.Ніякої точності,ніяких запитань.Уоли я пояснила проблему-папіломи які були не внутрішні,а зовнішні і що я їх видаляла,до мене зразу сказали і почати впарювати комплексний огляд за 1800 грн і що він на знижці,мене навіть до того не оглянули,а почали говорити що вони є всередині і про онкогенність,почали залякувати і говорити які приходили пацієнти і що в них був рак шийки матки.Коли я запитала чи їх багато відповідь була-та трохи є.Некваліфікований лікар,не приємна в спілкуванні і йде від неї лише негативна енергетика,залякати пацієнтка,щоб той вийшов з істерикою і в думках було таке ніби ти скоро помреш так залякали.Заключення не пояснила,а діаннозів понаписувала
пт, 7 травня 2021 р., 16:41
Автор: Олена
Позитивний відгук
Я коли читаю негативні відгуки, то складається враження, що їх пишуть конкуренти. В мене дуже позитивний досвід з Іриною Ярославівною. Після того як я 5 років не могла завагітніти, де ми тільки не ходили, по яких лікарях... Тільки після того як ми попали до Ірини Ярославівни - я змогла народити своїх 2 х діточок. Дякую їй за все!
сб, 5 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Не раджу! Занадто високої думки про себе. В медицині їй робити нічого. Ставить не правильні діагнози. Якщо хочете зберегти своє здоров’я, то вам до іншого лікаря...
чт, 26 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікаркою. Поставила правильний діагноз, продікувала і через пів року я завагітніла. Дякую Ірині Ярославівній за все
ср, 4 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Ореста
Позитивний відгук
Дуже вдячна Ірині Ярославівні за мого синочка, за те дала, що мені позитивний результат після багатьох років розчарувань, за те що підтримала і вселила надію, яка переросла у велике щастя материнства! Лікар бомбезна- проста, доступна та людяна. З нею починаєш вірити, що не получитись НЕ МОЖЕ !!! Мені повезло бути пацієнткою Ірини Ярославівни, тепер я знаю, який має бути лікар від Бога! Бо до неї зустрічались мені " не дай Бог"!
нд, 1 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Я 10 років боролася з безпліддям, ходила по лікарях іменитих, знаних у Львові з найкращими рекомендаціями, і нічого. Купа дурних аналізів, купа безглуздих пропозицій про операції чи лікування, яке не мало підґрунтя. І лише цей лікар поставився з розумінням і назначив правильне лікування, переживала зі мною усі мої невдачі і стрибала від щастя, коли я завагітніла. Лише завдяки їй я змогла стати мамою. І не лише я! Усі подруги і подруги моіх подруг, які звернулись до неї - тепер щасливі матусі здорових діток. Саме вона вночі брала слухавку, коли у мене ставалося щось непередбачуване. Лікар який мав приймати роди не відповів у ночі на мої дзвінки, а вона відповіла і за 10 хв знайшла іншого лікаря, який одразу примчав на мої роди глибокої ночі. Тому хто б і щоб тут не писав - я ніколи не повірю! Просто, я переконалась на власному досвіді, кожен має знайти свого Лікаря!
пт, 3 травня 2019 р., 00:00