Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Єфиминко Олена Константинівна

Загальний рейтинг 30
Позитивних відгуків 32(91%)
Негативних відгуків 2(6%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христина
Позитивний відгук
Надзвичайно хороший лікар і як людина дуже чуйна ідобра.До родів знаходилась 2 місяці в пологовому,то вона щодня заходила і цікавилась моїм здоров'ям. Народжувала у неї двійняток, пологи пройшли швидко та легко. Дуже вдячна іусім раджу!
нд, 13 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Галя
Позитивний відгук
Народжувала двічі в Олени Костянтинівни 07.06.2015 та 07.06.2017 ))). Дуже задоволена нею як людиною так і фахівцем своєї галузі. Народжуватиму 3 раз, дуууууже шкода, що ЛОКЛ закрили та неможу народити з її допомогою. Цей лікар і підтримає, і порадить, і розрадить, і заспокоїть. Після пологів теж було уважне і професійне ставлення. Негативного слова від неї не чула. Рекомендую Олену Костянтинівну!!!
чт, 9 травня 2019 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Родила в Олени Костянтинівни і всім задоволена. Вихована, тактовна, приємна і відповідальна. Дякую Богу що потрапила до неї.
ср, 17 жовтня 2018 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
В мене були дуже складні пологи і ситуація з дитинкою - це було відомо з 12 тижня вагітності. лікарі, які мене вели порадили і попросили Олену Костянтинівну прийняти мої пологи. Дякуючи Богу та лікарці - все пройшло добре. Так, між іншим, скажу, що Олена Костянтинівна дуже професійний лікар і має, ймовірно, найбільше досвіду у Львові з надскладними пологами з огляду на стан здоров"я дитини. Тому будьте певні, якщо у Вас передбачені складні пологи або ж під час пологів щось йде не так - Ви в надійних руках. Безмежно вдячна їй за все.
пн, 7 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Іванна
Позитивний відгук
Чуйний і уважний лікар. Ми розбудили посеред ночі, а вона ще ж з денного чергування була. Аж до ранку заставили з собою няньчитись. Обійшлось не без ускладнень, але моментально зреагувавши все обійшлось. Олена Константинівно, дякую Вам за доню :)
пн, 31 липня 2017 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Відповідальна!!! Роди почались вночі, Олена Константинівна приїхала, під час родів могла підбадьорити. Вдячна за своє і дитини здоров'я!!! Спеціаліст свого діла!!!
сб, 3 червня 2017 р., 00:00
Автор: Віка
Позитивний відгук
Хороший, відповідальний лікар. Приїхала вночі без ніяких претензій. Постійно знаходилась поруч. Швидко прийняла рішення щодо кесарів розтину, щоб не зашкодити дитині і матері. Після родів кожного дня по декілька разів заходила. Якщо наступний раз то тільки до Олени Констянтинівної.
сб, 27 травня 2017 р., 00:00
Автор: Іра
Негативний відгук
За кесарів розтин велику суму назвала. А відношення так собі. Заходила рідко.
чт, 20 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Марія
Негативний відгук
Байдужа, безвідповідальна, некультурна по відношенню до мене лікарка. Всі прийоми жувала жуйку і казала не хвилююйтеся, все буде добре. Коли вже мене привезли з переймами і матка була відкрита як сказала сама Олена Константинівна на 2,5 пальці, порадила не прислухайся до болю, родиш не швидше ніж за тиждень. А потім сказала вколоти обезболююче і наказала в разі якби дійсно родила обовязково сказати що роди має приймати вона. Одним словом якби не жінка яка лежала з 6 дитиною вагітна не підняла б бучі, боюсь навіть уявити що було б. Потім мене подивилася чергова, викликала терміново її, вона потріпала мене аргументуючи це тим що забула коли останній раз з чоловіком спала і скоро забуде як він виглядає. Потім пробила мені води і сказала ще ходити довго й нудно по коридорі бо не було вільного родзалу. Під час родів залишала мене разом з акушеркою і медсистрою, щастя що хоч санітарка залишалася бо взагалі не знаю що я робила б. Під час пологів вигадувала що в мене дитина нагуляна і нікому не потрібна, бо чому мого чоловіка немає і не напихає їй кишені грішми. Дякувати Богу після 26 годин мук на світ все ж таки зявилася донечка замучена і з затиснутою голівкою, а скільки після неї в мене проблем зі здоровям, вже скоро рік часу що я оббиваю пороги гінекологів.Одним словом -жах, щей кесарити не вміє!!! А тарифи які в неї, в Єгипет можна їздити хоч кожен день. Але як в народі кажуть на кожен товар є свій купець, може в когось вона і добре роди приймала.
ср, 19 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Тамара
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Професійний підхід. Щиро дякую за донечку.
вт, 7 березня 2017 р., 00:00