Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Верхівська Світлана Михайлівна

3rd place
Загальний рейтинг 65
Позитивних відгуків 74(73%)
Негативних відгуків 9(9%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марія
Позитивний відгук
Народжувала у Світлани Михайлівни двічі. Перший раз у 2018 році, другий у 2020. Дуже хороша лікарка. Вміє підбадьорити і підняти настрій так що ідеш на пологи з задоволенням, а не в страху!) Всім рекомендую і якщо ще буду народжувати то тільки у Верхівської!!!)) П.С. Сестра народжувала у неї 3-х своїх дітей і теж дуже задоволена))) І ще багато знайомих також народжували у Світлани Михайлівни)
Юлія
Нейтральний відгук
Будь ласка, дайте номер телефону Верхівської Світлани Михайлівни, вайбер 0962504700
Михайло Козацький
Позитивний відгук
Моя жінка народила у Світлани Михайлівни здорових двійняток. Ми дуже вдячні нашому лікарю Верхівській Світлані Михайлівній. Особливо за те, що лікарка відповіла у вихідний. Рекомендуємо цього лікаря.
Богданна Лелів
Позитивний відгук
Дуже хороша Людина! Також спеціаліст у своїй справі! Першу дитину народжувала в ночі , зразу подзвонила до Світлани Михайлівної що почались перейми. Мене оглянув черговий лікар і перевели в родзал , зразу ж і прибігла Світлана Михайлівна. Народжувала в 2013 році донечку в Світлани Михайлівної , в 2016 синочка і дуже задоволена роботою команди. Роди були стрімкі тому Світлана Михайлівна була завжди поруч. Все пояснювала, контролювала, і повчала як і що правильно робити. В цьому році буду народжувати втретє і піду тільки до Світлани Михайлівної. Дай Боже здоров'я Вам у Вашій нелегкій праці.
Таня Приступа
Позитивний відгук
Прекрасний лікар. Я нею дуже задоволена.
Тетяна Волоско
Нейтральний відгук
Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала в Світлани Михайлівної перші роди.Мені дуже сподобався лікар,попередньо домовлялася. Народжувала вночі лікар одразу приїхала і хоть акушерка хотіла мені зробити надріз через те що дитинка не пройде,Верхівська все контролювала і не дозволила,розривів немає.Говорила як правильно дихати і тужитись.Після родів заходила і оглядала.Другий раз обов'язково тільки до неї
Наталія
Нейтральний відгук
Скажіть хтось номер телефону Верхівської Світлани Михайлівної в вайбер 0634889689. Дуже буду вдячна.
Наталія
Нейтральний відгук
Скажіть хтось номер телефону Верхівської Світлани Михайлівної в вайбер 0634889689. Дуже буду вдячна.
Валентина
Позитивний відгук
Верхівська Світлана Михайлівна. Ви чудовий лікар та спеціаліст своєї справи , допомогли швиденько народити здорову донечку. Не залишали, у важкі години, хвилини, підтримували, та радили як краще. У вас велике серце, та добрі наміри на породіль, залишайтеся завжди такою, Дякуємо за донечку!!!