Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Верхівська Світлана Михайлівна

3rd place
Загальний рейтинг 65
Позитивних відгуків 75(71%)
Негативних відгуків 10(10%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Volodymyr Dilai
Нейтральний відгук
Скиньте на номер 0504322723
Volodymyr Dilai
Нейтральний відгук
Підкажіть,будь ласка,номер телефону Верхівської Світлани Михайлівни.Дякую!
Natalia
Негативний відгук
Дитину з мене видавили натискання на живіт знизу вверх, після чого страждаю вже 5 років від опущення кишечника, розлади страшні, спазми, далеко від хати не відходжу. Дорогі лікарі, дітей не можна видавлювати...не можна.
Marta
Позитивний відгук
Верхівська Світлана Михайлівна надзвичайно хороший лікар, дуже дякуємо за те, що допомогла з‘явитись на світ нашому синочку. Постійно була присутня при пологах, консультація відбувалась 24/7. Наступного разу обов‘язково повернусь тільки до неї. Також хочу подякувати лікарю анестезіологу Турко Лілі Богданівні, за її відданість роботі, чуйність та професіоналізм.
Марія
Позитивний відгук
Народжувала у Світлани Михайлівни двічі. Перший раз у 2018 році, другий у 2020. Дуже хороша лікарка. Вміє підбадьорити і підняти настрій так що ідеш на пологи з задоволенням, а не в страху!) Всім рекомендую і якщо ще буду народжувати то тільки у Верхівської!!!)) П.С. Сестра народжувала у неї 3-х своїх дітей і теж дуже задоволена))) І ще багато знайомих також народжували у Світлани Михайлівни)
Юлія
Нейтральний відгук
Будь ласка, дайте номер телефону Верхівської Світлани Михайлівни, вайбер 0962504700
Михайло Козацький
Позитивний відгук
Моя жінка народила у Світлани Михайлівни здорових двійняток. Ми дуже вдячні нашому лікарю Верхівській Світлані Михайлівній. Особливо за те, що лікарка відповіла у вихідний. Рекомендуємо цього лікаря.
Богданна Лелів
Позитивний відгук
Дуже хороша Людина! Також спеціаліст у своїй справі! Першу дитину народжувала в ночі , зразу подзвонила до Світлани Михайлівної що почались перейми. Мене оглянув черговий лікар і перевели в родзал , зразу ж і прибігла Світлана Михайлівна. Народжувала в 2013 році донечку в Світлани Михайлівної , в 2016 синочка і дуже задоволена роботою команди. Роди були стрімкі тому Світлана Михайлівна була завжди поруч. Все пояснювала, контролювала, і повчала як і що правильно робити. В цьому році буду народжувати втретє і піду тільки до Світлани Михайлівної. Дай Боже здоров'я Вам у Вашій нелегкій праці.
Таня Приступа
Позитивний відгук
Прекрасний лікар. Я нею дуже задоволена.
Тетяна Волоско
Нейтральний відгук