Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Верхівська Світлана Михайлівна

3rd place
Загальний рейтинг 64
Позитивних відгуків 73(73%)
Негативних відгуків 9(9%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Юлія
Нейтральний відгук
Будь ласка, дайте номер телефону Верхівської Світлани Михайлівни, вайбер 0962504700
Михайло Козацький
Позитивний відгук
Моя жінка народила у Світлани Михайлівни здорових двійняток. Ми дуже вдячні нашому лікарю Верхівській Світлані Михайлівній. Особливо за те, що лікарка відповіла у вихідний. Рекомендуємо цього лікаря.
Богданна Лелів
Позитивний відгук
Дуже хороша Людина! Також спеціаліст у своїй справі! Першу дитину народжувала в ночі , зразу подзвонила до Світлани Михайлівної що почались перейми. Мене оглянув черговий лікар і перевели в родзал , зразу ж і прибігла Світлана Михайлівна. Народжувала в 2013 році донечку в Світлани Михайлівної , в 2016 синочка і дуже задоволена роботою команди. Роди були стрімкі тому Світлана Михайлівна була завжди поруч. Все пояснювала, контролювала, і повчала як і що правильно робити. В цьому році буду народжувати втретє і піду тільки до Світлани Михайлівної. Дай Боже здоров'я Вам у Вашій нелегкій праці.
Таня Приступа
Позитивний відгук
Прекрасний лікар. Я нею дуже задоволена.
Тетяна Волоско
Нейтральний відгук
Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала в Світлани Михайлівної перші роди.Мені дуже сподобався лікар,попередньо домовлялася. Народжувала вночі лікар одразу приїхала і хоть акушерка хотіла мені зробити надріз через те що дитинка не пройде,Верхівська все контролювала і не дозволила,розривів немає.Говорила як правильно дихати і тужитись.Після родів заходила і оглядала.Другий раз обов'язково тільки до неї
Наталія
Нейтральний відгук
Скажіть хтось номер телефону Верхівської Світлани Михайлівної в вайбер 0634889689. Дуже буду вдячна.
Наталія
Нейтральний відгук
Скажіть хтось номер телефону Верхівської Світлани Михайлівної в вайбер 0634889689. Дуже буду вдячна.
Валентина
Позитивний відгук
Верхівська Світлана Михайлівна. Ви чудовий лікар та спеціаліст своєї справи , допомогли швиденько народити здорову донечку. Не залишали, у важкі години, хвилини, підтримували, та радили як краще. У вас велике серце, та добрі наміри на породіль, залишайтеся завжди такою, Дякуємо за донечку!!!
Ольга
Позитивний відгук
Прекрасний лікар, і чуйна мила жінка, уважна до пацієнтів, до родів давала багато дієвих порад, для підвищення гемоглобіну, харчування, як покращити самопочуття і налаштовувала лише на позитив. на всі дзвінки відповідала по мірі можливості, в разі чого передзвонювала,без уваги пацієнтів не залишає.Пологи проходили не легко , підбадьорювала постійно, від цього з'являлись сили і надія.Але не все так просто,тому ,в результаті екстрений кесарський розтин, Син здоровий ,чудесний хлопчик 4200г 56см ,шви загоїлись прекрасно ,виписали нас на 5 день з хорошим самопочуттям ,грошей не вимагали ніяких.Все розказала про те що можна а чого неможна після кесарського.Лікар Супер, рекомендую.