Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Вербицька Наталія Ярославівна

like
Загальний рейтинг 29
Позитивних відгуків 30(81%)
Негативних відгуків 1(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Віра
Нейтральний відгук
Доброго дня. Можливо хтось має контактний тел. Вербицької Наталії Ярославівні. Напишіть, будь ласка, на мій контактний тел. 0984549248. (Viber, Telegram)
Христина
Нейтральний відгук
Добрий день. Може хтось має номер Вербицької Н.Я. Дуже потрібно. Напишіть будь ласка на ел.пошту caban1991@meta.ua
Анастасія
Нейтральний відгук
Якщо хтось знає, напишіть мені на електронну адресу номер телефону Вербицької Наталії Ярославівни. Дякую. khristyukanastasia@gmail.com
Ольга
Позитивний відгук
Я лікувалась у Вербицької Наталії Ярославівни два роки тому. Проводила операцію (завмерла вагітність - перша) довіривши їй своє майбутнє. Дуже добра, ніжна та спокійна людина. Все чітко пояснює, надає слушні рекомендації, які я дотримувалась, завжди відповідає на телефонні дзвінки. І тепер у мене є синочок 6 місяців. Дякую за Ваш професіоналізм, акуратність та обережність в роботі. Рекомендую усім!
Оля
Позитивний відгук
Наталя Ярославівна з першого погляду сподобалась. Ще у 2017 р. проводили гістероскопію. Для мого спокою чітко пояснила суть і хід процедури. З таким лікарем було приємно і просто у спілкуванні, почувала себе в руках професіонала. Дякую за те, що такі є!
Ксенія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. В першому триместрі була загроза. Призначила правильне лікування, вагітність зберігалась і пройшла добре. Дякую.
Іванка
Позитивний відгук
Дуже хороший і компетентний лікар, надає кваліфіковану допомогу, допомагала при вагітності, чуйна віччлива, добродушна, бере трубку в любий час, рекомендую!!!! Дякую Вам!!!
Ольга
Позитивний відгук
Наталія Ярославівна - чудовий лікар, чуйна,проста, добра, професіонал у своїй справі.
Юля
Негативний відгук
Ходила до Наталії Ярославівни протягом чотирьох років. Мінялись діагнози, лікування, витратила купу грошів, поки не почула-не знаю ,що з вами робити, пошукай когось іншого! Як так може вчинити ЛІКАР?! Робіть висновок самі!
Ірина
Позитивний відгук
З діагнозом ендометріоїдна кіста яєчника оперувалася в Мартина Т.Ю., асистувала Вербицька Н.Я. Операція пройшла чудово, знайшли ще вогнища ендометріозу, які припекли, яєчник зберегли. Через 3 місяці після операції завагітніла :) Перед операцією і після консультувалася і спілкувалася з Наталею Ярославівною, дійсно дуже хороший спеціаліст, уважна, все пояснить, рекомендую.