Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Улашин Олександр Борисович

3rd place
Загальний рейтинг 66
Позитивних відгуків 80(61%)
Негативних відгуків 14(11%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ярина Зінько
Позитивний відгук
Чудовий лікар від Бога. Другу дитину лише в нього буду родити. Перші пологи пройшли ідеально , постійно відчувала і ловила себе на думці що все добре , бо лікар професіонал своєї справи. Один з найкращих у Львові. Сюсюкатись від з Вами не буде , але хіба ж це головне?
Анна Сабада
Негативний відгук
Раніше писала схвальний відгук, тому що не було з чим порівняти. Тепер моя думка дещо змінилася, після других пологів в іншого лікаря. Я не буду писати про його якості як людини, дещо "суворе" ставлення для пацієнтів, пояснювати особливо не любить і т.д., про це мене попередили, ок. Але в мене певні зауваження до його дій, як лікаря. Була домовленість про пологи, УЗД показувало велику дитини, більше 4 кг, з великою головою, УЗД проводила Рібун, про це напишу окремий відгук. близько 41 тижня мене поклали в лікарню, та вирішили стимулювати. Зранку я відчула біль та були кров’янисті виділення. Сказала Улашину, добре зробимо УЗД, ніхто мене не став оглядати. Близько 14 години, знов зустріла його в коридорі, на той момент вже наче було добре, живіт відпустило, але УЗД ніхто продовж дня не зробив, хоча нагадувала медсестрам - не було місця. Опівночі почалися перейми, досить швидко, черговий лікар взагалі спочатку не зрозуміла що це. В 3 ночі наважилася подзвонити Улашину, треба зауважити, що приїхав він швидко, десь за 40 хвилин, на той момент відкриття було 3 пальці, але вод майже не було, я зрозуміла, що було підтікання, але оскільки ніхто мне вдень не дивився і узд не зробили, то це не побачили вчасно. Через годину стимулювання, лікар запропонував КР. я погодилася, зробили загальну анестезію, тому, що було під час операції не знаю, що дитину реанімували дізналася перед випискою. Промовчу про великий шов, несиметричний шов, як потім з’ясувалося, ладно у 6 годині ранку не до естетики, дякую що взагалі наче все було добре. Те що дуже обурило, і хочу звернути увагу породіль, перед випискою лікар має зробити УЗД, щоб зрозуміти стан матки. Ніхто нічого не робив, почуваєте добре, до дому. В мене виділення закінчилися дуже рано, ще в пологовому, що не є нормою, Але на це Улашин не звернув уваги. Гроші я заплатила стандартну для КС сумму. Через те, що шов був зроблений не акуратно, я взагалі думала, що він розходиться, та через тиждень приїхала повторно, щоб перевірити. Про те, що лікар несе відповідальність 40 днів взагалі всі промовчали. Перші місячні були просто кровотечою, і не треба казали, що це норма, але мені реально пощастило, що нарешті матка нормально очистилася і ті згустки вийшли і дуже пощастило, що не було запалення. Другі пологи були в іншого лікаря, де перед випискою зробили УЗД, виявили певні проблеми, які напевно були і при перших пологах, провели вчасне лікування. В Улашина на це нема часу, це проблема усіх завідуючих, як людина я це розумію. Да він добрий фахівець, але через брак часу, можуть бути дуже неприємні наслідки.
Оксана
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, номер Улашина на вайбер 0980958096
оксана данилів
Нейтральний відгук
Доброго дня ! Напишіть будь ласка номер телефону Улашина у вайбер 0683159401. Дякую!!!
Наталя
Позитивний відгук
Дякую, Олександру Борисовичу, за сина!
Аміна
Нейтральний відгук
Хто має номер Улашина,скиньте будь ласка на вайбер 0634756706
Мирося
Нейтральний відгук
Скиньте будь ласка номер лікаря на вайбер 0686431922 дуже треба, дякую
Вікторія
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка контактні дані лікаря Улашина на вайбер 0971315035.Дякую.
Христина
Нейтральний відгук
Скиньте будь ласка номер Улашина О.Б. на вайбер 096 82 92 499 Буду щиро вдячна)
Людмила
Позитивний відгук
Олександр Борисович лікар від Бога! Дуже сподобалось в нього народжувати! Під час пологів вів себе спокійно, все пояснював, після родів кожен день провідував!