Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Улашин Олександр Борисович

3rd place
Загальний рейтинг 66
Позитивних відгуків 81(61%)
Негативних відгуків 15(11%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Доброго вечора,може хтось має Улашина номер дайте будь ласка,мій номер (0500449312)можете написати на вайбер
пт, 27 жовтня 2023 р., 22:51
Автор: Василина
Негативний відгук
Доброї ночі.Лікар Улашин є хамовитим,не вихованим, смердючим (бо від нього завжди ваняє потом)вбивцею дітей які ще не народилися а хочуть жити.Дівчата,жінки розкажу вам яка ситуація сталась зі мною в родоммі.Я від самого початку знала що в мене дитина хвора ,так як це показувало узд.Ми з чоловіком категорично відмовилися від аборту, що з нами має бути так не хай і буде,дитинка наша не винна.Звернулись ми в родом нам радили лікаря Улашина,ми погодились,бо думали що це лікар акушер -гінеколог.Насправді як виявилось він не лікар а вбивця діточок.Він переглянув всі мої узд,і в кричучому тоні до мене почав кричати :Ви чому раніше не зробили аборт?Ви що хочите дитину інваліда?Так я зроблю вам укол(не памятаю як він назвав цей укол)і дитинка сама вийде вже мертвою і по частинках розкладеться,ми вам зробимо чистку і про все забудемо.Я категорично відмовилась.Нащо він мені відповів я вам сказав як буде, і заперечувати не має смислу, в понеділок ми колотимемо цей укол.Я забрала документи з родому на Джамбула ,і звернулась в інший роддом.Ніколи і нікому не рекомендую цього лікаря- вбивцю ,який при першій можливісті вбив би вашу дитину і не заплакав.Це безсердечна людина.Чоловіки бережіть свою жінку та дитинку.Всім жінкам щасливих родів,тільки не в Улашина.
сб, 2 квітня 2022 р., 20:35
Автор: Ярина Зінько
Позитивний відгук
Чудовий лікар від Бога. Другу дитину лише в нього буду родити. Перші пологи пройшли ідеально , постійно відчувала і ловила себе на думці що все добре , бо лікар професіонал своєї справи. Один з найкращих у Львові. Сюсюкатись від з Вами не буде , але хіба ж це головне?
пн, 5 липня 2021 р., 08:56
Автор: Анна Сабада
Негативний відгук
Раніше писала схвальний відгук, тому що не було з чим порівняти. Тепер моя думка дещо змінилася, після других пологів в іншого лікаря. Я не буду писати про його якості як людини, дещо "суворе" ставлення для пацієнтів, пояснювати особливо не любить і т.д., про це мене попередили, ок. Але в мене певні зауваження до його дій, як лікаря. Була домовленість про пологи, УЗД показувало велику дитини, більше 4 кг, з великою головою, УЗД проводила Рібун, про це напишу окремий відгук. близько 41 тижня мене поклали в лікарню, та вирішили стимулювати. Зранку я відчула біль та були кров’янисті виділення. Сказала Улашину, добре зробимо УЗД, ніхто мене не став оглядати. Близько 14 години, знов зустріла його в коридорі, на той момент вже наче було добре, живіт відпустило, але УЗД ніхто продовж дня не зробив, хоча нагадувала медсестрам - не було місця. Опівночі почалися перейми, досить швидко, черговий лікар взагалі спочатку не зрозуміла що це. В 3 ночі наважилася подзвонити Улашину, треба зауважити, що приїхав він швидко, десь за 40 хвилин, на той момент відкриття було 3 пальці, але вод майже не було, я зрозуміла, що було підтікання, але оскільки ніхто мне вдень не дивився і узд не зробили, то це не побачили вчасно. Через годину стимулювання, лікар запропонував КР. я погодилася, зробили загальну анестезію, тому, що було під час операції не знаю, що дитину реанімували дізналася перед випискою. Промовчу про великий шов, несиметричний шов, як потім з’ясувалося, ладно у 6 годині ранку не до естетики, дякую що взагалі наче все було добре. Те що дуже обурило, і хочу звернути увагу породіль, перед випискою лікар має зробити УЗД, щоб зрозуміти стан матки. Ніхто нічого не робив, почуваєте добре, до дому. В мене виділення закінчилися дуже рано, ще в пологовому, що не є нормою, Але на це Улашин не звернув уваги. Гроші я заплатила стандартну для КС сумму. Через те, що шов був зроблений не акуратно, я взагалі думала, що він розходиться, та через тиждень приїхала повторно, щоб перевірити. Про те, що лікар несе відповідальність 40 днів взагалі всі промовчали. Перші місячні були просто кровотечою, і не треба казали, що це норма, але мені реально пощастило, що нарешті матка нормально очистилася і ті згустки вийшли і дуже пощастило, що не було запалення. Другі пологи були в іншого лікаря, де перед випискою зробили УЗД, виявили певні проблеми, які напевно були і при перших пологах, провели вчасне лікування. В Улашина на це нема часу, це проблема усіх завідуючих, як людина я це розумію. Да він добрий фахівець, але через брак часу, можуть бути дуже неприємні наслідки.
пн, 1 березня 2021 р., 15:45
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, номер Улашина на вайбер 0980958096
чт, 4 лютого 2021 р., 07:12
Автор: оксана данилів
Нейтральний відгук
Доброго дня ! Напишіть будь ласка номер телефону Улашина у вайбер 0683159401. Дякую!!!
пт, 11 грудня 2020 р., 09:54
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Дякую, Олександру Борисовичу, за сина!
ср, 25 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Аміна
Нейтральний відгук
Хто має номер Улашина,скиньте будь ласка на вайбер 0634756706
пт, 13 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Мирося
Нейтральний відгук
Скиньте будь ласка номер лікаря на вайбер 0686431922 дуже треба, дякую
пн, 31 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Вікторія
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка контактні дані лікаря Улашина на вайбер 0971315035.Дякую.
ср, 29 липня 2020 р., 00:00