Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Царинник Вікторія Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 69
Позитивних відгуків 86(74%)
Негативних відгуків 17(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Кошмак Вікторія
Позитивний відгук
Про Царинник Вікторію Ярославівну можу сказати , що - це крутий, досвідчений акушер-гінеколог, професіонал своєї справи, і просто хороша та позитивна людина. Народжувала я 01.06.2023р., попри те що пологи були не легкі, завдяки професіоналізму Вікторії Ярославівни я народила здорову дівчинку, мала природні пологи, після яких не мала жодних ускладнень. Також я зверталась до неї з будь-яких питань, які мене турбували і завжди отримувала хороші поради, що були дієвими. Тому я від щирого серця рекомендую Вікторію Ярославівну та її команду, і пологовий на Мечникова, 8.
пн, 19 червня 2023 р., 13:56
Анонімний відгук
Негативний відгук
Повідомляю про випадок вимагання грошей за природні неускладнені партнерські пологи, які відбулися 2023 року. У день пологів було самозвернення до пологового будинку по вулиці Мечникова 8, де черговим лікарем акушер-гінекологом була Царинник Вікторія Ярославівна. Зазначу, що Вікторія Ярославівна була моїм лікуючим лікарем на третьому триместі вагітності, після скерування сімейним лікарем гінекологом на стаціонарне спостереження та ведення вагітності, з метою підтримки та контролю вагітності. Після народження мною дитини, мій чоловік передав Царинник Вікторії Ярославівній хххх грн, в знак вдячності, за пологи. Після цього через 10 хвилин вона з’явилася з претензіями, про те що сума для неї недостатня і попросила доплатити, аргументуючи, тим що це були як «приватні пологи», бо консультувала мене на час підтримки і про пологи у неї ніби було домовлено. А також, на підвищених тонах та з обуренням повідомила, що наша з чоловіком сума подяки, не відповідає її ТАРИФАМ. У відповідь, чоловік пояснив, що не має можливості віддячитися більшою сумою грошей, оскільки на даний момент фінансово скрутно і в Україні час війни. Після наполегливих ВИМАГАНЬ ГРОШЕЙ та ЗДИРНИЦТВА мій чоловік доплатив Царинник Вікторії Ярославівній ще гроші, які передбачалися на потреби щойно новонародженої маленької дитинки. Царинник Вікторією Ярославівною, зловживає своїм службовим робочим становищем та вимагає гроші за пологи. У межах програми медичних гарантій держава гарантує повну оплату за рахунок коштів держбюджету медичних послуг та лікарських засобів, пов’язаних з наданням меддопомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.
пт, 17 березня 2023 р., 23:18
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хочемо висловити щиру подяку Вікторії Ярославівній за те що допомогла народитися на світ нашим чудовим двійнятам. Незважаючи на вагітність з ускладненням під її наглядом діточки народились на 35 тижні в чудовому стані. Після пологів лікар постійно підтримувала зв’язок та допомагала з усіма питаннями в будь який час, давала настанови на майбутнє по догляду за дітьми та моїм станом здоровя
сб, 22 жовтня 2022 р., 11:39
Автор: Леся
Позитивний відгук
Добрий день! Хочемо з чоловіком висловити ПОДЯКУ Лікарю Вікторії Ярославівні!, яка є Спеціалістом у своїй справі!! Дякуємо за професіоналізм, за влучні настанови, поради, за розуміння і людяність! РЕКОМЕНДУЄМО!!!!!
вт, 6 вересня 2022 р., 14:35
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Всім рекомендую лікаря Царинник Вікторію Ярославівну!У нас це були перші пологи, трохи складні через високий тиск,але Вікторія Ярославівна професійно провела пологи і допомогла нам народити нашого синочка,постійно приходила цікавилась нами,дуже сподобалось що вона за грудне годування,навчила прикладати дитинку до грудей!Рекомендую!!!
пн, 7 лютого 2022 р., 14:24
Автор: TETYANA
Позитивний відгук
Лікар від Бога!Народжувала у Вікторії Ярославівни донечку і через 13 років впевнено повернулась народжувати синочка.Відношення,щирість, впевненість у своїх діях лікаря забезпечували для мене спокій протягом усього процесу пологів. Щиро дякую за діточок,це найкращі спогади в житті!
сб, 22 січня 2022 р., 17:20
Автор: Назар Мацко
Негативний відгук
Мій чесний чоловічий погляд на пологи дружини (18.04-19.04.19р.) Обвинувачення та негатив під час пологів. Невдоволення бо дружина родить в ночі і вона не виспалась. Був свідком як ліктем тиснула живіт дружини. Нікому не раджу. Другу дитину дружина родила в обласному пологовому в Грицевич Вікторії Миколаївної - жінка не вірила що може бути така різниця. Задоволена на всі 100%. І дишевше в два рази Доречі ставлення до пацієнтів не залежало від суми
нд, 28 листопада 2021 р., 14:23
Автор: Вікторія Онисько
Позитивний відгук
Народжувала у Царинник Вікторії Ярославівна. Пологи були складні, але дякуючи лікареві все пройшло добре. Була постійно біля мене. Підтримувала. Дуже їй вдячна за все.
пт, 1 жовтня 2021 р., 03:24
Автор: Христина Івахів
Позитивний відгук
Народжувала 09.08.21 у Вікторії Ярославівни.Дуже дякуємо їй за синочка,який народився 4050 вага і ріст 56 см.за професіоналізм і підтримку під час пологів.Чудовий лікар, порадник . Завжди ставиться з розумінням до пацієнтів,відкрита і щира.Завжди на зв'язку 24/7, завжди привітна.
пт, 13 серпня 2021 р., 16:58
Автор: Софія Стегницька
Позитивний відгук
Хороший лікар, на пологах поводила себе професійно, не кричала підтримувала, дуже вдячна за доню
ср, 21 липня 2021 р., 07:23