У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Царинник Вікторія Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 69
Позитивних відгуків 85(74%)
Негативних відгуків 16(14%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хочемо висловити щиру подяку Вікторії Ярославівній за те що допомогла народитися на світ нашим чудовим двійнятам. Незважаючи на вагітність з ускладненням під її наглядом діточки народились на 35 тижні в чудовому стані. Після пологів лікар постійно підтримувала зв’язок та допомагала з усіма питаннями в будь який час, давала настанови на майбутнє по догляду за дітьми та моїм станом здоровя
сб, 22 жовтня 2022 р., 11:39
Автор: Леся
Позитивний відгук
Добрий день! Хочемо з чоловіком висловити ПОДЯКУ Лікарю Вікторії Ярославівні!, яка є Спеціалістом у своїй справі!! Дякуємо за професіоналізм, за влучні настанови, поради, за розуміння і людяність! РЕКОМЕНДУЄМО!!!!!
вт, 6 вересня 2022 р., 14:35
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Всім рекомендую лікаря Царинник Вікторію Ярославівну!У нас це були перші пологи, трохи складні через високий тиск,але Вікторія Ярославівна професійно провела пологи і допомогла нам народити нашого синочка,постійно приходила цікавилась нами,дуже сподобалось що вона за грудне годування,навчила прикладати дитинку до грудей!Рекомендую!!!
пн, 7 лютого 2022 р., 14:24
Автор: TETYANA
Позитивний відгук
Лікар від Бога!Народжувала у Вікторії Ярославівни донечку і через 13 років впевнено повернулась народжувати синочка.Відношення,щирість, впевненість у своїх діях лікаря забезпечували для мене спокій протягом усього процесу пологів. Щиро дякую за діточок,це найкращі спогади в житті!
сб, 22 січня 2022 р., 17:20
Автор: Назар Мацко
Негативний відгук
Мій чесний чоловічий погляд на пологи дружини (18.04-19.04.19р.) Обвинувачення та негатив під час пологів. Невдоволення бо дружина родить в ночі і вона не виспалась. Був свідком як ліктем тиснула живіт дружини. Нікому не раджу. Другу дитину дружина родила в обласному пологовому в Грицевич Вікторії Миколаївної - жінка не вірила що може бути така різниця. Задоволена на всі 100%. І дишевше в два рази Доречі ставлення до пацієнтів не залежало від суми
нд, 28 листопада 2021 р., 14:23
Автор: Вікторія Онисько
Позитивний відгук
Народжувала у Царинник Вікторії Ярославівна. Пологи були складні, але дякуючи лікареві все пройшло добре. Була постійно біля мене. Підтримувала. Дуже їй вдячна за все.
пт, 1 жовтня 2021 р., 03:24
Автор: Христина Івахів
Позитивний відгук
Народжувала 09.08.21 у Вікторії Ярославівни.Дуже дякуємо їй за синочка,який народився 4050 вага і ріст 56 см.за професіоналізм і підтримку під час пологів.Чудовий лікар, порадник . Завжди ставиться з розумінням до пацієнтів,відкрита і щира.Завжди на зв'язку 24/7, завжди привітна.
пт, 13 серпня 2021 р., 16:58
Автор: Софія Стегницька
Позитивний відгук
Хороший лікар, на пологах поводила себе професійно, не кричала підтримувала, дуже вдячна за доню
ср, 21 липня 2021 р., 07:23
Автор: Марта
Негативний відгук
В мене був кесеревий розтин, не плановий, важкий, з важкими наслідками!Спочатку лікарка відносилась до мене дуже гарно, ще до пологів! Я була впевнена що все пройде добре! Вночі у мене відійшли води, це була 23.30! Я набрала Вікторію, бо сама з району! Та сказала виіжджати в пологовий, менн огляне дежурний лікар а вона одразу ж після того приіде! Мене оглянули, це була 1.30 ночі! У мене було відкриття 1! Я набрала лікарку, вона сказала що приіде! Вона приіхала, але це була 10 ранку!!!!!! У мене схватки почались орієнтовно в 6-7 ранку! Оглянула мене і сказала чекати! Відкриття як було 1 так і лишилось! Страшні муки, схватки і болі в мене тривали до 15 години!! Лікарка приходила до мене щогодини!!! Щастя від Бога зі мною був чоловік! Мене почали стимулювати , нічого не виходило! Мені робилось погано, я втрачала свідомість ! Чоловік з криками наполіг на огляді в іншого лікаря ! Мене оглянула інша лікарка, Вікторія стояла поруч! Жаль я не пам‘ятаю імені цієі лікпрки! Вона сказал терміново кесерити!! Дитина просто вже задихалась! От тоді Вікторія очухалась, і терміново прокесерила мене о 16.30 під загальним наркозом оскільки епідуралку не можна було колоти у зв‘язку з алергічною реакцією! Синочок не заплакав, був дуже синій! Як потім мені сказала медсестра яка була на пологах « ситуація була критична, ще б година- дві і дитину б не спасли» води були мутні з запахом! Мене ще навіть не перевели в реанімацію як лікар сказала « подякувати» сума подяки 20000 грн!!!!! Я важко відходила він наркозу!! Але перше , що запитала іі « чому так вийшло?» Відповідь мене вбила …паралельно вона приймала пологи в іншоі дівчинки, тому бігала туда -сюда! Після родів прийшла на наступний день! Оглянула шрам і пішла! Сказала шо все пройшло прекрасно!! Я чекала виписки як Божого милосердя!!зараз, у мене проблеми зі шрамом! Він жахливий, зарубцьований, болить!!таке враженн шо шили свиню а не людину!!! Я покладала великі сподівання на Вікторію, але вона іх зовсям не виправдала! Дякую Богу що мій хлопчик здоровий! Надіюсь в майбутньому ці пологи не відзначуться на ньому! Хоча певні проблеми зі здоров‘ям сина саме через Хід родів ми вже пройшли!!
пт, 16 липня 2021 р., 13:56
Автор: Тетяна Чорна
Позитивний відгук
Лікар була моїм палатним акушером в 2016 році, чудова жінка, яка приходила кожного дня оглядала, давала цінні поради,ніколи не забуду її слова, я своїх дітей годувала грудьми і не мала маститів, забери ту пляшку, бо будуть проблеми...так і було , лікувала мастит, хоча і гв потім налагодилось, грошей НЕ вимагала Направду хороша людина
сб, 26 червня 2021 р., 04:22