У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Царинник Вікторія Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 68
Позитивних відгуків 85(73%)
Негативних відгуків 17(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Анонімний відгук
Негативний відгук
Повідомляю про випадок вимагання грошей за природні неускладнені партнерські пологи, які відбулися 2023 року. У день пологів було самозвернення до пологового будинку по вулиці Мечникова 8, де черговим лікарем акушер-гінекологом була Царинник Вікторія Ярославівна. Зазначу, що Вікторія Ярославівна була моїм лікуючим лікарем на третьому триместі вагітності, після скерування сімейним лікарем гінекологом на стаціонарне спостереження та ведення вагітності, з метою підтримки та контролю вагітності. Після народження мною дитини, мій чоловік передав Царинник Вікторії Ярославівній хххх грн, в знак вдячності, за пологи. Після цього через 10 хвилин вона з’явилася з претензіями, про те що сума для неї недостатня і попросила доплатити, аргументуючи, тим що це були як «приватні пологи», бо консультувала мене на час підтримки і про пологи у неї ніби було домовлено. А також, на підвищених тонах та з обуренням повідомила, що наша з чоловіком сума подяки, не відповідає її ТАРИФАМ. У відповідь, чоловік пояснив, що не має можливості віддячитися більшою сумою грошей, оскільки на даний момент фінансово скрутно і в Україні час війни. Після наполегливих ВИМАГАНЬ ГРОШЕЙ та ЗДИРНИЦТВА мій чоловік доплатив Царинник Вікторії Ярославівній ще гроші, які передбачалися на потреби щойно новонародженої маленької дитинки. Царинник Вікторією Ярославівною, зловживає своїм службовим робочим становищем та вимагає гроші за пологи. У межах програми медичних гарантій держава гарантує повну оплату за рахунок коштів держбюджету медичних послуг та лікарських засобів, пов’язаних з наданням меддопомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.
пт, 17 березня 2023 р., 23:18
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хочемо висловити щиру подяку Вікторії Ярославівній за те що допомогла народитися на світ нашим чудовим двійнятам. Незважаючи на вагітність з ускладненням під її наглядом діточки народились на 35 тижні в чудовому стані. Після пологів лікар постійно підтримувала зв’язок та допомагала з усіма питаннями в будь який час, давала настанови на майбутнє по догляду за дітьми та моїм станом здоровя
сб, 22 жовтня 2022 р., 11:39
Автор: Леся
Позитивний відгук
Добрий день! Хочемо з чоловіком висловити ПОДЯКУ Лікарю Вікторії Ярославівні!, яка є Спеціалістом у своїй справі!! Дякуємо за професіоналізм, за влучні настанови, поради, за розуміння і людяність! РЕКОМЕНДУЄМО!!!!!
вт, 6 вересня 2022 р., 14:35
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Всім рекомендую лікаря Царинник Вікторію Ярославівну!У нас це були перші пологи, трохи складні через високий тиск,але Вікторія Ярославівна професійно провела пологи і допомогла нам народити нашого синочка,постійно приходила цікавилась нами,дуже сподобалось що вона за грудне годування,навчила прикладати дитинку до грудей!Рекомендую!!!
пн, 7 лютого 2022 р., 14:24
Автор: TETYANA
Позитивний відгук
Лікар від Бога!Народжувала у Вікторії Ярославівни донечку і через 13 років впевнено повернулась народжувати синочка.Відношення,щирість, впевненість у своїх діях лікаря забезпечували для мене спокій протягом усього процесу пологів. Щиро дякую за діточок,це найкращі спогади в житті!
сб, 22 січня 2022 р., 17:20
Автор: Назар Мацко
Негативний відгук
Мій чесний чоловічий погляд на пологи дружини (18.04-19.04.19р.) Обвинувачення та негатив під час пологів. Невдоволення бо дружина родить в ночі і вона не виспалась. Був свідком як ліктем тиснула живіт дружини. Нікому не раджу. Другу дитину дружина родила в обласному пологовому в Грицевич Вікторії Миколаївної - жінка не вірила що може бути така різниця. Задоволена на всі 100%. І дишевше в два рази Доречі ставлення до пацієнтів не залежало від суми
нд, 28 листопада 2021 р., 14:23
Автор: Вікторія Онисько
Позитивний відгук
Народжувала у Царинник Вікторії Ярославівна. Пологи були складні, але дякуючи лікареві все пройшло добре. Була постійно біля мене. Підтримувала. Дуже їй вдячна за все.
пт, 1 жовтня 2021 р., 03:24
Автор: Христина Івахів
Позитивний відгук
Народжувала 09.08.21 у Вікторії Ярославівни.Дуже дякуємо їй за синочка,який народився 4050 вага і ріст 56 см.за професіоналізм і підтримку під час пологів.Чудовий лікар, порадник . Завжди ставиться з розумінням до пацієнтів,відкрита і щира.Завжди на зв'язку 24/7, завжди привітна.
пт, 13 серпня 2021 р., 16:58
Автор: Софія Стегницька
Позитивний відгук
Хороший лікар, на пологах поводила себе професійно, не кричала підтримувала, дуже вдячна за доню
ср, 21 липня 2021 р., 07:23
Автор: Марта
Негативний відгук
В мене був кесеревий розтин, не плановий, важкий, з важкими наслідками!Спочатку лікарка відносилась до мене дуже гарно, ще до пологів! Я була впевнена що все пройде добре! Вночі у мене відійшли води, це була 23.30! Я набрала Вікторію, бо сама з району! Та сказала виіжджати в пологовий, менн огляне дежурний лікар а вона одразу ж після того приіде! Мене оглянули, це була 1.30 ночі! У мене було відкриття 1! Я набрала лікарку, вона сказала що приіде! Вона приіхала, але це була 10 ранку!!!!!! У мене схватки почались орієнтовно в 6-7 ранку! Оглянула мене і сказала чекати! Відкриття як було 1 так і лишилось! Страшні муки, схватки і болі в мене тривали до 15 години!! Лікарка приходила до мене щогодини!!! Щастя від Бога зі мною був чоловік! Мене почали стимулювати , нічого не виходило! Мені робилось погано, я втрачала свідомість ! Чоловік з криками наполіг на огляді в іншого лікаря ! Мене оглянула інша лікарка, Вікторія стояла поруч! Жаль я не пам‘ятаю імені цієі лікпрки! Вона сказал терміново кесерити!! Дитина просто вже задихалась! От тоді Вікторія очухалась, і терміново прокесерила мене о 16.30 під загальним наркозом оскільки епідуралку не можна було колоти у зв‘язку з алергічною реакцією! Синочок не заплакав, був дуже синій! Як потім мені сказала медсестра яка була на пологах « ситуація була критична, ще б година- дві і дитину б не спасли» води були мутні з запахом! Мене ще навіть не перевели в реанімацію як лікар сказала « подякувати» сума подяки 20000 грн!!!!! Я важко відходила він наркозу!! Але перше , що запитала іі « чому так вийшло?» Відповідь мене вбила …паралельно вона приймала пологи в іншоі дівчинки, тому бігала туда -сюда! Після родів прийшла на наступний день! Оглянула шрам і пішла! Сказала шо все пройшло прекрасно!! Я чекала виписки як Божого милосердя!!зараз, у мене проблеми зі шрамом! Він жахливий, зарубцьований, болить!!таке враженн шо шили свиню а не людину!!! Я покладала великі сподівання на Вікторію, але вона іх зовсям не виправдала! Дякую Богу що мій хлопчик здоровий! Надіюсь в майбутньому ці пологи не відзначуться на ньому! Хоча певні проблеми зі здоров‘ям сина саме через Хід родів ми вже пройшли!!
пт, 16 липня 2021 р., 13:56