Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Царинник Вікторія Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 63
Позитивних відгуків 77(73%)
Негативних відгуків 14(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Таня
Позитивний відгук
Хто маєте ном.тел до Царинник Вікторії Ярославівної,киньте будь ласка на ном.0979995994
Наталя
Позитивний відгук
Стояла на обліку в 1-му пологовому у Львові. Вагітність пройшла легко. Вікторія Ярославівна підтримувала зі мною зв'язок, давала поради. Після пологів лежала у двомісній палаті. За палату не платила. У мене був в палаті свій індивідуальний пеленальний столик для дитини і своя шафка. Не треба було ділити. Мала в палаті робочу мікрохвильовку, електрочайник. Дуже хороші умови.
Марія
Негативний відгук
Важко оцінити лікаря за професійність коли плановий КС, на якому вона ж і наполягала! Відношення авжеш так собі. Коли виписалась до дому. Через 2 тижні почались деякі проблеми у шві. Вона не охоче консультувала, все закінчилось в мене у хірурга. Як тільки закінчилась операція, я ще була на столі, не відійшла від наркозу, а вона вже вибігла до чоловіка за грошима. У 2019 році мені це обійшлось у 600$. Це мінімум на який погодилась п.Вікторія. Асоціація з нею в мене гроші і зверхність.
Вікторія
Позитивний відгук
Читаю негативні відгуки і думаю не вже їх пишуть, бо дійсно так все було??? Я сама народжувала в Царинник для мене вона лікар від Бога і дуже хороша і уважна людина, я мама трьох діток мені є з чим порівнювати і пологи і лікарів, бо в Віктоії я народжувала найменшого... Цей лікар і ця прекрасна ,хороша людина залишиться в моєму серці на все життя ... Вагітність була дуже не проста (а дякуючи Богу і Вікторії Ярославівній з хорошим завершенням ?? в мене був кесарів ростин можна сказати і планово і ургентно одночасно ... ми знали, що це буде операція, бо так краще буде малявці, але сталося так що все відбулося дуже швидко і не в термін ... І я ще раз дякую лікарю , бо вона для нас зробила дуже багато... щоденне відвідування в паталогії я лежала там дужееее довго перед пологами, поради і підтримка і взагалі я дивуюся про те що пишуть про гроші що вона прям вимагає... мені завчасно дали список на операцію порадили скупитися по аптеках так дишевше, ні про які суми ми не домовлялися, розрахувалися в день виписки і на свій розсуд ) вже пройшло 2,5 років а я досі згадую цю прекрасну людину і лікаря ) маю час просто заїжаю в гості в пологовий, не одна моя знайома вже зверталася до Царинник не лише по вагітності а і так з жіночими проблемка ми і всі задоволені, ніхто грошей не вимагає... так що не знаю... всім бажаю легких пологів, а лікаря обирайте серцем і всі лікарі люди як ми з вами... помилки робимо всі...
Олександр
Позитивний відгук
Не цілком погоджуюсь з негативними відгуками про лікаря, адже дружина народжувала 2 місяці тому, та Вікторії, справді, є за що подякувати. Насамперед, як тільки пологи почались о 3:40, вона одразу приїхала, та увесь час була у родзалі з дружиною. Дитина народилась здоровою, без патологій. Також кілька разів на день відвідувала у палаті і розповіла все, що нам потрібно було знати після народження і дала кваліфіковану консультацію, а ще порадила компетентного педіатра. Раджу звертатись, бо це спеціаліст своєї справи. Дякую!
Юлія
Позитивний відгук
Я неймовірно щаслива, що потрапила саме до Вікторії Ярославівни. Не зважаючи на те, що моя вагітність проходила з ускладненнями, Вікторія зробила все, аби мої пологи минули комфортно та швидко, за що ми з чоловіком дуже їй завдячуємо. Наша донечка народилась здоровою, у післяпологовий період я себе також почувала чудово. У разі виникнення необхідності, навіть, після виписки Вікторія Ярославівна була доступна у телефоннному режимі 24/7, допомагала з будь-якими питаннями, регулярно проводила огляд ще в лікарняній палаті. Сподобалась її привітність, дружелюбність, моральна підтримка, навіть, для нас з чоловіком, оскільки це наша перша дитина. Ми надалі плануємо ще двох діток, тож, нам пощастило з першого разу знайти висококваліфікованого спеціаліста, і я б хотіла й надалі, аби мої пологи вела Царинник Вікторія. Майбутні матусі, я бажаю кожній з вас розділити радість від народження свого щастя, та наполегливо раджу звертатись саме до цього лікаря.
Іра
Нейтральний відгук
Народжувала в грудні 2019 у Вікторії Ярославівни. Впринципі оціниити її як лікаря не можу, бо я не медик, але на пологах говорила що і як робити, загалом пройшло все ніби нормально, дитинка здорова і зі мною все гаразд. Але от як людина, В.Я повела себе не дуже гарно як на мій погляд. Коли ми з чоловіком приїжджали знайомитись вона нам сподобалась, все випитувала про вагітність, рекомендувала партнерські пологи і зразу сказала якщо щось не так ДЗВОНИТИ В ЛЮБИЙ ЧАС ДНЯ і НОЧІ. От коли настав цей час почали відходити води я їй зателефонувала, вона сказала їхати в пологовий. (Перед тим я лежала в лікарні на підтримці і лікарка відпустила мене на день додому, бо сказала що я ше скоро не народжу, але якраз вночі і все почалось) Приїхала, води далі підтікають, ниє поясниця. Дзвоню ще раз, сказала щоб мене оглянув черговий лікар і щоб я не панікувала. Лікар оглянув відкриття на 4 пальці, води підтікають, везуть в родзал. Я переживаю звичайно, перші пологи, дзвоню ще раз сказати що і як, думаю що лікар зараз приїде, а вона мені відповідає: "Ти даш мені відпочити?". Ми з чоловіком були в шоці. Ще додала щоб я їй передзвонила через годину і щоб чоловік мій її забрав. Ми були просто в шоці від такого. Я їй не перетелефонувала, вона сама набрала мене, сказала що готова і щоб чоловік виїжджав. На пологи приїхала о 5.30 год., а я в родзалі була приблизно 2.00, родила я 8.30. Відразу як я народила закликала чоловіка в коридор, щоб отримати "подяку". Чоловік давав одну суму, на що вона відповіла: "Мало", пояснила що складні пологи і вночі. Лікарка не скромна. Звичайно, що можливо для когось це дрібничка і хтось би над таким не задумувався, але мені було дуже не приємно і залишився негативний спогад. Тому чи пішла б я до неї народжувати ще раз? Однозначна відповідь - Ні!
Нора
Нейтральний відгук
Народжувала осінню в Царинник Вікторії. Роди пройшли легко і досить швидко не можу судити наскільки вона професіонал своєї справи. Але коли народила і ще лежала в родзалі ще дитя лежало на грудях, Вікторія підійшла і каже "зі мною потрібно розрахуватись за роди" на що я відповіла "я не маю біля себе коштів бо лежу в одній сорочці, давайте я розрахуюсь з вами завтра. А у відповідь почула ось таке " ну ви ж коли йдете в перукарню ви ж не кажете давайте я розрахуюсь завтра". І пішла в низ до чоловіка вибивати свої гроші. Здерла так нормально. Перед випискою УЗД не зробила хоча була зобов'язана це зробити. А через пару днів коли була вже вдома оказалось що матка зовсім не скорочується і знову в лікарню. Дівчатка обов'язково вимагайте УЗД перед випискою. Висновок Вікторія любить бабло за дурно мабуть і не гляне до вас.
Мізунська Христина
Нейтральний відгук
Народжувала 11.02.20, надзвичайно задоволена вибором лікаря. Дуже компетентна, відповідальна і в міру строга))) що й потрібно в такій справі. Її команда працює злагоджено і вчасно приймають правильні рішення. Після родів заходила по 2 рази в день провідувала, оглядала мене і синочка. Відношення до нас було приємне і по людськи тепле. Однозначно при наступних родах оберу її.
Остап
Негативний відгук
По рекомендації звернулися до царинник. Дружина лежала на збереженні. Вагітність проходила важко була загроза, і весь час був тонус матки (твердий живіт). На кожному огляді в лікаря, живіт завжди був твердий, але Вікторія раз казала тонус є, іншого разу тонусу немає, що викликало в мене сумніви в її компетентності, як хорошого лікаря, як нам порадили, але думаю, ок, лікар знає краще. Перед родами лікар "закріпляє" гініпралом, який протипоказаний тим в кого слабкі нирки, а в дружини вони слабкі з дитинства. 10.03.20 летимо в роддом з думкою: родимо, але як виявилося згодом, з нирковою колікою. Народжувати дружина пробувала природним способом з 11:00 до 19:00, але дитина не проходила і в 19:00 Вікторія робить кесарів розтин. Акушери і лікарі які чули про слабкі нирки, були в здивовані, бо як виявилося в такому випадку про природні пологи не мало б бути і мови. 8 годин мучити жінку і дитину бачачи що дитина не проходить??? А потім ще казати: я вам спасла жінку і дитину, я така молодець. Слава Богу, все добре. В той же вечір в приймальній зустрівся з Вікторією щоб обговорити суму подяки) і домовився, що на наступний день на 9:00 привезу їй гроші, але так як вона була настроєна отримати їх вже й негайно, почала дзвонити до батьків і наїжджати, що якщо ви хотіли на халяву, то треба було іти до чергового лікаря!!! То що бл таке??? Якщо ви не зі Львова, треба нібито писати заяву і оплатити в терміналі 400 грн, а після родів розмова була вже про 1000 грн бо це КР ну і звичайно ж ніякої заяви. Набір для КР 4000 грн, хоча знайомого жінці робили кр в той же час і їх лікар взяв за цей набір 3500. Після родів лікар призначила дієту, м'яса не можна. Через два дні дзвінок до батьків: чому ви не годуєте свою дитину м'ясом, їй потрібні сили, передайте їй м'ясо і заодно можете передати для її лікаря...? З перших днів життя маляткові призначили краплі "біогая", щоб не болів животик, і взяли за них понад 500грн, хоча найдорожчі на той момент які я знайшов знайшов коштували 414грн, були і за 320 залежить від аптеки. При виписці так знімала шви, виривала, що в двох місцях шрам почав гноїтися. Висновок: 1)постійно суперечить сама собі; 2)не знає, що робити в складній ситуації; 3)хамка, і з тим всім хамством за кр бере 500 у.о. хоча за таку поведінку і відношення 350 забагато (взагалі то розкручує на 700 у.о.), в ту ціну входить акушерка і анестезіолог. Взагалі Царинник і гроші то окрема тема для розмови. P.S. Будьте готові, що на кожному кроці будуть з вас пробувати збривати гроші, а особливо коли карантин, бо не впускають рідних і нема кому придивитися до того бардаку.