У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Софія Стегницька
Позитивний відгук
Хороший лікар, на пологах поводила себе професійно, не кричала підтримувала, дуже вдячна за доню
Марта
Негативний відгук
В мене був кесеревий розтин, не плановий, важкий, з важкими наслідками!Спочатку лікарка відносилась до мене дуже гарно, ще до пологів! Я була впевнена що все пройде добре! Вночі у мене відійшли води, це була 23.30! Я набрала Вікторію, бо сама з району! Та сказала виіжджати в пологовий, менн огляне дежурний лікар а вона одразу ж після того приіде! Мене оглянули, це була 1.30 ночі! У мене було відкриття 1! Я набрала лікарку, вона сказала що приіде! Вона приіхала, але це була 10 ранку!!!!!! У мене схватки почались орієнтовно в 6-7 ранку! Оглянула мене і сказала чекати! Відкриття як було 1 так і лишилось! Страшні муки, схватки і болі в мене тривали до 15 години!! Лікарка приходила до мене щогодини!!! Щастя від Бога зі мною був чоловік! Мене почали стимулювати , нічого не виходило! Мені робилось погано, я втрачала свідомість ! Чоловік з криками наполіг на огляді в іншого лікаря ! Мене оглянула інша лікарка, Вікторія стояла поруч! Жаль я не пам‘ятаю імені цієі лікпрки! Вона сказал терміново кесерити!! Дитина просто вже задихалась! От тоді Вікторія очухалась, і терміново прокесерила мене о 16.30 під загальним наркозом оскільки епідуралку не можна було колоти у зв‘язку з алергічною реакцією! Синочок не заплакав, був дуже синій! Як потім мені сказала медсестра яка була на пологах « ситуація була критична, ще б година- дві і дитину б не спасли» води були мутні з запахом! Мене ще навіть не перевели в реанімацію як лікар сказала « подякувати» сума подяки 20000 грн!!!!! Я важко відходила він наркозу!! Але перше , що запитала іі « чому так вийшло?» Відповідь мене вбила …паралельно вона приймала пологи в іншоі дівчинки, тому бігала туда -сюда! Після родів прийшла на наступний день! Оглянула шрам і пішла! Сказала шо все пройшло прекрасно!! Я чекала виписки як Божого милосердя!!зараз, у мене проблеми зі шрамом! Він жахливий, зарубцьований, болить!!таке враженн шо шили свиню а не людину!!! Я покладала великі сподівання на Вікторію, але вона іх зовсям не виправдала! Дякую Богу що мій хлопчик здоровий! Надіюсь в майбутньому ці пологи не відзначуться на ньому! Хоча певні проблеми зі здоров‘ям сина саме через Хід родів ми вже пройшли!!
Тетяна Чорна
Позитивний відгук
Лікар була моїм палатним акушером в 2016 році, чудова жінка, яка приходила кожного дня оглядала, давала цінні поради,ніколи не забуду її слова, я своїх дітей годувала грудьми і не мала маститів, забери ту пляшку, бо будуть проблеми...так і було , лікувала мастит, хоча і гв потім налагодилось, грошей НЕ вимагала Направду хороша людина
Таня
Позитивний відгук
Хто маєте ном.тел до Царинник Вікторії Ярославівної,киньте будь ласка на ном.0979995994
Наталя
Позитивний відгук
Стояла на обліку в 1-му пологовому у Львові. Вагітність пройшла легко. Вікторія Ярославівна підтримувала зі мною зв'язок, давала поради. Після пологів лежала у двомісній палаті. За палату не платила. У мене був в палаті свій індивідуальний пеленальний столик для дитини і своя шафка. Не треба було ділити. Мала в палаті робочу мікрохвильовку, електрочайник. Дуже хороші умови.
Марія
Негативний відгук
Важко оцінити лікаря за професійність коли плановий КС, на якому вона ж і наполягала! Відношення авжеш так собі. Коли виписалась до дому. Через 2 тижні почались деякі проблеми у шві. Вона не охоче консультувала, все закінчилось в мене у хірурга. Як тільки закінчилась операція, я ще була на столі, не відійшла від наркозу, а вона вже вибігла до чоловіка за грошима. У 2019 році мені це обійшлось у 600$. Це мінімум на який погодилась п.Вікторія. Асоціація з нею в мене гроші і зверхність.
Вікторія
Позитивний відгук
Читаю негативні відгуки і думаю не вже їх пишуть, бо дійсно так все було??? Я сама народжувала в Царинник для мене вона лікар від Бога і дуже хороша і уважна людина, я мама трьох діток мені є з чим порівнювати і пологи і лікарів, бо в Віктоії я народжувала найменшого... Цей лікар і ця прекрасна ,хороша людина залишиться в моєму серці на все життя ... Вагітність була дуже не проста (а дякуючи Богу і Вікторії Ярославівній з хорошим завершенням ?? в мене був кесарів ростин можна сказати і планово і ургентно одночасно ... ми знали, що це буде операція, бо так краще буде малявці, але сталося так що все відбулося дуже швидко і не в термін ... І я ще раз дякую лікарю , бо вона для нас зробила дуже багато... щоденне відвідування в паталогії я лежала там дужееее довго перед пологами, поради і підтримка і взагалі я дивуюся про те що пишуть про гроші що вона прям вимагає... мені завчасно дали список на операцію порадили скупитися по аптеках так дишевше, ні про які суми ми не домовлялися, розрахувалися в день виписки і на свій розсуд ) вже пройшло 2,5 років а я досі згадую цю прекрасну людину і лікаря ) маю час просто заїжаю в гості в пологовий, не одна моя знайома вже зверталася до Царинник не лише по вагітності а і так з жіночими проблемка ми і всі задоволені, ніхто грошей не вимагає... так що не знаю... всім бажаю легких пологів, а лікаря обирайте серцем і всі лікарі люди як ми з вами... помилки робимо всі...
Олександр
Позитивний відгук
Не цілком погоджуюсь з негативними відгуками про лікаря, адже дружина народжувала 2 місяці тому, та Вікторії, справді, є за що подякувати. Насамперед, як тільки пологи почались о 3:40, вона одразу приїхала, та увесь час була у родзалі з дружиною. Дитина народилась здоровою, без патологій. Також кілька разів на день відвідувала у палаті і розповіла все, що нам потрібно було знати після народження і дала кваліфіковану консультацію, а ще порадила компетентного педіатра. Раджу звертатись, бо це спеціаліст своєї справи. Дякую!
Юлія
Позитивний відгук
Я неймовірно щаслива, що потрапила саме до Вікторії Ярославівни. Не зважаючи на те, що моя вагітність проходила з ускладненнями, Вікторія зробила все, аби мої пологи минули комфортно та швидко, за що ми з чоловіком дуже їй завдячуємо. Наша донечка народилась здоровою, у післяпологовий період я себе також почувала чудово. У разі виникнення необхідності, навіть, після виписки Вікторія Ярославівна була доступна у телефоннному режимі 24/7, допомагала з будь-якими питаннями, регулярно проводила огляд ще в лікарняній палаті. Сподобалась її привітність, дружелюбність, моральна підтримка, навіть, для нас з чоловіком, оскільки це наша перша дитина. Ми надалі плануємо ще двох діток, тож, нам пощастило з першого разу знайти висококваліфікованого спеціаліста, і я б хотіла й надалі, аби мої пологи вела Царинник Вікторія. Майбутні матусі, я бажаю кожній з вас розділити радість від народження свого щастя, та наполегливо раджу звертатись саме до цього лікаря.
Іра
Нейтральний відгук
Народжувала в грудні 2019 у Вікторії Ярославівни. Впринципі оціниити її як лікаря не можу, бо я не медик, але на пологах говорила що і як робити, загалом пройшло все ніби нормально, дитинка здорова і зі мною все гаразд. Але от як людина, В.Я повела себе не дуже гарно як на мій погляд. Коли ми з чоловіком приїжджали знайомитись вона нам сподобалась, все випитувала про вагітність, рекомендувала партнерські пологи і зразу сказала якщо щось не так ДЗВОНИТИ В ЛЮБИЙ ЧАС ДНЯ і НОЧІ. От коли настав цей час почали відходити води я їй зателефонувала, вона сказала їхати в пологовий. (Перед тим я лежала в лікарні на підтримці і лікарка відпустила мене на день додому, бо сказала що я ше скоро не народжу, але якраз вночі і все почалось) Приїхала, води далі підтікають, ниє поясниця. Дзвоню ще раз, сказала щоб мене оглянув черговий лікар і щоб я не панікувала. Лікар оглянув відкриття на 4 пальці, води підтікають, везуть в родзал. Я переживаю звичайно, перші пологи, дзвоню ще раз сказати що і як, думаю що лікар зараз приїде, а вона мені відповідає: "Ти даш мені відпочити?". Ми з чоловіком були в шоці. Ще додала щоб я їй передзвонила через годину і щоб чоловік мій її забрав. Ми були просто в шоці від такого. Я їй не перетелефонувала, вона сама набрала мене, сказала що готова і щоб чоловік виїжджав. На пологи приїхала о 5.30 год., а я в родзалі була приблизно 2.00, родила я 8.30. Відразу як я народила закликала чоловіка в коридор, щоб отримати "подяку". Чоловік давав одну суму, на що вона відповіла: "Мало", пояснила що складні пологи і вночі. Лікарка не скромна. Звичайно, що можливо для когось це дрібничка і хтось би над таким не задумувався, але мені було дуже не приємно і залишився негативний спогад. Тому чи пішла б я до неї народжувати ще раз? Однозначна відповідь - Ні!