У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Солощенко Володимир Іванович

Загальний рейтинг 40
Позитивних відгуків 48(79%)
Негативних відгуків 8(13%)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Галина Рега
Позитивний відгук
Народжувала 2019р. Другі роди кесарево все пройшло чудово, професіонал в своїй справі і просто хороша людина
Василина
Негативний відгук
Зверхня поведінка, зовсім було всеодно про мій стан після родів. Хоч і до родів було все так гарно і розмальовано.
Роксолана
Позитивний відгук
Народжували в січні цього року. 2їй раз кесарово, по стану здоровя( перший раз був кесарилась в Володимира Івановича в 2016) Лікар від Бога, і взагалі золота людина! Ми з першого дня довіряли йому на всі 100, про іншого лікаря, щоб народжувати , і мови не було.Дякуємо Вам за наших діточок!
Надія
Позитивний відгук
Народжувала у 2013р. Рекомендую! Професіонал!!!
Марія
Нейтральний відгук
Будь-ласка, напишіть мені на мейл PushystikM@ukr.net телефон Солощенко В. Мені хочеться в нього народжувати, медінститут зачинений, а контактів його не маю. Наперед дякую
Людмила
Позитивний відгук
Випадково попала до Солощенка В. І. Народжувала в жовтні (кесерево) Він професіонал своєї справи. Лікар від Бога. Якщо буду народжувати в друге то тільки в нього.
Руслан
Позитивний відгук
Від родини Зубрицьких хочу щиро подякувати п.Солощенко. Ви лікар з великої букви дай Бог Вам прожити сто років.
Назар
Позитивний відгук
Народжували в 2015, саме під новий рік - 30 числа)) І при цьому Володимир Іванович як і було домовлено взяв нас на визначений час, домовився про все - у нас було кесарево. Дуже вдячні за синочка, професіонал з великої букви, та лікар найвищої категорії. Як би довелося ще раз народжувати - без вагань пішли б до нього!
Софія
Позитивний відгук
Народжувала 29.05.2010 Лікар від Бога. Шкода ще не знала, коли перший раз народжувала. Якщо буду ще, то тільки в нього.
Юлія
Позитивний відгук
Народжувала у Володимира Івановича в червні 2017р. Роди були дуже важкі і з жахливими наслідками для мене. Але ВІ зробив все для того, щоб синок народився здоровий та без жодних проблем. Подзвонила до нього в 6 ранку і в 9 вже була в нього на огляді. А народила аж 22:00. Весь час була під його "опікою") Йдучи знаймитися з ним перед родами, була вже начитана "негативних" відгуків. Але чомусь все таки йшла без жодних вагань. І не було такого дня (з 27тижня вагітності що два тижні була на прийомі + тиждень в патології лежала) коли мені щось не подобалося. Навіть навпаки, ВІ завжди по суті все пояснить, розкаже, що чекати і на що розраховувати. Завжди коротко чітко і по справі. І тим не менш, він зажди знаходив час на те, щоб пошуткувати або щось цікаве розказати) Задоволена лікарем цілком і повністю! Здоров'я йому і його рідним! І дякую за сина.