Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Скибак Любов Василівна

Загальний рейтинг 17
Позитивних відгуків 27(69%)
Негативних відгуків 10(26%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Виктория Королюк
Позитивний відгук
Я поступила в роддом номер 3 с угрозой преждевременных родов моим палатным врачом была Скибак Любовь Васильева. Не смотря на многочисленные сопутствующие заболевания у меня такие как ДЦП и коксартроз и давления ей удалось снять угрозу преждевременных родов и через неделю меня выписали домой. Через несколько недель я снова поступила в роддом на подготовку к кесарево. Последние дни перед операцией артериальное давление очень сильно повышалось. У меня схватки начались ночью и не смотря на это, Любовь Васильевна быстро приехала в роддом чтобы мне провести операцию кесарево сечение. Скибак Любовь Васильева врач от Бога. Моя операция прошла успешно и всё благодаря такому честному и надежному специалисту, как Любовь Васильевна
пн, 15 березня 2021 р., 12:05
Автор: Ульяна
Негативний відгук
Була моєю палатною лікаркою Мені дуже не сподобалась її ставлення до мене,як до пацієнтки також такої думки були і мої сусідки по палаті
сб, 9 січня 2021 р., 20:22
Автор: Надія
Негативний відгук
Нікому не раджу даного "лікаря"! Народжувала ще у 2004р., проте жах, який відбувався під час пологів, пам'ятаю так, неначе це було вчора. Ставлення лікаря жахливе, хамовите і безжалісне. Дії лікаря під час пологів професійними назвати важко. Акушер, який асистував, розумівся в ситуації значно краще за лікаря, проте, на жаль, лікар до її порад не дослухався, чим спричинив велику кількість ускладнень(((. Щодо оплати - у нас попросили додаткову оплату, оскільки пологи приймали у святковий день (ще й наголосили: "витратились на мене, можете зекономити на оплаті послуг акушера)"!
ср, 11 березня 2020 р., 00:00
Автор: Ірина П.
Позитивний відгук
Надзвичайно чуйна людина, високого класу спеціаліст - так це палатний лікар - спеціаліст високого класу без посад і нагород. Змобілізувала всю операційну бригаду. Відчула небезпеку і зберегла нашу сім'ю від лиха!!! Низький вам уклін і велика подяка!!! Не всім пощастило з таким "палатним" лікарем.
сб, 21 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Дуже дякую Любов Василівні за збережену вагітність, більше місяця Любов Василівна доглядала за мною (вона була моїм палатним лікарем). Приходила кожного дня, результати всіх аналізів завжди пояснювала, підтримувала морально і завжди була дуже уважною до мого самопочуття.
пн, 16 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Іра
Позитивний відгук
Хороший спеціаліст, з характером може кричати на пологах дуже строга, професіонал, а гроші люблять всі лікарітшо зробиш, дякую Вам Любов Василівно!!!
вт, 23 квітня 2019 р., 00:00
Автор: .олена
Позитивний відгук
Прекрасний спеціаліст, чуйна людина. Все чітко і зрозуміло поясьнює. Рекомендую, кращого лікара не знайдете!!!
нд, 17 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Народжувала в Любов Василівни дві донечки. Все ок, можу рекомендувати як хорошого спеціаліста.
ср, 30 січня 2019 р., 00:00
Автор: Марина
Негативний відгук
Дуже жахлива лікарка! Вона тільки собою займається и гроші бере. Із-за неї страждає багато жінок. Вона не може визначити термін і говорить что їй на розум впаде, а потім вас винуватою робить і говорить що то ви не так все зрозуміли.
вт, 29 січня 2019 р., 00:00
Автор: Юлія
Негативний відгук
Не раджу такої лікарки, то не лікар з великої букви як для мене, через неї в дитини проблеми, вона залишила мене під час пологів і пішла до іншої пацієнтки на кс, тому не рекомендую!!!
пт, 11 січня 2019 р., 00:00