Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Сікора Орест Васильович

Загальний рейтинг 33
Позитивних відгуків 36(75%)
Негативних відгуків 3(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Зоряна Кульчицька
Нейтральний відгук
Не скажу, що не задоволена, і не можна сказати, що задоволена. Були перші пологи, тому поняття ніякого в мене не було. Орест Васильович за весь час, що знаходились у пологовому, зайшов лише один раз, і це мене не аби як обурило. Більшість часу у родзалі провела з акушеркою. Але дякую, що все ж таки були природні пологи, бо в моїй ситуації, зробили б кс і крапка, але Орест Васильович за природні пологи 😉.
Yulia Ivanischak
Позитивний відгук
Через 2.5 місяці після термінового кс хочу написати відгук. Коли мені відмовили 2 рази в Львівському перенатальному центрі в операції,я звернулась до 3-го пологового будинку,де мені без зайвих слів запропонували госпіталізацію і операцію на ранок. Планувались природні пологи,тому коли я дізналась про кс була дуже перелякана,моє щастя що в приймальній я зустріла Ореста Васильовича,він мене відразу заспокоїв і переконав,що все буде добре! На наступний день,була зроблена операція найкращою командою,яка допомогла з‘явитись на світ моєму синочку.Кожного дня Орест Васильович приходив до мене і цікавився самопочуттям. Шов зроблений ідеально,маленький і дуже охайний,і за весь час після кс мене ні разу не турбував і не болів. Я насправді дуже щаслива що 24.03.2021 р я потрапила до вашого пологового,і у Вашу зміну. Дякую вам!!!!!!!!А перенатальному центру процвітання корупції і надалі,не хочеш підписати договір за шалені гроші-йди народжуй надворі!
Наталя
Нейтральний відгук
Напишіть номер телефону Сікори О. В. 0638142711
merlin woy
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер Ореста Васильовича Мій вайбер 0979074476
Ірина Харина
Позитивний відгук
Непередати словами ! Прекрасна людина і професіонал в своїй роботі ❤
Lelya LEMKO
Позитивний відгук
Народжувала двох діток з різницею в 13 років. Чудова людина і фахівець!!!
Марта
Позитивний відгук
Народжувала 17.06.2020 ))) Роди пройшли супер легко, спокійно та швидко. Дуже важливою складовою була увага і підтримка!) І позитивний настрій, який супроводжував!) Дійсно, народжувала з усмішкою!!! Всім рекомендую!) дуже важливо знайти свого лікаря!!! Надіюсь, знову з часом, зустрінемось з Орестом Васильовичем )))
Ірина
Позитивний відгук
Лікар від Бога!
Марія
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікарем! родила 9.08.2019. Йшла до чергового і дякувати Богу за такого лікаря! Дитинка була велика, 41 тиждень, я й не вірила, що зможу сама родити, вдячна що треті пологи закінчилися природньо і успішно. Провідував, давав поради. Дуже позитивний і фахівець своєї справи. Велике дякую!!!
Христина
Позитивний відгук
Чудовий, дуже професійний лікар, в якого народжувала двох дітей з різницею у віці 9 з половиною років. Завдячуючи Оресту Васильовичу, як перші, так і другі роди пройшли легко, без розривів та інших негативних наслідків. Лікар дуже турботливий і відвідував мене кожен день в лікарні після родів, незважаючи на те, що все було гаразд, але він завжди знаходив час, щоб зайти, запитатись як самопочуття, як малюк, розповісти якусь смішну історію, щоб підняти настрій. Дуже-дуже хороша, професійна і порядна Людина. Ще раз Дякуємо Оресту Васильовичу за Його роботу і допомогу.