Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Сікора Орест Васильович

Загальний рейтинг 33
Позитивних відгуків 36(75%)
Негативних відгуків 3(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Зоряна Кульчицька
Нейтральний відгук
Не скажу, що не задоволена, і не можна сказати, що задоволена. Були перші пологи, тому поняття ніякого в мене не було. Орест Васильович за весь час, що знаходились у пологовому, зайшов лише один раз, і це мене не аби як обурило. Більшість часу у родзалі провела з акушеркою. Але дякую, що все ж таки були природні пологи, бо в моїй ситуації, зробили б кс і крапка, але Орест Васильович за природні пологи 😉.
вт, 7 вересня 2021 р., 19:31
Автор: Yulia Ivanischak
Позитивний відгук
Через 2.5 місяці після термінового кс хочу написати відгук. Коли мені відмовили 2 рази в Львівському перенатальному центрі в операції,я звернулась до 3-го пологового будинку,де мені без зайвих слів запропонували госпіталізацію і операцію на ранок. Планувались природні пологи,тому коли я дізналась про кс була дуже перелякана,моє щастя що в приймальній я зустріла Ореста Васильовича,він мене відразу заспокоїв і переконав,що все буде добре! На наступний день,була зроблена операція найкращою командою,яка допомогла з‘явитись на світ моєму синочку.Кожного дня Орест Васильович приходив до мене і цікавився самопочуттям. Шов зроблений ідеально,маленький і дуже охайний,і за весь час після кс мене ні разу не турбував і не болів. Я насправді дуже щаслива що 24.03.2021 р я потрапила до вашого пологового,і у Вашу зміну. Дякую вам!!!!!!!!А перенатальному центру процвітання корупції і надалі,не хочеш підписати договір за шалені гроші-йди народжуй надворі!
чт, 10 червня 2021 р., 13:10
Автор: Наталя
Нейтральний відгук
Напишіть номер телефону Сікори О. В. 0638142711
сб, 20 березня 2021 р., 17:49
Автор: merlin woy
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер Ореста Васильовича Мій вайбер 0979074476
вт, 9 березня 2021 р., 14:02
Автор: Ірина Харина
Позитивний відгук
Непередати словами ! Прекрасна людина і професіонал в своїй роботі ❤
сб, 23 січня 2021 р., 22:44
Автор: Lelya LEMKO
Позитивний відгук
Народжувала двох діток з різницею в 13 років. Чудова людина і фахівець!!!
вт, 8 грудня 2020 р., 20:13
Автор: Марта
Позитивний відгук
Народжувала 17.06.2020 ))) Роди пройшли супер легко, спокійно та швидко. Дуже важливою складовою була увага і підтримка!) І позитивний настрій, який супроводжував!) Дійсно, народжувала з усмішкою!!! Всім рекомендую!) дуже важливо знайти свого лікаря!!! Надіюсь, знову з часом, зустрінемось з Орестом Васильовичем )))
вт, 11 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Лікар від Бога!
пт, 7 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікарем! родила 9.08.2019. Йшла до чергового і дякувати Богу за такого лікаря! Дитинка була велика, 41 тиждень, я й не вірила, що зможу сама родити, вдячна що треті пологи закінчилися природньо і успішно. Провідував, давав поради. Дуже позитивний і фахівець своєї справи. Велике дякую!!!
вт, 13 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Чудовий, дуже професійний лікар, в якого народжувала двох дітей з різницею у віці 9 з половиною років. Завдячуючи Оресту Васильовичу, як перші, так і другі роди пройшли легко, без розривів та інших негативних наслідків. Лікар дуже турботливий і відвідував мене кожен день в лікарні після родів, незважаючи на те, що все було гаразд, але він завжди знаходив час, щоб зайти, запитатись як самопочуття, як малюк, розповісти якусь смішну історію, щоб підняти настрій. Дуже-дуже хороша, професійна і порядна Людина. Ще раз Дякуємо Оресту Васильовичу за Його роботу і допомогу.
пн, 5 серпня 2019 р., 00:00