Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Шукатка Роман Михайлович

Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 6(75%)
Негативних відгуків 1(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Найкращий лікар, якого я знаю. В мене була перша вагітність, пологи випадали на вік 34 роки, назначили кесарів розтин. Плід великий, пологи тривали 12 годин, води відійшли схватки були тихі та короткі. Лікарі хвилювалися коло мене, допомогали чим могли але народити я не могла. Ситуація вийшла з-під контролю. Якби не досвід Шукатка Романа Михайловича при прийомі тяжких пологів, мені страшно подумати щоб могло бути. В мене народився син вагою 3.900, на честь лікаря-гінеколога Шукатка Романа Михайловича ми назвали сина Романом. Якби не професіоналізм, відповідальність у своїй справі чи дав би він народитися стільком дітям, мами яких були в тяжкому стані. І якби мені довелося знову народжувати, я без сумніву пішла тільки до цього лікаря. Сподіваюсь, з часом люди зрозуміють, що професіоналів у своїй справі не так багато. Так не будемо ж "травити" і "топити" того хто заслуговує підтримки і поваги.
пн, 24 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Олена
Нейтральний відгук
Я родила в іншого лікаря. Але пологи були важкі. Малий родився 4400. Моя акушерка допустила мене в природні роди. Нічим на родах не допомагала, постійго казала що я не так тужусь, але сказати як правильно, не сказала. Коли я вже не мала сили вона закликала на допомогу цього "чудо лікаря" і він почав давити на живіт. Тиснув з такою інтенсивністю що я не встигала дихнути... Добре що чоловік був на родах і все бачив. З останніх сил я була крикнула що задихаюсь. Лікарі ніхто не зважали. Добре що ще за два натиски і малий появився на світ. Слава Богу живий і здоровий. А в мене відкрилась кровотеча і почалась в лікарки паніка почала екстрено всіх скликати, шити мене і ставити капельниці. Після родів мала страшну алергію і великі розриви як внутрішні так зовнішні. Після таких лікарів варварів як коржинська та шукатка мала ще проблеми з жовчним від тих натисків. Перші пологи згадую з великим жахом! Нікому не рекомендую попасти до цих лікарів. Маю з чим порівняти. Другі роди мада в 2018 році. Родила в Чаплінської Надії Львівни з Мечнікова. Дійсно лікар своєї справи. Все пояснила, розказала, заспокоїла. На стільки їй довірилась що чоловіка в родзалі не було і за три потуги родила здорову дівчинку. Не йдіть до варварів розрекламованих, бо від таких чудо лікарів потім проблеми можуть бути.
вт, 4 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Лариса Кривень
Позитивний відгук
Сколько деток живут на Земле благодаря Роману!!! Спасибо тебе большое за нашу дочь!!! В ошибку мы не верим!!! Мы знаем, что ты всегда делаешь так, чтобы маме и ребенку было хорошо!!! Мы за тебя!!!
нд, 2 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Роман
Негативний відгук
Він убивця! Читайте інтерв’ю батьків загиблого малюка в інтерв’ю з ФАКТАМИ знайдіть в гуглі по заголовку: «Все мучаются, и ты должна помучиться»: врачу львовского роддома вынесли приговор за смерть ребенка.
сб, 1 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Дуже хороший, добрий, ввічливий, чуйний лікар!!! Всім рекомендую до нього іти. Я дуже ним задоволена.
пт, 22 травня 2020 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Домовленість про пологи була з іншим лікарем, але він не зміг приїхати на пологи. Тому народжувала у чергового лікаря, яким тоді на моє щастя, виявився Роман Михайлович. Добра, чуйна людина, з великим досвідом роботи, знає свою справу. Вміє, якщо треба поставити на місце, і підтримати в процесі пологів.
нд, 1 липня 2018 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар !!ПРИєМНИЙ .РОдити в нього одне задоволення!! Я родила синочка 31 січня 2016 року перед родами він заходив кожного дня до мене і питався в мене як моє самопочуття!Я йому дуже вдячна ..роди пройшли дуже легко -1 вагітність і надалі буду іти до нього якщо буде потреба.... сестра в нього моя рідна родила також ним задоволена..РЕКИ ЛЕГЕНЬКІ!! А це саме найголовніше і ЗНАВЕЦЬ В СВОЇЙ ПРОФЕСІЇ))) Після родів також заходив в палату))З ліків нічого поганого невиписував лише пила ношпу і гематоген... І їла грнат щоб гемоглобін був високий щоб крові при родах багато не втратити)) Я просто від багатьох чула жінок що лікарі виписували свічки і різні лікартва))я внього ше питають чи мені то потрібно.. А він сказав навіщо без потреби! А інші би виписали дуже багато..)) Як в мене почались схватки то він весь час був біля мене підтримував мене і чоловік також))
вт, 24 жовтня 2017 р., 00:00
Автор: Галинка
Позитивний відгук
Лікар хороший. Я до нього випадково потрапила з першою вагітністю у 2007 році, пологи пройшли швидко при тому що схватки були, а води не відходили, пробивали. Другу дитинку у 2014році я без вагань йшла народжувати до нього, був 42 тиждень і все навпаки як при першій вагітності-води відходили, а схваток не було, поставили капальницю і через 3 години щасливо народився наш синок, який мало не задихнувся в зелених водах, це все дякуючи Роману Михайловичу, його професіоналізму. Зараз чекаємо знов поповнення і я без сумнівів йду до нього. Лікар чіткий, приємний і відповідальний.
ср, 11 жовтня 2017 р., 00:00