Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Шнира Надія Іванівна

Загальний рейтинг 18
Позитивних відгуків 26(68%)
Негативних відгуків 8(21%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Іванна Причина
Позитивний відгук
Надія Іванівна дуже хороша людина і чудовий спеціаліст. Народжувала у неї два рази, у 2014 і у 2016. Дітки були великі 4550г і 4490г, але вона впоралася відмінно, дуже відповідальна, розумна, добра, весела. Рекомендую!
Катерина
Негативний відгук
Жахлива лікарка, в мене під час родів виникли ускладнення і її покликали проконсультуватись, то вона тримаючи свою руку у мені (ну ви розумієте) говорила по телефоні, в мене пекельна біль була завдяки їй. Я потім всі дні, що вона приходила просила щоб мене оглянув хтось інший, адже в мене сильні крововиливи були і ми з малечею ледь вижили.
Оксана
Позитивний відгук
Народжую в Надії Іванівни вже другий раз. Дуже відповідальний і уважний лікар: коли серед ночі її повідомила про болі внизу живота, вона порадила, що зробити і ще й передзвонила за год запитати чи мені легше. Під час пологів робила все, щоб пологи пройшли гладко і без небажаних наслідків. Так, під час перших пологів був зроблений надріз, але все заради того, щоб не було розривів, які набагато довше заживають. А її особливе почуття гумору, то окрема тема - реально забуваєш про біль і радієш, що є ще такі веселі люди. Вона є дуже уважна і на першому місці в неї здоров'я та безпека породіллі. Реально хотілось її обійняти за її любов до своєї роботи і високі професійні навички. До того ж, після виписки я ще декілька разів до неї зверталась за порадою і вона була рада допомогти(безкоштовно). Тому мені в голову не вкладається, чому іншим вона могла б не підійти!!!
Анна
Нейтральний відгук
Людина противна, нагнітає обстановку... Раді що відмовились від неї!
Марія
Позитивний відгук
Щиро дякую Надіїї Іванівній! Прекрасна людина, Професійний і відповідальний лікар. під час пологів Підбадьорювала, Заспокоювала. ПІСЛЯ ПОЛОГІВ КОЖНОГО ДНЯ ПРИХОДИЛА, ОГЛЯДАЛА, РАДИЛА. Ще раз від щирого серця дякую за терпіння, розуміння і підтримку!
Яна
Позитивний відгук
Була домовленість про пологи з іншим лікарем в іншому пологовому, але в останній момент передумала народжувати там і звернулася до Надії Іванівни, про що абсолютно не жалію. Перейми почалися о 21:00 а народила карапузика о 23:20. Без стимулювання, тільки пробила води. Відношення позитивне, жартувала під час потугів і це розряджало ситуацію. Народила без жодного розриву хоч роди були стрімкими. Однозначно рекомендую як людину і лікаря який знає свою справу
Ніна
Нейтральний відгук
Народжувала у 2015р. як у чергового лікаря. З мінусів - пришвидшувала потуги, що призвело до того що я порвалась а також робили розріз промежини. Хоча я відчувала як просувається дитина і що ще не час... Шви накладала по живому і не запропонувала обезболити, було дуууже боляче. Шви на 4-й день вдома розійшлись і заживало так наче й не шите....Наслідки заліковувала у інших лікарів. Дитину забрали відразу, важили міряли і одягненою віддали на "тепловий ланцюжок", хоча я заперечувала - мало ж бути тіло до тіла. За час перейм заходила 3 рази. Зі мною були акушерки в кімнаті. Сиділи балакали про своє, що тільки відволікало від процесу і дратувало. З плюсів - не вимагала грошей, "віддячили" скільки вважали за потрібне. В палату приходила щодня, перед випискою передивилась на узд чи все ок.
Наталя
Негативний відгук
Не лікар, а просто ЖАХ. Була в мене палатним лікарем. Їй було байдуже чи хтось дитину годує, чи переодягає, бо вона прийшла на огляд. Ужасний лікар. Зверхнє відношення до людей. Коли я їй сказала що мене вже оглядав мій лікар, в якого я народжувала, то вона сказала "а він що ваш палатний лікар". Не раджу в неї народжувати, якщо в неї таке відношення до пацієнтів.
Annetta
Позитивний відгук
Дуже дякую Надії Іванівні! Вона прекрасний спеціаліст, відповідальна людина, хороший психолог. Я попала до неї практично на самі пологи, стан був далеко не найкращий, термінова госпіталізація. Інший лікар міг і відмовитись, адже нікому не потрібні проблеми, не кожен візьметься за складний випадок та ще й в останній момент! Надія Іванівна не відмовилась, ще й морально підтримала, заспокоїла. Її почуття гумору і слюдяне ставлення під час пологів, особисто для мене просто неоціненне. Вона професіонал з Великої літери, який знає коли потрібно проявити твердість і мудрість, суворість, а коли розрядити обстановку, щоб відволікти від болю. Не було дня, після пологів, щоб Надія Іванівна не зайшла і не оглянула. Вона і підтримувала морально і заспокоювала, а це так важливо! Дякую за дитину!
Тетяна
Негативний відгук
Дуже-дуже неприємна людина! Була палатним лікарем, ставилася до всіх зверхньо і робила з дівчат дурних. Народжувати до неї не пішла би.