Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Шнира Надія Іванівна

Загальний рейтинг 20
Позитивних відгуків 28(68%)
Негативних відгуків 8(20%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Дуже досвідчений та відповідальний спеціаліст. Родила у неї 12.02.2022 . Роди були важкими, але завдяки Надії Іванівні все пройшло дуже добре , можна сказати вона родила замість мене,безмежно вдячна їй за терпіння до мене та за ставлення. Якщо народжувати , то тільки у неї.
пт, 18 лютого 2022 р., 11:00
Автор: Тетяна
Нейтральний відгук
Досить непроста людина . Але непоганий спеціаліст , як на мене .Відсутність відгуків про каліцтво чи смерть дітей уже великий плюс ( а таких відгуків повно майже у кожного акушера-гінеколога ) . Досить зверхня і багато лякає , думаю не такий підхід потрібний перед родами . Але запропонувала допомогу після родів , якщо буде потрібно .
ср, 29 грудня 2021 р., 19:14
Автор: Надія Іськевич
Позитивний відгук
Синочку уже майже 5 років, а я досі безмежно вдячна Надії Іванівній за велику турботу, починаючи від відповідального спрямування в стаціонар на початку вагітності для підтримання, безліч консультацій, ведення вагітності з певними особливостями (на кроворозріджуючих препаратах), безцінне підняття трубки при нічному дзвінку, приїзд на нічні роди, 12-годинні власне роди, рішучу впевненість і самостійність при необхідності "діяти" у відповідальні моменти. Не поверхневий, а дуже тонкий аналітичний підхід у кожному питанні - саме це мені потрібно від Лікаря.
нд, 5 грудня 2021 р., 20:03
Автор: Іванна Причина
Позитивний відгук
Надія Іванівна дуже хороша людина і чудовий спеціаліст. Народжувала у неї два рази, у 2014 і у 2016. Дітки були великі 4550г і 4490г, але вона впоралася відмінно, дуже відповідальна, розумна, добра, весела. Рекомендую!
ср, 25 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Катерина
Негативний відгук
Жахлива лікарка, в мене під час родів виникли ускладнення і її покликали проконсультуватись, то вона тримаючи свою руку у мені (ну ви розумієте) говорила по телефоні, в мене пекельна біль була завдяки їй. Я потім всі дні, що вона приходила просила щоб мене оглянув хтось інший, адже в мене сильні крововиливи були і ми з малечею ледь вижили.
вт, 4 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Народжую в Надії Іванівни вже другий раз. Дуже відповідальний і уважний лікар: коли серед ночі її повідомила про болі внизу живота, вона порадила, що зробити і ще й передзвонила за год запитати чи мені легше. Під час пологів робила все, щоб пологи пройшли гладко і без небажаних наслідків. Так, під час перших пологів був зроблений надріз, але все заради того, щоб не було розривів, які набагато довше заживають. А її особливе почуття гумору, то окрема тема - реально забуваєш про біль і радієш, що є ще такі веселі люди. Вона є дуже уважна і на першому місці в неї здоров'я та безпека породіллі. Реально хотілось її обійняти за її любов до своєї роботи і високі професійні навички. До того ж, після виписки я ще декілька разів до неї зверталась за порадою і вона була рада допомогти(безкоштовно). Тому мені в голову не вкладається, чому іншим вона могла б не підійти!!!
ср, 29 липня 2020 р., 00:00
Автор: Анна
Нейтральний відгук
Людина противна, нагнітає обстановку... Раді що відмовились від неї!
пт, 15 травня 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Щиро дякую Надіїї Іванівній! Прекрасна людина, Професійний і відповідальний лікар. під час пологів Підбадьорювала, Заспокоювала. ПІСЛЯ ПОЛОГІВ КОЖНОГО ДНЯ ПРИХОДИЛА, ОГЛЯДАЛА, РАДИЛА. Ще раз від щирого серця дякую за терпіння, розуміння і підтримку!
вт, 20 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Яна
Позитивний відгук
Була домовленість про пологи з іншим лікарем в іншому пологовому, але в останній момент передумала народжувати там і звернулася до Надії Іванівни, про що абсолютно не жалію. Перейми почалися о 21:00 а народила карапузика о 23:20. Без стимулювання, тільки пробила води. Відношення позитивне, жартувала під час потугів і це розряджало ситуацію. Народила без жодного розриву хоч роди були стрімкими. Однозначно рекомендую як людину і лікаря який знає свою справу
чт, 11 липня 2019 р., 00:00
Автор: Ніна
Нейтральний відгук
Народжувала у 2015р. як у чергового лікаря. З мінусів - пришвидшувала потуги, що призвело до того що я порвалась а також робили розріз промежини. Хоча я відчувала як просувається дитина і що ще не час... Шви накладала по живому і не запропонувала обезболити, було дуууже боляче. Шви на 4-й день вдома розійшлись і заживало так наче й не шите....Наслідки заліковувала у інших лікарів. Дитину забрали відразу, важили міряли і одягненою віддали на "тепловий ланцюжок", хоча я заперечувала - мало ж бути тіло до тіла. За час перейм заходила 3 рази. Зі мною були акушерки в кімнаті. Сиділи балакали про своє, що тільки відволікало від процесу і дратувало. З плюсів - не вимагала грошей, "віддячили" скільки вважали за потрібне. В палату приходила щодня, перед випискою передивилась на узд чи все ок.
вт, 5 березня 2019 р., 00:00