Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Шлемкевич Артур Михайлович

Загальний рейтинг 1
Позитивних відгуків 2(67%)
Негативних відгуків 1(33%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Мар'яна Мельник
Негативний відгук
Лікарем не задоволена. Бо вчинив багато порушень* 1 17Березня2020р сильний період загострення Ковіду. Моя мама звернулася до п.Артура Михайловича на консультацію. 2.попушення-лікар ложить на операцію не зробивши ні одного аналізу і у мами була температура.А іще перед самою пасхою суму яка мала бути за 2операції закачав. 3. Зробив операцію у той же самий день додому. На другий день стікає кров'ю. Телефонує до лікаря він не бере телефону. 4.уже пройшло більше 1року а результату результату злоякісна чи ні нема. 5.Прошу прийняти міри до такого лікаря,що мав зробити 2операції ,а на Свята бракувало грошенят і зробив одну.
Антоніна
Позитивний відгук
Артур Шлемкевич чудовий лікар. Звернулися до нього по рекомендації знайомих яким він теж допоміг. За декілька відвідувань вдалося усунути усі проблеми. Ось що значить вірний діагноз та лікування. Лікар з великої букви.
Юлія
Позитивний відгук
Лікар гінекологічного відділення на вулиці Русових. Артур Михайлович Шлемкевич дуже уважний лікар. Лікувалась у нього не довго. Було видно що переживав за мене через те що в мене весь процес проходив довше і складніше ніж в інших жінок. Був на звязку зі мною 24 година (могла йому навіть вночі подзвонити). Взагалом лікар склав досить позитивне враження.