Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Шатилович Катерина Леонідівна

Загальний рейтинг 31
Позитивних відгуків 44(70%)
Негативних відгуків 13(21%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Лілія Чех
Позитивний відгук
Народжувала в пані Катерини 10.05.2021. Потрапила до неї за рекомендацією своєї лікарки, котра вела облік вагітності(Корпан Р.Б., також чудовий лікар!). Познайомилась із пані Катериною за місяць до пологів, коли прийшла вперше вона одразу зробила УЗД. Загалом приємне враження, вона саркастична часом і строга, але спробуйте таку роботу, котра не триває 8 годин з регулярними вихідними і побачите, куди зникає добрий гумор і цілодобова усмішка 👌 Власне як на таке навантаження й розклад пані Катерина фактично завжди була навіть якщо й помітно втомлена, то жартувала. На пологах, котрі відбулися за 15 хвилин, робила все чітко, все мені спокійним тоном коментувала і пояснювала. З нею було спокійно. Шов наклала дуже акуратно. Якщо розумієте здоровий сарказм і готові до певної строгості - йдіть до пані Катерини. Вона чудовий щирий лікар!
сб, 29 січня 2022 р., 20:39
Автор: Оксана Микитів
Нейтральний відгук
пн, 10 травня 2021 р., 09:16
Автор: Оксана Микитів
Позитивний відгук
Народжувала 08.05.2021р у. Шатилович. К. Л. Чудовий лікар справжній професіонал своєї роботи. З Катериною Леонідівною при родах відчуваєш себе родичкою. Всі схватки та пологи була поруч, жартувала зі мною. Все пройшло чудово завдяки К. Л. Внас народилась чудова дівчинка. Всім рекомендую Ш. К. Л. Дуже вам велике дякуюююю!!!
пн, 10 травня 2021 р., 09:16
Автор: Віта
Нейтральний відгук
Попала сьогодні до неї на УЗД, хамка якої ще пошукати треба, безтактовна.
вт, 27 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Володимир
Негативний відгук
Через її недбалість під час пологів, дружина народила немовля без дихання та серцебиття. Це немовля було видавленне Катериною з утроби матері її ліктями. Ця ситуація сталась через її недбалість та акушера, який приймав роди. Дитина на даний час має проблеми зі здоров'ям, та інвалідність. Вирішувати вам чи варто зв'язуватися вам з цим лікарем. Це сталось 19.05.18
чт, 18 червня 2020 р., 00:00
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Катерина Леонідівна чудовий лікар і справжній професіонал своєї справи! Перед пологами декілька разів назначала і сама робила УЗД. Пологи пройшли легко і швидко. Після пологів кожного дня заходила і цікавилась самопочуттям, незважаючи навіть на те, що це випали вихідні сб-нд-пн (14.10, а пологи були 10.10). Стосовно матеріальної сторони, - жодного разу не назвала ні ціну на узд, ні на пологи. Сказала, що все по бажанню, а в першу чергу - по можливостям сім'ї. Дуже рада, що гінеколог, у якої була на обліку порадила саме Катерину Леонідівну. Крім того, велика подяка акушерці Оксані, яка була на пологах (на жаль не запам'ятала прізвище)! Її підтримка відчувалась кожної хвилини!
сб, 11 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Ірина
Нейтральний відгук
Безмежно вдячна Катерині Леонідівній за свою другу дитину, ситуація була не проста з можливими фатальним наслідками, але завдяки її професіоналізму ми маємо здорову донечку. Рекомендую!!!!
ср, 12 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Двіччі народжувала у Катерини Леонідівни, і двіччі задоволена, рекомендую !!! Дуже хороший висококваліфікований спеціаліст, як на мене, чула багато хороших відгуків про неї від сімейних лікарів, зокрема від свого гінеколога, котра при огляді після перших родів перепитувала у кого я народжувала, тому що роди прийняті просто шикарно)) Другі роди в мене були, як сказав мені потім сімейний лікар, дуже тяжкі. Враховуючи розміри плода і "нестандартне" передлежання плоду,але дякуючи професіоналізму Катерини я цього зовсім не відчула( щоправда перший раз потуги тривали 10 хвилин, а другі -півтори години, так як плід йшов найбільшою частиною голови ). Спеціаліст, який робив нейросонографію дитині , прочитавши виписку з роддому - сказала, що дитина повністю здорова , а при такій ситуації могло бути і найгірше!!! За це також приношу велику вдячність Лікарю . До речі перед першими родами провела в стаціонарі 2 тижні і перед другими родами тиждень(+ 5 днів після пологів кожного разу) і ЖОДНОГО разу не чула ні коньячного запаху , ні перегару, як писали вище ! Тому щось мені не зовсім у це віриться , що таке могло бути . Так, Катерина Леонідівна трохи різкувата і зі своїм характером, але попри все те відносилася до мене ,як до молодшої сестри (у кожної людини ж є свій специфічний характер)) ) А ще я була здивована , коли вона при простому огляді на кріслі , сказала , що їй здається , що вага дитини десь 3700, при тому що день перед тим на узд( яке робив інший спеціаліст) сказали, що 3200, ,а ще на наступний день я народила 3650 ))) мене дуже здивувало як вона так оприділила - можу сказати , що це ПРОФЕСІОНАЛІЗМ - іншого пояснення тому немає. І ще, як писали також у відгуках вище про гроші - за стільки часу проведеного в роддомі я ЖОДНОГО разу не почула від неї про якусь матеріальну вдячність , і на відношення до мене це не вплинуло ніяк, ще раз повторюся , що відносилася , як до молодшої сестри, не знаючи при тому чи я віддячуся чи ні ) Можу лише низько вклонитися лікарю Шатилович , подякувати за своїх абсолютно здорових діточок ( ну і за себе, що все пройшло на 5+) і помолитися за її здоров'я!!!
пн, 16 грудня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Народжувала у Катерини Леонідівни і професора Маркіна. Пологи були не планові і це був к.р. на 28 тижні вагітності. Професор зразу сказав, що шанси на життя дитини 10 %, але вони були. І призначив негайний к.р., тому, що показники кровоплинів були дуже низькі, а мій арт.тиск перевищував 150 / 110. Я і досі не можу повірити, що з моєю донечкою все добре, вона жива і здорова, скоро їй 2. В мене також були мінімальні крововтрати після операції. Я безмежно вдячна професору, що зробив все можливе для збереження життя моєї дівчинки, дякую Катерині Леонідівні за успішний к.р і за велику підтримку в такий тоді страшний період мого життя. Вона не побоялась взятися за мій складний випадок, як це зробили на Мечникова, побачивши моє остання УЗД, а навпаки сказала, що вони зроблять все можливе. Дякую Богу за все і дякую лікарям за їх професіоналізм.
пн, 11 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Аліна Войтович
Нейтральний відгук
Усім доброго дня:) Маю номер телефону лікаря Шатилович К. Л. +380964411415
ср, 3 липня 2019 р., 00:00