Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Сабат Орест Михайлович

like
Загальний рейтинг 26
Позитивних відгуків 28(76%)
Негативних відгуків 2(5%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Я дуже рада що в черговій бригаді мені попався лікар Сабат і його команда. В листопаді у нас завдяки ним народилася донечка. Особливо хочу відзначити асистентку лікаря і анастезіолога які були з ним на зміні 29.11.2023 - молоді дівчата, чуйні і професійні. В мене все було як в тумані, але завдяки чітким вказівкам Ореста Михайловича та всім іншим лікарям пологи пройшли швидко і легко. Не зважаючи на те, що я дуже боялася, все пройшло просто чудово, я, мій чоловік і чергова бригада стали справжньою командою. Коли набралася гематома, через особливості мого організму, Орест Михайлович швидко викликав інших лікарів і завдяки цьому ускладнення стало не таким вже і складним. Ми з малям виписалися здорові і щасливі. Дякуємо вам і вашій команді)
нд, 11 лютого 2024 р., 18:05
Автор: Малена
Позитивний відгук
Народжувала вперше,пологи приймав Орест Михайлович. Пологи були ускладнені і у висновку був екстрений кесарів розтин. Операція пройшла успішно і 03.10.2023 народився наш синочок. Орест Михайлович підтримував мене і кожен день навідував. Дуже раджу цього лікаря,він профі своєї справи :)
чт, 19 жовтня 2023 р., 23:44
Автор: Андріана
Позитивний відгук
Читаючи хороші відгуки про лікарів спеціалістів і я вирішила написати подяку найкращій людині, професіоналу своєї справи лікарю акушер-гінекологу Сабату Оресту Михайловичу. З семи місяців вагітності була під його опікою на консультаціях та в телефонному режимі. Завжди на позитиві і з мудрою порадою. Під час переймів , швидко приїхавши, весь час був присутнім, завжди підбадьорюючи. Організація на найвищому рівні його команди. Анестезіолог, педіатр, акушер, медсестри і весь персонал діяли дружно і професійно. Умови перебування бомбезні, відношення чуйне до чужого болю. Роди пройшли на одному подиху, без кесарського розтину. З моїми малими габаритами я самостійно родила здорового хлопчика вагою 4200 г. Завдяки правильно організованому процесу. Після пологів щодня навідувався, цікавився здоров’ям моїм і мого синочка. Шана і повага таким лікарям. Найкращі спогади. Рекомендую усім. Щиро дякую.
сб, 23 вересня 2023 р., 05:56
Автор: UA01
Нейтральний відгук
Загалом,лікар непоганий,потрапила до нього за рекомендацією і взагалі чула що його багато рекомендують. Але є АЛЕ Попередньо домовлялась про пологи,наголосила що не бажаю зайвих втручань,а саме: можливого пробиття міхура,стимуляції, епідуральної анастезії,епізіотомії і тд. Взагалі сказала за вільну позицію в пологах,на що отримала чітку відповідь «та нашо того вам», «та вертикально гірше народжувати»,ну ясно,що для лікаря з акушеркою гірше,а от для породіллі-не завжди. Настав день Х, відійшли води посеред ночі,я написала лікарю,на що він відповів,що у нього якраз нічне чергування і щоб я їхала в пологовий. Варто зазначити,що після відходження вод перейми були по одній хвилині кожні 4-6хв,помірної інтенсивності. По приїзду,лікар мене оглянув,розкриття було 3-4см,після цього нас з чоловіком оформили і ми піднялись на родзал. Нас провела санітарка,ми розпакувались, я продихувала схватки і ходила,прийшов лікар і сказав вийти чоловіку,мотивувавши це тим,що не всім подобається як оглядають його дружину(хоча у випадку з моїм-це байдуже),вже в цей момент мене б мало щось насторожити,але мозок в пологах працював з перебоями що в мене,що в чоловіка,тому він вийшов у коридор. Після цього лікар зробив ще один огляд(доречі огляди були для мене найгіршими моментами в пологах,адже лежачи перейми гірше переносяться,а будь-які маніпуляції лише посилюють біль),після цього дістав незрозумілий довгий одноразовий інструмент схожий на шпатель і без жодних пояснень грядущої маніпуляції всунув у мене і з мене потік баняк води.Як я згодом зрозуміла це і було пробиття вод,оскільки всі за першим разом не відійшли. Після цього лікар повідомив що зараз прийде акушерка і поставить катетер.Я ретельно готувалась до пологів і завідомо знала,що він має стояти,тому не заперечувала,чоловік повернувся до мене, а через короткий час заходить акушерка,ставить мені катетер і на переймі,коли я не дуже контролюю що відбувається навколо під'єднує до мене трубку з невідомою речовиною. Прийшовши в себе я запитую у неї «це окситоцин?» на що вона мені відповіла «так». Мене це засмутило,адже я розуміла,що пологи під стимуляцією будуть проходити в рази болючіше,хоча і швидше,але що найголовніше це те,що для стимуляції в мене не було показів,адже перейми частішали і ставали довшими,як я зрозуміла,лікар просто не хотів затримуватись після нічного чергування,тому прийняв рішення про стимуляцію,навіть не повідомивши мені про неї,адже передбачав мою реакцію(ну або це я звикла до лікарів,які ставлять до відома пацієнта про подальші дії щодо них). Очікувано пологи тривали не довго,певною мірою вони були стрімкі,без ускладнень. Якщо підсумувати: як я оцінюю свої пологи? Задовільно Чи хотіла б я знову народжувати в Ореста Михайловича? Сумніваюсь,мені б хотілось,щоб лікар краще чув мої побажання і дослухався до них. Мушу зазначити,що Сабат в пологах дуже сприяє породіллі з потугами,чітко пояснює і тд(хоча в моєму випадку це було беззмістовно,оскільки я була в даних питаннях підкована)
пт, 1 вересня 2023 р., 21:56
Автор: Анна
Позитивний відгук
Народжувала в Ореста Михайловича в серпні 2022 р. Дуже задоволена. Пологи були складні, але він професіонал своєї справи. Після пологів по декілька разів на день навідувався, завжди підтримував і давав поради. Задоволена і умовами в перинальному на Дж. Вашингтона. Суми не називає.
вт, 15 листопада 2022 р., 08:42
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Народжувала в Ореста Михайловича,задоволена лікарем на всі 100%,професіонал своєї справи і взагалі дуже хороша людина,підтримував на родах і після родів часто навідувався і цікавився здоров’ям моїм і мого синочка .Безмежно вдячна Оресту Михайловичу за його ставлення і роботу
ср, 24 серпня 2022 р., 16:55
Автор: Антоніна
Позитивний відгук
Професіонал своєї справи, Людина з великої букви. Допоміг з’явитися на свій моїй донечці. Пологи пройшли добре, лікар підтримував, розвеселяв та допомагав. Після: постійно заходив в палату, цікавився моїм станом, здоров’ям дитини, давав корисні поради. Навіть після виписки дзвонив і питав як справи. Направду хороший лікар - рекомендую 👍
пн, 30 травня 2022 р., 04:02
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Народжувала в лікаря Сабат! Задоволена дуже! Лікар уважний дуже, професіонал своєї справи, на родах весь час був підтримував, все детально пояснював навіть встигав повеселити розказати анігдоти, після родів постійно відвідував, цікавився станом моїм і дитини! Залишились найкращі враження про даного лікаря( недопорівняння з першими родами, приймала інша лікар)
нд, 22 травня 2022 р., 20:41
Автор: Христина
Позитивний відгук
Хороший лікар. Пологи пройшли добре.
пт, 22 квітня 2022 р., 13:51
Автор: Olia
Позитивний відгук
Хороший лікар, дає корисні поради.
чт, 20 січня 2022 р., 22:22