Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Сабат Орест Михайлович

Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 17(74%)
Негативних відгуків 2(9%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Olena
Позитивний відгук
Народжувала у лікаря Сабат О.М. у 2019. Лікар дуже класний, хоча роди у мене були не складні, але постійно був під час пологів. Після, заходив кожного дня, перевіряв шви. Так, з ним попередньо домовлялись, але про суму ні, і нічого нам не говорилось за гроші, тому віддячились скільки вважали запотрібне. Раджу цього лікаря
Роксолана
Позитивний відгук
Велика подяка лікареві акушеру-гінекологу Сабату Оресту Михайловичу за професіоналізм своєї справи ,за підтримку лікар дуже уважний ,все тримає під контролем ,дуже раджу як лікаря акушеру-гінеколога і просту чудову людину , по другу дитинку тільки до Ореста Михайловича)
Настя
Позитивний відгук
9.09 народжувала в Ореста Михайловича, пологами, відношенням і умовами залишилась дуже задоволена. Хороший спеціаліст, відповідальний, уважний, дуже добрий і з почуттям гумору. Прислухався до мене і до останнього чекав поки я сама народжу, за що велике дякую!)))
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала в Ореста Михайловича 5.09.19р. Потрапили коли він був на чергуванні, так як моя лікар не встигла приїхати пологи прийняв Орест Михайлович. Лікар дуже уважний, все в пологах чітко пояснював, всі дні відвідував в палаті. Дуже задоволені що потрапили до нього на пологи і в нас народилась здорова, прекрасна донечка!
Ірина
Позитивний відгук
Дуже хороший спеціаліст. Народжувала двічі, все пройшло без проблем. Вдячна йому і медперсоналу.!!!
Марія
Нейтральний відгук
Добрий день, напишіть, будь ласка, номер телефону Ореста Михайловича. 0966426915 Дякую!
Наталя
Позитивний відгук
Народжувала в Ореста Михайловича в липні 2019. Після пологів заходив кожного дня, оглядав. Хороший, відповідальний лікар. Я дуже задоволена і раджу цього лікаря!
Оксана
Позитивний відгук
Доброго дня! Можливо хтось має конт тел Ореста Михайловича? Терміново потрібно Мій моб 0975054007 (вайбер) Дякую!
Ірина
Позитивний відгук
Мені дуже пощастило, що я народжувала в Ореста Михайловича Сабата. Дуже відповідальний, під час пологів підтримує, все пояснює. Після пологів кожного дня приходив оглядати шви і перевіряв загальне самопочуття. Дуже розумний і висококваліфікований лікар. Чудова Людина і справжній професіонал!
Марта
Позитивний відгук
Народжувала в Сабата О.М., чудовий лікар!!! Пологи були складні, не було схваток, води відійшли. Інший лікар зразу б наполягав на кесаревому, а О.М. зробив все можливе щоб я народила сама. Так в нас і вийшло))) Народилась прекрасна донечка. Велике дякую Оресту Михайловичу! Сина народжувати піду тільки до нього)))