Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Сабат Орест Михайлович

Загальний рейтинг 17
Позитивних відгуків 19(70%)
Негативних відгуків 2(7%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Дмитро Стефанишин
Нейтральний відгук
Доброго дня, напишіть будь-ласка хто має номер телефону Ореста Михайловича. 0680375965
соломія капустинська
Нейтральний відгук
Хто має контакти лікаря Самая О. М. скиньте будь ласка на вайбер. Мій номер 0963361064
Tetiana
Позитивний відгук
Уважний лікар. Якщо до нього прислухатись на пологах, то все пройде гладко.
Вікторія Голдак
Позитивний відгук
Дуже хороший і висококваліфікований фахівець!Роди були доволі складні,сідничне передлежання плоду,що було показом до кесаревого,+ вага дитинки 3650г,проте до останнього лікар не наполягав,врахував моє побажання щодо природних пологів із застереженням,що при виникненні ургентноі ситуації кесаревого не уникнути. Дуже уважний лікар,відповідав завжди на всі телефонні дзвінки,після пологів неодноразово заходив і цікавився моїм самопочуттям. Щиро вдячна за здорову донечку!
Olena
Позитивний відгук
Народжувала у лікаря Сабат О.М. у 2019. Лікар дуже класний, хоча роди у мене були не складні, але постійно був під час пологів. Після, заходив кожного дня, перевіряв шви. Так, з ним попередньо домовлялись, але про суму ні, і нічого нам не говорилось за гроші, тому віддячились скільки вважали запотрібне. Раджу цього лікаря
Роксолана
Позитивний відгук
Велика подяка лікареві акушеру-гінекологу Сабату Оресту Михайловичу за професіоналізм своєї справи ,за підтримку лікар дуже уважний ,все тримає під контролем ,дуже раджу як лікаря акушеру-гінеколога і просту чудову людину , по другу дитинку тільки до Ореста Михайловича)
Настя
Позитивний відгук
9.09 народжувала в Ореста Михайловича, пологами, відношенням і умовами залишилась дуже задоволена. Хороший спеціаліст, відповідальний, уважний, дуже добрий і з почуттям гумору. Прислухався до мене і до останнього чекав поки я сама народжу, за що велике дякую!)))
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала в Ореста Михайловича 5.09.19р. Потрапили коли він був на чергуванні, так як моя лікар не встигла приїхати пологи прийняв Орест Михайлович. Лікар дуже уважний, все в пологах чітко пояснював, всі дні відвідував в палаті. Дуже задоволені що потрапили до нього на пологи і в нас народилась здорова, прекрасна донечка!
Ірина
Позитивний відгук
Дуже хороший спеціаліст. Народжувала двічі, все пройшло без проблем. Вдячна йому і медперсоналу.!!!
Марія
Нейтральний відгук
Добрий день, напишіть, будь ласка, номер телефону Ореста Михайловича. 0966426915 Дякую!